Resultater Natrudstilrennene/Junior-VM Mønstringsrenn - 10 km - Kvinner Junior Skiathlon 2017



Resultater Natrudstilrennene/Junior-VM Mønstringsrenn - Kvinner Junior - 10 km - Skiathlon
Sjusjøen, Hedmark - 10. desember 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  201 JOHANSEN Lone  1998  NOR   0:30:21.4     62.71
 2  212 DRIVENES Julie Bjervig   1999  NOR   0:30:23.2  +1.8  64.09
 3  202 KNUDSEN Tiril Liverud  1998  NOR   0:30:25.0  +3.6  65.48
 4  209 STAV Astrid  1999  NOR   0:30:30.0  +8.6  69.32
 5  208 MYHRVOLD Mathilde  1998  NOR   0:30:35.6  +14.2  73.62
 6  207 BAKKEMO Tuva  1999  NOR   0:30:38.8  +17.4  76.08
 7  221 SKJERVEN Eivor Vestrheim  1999  NOR   0:30:46.8  +25.4  82.23
 8  204 SKISTAD Kristine Stavaas  1999  NOR   0:30:49.8  +28.4  84.54
 9  211 ARNESEN Synne  1998  NOR   0:30:52.8  +31.4  86.85
 10  214 ULVANG Nora  1998  NOR   0:30:53.5  +32.1  87.38
 11  219 AMUNDSEN Hedda Oestberg  1998  NOR   0:30:54.8  +33.4  88.38
 12  233 LONGFJELD Agnes Irene  1999  NOR   0:30:55.7  +34.3  89.07
 13  218 MIKAELSEN Ingvild Larsen  2000  NOR   0:31:04.4  +43.0  95.76
 14  235 EINMO Alise  1998  NOR   0:31:09.7  +48.3  99.84
 15  220 SEIERSTAD Dorthe Ballangrud  1999  NOR   0:31:13.0  +51.6  102.37
 16  230 NORLI Vera Johanne  1999  NOR   0:31:13.9  +52.5  103.06
 17  222 BYE Sigrid  1999  NOR   0:31:16.3  +54.9  104.91
 18  210 HEIMDAL Johanne  1998  NOR   0:31:21.7  +1:00.3  109.06
 19  236 WINNES Amalie  1999  NOR   0:31:31.4  +1:10.0  116.51
 20  226 JOHNSEN Elena Rise  2000  NOR   0:31:36.1  +1:14.7  120.13
 21  223 NORDLUNDE Mari  1998  NOR   0:31:37.3  +1:15.9  121.05
 22  246 FLATLAND Vilde Elisabeth  1998  NOR   0:31:41.1  +1:19.7  123.97
 23  217 RAVNDAL Linn  2000  NOR   0:32:02.8  +1:41.4  140.65
 24  213 DENGERUD Karianne Olsvik  2000  NOR   0:32:03.5  +1:42.1  141.19
 25  231 BROVOLD Synne  1998  NOR   0:32:06.7  +1:45.3  143.65
 26  225 WOLLEBEK Ingvild  1999  NOR   0:32:27.6  +2:06.2  159.71
 27  227 LAUKLI Marie  2000  NOR   0:32:34.4  +2:13.0  164.94
 28  237 MAURTVEDT Thea  1998  NOR   0:32:36.4  +2:15.0  166.48
29   Sandra Vestly Sirevåg (manglet på FIS, løpere nedenfor skal ha ett plassiffer høyere)     0:32:36.6    
 29  232 KNUTSMOEN Tina  1998  NOR   0:32:38.2  +2:16.8  167.86
 30  244 FOLKVORD Mari  1999  NOR   0:32:40.9  +2:19.5  169.94
 31  228 GROENTJERNET Anna  1998  NOR   0:32:41.3  +2:19.9  170.24
 32  242 GROENVOLD Eline Storvik  1999  NOR   0:32:46.1  +2:24.7  173.93
 33  240 UPPSTAD Elin  1999  NOR   0:32:56.7  +2:35.3  182.08
 34  234 MIDTSKOGEN Maiken Min  1998  NOR   0:33:13.2  +2:51.8  194.76
 35  247 KAALE Henriette Olsen  1998  NOR   0:33:38.6  +3:17.2  214.29
 36  249 STAKSTON Sigrid  1999  NOR   0:33:46.7  +3:25.3  220.51
 37  241 HAAKONSEN Karen Marie  1999  NOR   0:33:48.2  +3:26.8  221.66
 38  248 MANNSAAKER Live  1999  NOR   0:34:02.4  +3:41.0  232.58
 39  243 GRANOEIEN Tuva Ertzaas   1999  NOR   0:34:26.2  +4:04.8  250.87
 40  203 SKJOLDLI Emma  1999  NOR   0:35:39.1  +5:17.7  306.91
Lapped
 41  251 AUSTAD Madeleine Nilsen  1998  NOR       
Did not finish
   245 ESPEDAL Audhild  1998  NOR       
   229 PEDERSEN Jenny Thomas  1999  NOR       
   205 ROENNING Ragnhild  1999  NOR       
Did not start
   252 BOERKE Ann-Eline Bloch  1999  NOR       
   250 PERSEN Vibeke  1999  NOR       
   239 DAHL Pia  1999  NOR       
   238 TAKSGAARD Torunn  1999  NOR       
   224 WALTENBERG Julie  1999  NOR       
   216 OFSTAD Ingvild  1998  NOR       
   215 FOSNAES Kristin Austgulen  2000  NOR       
   206 SEIM Katrine  1998  NOR