Resultater Verdenscup Rulleski Madona - 7,5 km - Menn 2017



Resultater Verdenscup Rulleski - 7,5 km, klassisk, menn
Madona, Latvia - 12. august 2017

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

MENN JUNIOR - 7,5 km (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLJSWC Points
 1  52 STRID Gabriel  1997  SWE   16:04.7     67.98  50.00
 2  50 VIGANTS Raimo  1999  LAT   16:24.5  +19.8  125.45  46.00
 3  44 BAJORAVICIUS Azuolas  1999  LTU   16:29.4  +24.7  139.67  43.00
 4  40 ORLYK Andrii  1998  UKR   16:33.1  +28.4  150.41  40.00
 5  54 BERTILSSON Erik  1998  SWE   16:38.8  +34.1  166.95  37.00
 6  57 BECCHIS Francesco  1997  ITA   16:38.9  +34.2  167.24  34.00
 7  51 ESSENSON Vladimir  1998  RUS   16:46.8  +42.1  190.17  32.00
 8  48 DRAHUN Dmytro  1997  UKR   16:53.2  +48.5  208.75  30.00
 9  46 LITVIN Vladyslav  1997  UKR   17:07.7  +1:03.0  250.83  28.00
 10  55 KARAKOSOV Dmitriy  2000  RUS   17:11.1  +1:06.4  260.70  26.00
 11  56 CURTI Luca  1997  ITA   17:17.9  +1:13.2  280.44  24.00
 12  49 SAULITIS Niks  2001  LAT   17:39.5  +1:34.8  343.13  22.00
 13  53 BERTHELSEN Mads Hannibal  1998  DEN   17:57.0  +1:52.3  393.93  20.00
 14  45 JANUSKEVICIUS Paulius  2000  LTU   18:26.8  +2:22.1  480.42  18.00
 15  41 KRIGERS Kalvis  2000  LAT   18:29.8  +2:25.1  489.13  16.00
 16  47 BISENIEKS Ilvars  2000  LAT   18:41.8  +2:37.1  523.96  15.00
 17  43 CIRULIS Reinis  1999  LAT   18:48.0  +2:43.3  541.95  14.00
 18  42 UPENS Reinis Matiss  2000  LAT   19:31.8  +3:27.1  669.08  13.00

MENN SENIOR - 7,5 km

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLSWC Points
 1  79 NORUM Robin  1988  SWE   15:30.4     31.64  50.00
 2  76 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE   15:49.7  +19.3  89.72  46.00
 3  72 SHATAGIN Anton  1987  RUS   16:04.6  +34.2  134.56  43.00
 4  58 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   16:08.5  +38.1  146.30  40.00
 5  77 ANDRESEN Ragnar Bragvin  1988  NOR   16:29.3  +58.9  208.90  37.00
 6  61 YAREMENKO Kostyantyn  1994  UKR   16:30.6  +1:00.2  212.81  34.00
 7  64 MARCHENKO Andriy  1994  UKR   16:33.1  +1:02.7  220.33  32.00
 8  66 STROLIA Mantas  1986  LTU   16:36.8  +1:06.4  231.47  30.00
 9  74 NISCHAKOV Andrey  1996  RUS   16:43.1  +1:12.7  250.43  28.00
 10  67 DRUSYS Jaunius  1995  LTU   17:04.3  +1:33.9  314.23  26.00
 11  78 BECCHIS Emanuele  1993  ITA   17:09.0  +1:38.6  328.37  24.00
 12  62 KOPYLOV Vladyslav  1995  UKR   17:12.4  +1:42.0  338.60  22.00
 13  73 ANKERSEN Kristian  1991  NOR   17:18.9  +1:48.5  358.17  20.00
 14  71 SANZ Unai  1988  ESP   17:24.6  +1:54.2  375.32  18.00
 15  63 PETRUK Andriy  1991  UKR   17:25.8  +1:55.4  378.93  16.00
 16  65 YOLTUKHOVSKYY Oleg  1987  UKR   17:54.0  +2:23.6  463.80  15.00
 17  69 BRIEDIS Ingmars  1983  LAT   18:00.0  +2:29.6  481.85  14.00
 18  75 REIGSTAD Sigurd Braathen  1996  NOR   18:01.7  +2:31.3  486.97  13.00
 19  60 KRAMS Ronalds  1993  LAT   18:03.7  +2:33.3  492.99  12.00
 20  70 KUROCHKIN Mikhail  1993  RUS   18:07.7  +2:37.3  505.03  11.00
 21  59 CAUNE Ivo  1973  LAT   19:34.9  +4:04.5  767.45  10.00
Did not finish
   68 VAICIULIS Modestas  1989  LTU         0.00