Resultater VM Rulleski Sollefteå - Intervallstart - Kvinner 2017



Resultater Rulleski-VM - Intervallstart, fri teknikk, kvinner
Sollefteå, Sverige  - 3. august 2017

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

KVINNER JUNIOR - 13,5 KM (senior følger nedenfor)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLWJC Points
 1  216  3486471 ZHEREBYATEVA Anna  1997  RUS   00:30:36.4     68.67  100.00
 2  215  3506065 LARSSON Emma  1998  SWE   00:30:42.9  +6.5  78.58  80.00
 3  217  3506154 KARLSSON Frida  1999  SWE   00:30:44.5  +8.1  81.02  60.00
 4  211  3465044 KEMENES Anna  2000  ROU   00:30:52.9  +16.5  93.83  50.00
 5  214  3426537 OLSEN Amalie Honerud  1998  NOR   00:30:54.3  +17.9  95.96  45.00
 6  208  3486281 LIPATOVA Alena  1997  RUS   00:31:03.6  +27.2  110.14  40.00
 7  201  3486953 BELOZEROVA Ekaterina  1999  RUS   00:31:08.6  +32.2  117.77  36.00
 8  212  3506247 ABRAHAMSSON Hanna  2000  SWE   00:31:09.1  +32.7  118.53  32.00
 9  224  3295385 BECCHIS Chiara  1999  ITA   00:31:18.5  +42.1  132.86  29.00
 10  221  3506136 AXELSSON Kristina  1999  SWE   00:31:24.1  +47.7  141.40  26.00
 11  210  3486510 KONSTANTINOVA Ekaterina  1998  RUS   00:31:33.0  +56.6  154.97  24.00
 12  213  3465043 DARVAS Zsanett Bernadett  2000  ROU   00:31:46.1  +1:09.7  174.94  22.00
 13  220  3205618 ROCKSTROH Anna  1998  GER   00:31:57.9  +1:21.5  192.93  20.00
 14  209  3695091 SIHETI Oksana  1997  UKR   00:32:13.2  +1:36.8  216.26  18.00
 15  222  3205718 RICHTER Merle  2001  GER   00:32:18.4  +1:42.0  224.19  16.00
 16  223  3295290 GELMI Chiara  1997  ITA   00:32:23.2  +1:46.8  231.51  15.00
 17  218  3665083 AHEYEVA Nastassia  1997  BLR   00:32:36.8  +2:00.4  252.25  14.00
 18  219  3427026 ARNESEN Julie Henriette  2001  NOR   00:33:09.7  +2:33.3  302.41  13.00
 19  225  3295412 MORTAGNA Alba  2000  ITA   00:33:30.4  +2:54.0  333.97  12.00
 20  203  3105256 PEIFFER Benita  2000  CAN   00:33:47.0  +3:10.6  359.28  11.00
 21  205  3695094 KOVERZNEVA Yuliia  2001  UKR   00:34:55.8  +4:19.4  464.18  10.00
 22  207  3695069 SOLOVEI Iryna  1999  UKR   00:35:03.5  +4:27.1  475.92  9.00
 23  206  3695089 MAZUR Daryna  1997  UKR   00:35:09.3  +4:32.9  484.77  8.00
 24  204  3105270 GRANSTROM Beth  2000  CAN   00:35:11.8  +4:35.4  488.58  7.00
 25  202  3105316 LADYMAN Hanneli  2001  CAN   00:35:38.2  +5:01.8  528.83  6.00
 

KVINNER SENIOR - 18 KM

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLWSC Points
 1  275  3505449 SOEMSKAR Linn  1989  SWE   00:36:39.4     41.65  100.00
 2  268  3505800 DAHLQVIST Maja  1994  SWE   00:38:19.8  +1:40.4  169.47  80.00
 3  263  3485283 NIKOLAEVA Svetlana  1987  RUS   00:38:41.0  +2:01.6  196.46  60.00
 4  266  3485046 MIKHAILOVA Olga  1981  RUS   00:39:07.4  +2:28.0  230.07  50.00
 5  273  3705003 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   00:39:29.4  +2:50.0  258.07  45.00
 6  261  3485345 HVOSTUNKOVA Svetlana  1988  RUS   00:39:36.1  +2:56.7  266.60  40.00
 7  267  3505588 MOHLIN Elin  1991  SWE   00:39:42.5  +3:03.1  274.75  36.00
 8  272  3485077 KONOHOVA Ksenia  1983  RUS   00:40:19.4  +3:40.0  321.73  32.00
 9  271  3505223 SOEDERLUND Helene  1987  SWE   00:40:32.0  +3:52.6  337.77  29.00
 10  274  3505883 OLSSON Sandra  1995  SWE   00:40:33.1  +3:53.7  339.17  26.00
 11  264  3425253 DAHL Ingeborg  1987  NOR   00:41:26.3  +4:46.9  406.90  24.00
 12  262  3426160 ENSRUD Julie Synnoeve  1996  NOR   00:43:03.0  +6:23.6  530.00  22.00
 13  270  3205384 WILLERT Tina  1993  GER   00:43:45.9  +7:06.5  584.62  20.00
 14  269  3665046 NEDYUKHINA Maryia  1992  BLR   00:43:58.1  +7:18.7  600.15  18.00
 15  265  3905001 CHANLOUNG Karen  1996  THA   00:46:25.4  +9:46.0  787.67  16.00