Siste resultater (med dagens live)

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
---
Verdenscup Planica: 10/15 km: Kvinner- Menn
---
La Diagonela - Visma Ski Classics: Kvinner Elite- Menn Elite- Alle klasser
---
Til abonnenter – 409 spesialartikler
Startområdet til Kaiser Maximilian Lauf. Arrangørfoto.

Startområdet til Kaiser Maximilian Lauf. Arrangørfoto.

Kaiser Maximilian Lauf: Passering 47,3 av 60 km

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics, Kaiser Maximilian Lauf i Seefeld og Østerrike pågår for fullt.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Velkommen til Pluss-seksjonen!


Tegne abonnement
4 alternativer for abonnement; Uke, måned, 3 måneder eller år.

* Abonnement bestilles enkelt via denne linken!

* Enda bedre og fyldigere innhold finner du i vår Pluss-seksjon. Fremhever spesielt biblioteket av fagartikler om trening, styrke, utstyr, smøring, teknikk etc.

Tegne abonnement Langrenn.com Pluss

Om du har abonnement logger du deg inn via vinduet nedenfor.

Uleselig tekst

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics, Kaiser Maximilian Lauf i Seefeld og Østerrike pågår for fullt.

Dette er stillingen per nå i rennet som inngår i langløpscupen Visma Ski Classics (se unnagjort distanse i dette oppslagets tittel):

Kvinner

# first name last name country team time
1 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 2:09:58.4
2 Sara Lindborg SWE Team Serneke 2:10:30.9+(32.5)
3 Masako Ishida JPN Team Koteng 2:10:31.3+(32.9)
4 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 2:10:31.8+(33.4)
5 Kari Vikhagen Gjeitnes NOR Team Santander 2:10:32.3+(33.8)
6 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 2:14:00.6+(4:02.2)
7 Laila Kveli NOR Team Tynell 2:14:01.1+(4:02.6)
8 Larisa Ryasina RUS Russian Marathon Team 2:16:56.7+(6:58.3)
9 Lali Kvaratskheliya RUS Russian Marathon Team 2:19:02.6+(9:04.2)
10 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer 2:20:33.6+(10:35.2)
11 Evelina Bångman SWE Team Mäenpää 2:24:40.1+(14:41.6)
12 Terhi Pollari FIN Team Mäenpää 2:26:19.9+(16:21.5)
13 Zuzana Kocumová CZE Silvini Madshus team 2:29:03.9+(19:05.4)
14 Ingvild Bratlie NOR   2:35:32.2+(25:33.7)
15 Elise Langkaas NOR   2:37:37.5+(27:39.0)
16 Emilia Romanowicz POL Vltava Fund Craft Team 2:39:30.2+(29:31.7)
17 Jessica Wirth GER Team Forever Nordic 2:42:10.5+(32:12.0)
18 Anna Jensen NOR   2:46:47.4+(36:49.0)
19 Amanda Borge Byrkjeland NOR   2:47:52.1+(37:53.6)
20 Margrete Gaski NOR   2:50:21.0+(40:22.5)
21 Frida Øygard NOR   2:51:02.4+(41:03.9)
22 Helene Salte Håland NOR   2:54:14.5+(44:16.0)
23 Vilde Rieker NOR   2:54:47.6+(44:49.1)
24 Elise Furuheim Bryn NOR   2:56:22.7+(46:24.2)
25 Lisa Hallberg SWE   2:57:43.3+(47:44.9)
26 Vendula Kroustkova CZE   2:59:46.0+(49:47.5)


Menn

# first name last name country team time
1 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner 1:54:50.4
2 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 1:54:50.8+(0.4)
3 Anders Aukland NOR Team Santander 1:56:25.2+(1:34.8)
4 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 1:56:25.7+(1:35.3)
5 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 1:56:26.0+(1:35.6)
6 Anders Høst NOR Team Serneke 1:56:26.1+(1:35.7)
7 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 1:56:26.5+(1:36.1)
8 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 1:56:26.6+(1:36.1)
9 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 1:56:26.8+(1:36.4)
10 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 1:56:27.1+(1:36.7)
11 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 1:56:27.3+(1:36.9)
12 Oskar Kardin SWE Team Santander 1:56:27.5+(1:37.1)
13 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 1:56:27.5+(1:37.1)
14 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 1:56:27.6+(1:37.2)
15 Bob Impola SWE Team Serneke 1:56:27.9+(1:37.5)
16 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 1:56:27.9+(1:37.5)
17 Simen Østensen NOR Team BN Bank 1:56:28.1+(1:37.6)
18 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 1:56:28.5+(1:38.0)
19 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:56:28.5+(1:38.1)
20 Thomas Gifstad NOR Skigo XC Team 1:56:29.1+(1:38.7)
21 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 1:56:29.2+(1:38.7)
22 Rikard Tynell SWE Team Tynell 1:56:29.2+(1:38.8)
23 Jens Eriksson SWE Team Tynell 1:56:29.6+(1:39.2)
24 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 1:56:29.8+(1:39.4)
25 Thomas Gjestrumbakken NOR Team Parkettpartner 1:56:30.1+(1:39.6)
26 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 1:56:30.8+(1:40.4)
27 Jörgen Brink SWE JBrink Ski Team 1:56:31.5+(1:41.1)
28 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:56:31.8+(1:41.4)
29 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 1:56:32.4+(1:42.0)
30 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 1:56:46.9+(1:56.5)
31 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 1:56:55.0+(2:04.5)
32 Andreas Nygaard NOR Team Santander 1:57:01.9+(2:11.4)
33 Mats Håkon Breda NOR Team Telemark 1:57:38.2+(2:47.8)
34 Jiří Ročárek CZE Vltava Fund Craft Team 1:57:38.6+(2:48.1)
35 John Kristian Dahl NOR Team Koteng 1:58:17.9+(3:27.5)
36 Johan Lövgren SWE Team Igne 1:58:52.4+(4:02.0)
37 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:59:22.8+(4:32.4)
38 Pavel Ondrášek CZE Vltava Fund Craft Team 1:59:23.3+(4:32.9)
39 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 1:59:23.8+(4:33.4)
40 Christian Winker NOR Team Synnfjell 1:59:24.3+(4:33.8)
41 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 1:59:24.7+(4:34.3)
42 Björn Rydvall SWE Team Igne 2:03:10.4+(8:20.0)
43 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team 2:03:10.9+(8:20.5)
44 Christoffer Lindvall FIN Team Mäenpää 2:03:11.3+(8:20.9)
45 Hans Mäenpää FIN Team Mäenpää 2:03:12.1+(8:21.6)
46 Eric Thomas GER Team Forever Nordic 2:03:12.5+(8:22.1)
47 Kristoffer Nielsen NOR Skigo XC Team 2:03:55.3+(9:04.9)
48 Robin Frost GER Team Forever Nordic 2:04:32.0+(9:41.6)
49 Viktor Mäenpää FIN Team Mäenpää 2:05:13.3+(10:22.8)
50 Kjetil Tyrom NOR Team Parkettpartner 2:05:13.7+(10:23.3)

For abonnenter - Spesialartikler
* 420 saker: Utstyr, teknikk, smøring, trening, styrke med mere
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut