Resultater Verdenscup Rulleski Madona - Jaktstart - Kvinner 2017



Resultater Verdenscup Rulleski - Jaktstart, 10 km, fri teknikk, kvinner
Madona, Latvia - 13. august 2017

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

KVINNER JUNIOR - 10 km, fri teknikk (senior følger nedenfor)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points Time (Rk.) FIS Points ROLJSWC Points
 1  3  3695082 KROL Yuliia  1998  UKR   23:46.7     23:46.7 (1)  92.77  50.00
 2  5  3506247 ABRAHAMSSON Hanna  2000  SWE   23:53.9  +7.2  23:50.9 (2)  101.01  46.00
 3  17  3555052 EIDUKA Patricija  2000  LAT   24:47.8  +1:01.1  24:05.8 (3)  130.26  43.00
 4  11  3506136 AXELSSON Kristina  1999  SWE   24:50.9  +1:04.2  24:15.9 (5)  150.08  37.00
 5  15  3295385 BECCHIS Chiara  1999  ITA   24:51.8  +1:05.1  24:12.8 (4)  143.99  40.00
 6  7  3486281 LIPATOVA Alena  1997  RUS   25:11.6  +1:24.9  24:48.6 (7)  214.25  32.00
 7  18  3486371 ANISIMOVA Nina  1998  RUS   25:24.4  +1:37.7  24:39.4 (6)  196.20  34.00
 8  13  3665083 AHEYEVA Nastassia  1997  BLR   25:53.0  +2:06.3  25:16.0 (9)  268.03  28.00
 9  27  3486510 KONSTANTINOVA Ekaterina  1998  RUS   26:26.4  +2:39.7  25:01.4 (8)  239.37  30.00
 10  28  3695091 SIHETI Oksana  1997  UKR   26:51.0  +3:04.3  25:25.0 (10)  285.69  26.00
 11  16  3295412 MORTAGNA Alba  2000  ITA   26:58.9  +3:12.2  26:18.9 (11)  391.47  24.00
 12  32  3695066 NASYKO Mariya  1997  UKR   28:08.8  +4:22.1  26:23.8 (12)  401.09  22.00
 13  20  3427026 ARNESEN Julie Henriette  2001  NOR   28:10.5  +4:23.8  27:16.5 (15)  504.52  16.00
 14  26  3695069 SOLOVEI Iryna  1999  UKR   28:12.9  +4:26.2  26:51.9 (14)  456.24  18.00
 15  31  3295290 GELMI Chiara  1997  ITA   28:19.9  +4:33.2  26:36.9 (13)  426.80  20.00
 16  35  3695094 KOVERZNEVA Yuliia  2001  UKR   30:40.4  +6:53.7  28:00.4 (16)  590.67  15.00
 17  34  3555058 BERGFELDE Paula  1998  LAT   31:01.3  +7:14.6  28:56.3 (17)  700.38  14.00
Did not finish
   36  3555053 ZAKE Madara  1998  LAT             0.00

KVINNER SENIOR - 10 km, fri teknikk

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points Time (Rk.) FIS Points ROLSWC Points
 1  1 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   23:20.2     23:20.2 (1)  53.54  50.00
 2  2 OLSSON Sandra  1995  SWE   24:14.0  +53.8  23:45.0 (3)  103.13  43.00
 3  6 SOEDERLUND Helene  1987  SWE   24:43.9  +1:23.7  23:43.9 (2)  100.93  46.00
 4  4 OJASTE Triin  1990  EST   25:37.0  +2:16.8  24:40.0 (7)  213.12  32.00
 5  14 BOLZAN Lisa  1995  ITA   25:42.5  +2:22.3  24:11.5 (5)  156.13  37.00
 6  9 ANTYPENKO Tetyana  1981  UKR   25:42.7  +2:22.5  24:15.7 (6)  164.52  34.00
 7  21 KALININA Arina  1995  RUS   25:49.6  +2:29.4  24:00.6 (4)  134.33  40.00
 8  12 PLOTNIKOVA Olga  1996  RUS   26:55.5  +3:35.3  25:26.5 (12)  306.10  22.00
 9  19 OLEKH Viktoriya  1993  UKR   26:56.3  +3:36.1  25:09.3 (8)  271.71  30.00
 10  23 BOLZAN Anna  1995  ITA   27:05.4  +3:45.2  25:14.4 (9)  281.91  28.00
 11  22 LETUCHEVA Olga  1995  RUS   27:11.6  +3:51.4  25:20.6 (10)  294.31  26.00
 12  25 KAZNACENKO Marija  1993  LTU   27:34.8  +4:14.6  25:24.8 (11)  302.70  24.00
 13  29 MUIZNIECE Anda  1991  LAT   28:04.2  +4:44.0  25:42.2 (13)  337.50  20.00
 14  33 PLOTNIKOVA Nataliya  1973  RUS   29:56.2  +6:36.0  27:12.3 (14)  517.67  18.00
 15  24 GAVRILOVA Ulyana  1992  RUS   30:08.6  +6:48.4  28:03.6 (15)  620.26  16.00
Did not finish
   8 NEDYUKHINA Maryia  1992  BLR             0.00
Did not start
   30 KOVALOVA Natalija  1993  LAT             0.00
   10 KONOHOVA Ksenia  1983  RUS             0.00