Resultater VM Rulleski Sollefteå - Fellesstart - Kvinner - 2017



Resultater Rulleski-VM - Fellesstart, klassisk, kvinner
Sollefteå, Sverige  - 5. august 2017

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

KVINNER JUNIOR - 12 KM (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLWJC Points
 1  110 ZHEREBYATEVA Anna  1997  RUS   00:33:58.9     60.31  100.00
 2  109 LARSSON Emma  1998  SWE   00:34:30.1  +31.2  103.16  80.00
 3  124 RICHTER Julia  1997  GER   00:34:36.8  +37.9  112.36  60.00
 4  113 KARLSSON Frida  1999  SWE   00:34:55.6  +56.7  138.18  50.00
 5  104 AXELSSON Kristina  1999  SWE   00:35:06.5  +1:07.6  153.14  45.00
 6  116 FOSNAES Kristin Austgulen  2000  NOR   00:35:10.1  +1:11.2  158.09  40.00
 7  117 DENGERUD Karianne Olsvik  2000  NOR   00:35:10.8  +1:11.9  159.05  36.00
 8  115 ABRAHAMSSON Hanna  2000  SWE   00:35:12.5  +1:13.6  161.38  32.00
 9  108 OLSEN Amalie Honerud  1998  NOR   00:35:49.1  +1:50.2  211.65  29.00
 10  123 BYLINKO Arina  2001  RUS   00:37:21.8  +3:22.9  338.95  26.00
 11  102 BECCHIS Chiara  1999  ITA   00:37:35.8  +3:36.9  358.18  24.00
 12  112 LIPATOVA Alena  1997  RUS   00:38:15.7  +4:16.8  412.97  22.00
 13  118 BELOZEROVA Ekaterina  1999  RUS   00:38:37.0  +4:38.1  442.22  20.00
 14  103 RICHTER Merle  2001  GER   00:38:54.6  +4:55.7  466.39  18.00
 15  119 DARVAS Zsanett Bernadett  2000  ROU   00:39:00.0  +5:01.1  473.81  16.00
 16  120 SOLOVEI Iryna  1999  UKR   00:39:10.6  +5:11.7  488.36  15.00
 17  105 GELMI Chiara  1997  ITA   00:39:21.7  +5:22.8  503.61  14.00
 18  114 KEMENES Anna  2000  ROU   00:39:43.0  +5:44.1  532.86  13.00
 19  121 KOVERZNEVA Yuliia  2001  UKR   00:40:06.6  +6:07.7  565.27  12.00
 20  101 MORTAGNA Alba  2000  ITA   00:40:09.7  +6:10.8  569.53  11.00
 21  122 MAZUR Daryna  1997  UKR   00:40:57.5  +6:58.6  635.17  10.00
 22  107 ROCKSTROH Anna  1998  GER   00:41:26.9  +7:28.0  675.54  9.00
Did not start
   125 KONDRATENKO Maria  1997  RUS         0.00
   111 AHEYEVA Nastassia  1997  BLR         0.00
   106 ARNESEN Julie Henriette  2001  NOR         0.00

KVINNER SENIOR - 16 KM

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLWSC Points
 1  188 SOEMSKAR Linn  1989  SWE   00:41:53.4     40.35  100.00
 2  185 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   00:42:31.1  +37.7  82.35  80.00
 3  190 DAHLQVIST Maja  1994  SWE   00:42:32.0  +38.6  83.35  60.00
 4  196 MOHLIN Elin  1991  SWE   00:42:41.3  +47.9  93.71  50.00
 5  193 NIKOLAEVA Svetlana  1987  RUS   00:44:40.3  +2:46.9  226.28  45.00
 6  194 MIKHAILOVA Olga  1981  RUS   00:44:40.7  +2:47.3  226.73  40.00
 7  195 DAHL Ingeborg  1987  NOR   00:45:49.9  +3:56.5  303.82  36.00
 8  199 PROKHOROVA Varvara  1991  RUS   00:45:58.4  +4:05.0  313.29  32.00
 9  192 PLOTNIKOVA Olga  1996  RUS   00:48:34.7  +6:41.3  487.41  29.00
 10  186 BOLZAN Lisa  1995  ITA   00:49:05.3  +7:11.9  521.50  26.00
 11  191 NEDYUKHINA Maryia  1992  BLR   00:50:42.4  +8:49.0  629.67  24.00
 12  189 WILLERT Tina  1993  GER   00:50:45.9  +8:52.5  633.57  22.00
 13  198 ENSRUD Julie Synnoeve  1996  NOR   00:51:17.1  +9:23.7  668.33  20.00
Did not finish
   197 CHANLOUNG Karen  1996  THA         0.00
   187 OLSSON Sandra  1995  SWE         0.00