Resultater NM Gåsbu - Sprint - Finale - Kvinner 2018



Resultater NM Gåsbu - Sprint, finale, klassisk, kvinner
Hamar, Hedmark - 11. januar 2018

Arrangementstype: Langrenn

* Komplett offisiell resultatliste
Oppsett og resultater alle heat

Rank Bib FIS Code Name Year Nation
 1  3  1303777 BJOERGEN Marit  1980  NOR 
 2  1  3425397 HARSEM Kathrine Rolsted  1989  NOR 
 3  9  3425355 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR 
 4  5  3426182 OUS Amalie Haakonsen  1996  NOR 
 5  2  3425381 SVENDSEN Anna  1990  NOR 
 6  14  3426112 STENSETH Ane Appelkvist  1995  NOR 
 7  12  3425896 THEODORSEN Silje  1994  NOR 
 8  7  3426201 WENG Tiril Udnes  1996  NOR 
 9  4  3426626 SKISTAD Kristine Stavaas  1999  NOR 
 10  6  3425772 BJOERNSGAARD Marthe  1993  NOR 
 11  10  3426200 WENG Lotta Udnes  1996  NOR 
 12  11  3426003 HEIMDAL Lovise  1995  NOR 
 13  16  3426163 MYHRE Julie  1996  NOR 
 14  23  3425902 GUSSIAAS Mari Stoeen  1994  NOR 
 15  19  3425253 DAHL Ingeborg  1987  NOR 
 16  20  3426046 MADSEN Caroline  1995  NOR 
 17  24  3425600 FLETEN Emilie  1992  NOR 
 18  26  3425519 KVAALE Barbro  1992  NOR 
 19  28  3426149 SKAANES Marte  1996  NOR 
 20  17  3426278 DYRHOVD Margrete Roessum  1993  NOR 
 21  18  3425565 MYRSETH Merete  1992  NOR 
 22  21  3426232 NORDLUNDE Marte  1996  NOR 
 23  22  3426414 AARRESTAD Nora Lian  1997  NOR 
 24  25  3426496 MYHRVOLD Mathilde  1998  NOR 
 25  15  3105095 NISHIKAWA Emily  1989  CAN 
 26  27  3426342 KLAUSEN Marthe  1997  NOR 
 27  29  3425955 SNILDALSLI Wenche Aune  1994  NOR 
 28  30  3425863 ALNAES Anikken Gjerde  1994  NOR 
 29  8  3425404 EIDE Mari  1989  NOR 
 30  32  3426408 KAASEN Agnethe  1997  NOR 
 30  31  3425179 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR 
 32  33  3425865 TJETLAND Renate Bergset  1994  NOR 
 33  34  3426098 KANT Anna Emilie  1995  NOR 
 34  35  3426482 MIDTSKOGEN Maiken Min  1998  NOR 
 35  36  3426356 BERG Julie Victoria  1997  NOR 
 36  37  3426490 NORDLUNDE Mari  1998  NOR 
 37  38  3426148 SKULBRU Hanne  1996  NOR 
 38  39  3426383 HARVIKEN Johanne Hauge  1997  NOR 
 39  40  3425827 MOGSTAD Berit  1993  NOR 
 40  41  3426167 BRENDEN Anne Marthe  1996  NOR 
 41  42  3426234 MATHISEN Ingrid  1996  NOR 
 42  43  3425590 JOERGENSEN Anniken  1992  NOR 
 43  44  3425945 KJELLBERGVIK Anette  1994  NOR 
 44  45  3426164 LARSEN Johanne  1996  NOR 
 45  46  3426433 FORREN Pauline  1997  NOR 
 46  47  3426262 SPETS Julie Stendahl  1996  NOR 
 47  48  3425847 GRUBBMO Anne Lise  1993  NOR 
 48  49  3426355 RENAA Tine Marit  1995  NOR 
 49  50  3426203 MOGSTAD Ida  1996  NOR 
 50  51  3426403 HERMANSEN Marianne  1997  NOR 
 51  52  3426295 EIDE Hilde  1996  NOR 
 52  53  3426124 SKARPSNO Ellen Merethe Schjelderup  1995  NOR 
 53  54  3425775 SKAARSETH Stine  1993  NOR 
 54  55  3425936 SUNDSVIK Line  1994  NOR 
 55  56  3255017 GUDNADOTTIR Kristrun  1997  ISL 
 56  57  3426375 OEISTUEN Gina Flugstad  1997  NOR 
 57  58  3426151 LEFDAL Bertine Thorsnes  1996  NOR 
 58  59  3426246 HAUG Karoline  1996  NOR 
 59  60  3425949 HJELSTUEN Kristin  1994  NOR 
 60  61  3425989 KVAMME Lisa  1995  NOR 
 61  62  3426412 STRAND Sirin Elisabeth  1997  NOR 
 62  63  3425993 SJOEVOLD Pauline  1995  NOR 
 63  64  3426379 SLOKVIK Martine  1997  NOR 
 64  65  3426302 WINGAN Ragnhild  1997  NOR 
Disqualified
   13  3426537 OLSEN Amalie Honerud  1998  NOR 
Did not start
   1008  3426277 BARLAND Hanna Ruud  1996  NOR 
   1007  3426415 AA Ragnhild Rykhus  1997  NOR 
   1006  3425895 GANGSOE Marie Renee Soerum  1994  NOR 
   1005  3426532 SEIM Katrine  1998  NOR 
   1004  3426049 ROENNING Mathilde  1995  NOR 
   1003  3426394 KARLSEN Marthe  1997  NOR 
   1002  3425862 LOEVLIEN Ine  1994  NOR 
   1001  3426370 JOHANSEN Marte Maehlum  1997  NOR