Resultater NM Gåsbu - 10 km - Kvinner 2018



Resultater NM Gåsbu - 10 km, fri teknikk, kvinner
Hamar, Hedmark - 12. januar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  77 BJOERGEN Marit  1980  NOR   25:59.1     20.00
 2  102 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   25:59.3  +0.2  20.10
 3  73 HAGA Ragnhild  1991  NOR   26:20.4  +21.3  30.93
 4  70 SLIND Kari Oeyre  1991  NOR   27:16.8  +1:17.7  59.87
 5  72 NISHIKAWA Emily  1989  CAN   28:08.2  +2:09.1  86.24
 6  101 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR   28:11.0  +2:11.9  87.68
 7  83 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR   28:16.9  +2:17.8  90.71
 8  91 JOHANSEN Marte Maehlum  1997  NOR   28:20.1  +2:21.0  92.35
 9  82 HEIMDAL Lovise  1995  NOR   28:27.9  +2:28.8  96.35
 10  85 FLETEN Emilie  1992  NOR   28:34.4  +2:35.3  99.69
 11  25 HAGEN Martine Ek  1991  NOR   28:35.5  +2:36.4  100.25
 12  66 WANGENSTEEN Maren  1991  NOR   28:45.4  +2:46.3  105.33
 13  65 GUSSIAAS Mari Stoeen  1994  NOR   28:46.2  +2:47.1  105.74
 14  84 BJOERNSGAARD Marthe  1993  NOR   28:48.2  +2:49.1  106.77
 15  90 MOGSTAD Berit  1993  NOR   28:50.5  +2:51.4  107.95
 16  75 OEVREBUST Martine Lorgen  1997  NOR   28:54.0  +2:54.9  109.74
 17  60 KVAALE Barbro  1992  NOR   28:55.1  +2:56.0  110.31
 18  92 THEODORSEN Silje  1994  NOR   28:58.6  +2:59.5  112.10
 19  79 BAKKEMO Tuva  1999  NOR   29:11.6  +3:12.5  118.77
 20  87 MATHISEN Ingrid  1996  NOR   29:12.1  +3:13.0  119.03
 21  94 LINDKVIST Ida  1991  SWE   29:17.5  +3:18.4  121.80
 22  64 TJETLAND Renate Bergset  1994  NOR   29:19.3  +3:20.2  122.73
 23  71 SMEDAAS Magni  1995  NOR   29:23.5  +3:24.4  124.88
 24  44 KRUEGER Solveig Hegstad  1995  NOR   29:40.4  +3:41.3  133.55
 25  86 DRIVENES Julie Bjervig   1999  NOR   29:43.0  +3:43.9  134.89
 26  69 SIMPSON-LARSEN Karoline  1997  NOR   29:43.4  +3:44.3  135.09
 26  59 GRUBBMO Anne Lise  1993  NOR   29:43.4  +3:44.3  135.09
 28  63 MADSEN Caroline  1995  NOR   29:47.3  +3:48.2  137.09
 29  100 BERG Julie Victoria  1997  NOR   29:48.6  +3:49.5  137.76
 30  54 HERMANSEN Marianne  1997  NOR   29:49.7  +3:50.6  138.32
 31  93 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR   29:51.9  +3:52.8  139.45
 32  95 JOERGENSEN Anniken  1992  NOR   29:52.0  +3:52.9  139.50
 33  42 BIRKELAND Fanny Horn  1988  NOR   30:06.7  +4:07.6  147.05
 34  62 HUBER Marion Roenning  1991  NOR   30:08.6  +4:09.5  148.02
 35  56 SKULBRU Hanne  1996  NOR   30:09.1  +4:10.0  148.28
 36  38 ALNAES Anikken Gjerde  1994  NOR   30:13.6  +4:14.5  150.59
 37  22 SUNDSVIK Line  1994  NOR   30:13.7  +4:14.6  150.64
 38  68 DYRHOVD Margrete Roessum  1993  NOR   30:20.7  +4:21.6  154.23
 39  50 STAVER Tuva Toftdahl  1990  NOR   30:21.4  +4:22.3  154.59
 40  67 SAGSTUEN Susann  1997  NOR   30:27.3  +4:28.2  157.62
 41  74 KAASEN Agnethe  1997  NOR   30:31.3  +4:32.2  159.67
 42  7 MONRAD-HANSEN Marte  1987  NOR   30:32.0  +4:32.9  160.03
 43  37 LIEN Ida  1997  NOR   30:32.4  +4:33.3  160.23
 44  43 KJELLBERGVIK Anette  1994  NOR   30:35.7  +4:36.6  161.93
 45  55 STENSETH Ane Appelkvist  1995  NOR   30:38.7  +4:39.6  163.47
 46  11 NAESS Karoline  1994  NOR   30:40.4  +4:41.3  164.34
 47  33 SNILDALSLI Wenche Aune  1994  NOR   30:41.2  +4:42.1  164.75
 48  48 BONDEN Inger  1995  NOR   30:42.9  +4:43.8  165.62
 49  76 HARVIKEN Johanne Hauge  1997  NOR   30:43.9  +4:44.8  166.14
 50  49 GANGSOE Marie Renee Soerum  1994  NOR   30:49.4  +4:50.3  168.96
 51  53 KANT Anna Emilie  1995  NOR   30:51.6  +4:52.5  170.09
 52  31 KLAUSEN Marthe  1997  NOR   30:52.9  +4:53.8  170.75
 53  47 KONGSTEN Emilie  1994  NOR   31:12.8  +5:13.7  180.96
 54  35 SLOKVIK Martine  1997  NOR   31:14.4  +5:15.3  181.79
 55  32 MOGSTAD Ida  1996  NOR   31:15.3  +5:16.2  182.25
 56  58 AARRESTAD Nora Lian  1997  NOR   31:21.2  +5:22.1  185.27
 57  45 SPETS Julie Stendahl  1996  NOR   31:22.5  +5:23.4  185.94
 58  26 EIDE Hilde  1996  NOR   31:26.0  +5:26.9  187.74
 59  98 SEIM Katrine  1998  NOR   31:27.8  +5:28.7  188.66
 60  21 HJELSTUEN Kristin  1994  NOR   31:35.6  +5:36.5  192.66
 61  61 DRABLOES Elise Roeer  1995  NOR   31:38.1  +5:39.0  193.95
 62  10 VOGNILD Anitra  1996  NOR   31:57.3  +5:58.2  203.80
 63  36 NORDLUNDE Marte  1996  NOR   32:03.1  +6:04.0  206.77
 64  99 LINDMOEN Marthe  1997  NOR   32:03.4  +6:04.3  206.93
 65  97 TAYLOR Annika  1993  GBR   32:10.9  +6:11.8  210.78
 65  57 LARSEN Johanne  1996  NOR   32:10.9  +6:11.8  210.78
 67  30 SKAARSETH Stine  1993  NOR   32:12.5  +6:13.4  211.60
 68  41 LEFDAL Bertine Thorsnes  1996  NOR   32:12.7  +6:13.6  211.70
 69  46 KVAMME Lisa  1995  NOR   32:13.5  +6:14.4  212.11
 70  1 BERLANDSTVEIT Ingvild  1995  NOR   32:22.3  +6:23.2  216.63
 71  24 FREDRIKSEN Ingerid  1995  NOR   32:23.0  +6:23.9  216.99
 72  20 GUDNADOTTIR Kristrun  1997  ISL   32:26.9  +6:27.8  218.99
 73  29 HUSTAD Sofie Nordsveen  1996  NOR   32:28.8  +6:29.7  219.96
 74  17 BREDALEN Anne Marit  1995  NOR   32:32.9  +6:33.8  222.07
 75  6 HOENSI Silja Fjaerestad  1996  NOR   32:36.4  +6:37.3  223.86
 76  12 HAUG Karoline  1996  NOR   32:37.5  +6:38.4  224.43
 77  15 TVETEN Ingrid Elisabeth  1996  NOR   32:54.3  +6:55.2  233.05
 78  39 OEREN Karoline Bye  1997  NOR   32:57.8  +6:58.7  234.84
 79  16 BRENDEN Anne Marthe  1996  NOR   33:02.6  +7:03.5  237.30
 80  23 OEISTUEN Gina Flugstad  1997  NOR   33:05.9  +7:06.8  239.00
 81  14 SKARPSNO Ellen Merethe Schjelderup  1995  NOR   33:09.9  +7:10.8  241.05
 82  40 STRAND Sirin Elisabeth  1997  NOR   33:15.2  +7:16.1  243.77
 83  9 GLEDITSCH Marte  1996  NOR   33:31.4  +7:32.3  252.08
 84  4 KITTELSEN Hege  1997  NOR   34:11.4  +8:12.3  272.61
 85  19 WINGAN Ragnhild  1997  NOR   34:13.4  +8:14.3  273.63
 86  8 KVANDAL Amalie Kristin  1996  NOR   34:14.5  +8:15.4  274.20
 87  3 SKJERSTAD Emma  1990  NOR   34:47.3  +8:48.2  291.03
 88  2 ROALDSTVEIT Tonje  1995  NOR   35:12.3  +9:13.2  303.86
 89  18 ASPELUND Solveig Maria  1996  ISL   35:23.6  +9:24.5  309.65
 90  13 MEYER MAGULAS Melina  1985  GRE   35:38.2  +9:39.1  317.15
 91  5 SJOEVOLD Pauline  1995  NOR   36:17.7  +10:18.6  337.41
Did not start
   96 ENGEBRETSEN Martine  1998  NOR       
   89 SKAANES Marte  1996  NOR       
   88 MYHRVOLD Mathilde  1998  NOR       
   81 BATHE Nichole  1995  GBR       
   80 MYRSETH Merete  1992  NOR       
   78 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR       
   52 MIKKELSEN Henriette Heitmann  1994  NOR       
   51 KARLSEN Marthe  1997  NOR       
   34 ENSRUD Julie Synnoeve  1996  NOR       
   28 AA Ragnhild Rykhus  1997  NOR       
   27 BARLAND Hanna Ruud  1996  NOR