Resultater Verdenscup Rulleski Madona - 5 km - Kvinner 2017



Resultater Verdenscup Rulleski - 5 km, klassisk, kvinner
Madona, Latvia - 12. august 2017

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

KVINNER JUNIOR - 5 km (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLJSWC Points
 1  8 KROL Yuliia  1998  UKR   12:22.1     99.83  50.00
 2  13 ABRAHAMSSON Hanna  2000  SWE   12:28.8  +6.7  125.11  46.00
 3  14 LIPATOVA Alena  1997  RUS   12:47.2  +25.1  194.53  43.00
 4  17 AXELSSON Kristina  1999  SWE   12:47.8  +25.7  196.80  40.00
 5  3 ANISIMOVA Nina  1998  RUS   12:48.0  +25.9  197.55  37.00
 6  12 AHEYEVA Nastassia  1997  BLR   12:50.8  +28.7  208.12  34.00
 7  5 EIDUKA Patricija  2000  LAT   12:59.5  +37.4  240.94  32.00
 8  18 BECCHIS Chiara  1999  ITA   13:00.5  +38.4  244.72  30.00
 9  19 MORTAGNA Alba  2000  ITA   13:12.3  +50.2  289.24  28.00
 10  15 ARNESEN Julie Henriette  2001  NOR   13:24.0  +1:01.9  333.38  26.00
 11  7 KONSTANTINOVA Ekaterina  1998  RUS   13:25.1  +1:03.0  337.53  24.00
 12  10 SIHETI Oksana  1997  UKR   13:30.7  +1:08.6  358.66  22.00
 13  11 SOLOVEI Iryna  1999  UKR   13:36.9  +1:14.8  382.06  20.00
 14  1 NASYKO Mariya  1997  UKR   13:46.0  +1:23.9  416.39  18.00
 15  16 GELMI Chiara  1997  ITA   13:52.9  +1:30.8  442.43  16.00
 16  4 BERGFELDE Paula  1998  LAT   14:09.4  +1:47.3  504.68  15.00
 17  9 KOVERZNEVA Yuliia  2001  UKR   14:41.7  +2:19.6  626.55  14.00
 18  2 ZAKE Madara  1998  LAT   17:34.1  +5:12.0  1277.03  13.00
Did not start
   6 MAZUR Daryna  1997  UKR         0.00

MENN SENIOR - 5 km

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLSWC Points
 1  39 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   11:39.5     52.79  50.00
 2  35 OLSSON Sandra  1995  SWE   11:54.0  +14.5  110.83  46.00
 3  33 SOEDERLUND Helene  1987  SWE   12:12.5  +33.0  184.88  43.00
 4  28 OJASTE Triin  1990  EST   12:20.7  +41.2  217.71  40.00
 5  22 ANTYPENKO Tetyana  1981  UKR   12:35.4  +55.9  276.55  37.00
 6  27 AUZINA Kitija  1996  LAT   12:42.0  +1:02.5  302.97  34.00
 7  31 PLOTNIKOVA Olga  1996  RUS   12:47.0  +1:07.5  322.98  32.00
 8  34 KONOHOVA Ksenia  1983  RUS   12:47.8  +1:08.3  326.19  30.00
 9  32 NEDYUKHINA Maryia  1992  BLR   12:48.1  +1:08.6  327.39  28.00
 10  21 OLEKH Viktoriya  1993  UKR   12:55.0  +1:15.5  355.01  26.00
 11  38 BOLZAN Lisa  1995  ITA   13:04.3  +1:24.8  392.23  24.00
 12  30 KALININA Arina  1995  RUS   13:06.2  +1:26.7  399.84  22.00
 13  26 KAZNACENKO Marija  1993  LTU   13:20.7  +1:41.2  457.88  20.00
 14  36 BOLZAN Anna  1995  ITA   13:23.4  +1:43.9  468.69  18.00
 15  37 LETUCHEVA Olga  1995  RUS   13:28.2  +1:48.7  487.90  16.00
 16  24 MUIZNIECE Anda  1991  LAT   13:32.9  +1:53.4  506.71  15.00
 17  29 GAVRILOVA Ulyana  1992  RUS   13:35.7  +1:56.2  517.92  14.00
 18  23 KOVALOVA Natalija  1993  LAT   13:42.1  +2:02.6  543.54  13.00
 19  25 PLOTNIKOVA Nataliya  1973  RUS   13:53.6  +2:14.1  589.57  12.00
Did not start
   20 SHEVCHENKO Valentina  1975  UKR         0.00