Resultater Ivar-O-Løpet 2018



Resultater Ivar-O-Løpet
Bærum, Akershus - 15. mai 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 510 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Shawn Guse NOTEAM 10:11   6:44
  Sindre Holmboe IL Tyrving 26:59   17:52
  Charlotte Hopsnes Fossum IF 16:11   10:43
  Herman Finstad Land IL Tyrving 17:41   11:42
  Erlend Myhre IL Tyrving 13:27   8:54
  Max Alexander Nybråten IL Tyrving 10:32   6:58
  Silje Andresen Skotte Fossum IF 19:58   13:13
  Iver Stavland IL Tyrving 13:24   8:52
  Bernhard Waastad Fossum IF 16:59   11:14

D 11-12

1 680 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 9:21   5:33
2 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 11:26 +2:05 6:48
3 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 12:09 +2:48 7:13
4 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 16:00 +6:39 9:31
5 Johanna Widmaier Fossum IF 19:41 +10:20 11:42
6 Elise Nilsen Berg Fossum IF 20:48 +11:27 12:22

D 13-14

2 020 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 12:30   6:11
2 Marie Saugestad Nydalens SK 13:35 +1:05 6:43
3 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 13:44 +1:14 6:47
4 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 14:13 +1:43 7:02
5 Marie Scheele Nydalens SK 14:32 +2:02 7:11
6 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 14:43 +2:13 7:17
7 Mille Baastad Berg IL Tyrving 14:45 +2:15 7:18
8 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 14:56 +2:26 7:23
9 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 15:12 +2:42 7:31
10 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 15:16 +2:46 7:33
11 Linnea Holst IL Tyrving 15:18 +2:48 7:34
12 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 15:33 +3:03 7:41
13 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 15:37 +3:07 7:43
14 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 15:45 +3:15 7:47
15 Eileen Bjanes IL Tyrving 15:47 +3:17 7:48
16 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 16:14 +3:44 8:02
17 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 16:22 +3:52 8:06
18 Sigrid Nermoen Østmarka OK 16:47 +4:17 8:18
19 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 16:54 +4:24 8:21
20 Gunde Tumelionis Fossum IF 16:58 +4:28 8:23
21 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 17:17 +4:47 8:33
22 Anne Østvold Heming Orientering 17:49 +5:19 8:49
23 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 18:16 +5:46 9:02
24 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 18:22 +5:52 9:05
25 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 18:34 +6:04 9:11
26 Signe Holo Fossum IF 18:38 +6:08 9:13
27 Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering 18:39 +6:09 9:13
28 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 18:55 +6:25 9:21
28 Kristine Solbakken IL Tyrving 18:55 +6:25 9:21
30 Sara Martini Asker Skiklubb 19:12 +6:42 9:30
31 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 19:17 +6:47 9:32
32 Elise Thorseng Fossum IF 19:24 +6:54 9:36
33 Karen Skauge Heming Orientering 19:32 +7:02 9:40
  Tuva Høyer Fossum IF ikke startet    
  Tiril Ebon Espedal Nydalens SK ikke startet    

D 15-16

2 370 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 16:59   7:09
2 Mari Brende Fossum IF 18:06 +1:07 7:38
3 Pia Young Vik Nydalens SK 18:38 +1:39 7:51
4 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 19:41 +2:42 8:18
5 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 20:21 +3:22 8:35
6 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 20:48 +3:49 8:46
7 Tina Kalleson Oppsal Orientering 20:57 +3:58 8:50
8 Stella Holmboe IL Tyrving 21:18 +4:19 8:59
9 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 21:37 +4:38 9:07
10 Live Østvold Heming Orientering 21:53 +4:54 9:14
11 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 22:00 +5:01 9:16
12 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 22:33 +5:34 9:30
13 Ida Marie Flågen Heming Orientering 22:57 +5:58 9:41
14 Julie Meinicke IL Tyrving 23:00 +6:01 9:42
15 Iris Holst IL Tyrving 23:01 +6:02 9:42
16 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 23:09 +6:10 9:46
17 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 23:24 +6:25 9:52
18 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 23:57 +6:58 10:06
19 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 24:05 +7:06 10:09
20 Noor Dirro-Helu Måren OK 24:14 +7:15 10:13
21 Astrid Rognstad Hadeland OL 24:23 +7:24 10:17
22 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 24:24 +7:25 10:17
23 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 25:14 +8:15 10:38
24 Ella Berstad Heming Orientering 25:47 +8:48 10:52
25 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 26:45 +9:46 11:17
26 Luciana Maria Svads Måren OK 28:35 +11:36 12:03
27 Silje Slungaard IL Tyrving 28:36 +11:37 12:04
28 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 29:35 +12:36 12:28
29 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 31:26 +14:27 13:15
30 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 35:41 +18:42 15:03
  Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Johanne Rognerud Bøe Fossum IF diskvalifisert    
  Ingrid Blindheim Lillomarka OL ikke startet    
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet    
  Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

D 17-18

2 530 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 18:10   7:10
2 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 19:04 +0:54 7:32
3 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 19:05 +0:55 7:32
4 Åsne Naadland Holo Fossum IF 19:38 +1:28 7:45
5 Andrea Ranvik Konnerud IL 19:46 +1:36 7:48
6 Marie Liland Nydalens SK 20:09 +1:59 7:57
7 Emma Meyer Larsson IL Tyrving 20:39 +2:29 8:09
7 Mina Jørgensen IL Tyrving 20:39 +2:29 8:09
9 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 20:47 +2:37 8:12
10 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 21:18 +3:08 8:25
11 Anniken Ranvik Konnerud IL 22:15 +4:05 8:47
12 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 22:29 +4:19 8:53
13 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 22:33 +4:23 8:54
14 Solveig Eline Berg IL Tyrving 22:40 +4:30 8:57
15 Ada Wulfsberg Nydalens SK 23:07 +4:57 9:08
16 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 23:42 +5:32 9:22
17 Carmen Dirro Måren OK 27:21 +9:11 10:48
18 Johanne Omland Eik Raumar Orientering 37:54 +19:44 14:58
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK ikke startet    
  Maren Norderud IL Tyrving ikke startet    
  Hedda Skatvedt Raumar Orientering ikke startet    

D 19-20

2 760 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 18:22   6:39
2 Oda J Sikkeland IL Tyrving 19:24 +1:02 7:01
3 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 21:03 +2:41 7:37
4 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 22:00 +3:38 7:58
5 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 23:35 +5:13 8:32
6 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 24:17 +5:55 8:47
7 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 30:13 +11:51 10:56
  Maren Oline Thom Asker Skiklubb diskvalifisert    

D 21-

2 760 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Johanne Lind Nørbech Nydalens SK 17:13   6:14
2 Siri Ulvestad Nydalens SK 17:40 +0:27 6:24
3 Ida Tiltnes IL Tyrving 19:02 +1:49 6:53
4 Lone Brochmann Bækkelagets SK 19:08 +1:55 6:55
5 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 19:40 +2:27 7:07
6 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 19:55 +2:42 7:12
7 Tone E Lye Nydalens SK 20:47 +3:34 7:31
8 Mai Watson Bækkelagets SK 21:03 +3:50 7:37
9 Kristine Fjeldbo IL Tyrving 21:23 +4:10 7:44
10 Louise Oram Bækkelagets SK 21:25 +4:12 7:45
11 Gunhild Rogne Halland Nydalens SK 21:40 +4:27 7:51
12 Marianne Dæhli Nydalens SK 24:25 +7:12 8:50
13 Marie Hammer Iversen Østmarka OK 25:18 +8:05 9:10
14 Ingrid Berge IL Tyrving 25:44 +8:31 9:19
15 Guro Harstad Heming Orientering 31:01 +13:48 11:14
  Dorthe Kühl Petersen Lillomarka OL ikke startet    
  Elise Egseth Nydalens SK ikke startet    

D 40-

2 530 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 22:49   9:01
2 Siri Størmer Nydalens SK 24:24 +1:35 9:38
3 Marit Tørudbakken Jendal Fossum IF 26:13 +3:24 10:21
4 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 27:22 +4:33 10:49
5 Elin Kalleson Oppsal Orientering 28:13 +5:24 11:09
6 Marianne Reusch Heming Orientering 29:00 +6:11 11:27
7 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 29:12 +6:23 11:32
8 Kristine Kolshus Oppsal Orientering 29:14 +6:25 11:33
9 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 29:40 +6:51 11:43
10 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 30:45 +7:56 12:09
11 Ann Elin Flågen Heming Orientering 32:36 +9:47 12:53
12 June Herredsvela Østmarka OK 40:07 +17:18 15:51
  Jorun Ruud Asker Skiklubb ikke startet    
  Marit Egner Asker Skiklubb ikke startet    

D 50-

2 370 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunhild Hennum Lierbygda OL 20:48   8:46
2 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 21:47 +0:59 9:11
3 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 22:22 +1:34 9:26
4 Dagrun Melkild Heming Orientering 23:08 +2:20 9:45
5 Anne Madslien Nydalens SK 24:07 +3:19 10:10
6 Runa Skyttersæter Heming Orientering 25:26 +4:38 10:43
7 Anne Dahl Nydalens SK 26:12 +5:24 11:03
8 Eldri Holo Fossum IF 26:33 +5:45 11:12
9 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 29:08 +8:20 12:17
10 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 29:59 +9:11 12:39
11 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 31:05 +10:17 13:06
12 Karen Johanne Strømstad Bækkelagets SK 34:23 +13:35 14:30
  Marianne Arnesen Asker Skiklubb ikke startet    

D 60-

2 370 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helga Haverstad Lierbygda OL 26:19   11:06

H 11-12

1 680 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 8:43   5:11
2 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 10:05 +1:22 6:00
3 Ask Felland Sætnan Fossum IF 10:10 +1:27 6:03
4 Even Nygård Thorseng Fossum IF 11:15 +2:32 6:41
5 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 11:59 +3:16 7:07
6 Erlend Bakke Fossum IF 12:25 +3:42 7:23
7 Mikkel Michelsen Fossum IF 12:41 +3:58 7:32
8 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 13:01 +4:18 7:44
9 Olaf Blom-Hagen Fossum IF 14:58 +6:15 8:54
10 Magnus Flydal Jenstad Fossum IF 15:58 +7:15 9:30
11 Lavrans Hirsch IL Tyrving 16:31 +7:48 9:49
12 Einar Dalsegg Netland Fossum IF 17:44 +9:01 10:33
13 Erlend Otterlei Østmarka OK 17:58 +9:15 10:41
14 Rasmus Vik Vierli Fossum IF 20:33 +11:50 12:13
15 Erlend Sommerhein Fossum IF 21:59 +13:16 13:05
  Anders Vik Vierli Fossum IF diskvalifisert    
  Mikkel Rastad Asker Skiklubb ikke startet    
  Mathias Linløkken Østmarka OK ikke startet    
  Henrik Nyberg Asker Skiklubb ikke startet    

H 13-14

2 020 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 11:37   5:45
2 Christian Fredrik Borg IL Koll 12:16 +0:39 6:04
3 Ask Olaussen Oppsal Orientering 12:23 +0:46 6:07
4 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 12:26 +0:49 6:09
5 Martin Christoffer Borg IL Koll 12:48 +1:11 6:20
6 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 13:22 +1:45 6:37
7 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 13:25 +1:48 6:38
7 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 13:25 +1:48 6:38
9 Axel Aalde Nydalens SK 13:32 +1:55 6:41
10 Eirik Vie Strisland Fossum IF 13:57 +2:20 6:54
11 Sindre Vie Strisland Fossum IF 14:23 +2:46 7:07
12 Fridtjof Reusch Heming Orientering 14:37 +3:00 7:14
13 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 14:39 +3:02 7:15
14 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 14:56 +3:19 7:23
15 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 15:14 +3:37 7:32
16 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 15:45 +4:08 7:47
17 Oliver Nilsen Fossum IF 16:37 +5:00 8:13
18 Jonas Hicken IL Koll 16:47 +5:10 8:18
19 Henning Reichenbach Oppsal Orientering 16:56 +5:19 8:22
20 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 17:12 +5:35 8:30
21 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 17:28 +5:51 8:38
22 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 18:44 +7:07 9:16
23 Jakob Rastad Asker Skiklubb 21:13 +9:36 10:30
24 Håvard Eik Raumar Orientering 21:54 +10:17 10:50
25 Einar Østvold Heming Orientering 27:17 +15:40 13:30
  Marius E. Aamodt Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Markus Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb ikke startet    

H 15-16

2 530 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 15:35   6:09
2 Tobias Espedal Nydalens SK 16:00 +0:25 6:19
2 Ådne Skjærstein IL Tyrving 16:00 +0:25 6:19
4 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 16:08 +0:33 6:22
5 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 16:21 +0:46 6:27
6 Felix Finsrud Asker Skiklubb 16:40 +1:05 6:35
7 Ferdinand Fremming Heming Orientering 17:08 +1:33 6:46
8 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 17:09 +1:34 6:46
9 Mikkel Katla Fossum IF 17:14 +1:39 6:48
10 Erlend Børli Fossum IF 17:20 +1:45 6:51
11 Kristian Østermann Heming Orientering 17:37 +2:02 6:57
12 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 17:39 +2:04 6:58
13 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 18:20 +2:45 7:14
14 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 18:23 +2:48 7:15
15 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 18:24 +2:49 7:16
16 Marius Bakke Fossum IF 18:28 +2:53 7:17
17 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 18:48 +3:13 7:25
18 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 19:23 +3:48 7:39
19 Birk Felland Sætnan Fossum IF 20:26 +4:51 8:04
20 Gaute Bergan Nydalens SK 20:56 +5:21 8:16
21 Jonas Myhr Asker Skiklubb 21:26 +5:51 8:28
22 Elias Stubberud Nydalens SK 21:56 +6:21 8:40
22 Christoffer Sletten Raumar Orientering 21:56 +6:21 8:40
24 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 22:08 +6:33 8:44
25 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 22:36 +7:01 8:55
26 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 22:58 +7:23 9:04
27 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 23:08 +7:33 9:08
28 Henrik Reusch Heming Orientering 23:29 +7:54 9:16
29 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 25:51 +10:16 10:13
30 Sindre Gisholt Fossum IF 27:07 +11:32 10:43
31 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 29:04 +13:29 11:29
32 Simen Høyer Fossum IF 32:14 +16:39 12:44
  August Syrdal Øen Heming Orientering diskvalifisert    
  Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb ikke startet    
  Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb ikke startet    
  Elia Thorvik Nydalens SK ikke startet    

H 17-18

3 020 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 19:09   6:20
2 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 19:16 +0:07 6:22
3 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 19:21 +0:12 6:24
4 Lars Young Vik Nydalens SK 19:35 +0:26 6:29
5 Peter Gisholt Fossum IF 20:49 +1:40 6:53
6 Eivind Berner Myhre Fossum IF 21:15 +2:06 7:02
7 Emil Størmer Fossum IF 21:16 +2:07 7:02
8 Sivert Sande Kverme Fossum IF 21:29 +2:20 7:06
9 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 21:32 +2:23 7:07
10 Andreas Ramberg Østmarka OK 22:12 +3:03 7:21
11 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 22:33 +3:24 7:28
12 Anders Horvei Raumar Orientering 23:04 +3:55 7:38
13 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 25:13 +6:04 8:20
14 Trygve Myhr Asker Skiklubb 27:24 +8:15 9:04
15 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 31:16 +12:07 10:21
  Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb ikke startet    

H 19-20

3 020 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Hjermstad Fossum IF 18:39   6:10
1 Jan Erik Naess Fossum IF 18:39   6:10
3 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 18:45 +0:06 6:12
4 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 18:56 +0:17 6:16
5 Tarjei Holo Fossum IF 19:16 +0:37 6:22
6 Mathias Gløersen Bækkelagets SK 19:30 +0:51 6:27
7 Christian Michelsen OK Pan Århus 19:35 +0:56 6:29
8 Jostein Tandberg Nydalens SK 20:44 +2:05 6:51
9 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 21:35 +2:56 7:08
10 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 22:19 +3:40 7:23
11 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 24:19 +5:40 8:03
12 Lukas Liland Nydalens SK 27:07 +8:28 8:58
  Lavran Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Martin Borge Heir Fossum IF diskvalifisert    
  Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet    
  Erling Hjermstad Fossum IF ikke startet    
  Bjørn Anders Flågen Heming Orientering ikke startet    
  Kasper Fosser Heming Orientering ikke startet    

H 21-

3 020 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Aukrust Osmoen Nydalens SK 16:51   5:34
2 Karl Fremstad IL Tyrving 16:58 +0:07 5:37
3 Torgeir Nørbech IL Tyrving 17:04 +0:13 5:39
4 Bojan Blumenstein Nydalens SK 17:32 +0:41 5:48
5 Håvard Haga Nydalens SK 17:44 +0:53 5:52
6 Einar Melsom Fossum IF 17:51 +1:00 5:54
7 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 18:06 +1:15 5:59
8 Henrik Eijsink Nydalens SK 18:25 +1:34 6:05
9 Anders Vister Nydalens SK 18:54 +2:03 6:15
10 Martin Nilsson Lillomarka OL 19:19 +2:28 6:23
11 Thomas Nipen Bækkelagets SK 19:27 +2:36 6:26
12 Vegard Ølstad Bækkelagets SK 20:06 +3:15 6:39
13 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 20:32 +3:41 6:47
14 Ove Sætra Hadeland OL 20:34 +3:43 6:48
15 Matthew Speake Bækkelagets SK 20:51 +4:00 6:54
16 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 21:09 +4:18 7:00
17 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 22:07 +5:16 7:19
  Joakim Blix Prestmo Wing OK diskvalifisert    
  Morten Tangen OK Moss ikke startet    

H 40-

3 020 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakke Fossum IF 21:31   7:07
2 Tommy Skårbø Raumar Orientering 21:45 +0:14 7:12
3 Morten Mosland Oppsal Orientering 22:34 +1:03 7:28
4 Bjørn Martini Asker Skiklubb 22:48 +1:17 7:32
5 Torstein Hole Nydalens SK 23:06 +1:35 7:38
6 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 23:13 +1:42 7:41
7 Christian Gløgård Nittedal OL 24:04 +2:33 7:58
8 Bjørn Hauge Nydalens SK 24:44 +3:13 8:11
9 Christian Reusch Heming Orientering 25:11 +3:40 8:20
10 Helge Grenager Solheim Oppsal Orientering 26:14 +4:43 8:41
11 Anders Norling Nydalens SK 28:20 +6:49 9:22
12 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 32:52 +11:21 10:52
  Sverre Wisløff Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Øystein Rastad Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Rolf Hustvedt Oppsal Orientering ikke startet    

H 50-

2 760 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Andresen Fossum IF 19:05   6:54
2 Kimme Arnesen Heming Orientering 20:51 +1:46 7:33
3 Christian Jomaas Fossum IF 21:35 +2:30 7:49
4 Einar Gisholt Fossum IF 22:31 +3:26 8:09
5 Knut Erling Øen Heming Orientering 22:49 +3:44 8:16
6 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 22:52 +3:47 8:17
7 Hallvard Koren OK Moss 23:01 +3:56 8:20
8 Svein Granerud Asker Skiklubb 23:14 +4:09 8:25
9 Ole Petter Haugen Nydalens SK 23:26 +4:21 8:29
10 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 24:03 +4:58 8:42
11 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 24:07 +5:02 8:44
12 Stein Mella Oppsal Orientering 25:07 +6:02 9:06
13 Anders Flågen Heming Orientering 25:08 +6:03 9:06
14 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 25:17 +6:12 9:09
15 Børge Pedersen Nydalens SK 25:33 +6:28 9:15
16 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 25:36 +6:31 9:16
17 Håkon Jendal Fossum IF 25:43 +6:38 9:19
18 Per Ola Ulseth Nydalens SK 25:48 +6:43 9:20
19 Fredrik Høyer Fossum IF 26:25 +7:20 9:34
20 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 28:36 +9:31 10:21
21 Morten Karlsen Måren OK 29:07 +10:02 10:32
22 Stein H. Hagen Fossum IF 33:03 +13:58 11:58
23 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 36:02 +16:57 13:03
  Kjetil Espedal Nydalens SK diskvalifisert    
  Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Steinar Låg Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Stein Blomseth Lillomarka OL diskvalifisert    
  Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Thor Mella Oppsal Orientering ikke startet    
  Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet    
  Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering ikke startet    
  Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Bent Skatvedt Raumar Orientering ikke startet    

H 60-

2 370 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Hæstad Fossum IF 19:32   8:14
2 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 20:38 +1:06 8:42
3 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 21:04 +1:32 8:53
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 23:20 +3:48 9:50
5 Per Schanche Asker Skiklubb 24:29 +4:57 10:19
6 Bård Natvig Nittedal OL 25:52 +6:20 10:54
7 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 27:52 +8:20 11:45

H 70-

2 370 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 1:05:57   27:49

Direkte C

1 680 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helene Scheele Nydalens SK 9:10   5:27
2 Stian Lillegård Lillomarka OL 12:46 +3:36 7:35
3 Jacob Finstad Land IL Tyrving 12:58 +3:48 7:43
4 Peter Telle-Hansen IL Tyrving 13:00 +3:50 7:44
5 Magnus Molund IL Tyrving 13:18 +4:08 7:55
6 Bente K. Hopsnes Fossum IF 14:24 +5:14 8:34
7 Jacob Osther Fossum IF 17:36 +8:26 10:28
8 Elias Molund IL Tyrving 18:41 +9:31 11:07

Direkte A

3 020 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Sande Gullord Bækkelagets SK 21:06   6:59
2 Odin Tellesbø Østmarka OK 21:38 +0:32 7:09
3 Hans Olav Hygen Østmarka OK 28:04 +6:58 9:17
4 Kine Dirro Måren OK 29:15 +8:09 9:41
5 Thomas Bjørnskau NOTEAM 33:07 +12:01 10:57
6 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 41:11 +20:05 13:38
  Gløer Winsvold Sentrum OK diskvalifisert    

D10

1 510 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Astrid Reusch Heming Orientering 15:14   10:05