Siste resultater (med dagens live)

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
Tord Asle Gjerdalen. Foto: Rauschendorfer/NordicFocus.

Tord Asle Gjerdalen. Foto: Rauschendorfer/NordicFocus.

Visma Ski Classics 2017/2018 - Stilling sammenlagt før Birken

Etter Vasaloppet, 8. renn i Visma Ski Classics, er dette stillingen for samtlige cuper foran kommende helgs Birkebeinerrenn

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Få hele Langrenn +


Kjøp abonnement - Rask tilgang alle artikler
Velg uke, måned, 3 måneder eller år.

* Abonnement bestilles raskt i dette vinduet!

Allerede abonnent, logg inn via vinduet under:

Uleselig tekst

Champion Women presented by Hertz

#     name team points
1 (1) Britta Johansson Norgren LAG 1380
2 (2) Kateřina Smutná BST 1135
3 (3) Lina Korsgren ARE 1045
4 (4) Sara Lindborg SER 870
5 (5) Heli Heiskanen ROB 665
6 (6) Evelina Bångman TMA 619
7 (8) Astrid Øyre Slind KOT 590
8 (10) Laila Kveli TYN 465
9 (9) Terhi Pollari TMA 443
10 (7) Viktoria Melina RMT 441
11 (11) Kari Vikhagen Gjeitnes SAN 330
12 (12) Ingeborg Dahl SGT 296
13 (15) Niina Virtanen FFT 284
14 (13) Karolína Bícová CRT 270
14 (19) Roxane Lacroix BST 270
16 (14) Masako Ishida KOT 255
17 (22) Marthe Kristine Hafsahl Karset PAR 229
18 (16) Zuzana Kocumová SIL 208
19 (24) Šárka Zelenková SIL 187
20 (17) Nadezhda Shunyaeva RMT 182
21 (18) Marthe Bjørnsgaard SAN 176
22 (20) Lali Kvaratskheliya RMT 162
23 (21) Franziska Müller TFN 161
24 (33) Berit Gjelten SYN 144
25 (23) Barbara Jezersek BST 140
26 (25) Silje Øyre Slind KOT 130
27 (26) Sandra Schützová SIL 114
28 (27) Jessica Wirth TFN 110
29 (28) Seraina Boner SGT 105
30 (29) Maria Gräfnings SGT 100
31 (30) Larisa Ryasina RMT 95
32 (31) Berthe Annette Svenkerud SYN 85
33 (32) Sofie Elebro SAN 80
34 (33) Noora Kivikko CRT 72
35   Julia Jansson SER 64
35 (35) Barbro Saetha LYN 64
37 (36) Riikka-Liisa Räsänen YOK 60
38 (37) Emilia Romanowicz CRT 57
39 (38) Jogscha Aberhalden PAR 50
40   Gina Flugstad Øistuen LYN 41
41 (39) Mirva Rottensteiner STA 39

Champion Men presented by Hertz

#     name team points
1 (1) Tord Asle Gjerdalen SAN 1080
2 (3) Andreas Nygaard SAN 988
3 (2) Morten Eide Pedersen BNB 944
4 (6) Stian Hoelgaard KOT 767
5 (4) Oskar Kardin SAN 735
6 (5) Anton Karlsson LAG 664
7 (8) Tore Bjørseth Berdal KOT 646
8 (7) Ilya Chernousov BST 641
9 (11) Anders Aukland SAN 598
10 (10) Øyvind Moen Fjeld SAN 595
11 (9) Simen Østensen BNB 525
12 (21) Bob Impola SER 463
13 (12) Ermil Vokuev RMT 441
14 (15) Torleif Syrstad KOT 414
15 (13) Andreas Holmberg SER 391
16 (19) Oscar Persson LAG 388
17 (14) Torgeir Skare Thygesen OSR 384
18 (25) Magnus Vesterheim PAR 362
19 (16) Anders Høst SER 352
20 (26) Stanislav Řezáč SIL 350
21 (17) Marcus Johansson LAG 335
22 (23) Kjetil Dammen OSR 332
23 (20) Jimmie Johnsson LAG 324
24 (18) Niko Koskela TMA 316
25 (22) Mauro Brigadoi ROB 314
26 (35) Øystein Pettersen BNB 308
27 (27) Vetle Thyli TNM 307
28 (24) Fredrik Byström LAG 297
29 (28) Markus Ottosson LAG 277
30 (47) Jörgen Brink BRI 262
31 (33) Ari Luusua TMA 258
32 (42) Thomas Gifstad SGT 245
33 (31) Bruno Debertolis ROB 229
34 (29) Jiří Ročárek CRT 219
35 (37) Vinjar Skogsholm PAR 214
36 (32) Rikard Tynell TYN 211
36 (30) Alexey Dvoskin RMT 211
38 (41) Klas Nilsson IGN 199
39 (40) Jens Eriksson TYN 196
40 (34) Jan Šrail BST 189
41 (36) Jiří Pliska SIL 187
41 (39) Alexis Jeannerod BST 187
43 (38) Pavel Ondrášek CRT 181
44 (44) Thomas Gjestrumbakken PAR 180
45 (43) Simen Engebretsen Nordli PAR 166
46 (50) Petr Novák CRT 155
47 (45) Fabián Štoček CRT 144
48 (46) Antti Lampinen PEL 133
49 (58) Christoffer Lindvall TMA 132
50 (59) Runar Hermo SYN 127
51 (48) Stian Berg SYN 125
52 (49) Michael Kuisle TFN 124
53 (53) Lukáš Bauer BST 110
54 (51) Björn Rydvall IGN 109
55 (52) Maxim Kovalev RMT 107
56 (54) Chris Andre Jespersen KOT 100
56 (54) Ståle Fenstad OSR 100
58 (89) Johan Lövgren IGN 99
58 (56) Francesco Ferrari ROB 99
58 (60) Kristoffer Nielsen SGT 99
61 (57) Eric Thomas TFN 98
62 (62) Runar Skaug Mathisen TEL 95
63 (61) Robin Frost TFN 90
64 (63) Thomas Freimuth XCS 82
65 (64) Nils Weirich TFN 81
66 (65) Jakub Pšenička CRT 80
66 (65) Florian Göbel XCS 80
68 (67) Viktor Mäenpää TMA 78
69 (68) Kjetil Tyrom PAR 74
70 (69) Christian Winker SYN 72
71 (70) Nikita Stupak RMT 71
72 (89) Vegard Vinje LYN 64
73 (71) Pål Åge Joten SYN 63
73 (71) Hannes Mäenpää TMA 63
75 (73) Václav Sedláček SIL 60
75 (73) Atle Smenes OSR 60
75 (73) Sigurd Sollien Hulbak SGT 60
78 (76) Daniel Debertin XCS 57
79 (77) Philipp Bachl STA 53
80 (95) Mats Håkon Breda TEL 52
80 (78) Anders Kampenhøy PAR 52
82 (103) Joar Thele LYN 51
83 (79) Thomas Stöggl STA 50
83 (79) Jan Svoboda SIL 50
83 (79) Philip Bellingham STA 50
83 (79) Christoph Friedl XCS 50
83 (79) Olli Tyrväinen FFT 50
83 (79) Stefan Petritsch STA 50
83 (79) Mikko Harju FFT 50
83 (79) Miika Ruokonen FFT 50
83 (79) Gustaf Berglund ARE 50
83 (79) Martin Doppelreiter STA 50
93 (91) Jerry Ahrlin TYN 46
94 (94) John Kristian Dahl KOT 45
95 (92) Loris Frasnelli ROB 37
96 (98) Erlend Widerø Hennig SGT 34
97 (93) Anders Gløersen OSR 30
98 (96) Øyvind Røgenes YOK 25
99 (97) Daniel Máka CRT 23
100   Erik Melin Söderström TFN 21
101   Gabriel Thorn SER 20
102 (99) Hans Mäenpää TMA 19
103 (100) Ilya Semikov RMT 16
104 (101) Curdin Perl PON 15
105   Sondre Grønvold LYN 13
106 (102) Pavel Janeček SIL 11
107 (107) Magnus Bleken MOS 9
107 (104) Adam Fellner BST 9
107 (104) Esa Mursu FFT 9
110 (106) Arnaud Du Pasquier TNM 7
111 (107) Gianluca Cologna TFN 6
111   Ludwig Tärning SER 6
113 (109) Lasse Hulgaard OSR 5
114 (110) Petter Kaarby LYN 4
114 (110) Henri Jelonen YOK 4
114 (110) Ole Jakob Nes OSR 4
117 (113) Nils-Ingar Aadne BNB 1

Sprint Women

#     name team points
1 (1) Britta Johansson Norgren LAG 243
2 (2) Kateřina Smutná BST 143
3 (3) Lina Korsgren ARE 126
4 (6) Astrid Øyre Slind KOT 90
5 (4) Masako Ishida KOT 33
5 (4) Kari Vikhagen Gjeitnes SAN 33
7 (7) Sara Lindborg SER 29
8 (8) Viktoria Melina RMT 17
8 (8) Heli Heiskanen ROB 17
10 (11) Laila Kveli TYN 12
11 (10) Silje Øyre Slind KOT 9
12 (12) Seraina Boner SGT 4

Sprint Men

#     name team points
1 (1) Anton Karlsson LAG 390
2 (2) Oskar Kardin SAN 240
3 (3) Ermil Vokuev RMT 179
4 (4) Andreas Nygaard SAN 158
5 (31) Jan Šrail BST 101
6   Joar Thele LYN 78
7 (5) Morten Eide Pedersen BNB 65
8 (9) Mauro Brigadoi ROB 52
9 (6) Markus Ottosson LAG 51
10 (21) Marcus Johansson LAG 50
11 (8) Øyvind Moen Fjeld SAN 48
12 (7) Simen Østensen BNB 41
13 (24) Anders Aukland SAN 28
14 (9) Thomas Gjestrumbakken PAR 24
15 (11) Torleif Syrstad KOT 23
16 (12) Jimmie Johnsson LAG 19
16 (12) Jens Eriksson TYN 19
16 (12) Anders Høst SER 19
16 (12) Øystein Pettersen BNB 19
16   Francesco Ferrari ROB 19
16   Vegard Vinje LYN 19
22 (16) Tord Asle Gjerdalen SAN 16
22 (17) Alexis Jeannerod BST 16
24 (17) Rikard Tynell TYN 15
24 (17) Ari Luusua TMA 15
24 (17) Nikita Stupak RMT 15
27 (21) Stanislav Řezáč SIL 11
27 (21) Tore Bjørseth Berdal KOT 11
29 (24) Ilya Chernousov BST 8
30   Bruno Debertolis ROB 7
30 (26) Chris Andre Jespersen KOT 7
30 (26) Niko Koskela TMA 7
33 (28) Jerry Ahrlin TYN 4
33 (28) Kjetil Dammen OSR 4
33 (28) Stian Hoelgaard KOT 4
36 (31) Klas Nilsson IGN 1

Pro Teams

#     name team points
1 (1) Lager 157 Ski Team LAG 1360
2 (2) Team Santander SAN 1310
3 (3) Team Koteng KOT 1015
4 (5) Team Serneke SER 950
5 (4) Bauer Ski Team BST 945
6 (7) Team Mäenpää TMA 716
7 (6) Russian Marathon Team RMT 660
8 (8) Team BN Bank BNB 631
9 (9) Team Trentino Robinson Trainer ROB 630
10 (10) Team Parkettpartner PAR 562
11 (13) ÅRE Längdskidklubb ARE 499
12 (12) Silvini Madshus team SIL 492
13 (11) Vltava Fund Craft Team CRT 478
14 (14) Team Oslo Sportslager - Rustad IL OSR 416
15 (15) Skigo XC Team SGT 409
16 (16) Team Tynell TYN 378
17 (18) Team Synnfjell SYN 356
18 (17) Team Forever Nordic TFN 340
19 (19) Team Norgeshus Maxpulse TNM 295
20 (20) FullFit Team FFT 278
21 (22) Team Igne IGN 240
22 (21) xc-ski.de A|N Skimarathon Team XCS 210
23 (25) JBrink Ski Team BRI 189
24 (26) Team Telemark TEL 168
25 (23) Skimarathon Team Austria STA 145
26 (24) Team Peltonen PEL 140
27 (28) Lyn Ski Moseteråsen LYN 135
28 (27) Team Yoko Optiwax YOK 115
29 (30) Team Mosetertoppen Skiline MOS 52
30 (29) Team Pontresina PON 31

Youth Women

#     name team points
1 (1) Evelina Bångman TMA 619
2 (4) Roxane Lacroix BST 270
3 (2) Nadezhda Shunyaeva RMT 182
4 (3) Marthe Bjørnsgaard SAN 176
5 (5) Lali Kvaratskheliya RMT 162
6 (6) Franziska Müller TFN 161
7 (7) Jessica Wirth TFN 110
8 (8) Sofie Elebro SAN 80
9   Julia Jansson SER 64
10 (9) Jogscha Aberhalden PAR 50
11   Gina Flugstad Øistuen LYN 41

Youth Men

#     name team points
1 (1) Oskar Kardin SAN 735
2 (6) Bob Impola SER 463
3 (2) Ermil Vokuev RMT 441
4 (4) Torleif Syrstad KOT 414
5 (3) Andreas Holmberg SER 391
6 (5) Oscar Persson LAG 388
7 (8) Magnus Vesterheim PAR 362
8 (7) Mauro Brigadoi ROB 314
9 (11) Thomas Gifstad SGT 245
10 (9) Vinjar Skogsholm PAR 214
11 (10) Pavel Ondrášek CRT 181
12 (12) Thomas Gjestrumbakken PAR 180
13 (13) Fabián Štoček CRT 144
14 (17) Christoffer Lindvall TMA 132
15 (14) Stian Berg SYN 125
16 (15) Michael Kuisle TFN 124
17 (16) Francesco Ferrari ROB 99
18 (19) Runar Skaug Mathisen TEL 95
19 (18) Robin Frost TFN 90
20 (20) Nils Weirich TFN 81
21 (21) Viktor Mäenpää TMA 78
22 (22) Kjetil Tyrom PAR 74
23 (23) Christian Winker SYN 72
24 (24) Pål Åge Joten SYN 63
24 (24) Hannes Mäenpää TMA 63
26 (26) Sigurd Sollien Hulbak SGT 60
27 (27) Daniel Debertin XCS 57
28 (28) Anders Kampenhøy PAR 52
29 (34) Joar Thele LYN 51
30 (29) Olli Tyrväinen FFT 50
30 (29) Martin Doppelreiter STA 50
32 (32) Erlend Widerø Hennig SGT 34
33 (31) Daniel Máka CRT 23
34   Gabriel Thorn SER 20
35 (33) Ilya Semikov RMT 16
36   Sondre Grønvold LYN 13
37 (35) Adam Fellner BST 9
38 (36) Arnaud Du Pasquier TNM 7
39   Ludwig Tärning SER 6

Visma Alp Trophy Women

#     name team points
1 (1) Britta Johansson Norgren LAG 800
2 (2) Kateřina Smutná BST 595
3 (3) Lina Korsgren ARE 590
4 (4) Sara Lindborg SER 430
5 (5) Heli Heiskanen ROB 380
6 (6) Evelina Bångman TMA 340
7 (8) Masako Ishida KOT 255
8 (9) Terhi Pollari TMA 251
9 (12) Laila Kveli TYN 220
10 (7) Viktoria Melina RMT 210
11 (14) Marthe Bjørnsgaard SAN 176
12 (17) Lali Kvaratskheliya RMT 162
13 (10) Ingeborg Dahl SGT 161
14 (13) Zuzana Kocumová SIL 140
15 (19) Šárka Zelenková SIL 136
16 (20) Niina Virtanen FFT 131
17 (21) Silje Øyre Slind KOT 130
17 (21) Kari Vikhagen Gjeitnes SAN 130
19 (11) Astrid Øyre Slind KOT 120
20 (16) Karolína Bícová CRT 109
21 (23) Seraina Boner SGT 105
22 (24) Maria Gräfnings SGT 100
23 (25) Larisa Ryasina RMT 95
24 (15) Roxane Lacroix BST 85
24 (26) Berthe Annette Svenkerud SYN 85
26 (28) Berit Gjelten SYN 72
27 (30) Barbro Saetha LYN 64
28 (31) Riikka-Liisa Räsänen YOK 60
28 (31) Franziska Müller TFN 60
30 (18) Marthe Kristine Hafsahl Karset PAR 54
31 (35) Mirva Rottensteiner STA 39

Visma Alp Trophy Men

#     name team points
1 (1) Tord Asle Gjerdalen SAN 730
2 (4) Ilya Chernousov BST 520
3 (2) Morten Eide Pedersen BNB 500
4 (7) Tore Bjørseth Berdal KOT 445
5 (3) Andreas Nygaard SAN 438
6 (8) Anders Aukland SAN 435
7 (5) Anton Karlsson LAG 425
8 (10) Øyvind Moen Fjeld SAN 349
9 (9) Stian Hoelgaard KOT 317
10 (6) Oskar Kardin SAN 315
11 (12) Ermil Vokuev RMT 306
12 (13) Andreas Holmberg SER 270
13 (11) Simen Østensen BNB 265
14 (15) Jimmie Johnsson LAG 235
15 (16) Marcus Johansson LAG 205
16 (14) Kjetil Dammen OSR 191
17 (22) Anders Høst SER 178
18 (19) Vetle Thyli TNM 173
19 (21) Oscar Persson LAG 168
20 (17) Torleif Syrstad KOT 159
21 (20) Mauro Brigadoi ROB 158
22 (24) Bob Impola SER 146
23 (23) Øystein Pettersen BNB 137
24 (31) Jörgen Brink BRI 132
25 (18) Niko Koskela TMA 131
26 (33) Rikard Tynell TYN 124
27 (27) Torgeir Skare Thygesen OSR 123
27 (28) Markus Ottosson LAG 123
29 (25) Stanislav Řezáč SIL 120
30 (35) Alexis Jeannerod BST 117
31 (37) Jan Šrail BST 111
32 (29) Jiří Ročárek CRT 107
33 (41) Jens Eriksson TYN 104
34 (32) Pavel Ondrášek CRT 101
35 (45) Antti Lampinen PEL 99
36 (34) Fredrik Byström LAG 97
37 (26) Magnus Vesterheim PAR 94
38 (30) Bruno Debertolis ROB 92
39 (47) Klas Nilsson IGN 88
40 (49) Runar Skaug Mathisen TEL 86
41 (43) Thomas Gifstad SGT 85
42 (36) Alexey Dvoskin RMT 84
43 (39) Jiří Pliska SIL 77
44 (50) Nikita Stupak RMT 71
45 (51) Michael Kuisle TFN 60
46 (53) Björn Rydvall IGN 56
46 (53) Stian Berg SYN 56
48 (56) Petr Novák CRT 45
48 (56) Johan Lövgren IGN 45
48 (42) Thomas Gjestrumbakken PAR 45
48 (56) Vegard Vinje LYN 45
52 (59) Runar Hermo SYN 43
53 (51) Václav Sedláček SIL 42
53 (48) Fabián Štoček CRT 42
55 (61) Eric Thomas TFN 40
56 (62) Jerry Ahrlin TYN 39
57 (63) Christoffer Lindvall TMA 38
58 (64) Loris Frasnelli ROB 37
59 (65) Lukáš Bauer BST 35
60 (66) Francesco Ferrari ROB 33
61 (43) Chris Andre Jespersen KOT 32
62 (55) Ståle Fenstad OSR 30
62 (67) Anders Gløersen OSR 30
64 (69) John Kristian Dahl KOT 28
64 (60) Kristoffer Nielsen SGT 28
66 (70) Mats Håkon Breda TEL 27
67 (40) Simen Engebretsen Nordli PAR 25
68 (38) Vinjar Skogsholm PAR 24
68 (73) Kjetil Tyrom PAR 24
70 (67) Florian Göbel XCS 22
70 (74) Viktor Mäenpää TMA 22
70 (74) Christian Winker SYN 22
73 (77) Robin Frost TFN 20
73 (77) Nils Weirich TFN 20
75 (80) Hans Mäenpää TMA 18
76 (83) Curdin Perl PON 15
77 (85) Pål Åge Joten SYN 13
77 (72) Øyvind Røgenes YOK 13
79 (86) Pavel Janeček SIL 11
79 (86) Hannes Mäenpää TMA 11
81 (88) Joar Thele LYN 10
81 (88) Atle Smenes OSR 10
81 (88) Sigurd Sollien Hulbak SGT 10
84 (91) Adam Fellner BST 9
85 (93) Arnaud Du Pasquier TNM 7
86 (95) Magnus Bleken MOS 6
86 (95) Gianluca Cologna TFN 6
88 (97) Lasse Hulgaard OSR 5
89 (98) Petter Kaarby LYN 4
89 (98) Ole Jakob Nes OSR 4
91 (102) Anders Kampenhøy PAR 2
92 (101) Philipp Bachl STA 1

Visma Nordic Trophy Women

#     name team points
1   Lina Korsgren ARE 200
2   Astrid Øyre Slind KOT 170
3   Kateřina Smutná BST 150
4   Britta Johansson Norgren LAG 130
5   Sara Lindborg SER 120
6   Heli Heiskanen ROB 105
7   Laila Kveli TYN 100
8   Roxane Lacroix BST 95
9   Evelina Bångman TMA 85
10   Marthe Kristine Hafsahl Karset PAR 80
11   Berit Gjelten SYN 72
12   Julia Jansson SER 64
13   Terhi Pollari TMA 57
14   Šárka Zelenková SIL 51
15   Gina Flugstad Øistuen LYN 41
16   Niina Virtanen FFT 35

Visma Nordic Trophy Men

#     name team points
1   Andreas Nygaard SAN 200
2   Bob Impola SER 170
3   Stian Hoelgaard KOT 150
4   Jörgen Brink BRI 130
5   Øystein Pettersen BNB 120
6   Magnus Vesterheim PAR 105
7   Stanislav Řezáč SIL 100
8   Anders Aukland SAN 95
9   Tord Asle Gjerdalen SAN 90
10   Thomas Gifstad SGT 85
11   Oskar Kardin SAN 80
12   Oscar Persson LAG 76
13   Øyvind Moen Fjeld SAN 72
14   Ari Luusua TMA 68
15   Morten Eide Pedersen BNB 64
16   Vetle Thyli TNM 60
17   Torleif Syrstad KOT 57
18   Johan Lövgren IGN 54
19   Markus Ottosson LAG 51
20   Kjetil Dammen OSR 48
21   Tore Bjørseth Berdal KOT 45
22   Anton Karlsson LAG 43
23   Joar Thele LYN 41
24   Ilya Chernousov BST 39
25   Klas Nilsson IGN 37
26   Christoffer Lindvall TMA 35
27   Runar Hermo SYN 34
28   Petr Novák CRT 33
29   Bruno Debertolis ROB 32
30   Vinjar Skogsholm PAR 30
31   Thomas Gjestrumbakken PAR 28
32   Jens Eriksson TYN 27
33   Mauro Brigadoi ROB 26
34   Mats Håkon Breda TEL 25
35   Fredrik Byström LAG 24
36   Jimmie Johnsson LAG 22
37   Erik Melin Söderström TFN 21
38   Gabriel Thorn SER 20
39   Vegard Vinje LYN 19
40   John Kristian Dahl KOT 17
41   Alexis Jeannerod BST 16
42   Rikard Tynell TYN 15
43   Sondre Grønvold LYN 13
44   Erlend Widerø Hennig SGT 12
45   Simen Engebretsen Nordli PAR 11
46   Runar Skaug Mathisen TEL 9
47   Kristoffer Nielsen SGT 8
48   Jerry Ahrlin TYN 7
49   Ludwig Tärning SER 6
50   Lukáš Bauer BST 4
51   Magnus Bleken MOS 3
52   Marcus Johansson LAG 2
53   Anders Høst SER 1

Climb Women

#     name team points
1 (1) Britta Johansson Norgren LAG 114
2 (2) Kateřina Smutná BST 50
3 (3) Lina Korsgren ARE 47
4 (4) Astrid Øyre Slind KOT 41
5 (5) Masako Ishida KOT 24
6 (6) Sara Lindborg SER 22
7 (7) Kari Vikhagen Gjeitnes SAN 21
8 (8) Silje Øyre Slind KOT 9
9 (9) Viktoria Melina RMT 4
9 (9) Heli Heiskanen ROB 4

Climb Men

#     name team points
1 (1) Morten Eide Pedersen BNB 159
2 (2) Ermil Vokuev RMT 88
3 (3) Ilya Chernousov BST 74
4 (4) Tord Asle Gjerdalen SAN 71
5 (5) Tore Bjørseth Berdal KOT 70
6 (6) Andreas Nygaard SAN 62
7 (7) Simen Østensen BNB 61
8 (8) Anton Karlsson LAG 54
9 (9) Øyvind Moen Fjeld SAN 47
10 (10) Oskar Kardin SAN 39
11 (11) Øystein Pettersen BNB 15
12 (12) Anders Aukland SAN 14
13 (13) Ari Luusua TMA 12
14 (14) Marcus Johansson LAG 11
14 (14) Magnus Vesterheim PAR 11
16 (16) Torleif Syrstad KOT 8
17 (17) Chris Andre Jespersen KOT 7
18 (18) Stian Hoelgaard KOT 1

* Langrenn Pluss (+): Ekstra godt stoff og fyldigere artikler
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut