Startområdet til Kaiser Maximilian Lauf. Arrangørfoto.

Startområdet til Kaiser Maximilian Lauf. Arrangørfoto.

Kaiser Maximilian Lauf: Passering 23,2 av 60 km

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics, Kaiser Maximilian Lauf i Seefeld og Østerrike pågår for fullt.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Få hele Langrenn +


Kjøp abonnement - Rask tilgang alle artikler
Velg uke, måned, 3 måneder eller år.

* Abonnement bestilles raskt i dette vinduet!

Allerede abonnent, logg inn via vinduet under:

Uleselig tekst

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics, Kaiser Maximilian Lauf i Seefeld og Østerrike pågår for fullt.

Dette er stillingen per nå i rennet som inngår i langløpscupen Visma Ski Classics (se unnagjort distanse i dette oppslagets tittel):

Kvinner

# first name last name country team time
1 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 1:03:09.9
2 Masako Ishida JPN Team Koteng 1:03:20.5+(10.6)
3 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 1:04:11.6+(1:01.7)
4 Kari Vikhagen Gjeitnes NOR Team Santander 1:04:12.2+(1:02.3)
5 Sara Lindborg SWE Team Serneke 1:04:13.1+(1:03.2)
6 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 1:04:50.2+(1:40.3)
7 Laila Kveli NOR Team Tynell 1:06:02.2+(2:52.3)
8 Larisa Ryasina RUS Russian Marathon Team 1:07:11.4+(4:01.5)
9 Lali Kvaratskheliya RUS Russian Marathon Team 1:08:16.4+(5:06.5)
10 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer 1:08:16.9+(5:07.0)
11 Evelina Bångman SWE Team Mäenpää 1:11:22.5+(8:12.6)
12 Terhi Pollari FIN Team Mäenpää 1:12:05.2+(8:55.3)
13 Zuzana Kocumová CZE Silvini Madshus team 1:12:15.7+(9:05.8)
14 Elise Langkaas NOR   1:14:52.2+(11:42.3)
15 Ingvild Bratlie NOR   1:16:05.3+(12:55.4)
16 Emilia Romanowicz POL Vltava Fund Craft Team 1:17:15.2+(14:05.3)
17 Anna Jensen NOR   1:17:46.6+(14:36.7)
18 Jessica Wirth GER Team Forever Nordic 1:17:48.0+(14:38.1)
19 Amanda Borge Byrkjeland NOR   1:19:22.8+(16:12.9)
20 Frida Øygard NOR   1:21:27.4+(18:17.5)
21 Vilde Rieker NOR   1:21:48.3+(18:38.4)
22 Margrete Gaski NOR   1:23:08.7+(19:58.8)
23 Helene Salte Håland NOR   1:24:19.1+(21:09.2)
24 Elise Furuheim Bryn NOR   1:25:51.6+(22:41.7)
25 Vendula Kroustkova CZE   1:28:52.1+(25:42.2)
26 Lisa Hallberg SWE   1:29:08.9+(25:59.0)
27 Ingvill Andrea Røed NOR   1:32:00.4+(28:50.5)
28 Anna Johansson SWE   1:33:17.6+(30:07.6)
29 Siri Stensgård NOR   1:33:33.7+(30:23.8)
30 Anne Rindal Offigstad NOR   1:36:13.8+(33:03.9)
31 Lucie Stembergova CZE   1:56:44.8+(53:34.9)
32 Malin Traaholt SWE   1:57:23.5+(54:13.6)
33 Sanna Sundström SWE   1:58:29.5+(55:19.6)
34 Kirsti Andresen NOR   1:58:37.7+(55:27.8)
35 Ulrika Bingsten SWE   1:58:48.2+(55:38.3)
36 Ewa Saldner SWE   1:59:39.6+(56:29.7)
37 Dagmar Junghanns GBR   2:01:18.8+(58:08.9)
38 Olaug Seljeskog Loug NOR   2:03:59.1+(1:00:49.2)
39 Ullika Schulz GER   2:11:32.9+(1:08:23.0)
40 Johanna Karlsson SWE   2:14:08.2+(1:10:58.3)
41 Anne Karin Holestøl NOR   2:15:21.9+(1:12:12.0)

Menn

# first name last name country team time
1 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 0:56:12.4
2 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 0:56:13.1+(0.6)
3 Oskar Kardin SWE Team Santander 0:56:13.4+(0.9)
4 Thomas Gjestrumbakken NOR Team Parkettpartner 0:56:15.6+(3.1)
5 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 0:56:17.8+(5.3)
6 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 0:56:18.3+(5.8)
7 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 0:56:18.8+(6.4)
8 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 0:56:19.0+(6.5)
9 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 0:56:19.8+(7.3)
10 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 0:56:20.1+(7.6)
11 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 0:56:20.2+(7.8)
12 Simen Østensen NOR Team BN Bank 0:56:20.3+(7.8)
13 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 0:56:20.9+(8.4)
14 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:56:21.3+(8.9)
15 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 0:56:21.9+(9.4)
16 Andreas Nygaard NOR Team Santander 0:56:22.8+(10.3)
17 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 0:56:23.2+(10.7)
18 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner 0:56:23.7+(11.2)
19 Anders Aukland NOR Team Santander 0:56:25.9+(13.4)
20 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 0:56:26.3+(13.8)
21 Anders Høst NOR Team Serneke 0:56:27.3+(14.8)
22 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 0:56:27.6+(15.1)
23 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 0:56:28.0+(15.5)
24 Bob Impola SWE Team Serneke 0:56:28.3+(15.8)
25 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 0:56:28.8+(16.4)
26 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 0:56:29.2+(16.8)
27 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 0:56:29.9+(17.4)
28 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 0:56:30.3+(17.8)
29 Jörgen Brink SWE JBrink Ski Team 0:57:59.0+(1:46.5)
30 Pavel Ondrášek CZE Vltava Fund Craft Team 0:58:00.0+(1:47.5)
31 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:58:00.2+(1:47.7)
32 Jens Eriksson SWE Team Tynell 0:58:00.5+(1:48.0)
33 Rikard Tynell SWE Team Tynell 0:58:00.8+(1:48.3)
34 John Kristian Dahl NOR Team Koteng 0:58:02.3+(1:49.8)
35 Christian Winker NOR Team Synnfjell 0:58:02.6+(1:50.1)
36 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 0:58:03.3+(1:50.8)
37 Jiří Ročárek CZE Vltava Fund Craft Team 0:58:03.3+(1:50.8)
38 Johan Lövgren SWE Team Igne 0:58:03.9+(1:51.5)
39 Mats Håkon Breda NOR Team Telemark 0:58:04.4+(1:52.0)
40 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 0:58:04.9+(1:52.4)
41 Thomas Gifstad NOR Skigo XC Team 0:58:05.4+(1:52.9)
42 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team 0:58:50.2+(2:37.7)
43 Robin Frost GER Team Forever Nordic 0:59:55.9+(3:43.4)
44 Hans Mäenpää FIN Team Mäenpää 0:59:56.0+(3:43.6)
45 Kristoffer Nielsen NOR Skigo XC Team 1:00:52.4+(4:39.9)
46 Christoffer Lindvall FIN Team Mäenpää 1:00:52.7+(4:40.2)
47 Björn Rydvall SWE Team Igne 1:00:53.3+(4:40.8)
48 Pavel Janeček CZE Silvini Madshus team 1:00:53.6+(4:41.1)
49 Loris Frasnelli ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:00:54.1+(4:41.6)
50 Eric Thomas GER Team Forever Nordic 1:00:54.5+(4:42.0)

* Langrenn Pluss (+): Ekstra godt stoff og fyldigere artikler
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut