Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Skandinavisk Cup Vuokatti 2017 - Påmeldte norske løpere

Fredag 15. til søndag 17. desember arrangeres første runde av Skandinavisk Cup i Vuokatti. Her er de påmeldte norske løperne:

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Få hele Langrenn +


Kjøp abonnement - Rask tilgang alle artikler
Velg uke, måned, 3 måneder eller år.

* Abonnement bestilles raskt i dette vinduet!

Allerede abonnent, logg inn via vinduet under:

Uleselig tekst

Alle norske påmeldinger til Skandinavisk Cup i finske Vuokatti 15. til 17. desember 2017 (via Skiforbundet.no): 

Fredag 15. desember - 10 km, fri teknikk - Kvinner

Navn Klubb
Aarrestad, Nora Lian Sandnes IL
Berg, Julie Victoria Leksvik IL
Bjørnsgaard, Marthe Lillehammer Skiklub
Drabløs, Elise Røer Bækkelagets SK
Eide, Mari Norges Skiforbund
Fleten, Emilie Gol IL
Gussiås, Mari Støen Lillehammer Skiklub
Hagen, Martine Ek Bul IL
Harviken, Johanne Hauge Strandbygda IL
Heimdal, Lovise Bardu Idrettslag
Huber, Marion Rønning Heming, IL
Johansen, Marte Mæhlum Østre Toten Skilag
Jørgensen, Anniken IL Varden Meråker
Kalvå, Anne Kjersti Lundamo IL
Kjellbergvik, Anette Kvaløysletta Skilag
Klausen, Marthe Konnerud IL
Kristoffersen, Emilie Alta IF
Madsen, Caroline Konnerud IL
Mathisen, Ingrid Fauske IL Ski
Murud, Thea Krokan Søre Ål IL
Myhre, Julie Byåsen IL
Myrseth, Merete Kvaløysletta Skilag
Ous, Amalie Håkonsen Nes Ski
Sagstuen, Susann Gjøvik Skiklubb
Simpson-Larsen, Karoline Vargar IL
Skaanes, Marte Strindheim IL
Slind, Silje Øyre Oppdal IL
Smedås, Magni Lillehammer Skiklub
Stenseth, Ane Appelkvist Grong IL
Svendsen, Anna Tromsø Skiklubb Langrenn
Svenkerud, Berthe Annette Kvaløysletta Skilag
Theodorsen, Silje Kvaløysletta Skilag
Tjetland, Renate Bergset Gjesdal IL
Weng, Tiril Udnes Norges Skiforbund
Weng, Lotta Udnes Norges Skiforbund
Øvrebust, Martine Lorgen Stordal IL

---

Lørdag 16. desember - Sprint, fri teknikk - Kvinner

Navn Klubb  
Aarrestad, Nora Lian Sandnes IL  
Berg, Julie Victoria Leksvik IL  
Bjørnsgaard, Marthe Lillehammer Skiklub  
Drabløs, Elise Røer Bækkelagets SK  
Eide, Mari Norges Skiforbund  
Fleten, Emilie Gol IL  
Gussiås, Mari Støen Lillehammer Skiklub  
Hagen, Martine Ek Bul IL  
Harviken, Johanne Hauge Strandbygda IL  
Heimdal, Lovise Bardu Idrettslag  
Huber, Marion Rønning Heming, IL  
Johansen, Marte Mæhlum Østre Toten Skilag  
Jørgensen, Anniken IL Varden Meråker  
Kalvå, Anne Kjersti Lundamo IL  
Kjellbergvik, Anette Kvaløysletta Skilag  
Klausen, Marthe Konnerud IL  
Kristoffersen, Emilie Alta IF  
Madsen, Caroline Konnerud IL  
Mathisen, Ingrid Fauske IL Ski  
Murud, Thea Krokan Søre Ål IL  
Myhre, Julie Byåsen IL  
Myrseth, Merete Kvaløysletta Skilag  
Ous, Amalie Håkonsen Nes Ski  
Simpson-Larsen, Karoline Vargar IL  
Skaanes, Marte Strindheim IL  
Slind, Silje Øyre Oppdal IL  
Smedås, Magni Lillehammer Skiklub  
Stenseth, Ane Appelkvist Grong IL  
Svendsen, Anna Tromsø Skiklubb Langrenn  
Svenkerud, Berthe Annette Kvaløysletta Skilag  
Theodorsen, Silje Kvaløysletta Skilag  
Tjetland, Renate Bergset Gjesdal IL  
Weng, Tiril Udnes Norges Skiforbund  
Weng, Lotta Udnes Norges Skiforbund  
Øvrebust, Martine Lorgen Stordal IL  

---

Søndag 17. desember - 10 km, klassisk - Kvinner

Navn Klubb
Aarrestad, Nora Lian Sandnes IL
Berg, Julie Victoria Leksvik IL
Bjørnsgaard, Marthe Lillehammer Skiklub
Drabløs, Elise Røer Bækkelagets SK
Eide, Mari Norges Skiforbund
Fleten, Emilie Gol IL
Gussiås, Mari Støen Lillehammer Skiklub
Hagen, Martine Ek Bul IL
Harviken, Johanne Hauge Strandbygda IL
Heimdal, Lovise Bardu Idrettslag
Huber, Marion Rønning Heming, IL
Johansen, Marte Mæhlum Østre Toten Skilag
Jørgensen, Anniken IL Varden Meråker
Kalvå, Anne Kjersti Lundamo IL
Kjellbergvik, Anette Kvaløysletta Skilag
Klausen, Marthe Konnerud IL
Kristoffersen, Emilie Alta IF
Madsen, Caroline Konnerud IL
Mathisen, Ingrid Fauske IL Ski
Murud, Thea Krokan Søre Ål IL
Myhre, Julie Byåsen IL
Myrseth, Merete Kvaløysletta Skilag
Ous, Amalie Håkonsen Nes Ski
Sagstuen, Susann Gjøvik Skiklubb
Simpson-Larsen, Karoline Vargar IL
Skaanes, Marte Strindheim IL
Slind, Silje Øyre Oppdal IL
Smedås, Magni Lillehammer Skiklub
Stenseth, Ane Appelkvist Grong IL
Svendsen, Anna Tromsø Skiklubb Langrenn
Svenkerud, Berthe Annette Kvaløysletta Skilag
Theodorsen, Silje Kvaløysletta Skilag
Tjetland, Renate Bergset Gjesdal IL
Weng, Tiril Udnes Norges Skiforbund
Weng, Lotta Udnes Norges Skiforbund
Øvrebust, Martine Lorgen Stordal IL

---

Fredag 15. desember - 15 km, fri teknikk - Menn

Navn Klubb
Aarrestad, Magnus Lian Sandnes IL
Asdøl, Eirik Asker Skiklubb
Augdal, Eirik Sverdrup Ringkollen Skiklubb
Aurland, Joachim Kjellmyra IL
Bakkene, Eivind Øystre Slidre IL
Bergan, Sivert Halfdan Larvik Ski
Borgersen, Jørgen Jensen Bækkelagets SK
Bruvoll, Ole Jørgen Lierne IL
Bu, Torstein Norges Skiforbund
Dahl, Svein Halvor Skarphedin, IL
Dahlen, Thomas Albertsen IL Varden Meråker
Dengerud, Erik Olsvik Kjelsås IL
Fines, Svein Berg Mosvik IL
Folkvord, Sindre Lillehammer Skiklub
Folkvord, Ingvar Lillehammer Skiklub
Frorud, Espen Udjus Skiptvet IL
Grave, Nils Magnus Bøen IL Korlevoll - Odda
Grønflaten, Sindre Fjellørnen IL
Grøv, Kornelius Byaasen Skiklub
Gunnulfsen, Mikael Ørn, IF
Haga, Magne Åsen IL
Hippe, Even Sæteren Bagn IL
Hjelde, Christian Magnus Nordgård Konnerud IL
Hoel, Johan Åsen IL
Holth, Chrisander Skjønberg Birkebeineren, IF
Holth, Bendik Skjønberg Birkebeineren, IF
Hovland, Torgeir Sulen Kvaløysletta Skilag
Hundseth, Johan Kolvereid IL
Husby, Erik Skaun IL
Iversen, Gaute IL Varden Meråker
Jackson, Ryan Asker Skiklubb
Jenssen, Jan Thomas Hommelvik IL
Jespersen, Chris André Strindheim IL
Kleivi, Halvor Lyn Ski
Knotten, Sivert Runar, IL
Kvisle, Erland Asker Skiklubb
Kvåle, Gaute Røldal IL
Lamøy, Kristoffer Åsen IL
Løfald, Hallvard Rindal IL
Løfald, Gjermund Rindal IL
Mikkelsen, Martin Medkila Skilag
Myrmo, Håkon Rennebu IL
Nilsen, Vegard Bjerkreim Lillehammer Skiklub
Nyeng, Emil Ringebu/Fåvang Skiklubb
Nyenget, Martin Løwstrøm Norges Skiforbund
Nygård, Per Kristian Vestre Spone IF
Persen, Espen Lyn Ski
Riseth, Martin Byåsen IL
Rundgreen, Mathias Norges Skiforbund
Røer, Sigurd Lund Bækkelagets SK
Skinstad, Petter Soleng Vind IL
Stadaas, Kasper Heming, IL
Stakston, Petter Søre Ål IL
Stenshagen, Mattis Norges Skiforbund
Stensås, Magnus Norges Skiforbund
Stock, Daniel Norges Skiforbund
Svinsås, Jo Rindal IL
Sørensen, Anders Bækkelagets SK
Tefre, Gjøran Holstad Førde IL
Thoner, Halvor Korbøl Slåstad IL
Tjelle, Johan Lyn Ski
Turtveit, Vebjørn Voss IL
Ulvang, Jørgen Sæternes IL Varden Meråker
Valnes, Erik Bardufoss og Omegn Idrettsforening
Wiig, Sivert Gjesdal IL
Zechel, Maks Asker Skiklubb

---

Lørdag 16. desember - Sprint, fri teknikk - Menn

Navn Klubb
Aarrestad, Magnus Lian Sandnes IL
Arnesen, Harald Astrup Heming, IL
Asdøl, Eirik Asker Skiklubb
Augdal, Eirik Sverdrup Ringkollen Skiklubb
Aune, Pål Trøan Steinkjer Skiklubb
Aurland, Joachim Kjellmyra IL
Bakken, Timo André Hokksund IL
Bakkene, Eivind Øystre Slidre IL
Bergan, Sivert Halfdan Larvik Ski
Borgersen, Jørgen Jensen Bækkelagets SK
Bu, Torstein Norges Skiforbund
Dahl, Svein Halvor Skarphedin, IL
Dahlen, Thomas Albertsen IL Varden Meråker
Ek, Aleksander Emil Dyrberg Bærums Verk Hauger Idrettsforening
Eriksen, Sivert Grøtan Byåsen IL
Fines, Svein Berg Mosvik IL
Folkvord, Sindre Lillehammer Skiklub
Folkvord, Ingvar Lillehammer Skiklub
Grave, Nils Magnus Bøen IL Korlevoll - Odda
Grønflaten, Sindre Fjellørnen IL
Grøv, Kornelius Byaasen Skiklub
Gunnulfsen, Mikael Ørn, IF
Haga, Magne Åsen IL
Hippe, Even Sæteren Bagn IL
Hjelde, Christian Magnus Nordgård Konnerud IL
Hoel, Amund Åsen IL
Holth, Chrisander Skjønberg Birkebeineren, IF
Holth, Bendik Skjønberg Birkebeineren, IF
Hovland, Torgeir Sulen Kvaløysletta Skilag
Hundseth, Johan Kolvereid IL
Husby, Erik Skaun IL
Iversen, Gaute IL Varden Meråker
Jackson, Ryan Asker Skiklubb
Jenssen, Jan Thomas Hommelvik IL
Jespersen, Chris André Strindheim IL
Kleivi, Halvor Lyn Ski
Knotten, Sivert Runar, IL
Kvisle, Erland Asker Skiklubb
Kvåle, Gaute Røldal IL
Løfald, Gjermund Rindal IL
Mikkelsen, Martin Medkila Skilag
Moxnes, Einar Flaktveit Viking, TIF
Myrmo, Håkon Rennebu IL
Nilsen, Vegard Bjerkreim Lillehammer Skiklub
Nyeng, Emil Ringebu/Fåvang Skiklubb
Nyenget, Martin Løwstrøm Norges Skiforbund
Nygård, Per Kristian Vestre Spone IF
Riseth, Martin Byåsen IL
Riseth, Fredrik Byåsen IL
Rundgreen, Mathias Norges Skiforbund
Røer, Sigurd Lund Bækkelagets SK
Stadaas, Kasper Heming, IL
Stakston, Petter Søre Ål IL
Stenshagen, Mattis Norges Skiforbund
Stensås, Magnus Norges Skiforbund
Stock, Daniel Norges Skiforbund
Svinsås, Jo Rindal IL
Sørensen, Anders Bækkelagets SK
Tefre, Gjøran Holstad Førde IL
Thorstensen, Erik Lippestad Bærums Verk Hauger Idrettsforening
Turtveit, Vebjørn Voss IL
Ulvang, Jørgen Sæternes IL Varden Meråker
Valnes, Erik Bardufoss og Omegn Idrettsforening
Wiig, Sivert Gjesdal IL
Zechel, Maks Asker Skiklubb

---

Søndag 17. desember - 15 km, klassisk - Menn

Navn Klubb
Aarrestad, Magnus Lian Sandnes IL
Arnesen, Harald Astrup Heming, IL
Asdøl, Eirik Asker Skiklubb
Augdal, Eirik Sverdrup Ringkollen Skiklubb
Aune, Pål Trøan Steinkjer Skiklubb
Aurland, Joachim Kjellmyra IL
Bakken, Timo André Hokksund IL
Bakkene, Eivind Øystre Slidre IL
Bergan, Sivert Halfdan Larvik Ski
Borgersen, Jørgen Jensen Bækkelagets SK
Bruvoll, Ole Jørgen Lierne IL
Bu, Torstein Norges Skiforbund
Dahl, Svein Halvor Skarphedin, IL
Dahlen, Thomas Albertsen IL Varden Meråker
Dengerud, Erik Olsvik Kjelsås IL
Ek, Aleksander Emil Dyrberg Bærums Verk Hauger Idrettsforening
Eriksen, Sivert Grøtan Byåsen IL
Fines, Svein Berg Mosvik IL
Folkvord, Sindre Lillehammer Skiklub
Folkvord, Ingvar Lillehammer Skiklub
Frorud, Espen Udjus Skiptvet IL
Grave, Nils Magnus Bøen IL Korlevoll - Odda
Grønflaten, Sindre Fjellørnen IL
Grøv, Kornelius Byaasen Skiklub
Gunnulfsen, Mikael Ørn, IF
Haga, Magne Åsen IL
Hippe, Even Sæteren Bagn IL
Hjelde, Christian Magnus Nordgård Konnerud IL
Hoel, Amund Åsen IL
Hoel, Johan Åsen IL
Holth, Chrisander Skjønberg Birkebeineren, IF
Holth, Bendik Skjønberg Birkebeineren, IF
Hovland, Torgeir Sulen Kvaløysletta Skilag
Hundseth, Johan Kolvereid IL
Husby, Erik Skaun IL
Iversen, Gaute IL Varden Meråker
Jackson, Ryan Asker Skiklubb
Jenssen, Jan Thomas Hommelvik IL
Jespersen, Chris André Strindheim IL
Kleivi, Halvor Lyn Ski
Knotten, Sivert Runar, IL
Kvisle, Erland Asker Skiklubb
Kvåle, Gaute Røldal IL
Lamøy, Kristoffer Åsen IL
Løfald, Hallvard Rindal IL
Løfald, Gjermund Rindal IL
Mikkelsen, Martin Medkila Skilag
Moxnes, Einar Flaktveit Viking, TIF
Myrmo, Håkon Rennebu IL
Nilsen, Vegard Bjerkreim Lillehammer Skiklub
Nyeng, Emil Ringebu/Fåvang Skiklubb
Nyenget, Martin Løwstrøm Norges Skiforbund
Nygård, Per Kristian Vestre Spone IF
Persen, Espen Lyn Ski
Riseth, Martin Byåsen IL
Riseth, Fredrik Byåsen IL
Rundgreen, Mathias Norges Skiforbund
Røer, Sigurd Lund Bækkelagets SK
Skinstad, Petter Soleng Vind IL
Stadaas, Kasper Heming, IL
Stakston, Petter Søre Ål IL
Stenshagen, Mattis Norges Skiforbund
Stensås, Magnus Norges Skiforbund
Stock, Daniel Norges Skiforbund
Svinsås, Jo Rindal IL
Sørensen, Anders Bækkelagets SK
Tefre, Gjøran Holstad Førde IL
Thoner, Halvor Korbøl Slåstad IL
Thorstensen, Erik Lippestad Bærums Verk Hauger Idrettsforening
Tjelle, Johan Lyn Ski
Turtveit, Vebjørn Voss IL
Ulvang, Jørgen Sæternes IL Varden Meråker
Valnes, Erik Bardufoss og Omegn Idrettsforening
Wiig, Sivert Gjesdal IL
Zechel, Maks Asker Skiklubb

* Langrenn Pluss (+): Ekstra godt stoff og fyldigere artikler
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut