Resultater La Diagonela - Ski Classics 4 - Menn 2018



Resultater La Diagonela - Visma Ski Classics 4 - Menn - 65 km, klassisk
St. Moritz / Engadin, Sveits - 20. januar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av La Diagonela
NB! Klikk denne linken for alle resultater fra La Diaognela

# first name last name country team time
1 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 2:57:29.0
2 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 2:57:36.1+(7.1)
3 Anders Aukland NOR Team Santander 2:57:40.5+(11.5)
4 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 2:57:56.6+(27.6)
5 Oskar Kardin SWE Team Santander 2:58:00.7+(31.7)
6 Andreas Nygaard NOR Team Santander 2:58:06.5+(37.5)
7 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 2:58:08.5+(39.5)
8 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 2:58:44.1+(1:15.1)
9 Anders Høst NOR Team Serneke 2:59:19.0+(1:50.0)
10 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 2:59:33.6+(2:04.6)
11 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 2:59:54.9+(2:25.9)
12 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 3:00:39.2+(3:10.2)
13 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 3:01:09.0+(3:40.0)
14 Bob Impola SWE Team Serneke 3:01:12.4+(3:43.4)
15 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team 3:01:18.8+(3:49.8)
16 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 3:01:20.3+(3:51.3)
17 Klas Nilsson SWE Team Igne 3:01:21.4+(3:52.4)
18 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 3:01:22.9+(3:53.9)
19 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 3:01:23.9+(3:54.9)
20 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 3:01:26.0+(3:57.0)
21 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 3:01:54.1+(4:25.1)
22 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 3:02:00.0+(4:31.0)
23 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 3:04:21.4+(6:52.4)
24 Jerry Ahrlin SWE Team Tynell 3:04:32.7+(7:03.7)
25 Nikita Stupak RUS Russian Marathon Team 3:04:42.0+(7:13.0)
26 Jörgen Brink SWE JBrink Ski Team 3:04:54.3+(7:25.3)
27 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 3:05:09.6+(7:40.6)
28 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 3:05:20.3+(7:51.3)
29 Antti Lampinen FIN Team Peltonen 3:05:34.8+(8:05.8)
30 Keishin Yoshida JPN   3:05:54.2+(8:25.2)
31 Jiří Ročárek CZE Vltava Fund Craft Team 3:05:57.1+(8:28.1)
32 Thomas Gifstad NOR Skigo XC Team 3:06:53.2+(9:24.2)
33 Rikard Tynell SWE Team Tynell 3:07:26.6+(9:57.6)
34 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 3:08:33.4+(11:04.4)
35 Pavel Ondrášek CZE Vltava Fund Craft Team 3:09:37.6+(12:08.6)
36 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 3:10:21.9+(12:52.9)
37 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 3:12:45.9+(15:16.9)
38 Eric Thomas GER Team Forever Nordic 3:13:18.8+(15:49.8)
39 Václav Sedláček CZE Silvini Madshus team 3:13:28.1+(15:59.1)
40 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 3:13:39.6+(16:10.6)
41 Nils Weirich GER Team Forever Nordic 3:15:06.5+(17:37.5)
42 Björn Rydvall SWE Team Igne 3:15:07.3+(17:38.3)
43 Simone Bosin ITA   3:16:23.2+(18:54.2)
44 Vegard Kjølhamar NOR   3:18:11.3+(20:42.3)
45 Loris Frasnelli ITA Team Trentino Robinson Trainer 3:18:37.0+(21:08.0)
46 Curdin Perl SUI Team Pontresina 3:19:11.8+(21:42.8)
47 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 3:19:21.8+(21:52.8)
48 Pål Åge Joten NOR Team Synnfjell 3:20:01.9+(22:32.9)
49 Antonin PELLEGRINI FRA   3:21:04.7+(23:35.7)
50 Robin Frost GER Team Forever Nordic 3:22:29.1+(25:00.1)
51 Kristoffer Nielsen NOR Skigo XC Team 3:22:46.0+(25:17.0)
52 Enrico Gilmozzi ITA   3:22:59.1+(25:30.1)
53 Arnoud Du Pasquier SUI   3:23:40.5+(26:11.5)
54 Torgeir Skare Thygesen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 3:27:09.0+(29:40.0)
55 Michal Sedlacek CZE   3:27:26.2+(29:57.2)
56 Nicolas Bormolini ITA   3:27:45.2+(30:16.2)
57 Alexander Bochkarev RUS   3:29:16.2+(31:47.2)
58 Johannes Eder AUT   3:29:24.0+(31:55.0)
59 Philipp Bachl AUT Skimarathon Team Austria 3:30:14.5+(32:45.5)
60 Konstantin Drygin RUS   3:31:26.8+(33:57.8)