Resultater Sesongåpning Saariselkä - 10 km - Klassisk - Menn 2017

Resultater Sesongåpning Saariselkä - 10 km, klassisk, menn
Saariselkä, Finland - 17. november 2017

Arrangementstype: Langrenn
 

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  489  3190111 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   26:11.9     20.00
 2  488  1345875 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   26:43.7  +31.8  36.18
 3  484  3190229 JEANNEROD Alexis  1991  FRA   26:56.6  +44.7  42.75
 4  487  3190302 PARISSE Clement  1993  FRA   27:00.1  +48.2  44.53
 5  481  3090024 TSINZOV Veselin  1986  BUL   27:02.5  +50.6  45.75
 6  486  3190280 TARANTOLA Damien  1991  FRA   27:07.0  +55.1  48.04
 7  472  3660055 VORANAU Aliaksandr  1990  BLR   27:10.3  +58.4  49.72
 8  482  3660045 ASTAPENKA Yury  1990  BLR   27:13.1  +1:01.2  51.15
 9  473  3050155 STADLOBER Luis  1991  AUT   27:13.9  +1:02.0  51.55
 10  483  3660065 SEMENOV Michail  1986  BLR   27:14.9  +1:03.0  52.06
 11  425  3670080 LYUFT Ivan  1998  KAZ   27:20.9  +1:09.0  55.12
 12  454  3190255 GROS Baptiste  1990  FRA   27:25.9  +1:14.0  57.66
 13  474  3670000 CHEBOTKO Nikolay  1982  KAZ   27:27.2  +1:15.3  58.32
 14  442  3190345 JOUVE Richard  1994  FRA   27:27.4  +1:15.5  58.42
 15  479  1125588 DOLIDOVICH Sergei  1973  BLR   27:35.9  +1:24.0  62.75
 16  424  3690108 ORLYK Andrii  1998  UKR   27:47.6  +1:35.7  68.71
 17  485  3660155 KUKLIN Mikhail  1987  BLR   27:50.7  +1:38.8  70.28
 18  477  3690074 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   27:51.7  +1:39.8  70.79
 19  471  3550114 BIKSE Indulis  1995  LAT   27:55.7  +1:43.8  72.83
 20  478  3670006 CHEREPANOV Sergey  1986  KAZ   28:04.2  +1:52.3  77.15
 21  423  3670114 MUKHIN Alexandr  1998  KAZ   28:28.2  +2:16.3  89.37
 22  465  3090097 CHUCHUGANOV Yordan  1996  BUL   28:29.0  +2:17.1  89.78
 23  456  3350008 BIEDERMANN Michael  1996  LIE   28:37.1  +2:25.2  93.90
 24  446  3560109 DOLAR Miha  1995  SLO   28:39.0  +2:27.1  94.86
 25  413  3670096 ZHARNOSSENKO Nikita  1998  KAZ   28:42.8  +2:30.9  96.80
 26  415  3181212 HAAVISTO Olli  1998  FIN   28:46.2  +2:34.3  98.53
 27  445  3780033 STROLIA Tautvydas  1995  LTU   28:54.3  +2:42.4  102.65
 28  421  3740072 MIKAYELYAN Mikayel  1999  ARM   28:56.4  +2:44.5  103.72
 29  463  3660076 SALADKOU Aliaksandr  1992  BLR   28:56.5  +2:44.6  103.77
 30  475  3190282 JAY Renaud  1991  FRA   28:59.0  +2:47.1  105.04
 31  412  3181257 EEROLA Teemu  1998  FIN   29:00.9  +2:49.0  106.01
 32  437  3780015 VAICIULIS Modestas  1989  LTU   29:08.4  +2:56.5  109.83
 33  468  3482569 SINGOPIN Nikita  1995  RUS   29:09.8  +2:57.9  110.54
 34  467  3350006 VOEGELI Martin  1995  LIE   29:15.1  +3:03.2  113.24
 35  420  3690111 KOSTRUBA Yan  1999  UKR   29:19.4  +3:07.5  115.43
 36  433  3780010 STROLIA Mantas  1986  LTU   29:24.5  +3:12.6  118.02
 37  438  3660096 PALIAKOU Artsiom  1995  BLR   29:31.2  +3:19.3  121.43
 38  448  3740023 POGHOSYAN Tadevos  1993  ARM   29:35.3  +3:23.4  123.52
 39  449  3482711 BASKOV Vladimir  1997  RUS   29:36.2  +3:24.3  123.98
 40  457  3780048 KLISEVICIUS Deividas  1997  LTU   29:38.9  +3:27.0  125.35
 41  405  3670150 GRIDIN Nikita  2000  KAZ   29:43.9  +3:32.0  127.89
 42  480  3190029 DUVILLARD Robin  1983  FRA   29:49.8  +3:37.9  130.90
 43  469  3180519 AHOKAS Niila  1989  FIN   29:50.8  +3:38.9  131.41
 44  444  3560121 LAMPIC Janez  1996  SLO   29:54.0  +3:42.1  133.04
 45  414  3660134 LASKIN Tsimur  1999  BLR   29:55.5  +3:43.6  133.80
 46  459  3780027 JAKELIUNAS Lukas  1992  LTU   29:59.2  +3:47.3  135.68
 47  441  3660106 JUMANIYAZAU Tsimur  1993  BLR   30:00.1  +3:48.2  136.14
 48  440  3720014 BATMUNKH Achbadrakh  1994  MGL   30:03.6  +3:51.7  137.92
 49  439  3421261 TOBIASSEN Piera Niillas  1992  NOR   30:05.7  +3:53.8  138.99
 50  466  3320127 HWANG Junho  1993  KOR   30:09.2  +3:57.3  140.77
 51  458  3660107 CHYCHYKAU Aleh  1996  BLR   30:13.7  +4:01.8  143.06
 52  461  3320114 PARK Seongbeom  1989  KOR   30:14.0  +4:02.1  143.21
 53  434  3482220 MAXIMIKHIN Alexey  1996  RUS   30:22.5  +4:10.6  147.54
 54  417  3090120 OGNYANOV Simeon  1999  BUL   30:24.0  +4:12.1  148.30
 55  443  3660100 MASLOUSKI Mikita  1996  BLR   30:25.5  +4:13.6  149.07
 56  462  3660083 YAKIMENKA Dzmitry  1994  BLR   30:28.7  +4:16.8  150.70
 57  422  3320184 KIM Minwoo  1998  KOR   30:31.7  +4:19.8  152.22
 58  416  3660133 HRYBAU Uladzislau  1999  BLR   30:35.3  +4:23.4  154.05
 59  470  3690065 YOLTUKHOVSKYY Oleg  1987  UKR   30:56.7  +4:44.8  164.95
 60  430  3720016 SONINBAYAR Duurenbayar  1996  MGL   31:07.6  +4:55.7  170.49
 61  428  3422277 NESVOLD Ole Martin Myre  1995  NOR   31:16.7  +5:04.8  175.12
 62  436  3423155 MONSEN Thor Eirik skaret  1997  NOR   31:17.9  +5:06.0  175.74
 63  418  3090122 PENCHEV Martin  1998  BUL   31:19.6  +5:07.7  176.60
 64  419  3660147 LUKYANAU Mikalai  1999  BLR   31:21.2  +5:09.3  177.41
 65  410  3670154 TERENTYEV Ilya  1999  KAZ   31:48.7  +5:36.8  191.41
 66  447  3320144 LEE Hojin  1995  KOR   32:05.7  +5:53.8  200.06
 67  403  3660159 TSVETAU Ihar  2000  BLR   33:00.6  +6:48.7  228.00
 68  411  3780058 KLISEVICIUS Deimantas  1999  LTU   33:06.7  +6:54.8  231.11
 69  408  3660120 PRAKAPENIA Maksim  1998  BLR   33:34.9  +7:23.0  245.46