Morten Eide Pedersen vant Olaf Skoglunds Minneløp 2017. Foto: Guide World Classic Tour.

Morten Eide Pedersen vant Olaf Skoglunds Minneløp 2017. Foto: Guide World Classic Tour.

Startliste Olaf Skoglunds Minneløp 2018

Vestmar Sportsfestival med blant annet første renn i Guide World Classic Tour, 8 mil lange Olaf Skoglunds Minneløp, arrangeres i Telemark lørdag 23. juni. Her er deltakerne.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Få hele Langrenn +


Kjøp abonnement - Rask tilgang alle artikler
Velg uke, måned, 3 måneder eller år.

* Abonnement bestilles raskt i dette vinduet!

Allerede abonnent, logg inn via vinduet under:

Uleselig tekst

St. Hans-helgen er det klart for Vestmar Sportsfestival med blant annet første renn i Guide World Classic Tour, Olaf Skoglunds Minneløp. 8 mil i klassisk stil fra Kragerø til Gautefall.

Som tidligere år er det også en kortere utgave av langløpet, 30 km fra Drangedal sentrum og opp til Gautefall.

Olaf Skoglunds Minneløp er første renn i sommerens langløpscup, Guide World Classic Tour.

Påmeldte deltakere til Olaf Skoglunds Minneløp 23. juni 2018:

* Klikk her for klassevis deltakerliste i PDF-format

Fornavn Etternavn Nasjon Race Klasse Klubb/Team
Oda Ertzeid NOR 30 km J14-15 Hovden Sportsklubb
Erik Hallberg SWE 30 km Menn senior Alliansloppet SK
Erik Schreuder NOR 80 km alle klasser Menn senior 80km Erik Schreuder / Ffsf
Geir SKOGBY NOR 80 km alle klasser Menn senior 80km Vegårshei IL
Joar Thele NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Ragde Eiendom
Kine KRISTOFFERSEN NOR 30 km K18-20 Kragerø IF Ski / Grenland ski
Lisa Sprengel SWE 80 km alle klasser Kvinner senior 80km IK Spring Väst
Olaf Talmo NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Koll IL
Paul COMBEY FRA 80 km alle klasser Menn Elite 80 km OUI SKI Nordic Ambition
Anton Tolo NOR 30 km Menn senior STATHELLE
Chris Jespersen NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Koteng
Eirik Mysen NOR 30 km Menn senior Team Telemark
Laila KVELI SWE 80 km alle klasser Kvinner Elite 80 km ÖSTERSUND
Maria Graefnings SWE 80 km alle klasser Kvinner Elite 80 km Team SAS
Oskar Kardin SWE 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Ragde Eiendom
Simen ØSTENSEN NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team BN Bank
Stein Kjølstad NOR 80 km alle klasser Menn senior 80km Lyn Ski - Ski / Team Numascale
Stian BERG NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Kaffebryggeriet
Stian HOELGAARD NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Koteng
Ståle Fenstad NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Rustad IL / Team Oslo Sportslager - Rustad IL
Terje Bakke NOR 80 km alle klasser Menn senior 80km Grenland Ski
Vetle THYLI NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Kaffebryggeriet
Anders AUKLAND NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Ragde Eiendom
Anders Grøgaard NOR 30 km Menn senior Fossum if
Barbro Sætha NOR 80 km alle klasser Kvinner Elite 80 km LYN SKI Moseteråsen
Charly ROUSSET FRA 80 km alle klasser Menn Elite 80 km OUI SKI Nordicambition
Erling Stølen NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Parkettpartner
Henrik DØNNESTAD NOR 30 km Menn senior Team Telemark
Håvard Klefstad NOR 80 km alle klasser Menn senior 80km Krik Kondis O2
Kjetil Tyrom NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Parkettpartner / Follebu Skiklubb
Kjetil STEINSRUD NOR 80 km alle klasser Menn senior 80km Songe Skiklubb
Magnus Bleken NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Parkettpartner / Rudsbygd IL
Magnus Larsson SWE 30 km Menn senior Alliansloppet SK
Magnus Vesterheim NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Kaffebryggeriet
Marius Kaspersen NOR 30 km Menn senior DRAMMEN
Mikael GUNNULFSEN NOR 30 km Menn senior Team Telemark
Morten LØCHEN NOR 80 km alle klasser Menn senior 80km Hemsedal IL / Team Krik O2
Petter Kaarby NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km LYN SKI Moseteråsen
Ragnar Andresen NOR 30 km Menn senior Sparebanken Sør
Samuel REGE GIANASSO FRA 80 km alle klasser Menn Elite 80 km OUI SKI Nordic Ambition
Sondre Grønvold NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km LYN SKI Moseteråsen
Thomas Gifstad NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Rustad IL / Team Oslo Sportslager Rustad IL
Thomas GJESTRUMBAKKEN NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Parkettpartner / Moss Skiklubb
Vegard Vinje NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km LYN SKI Moseteråsen
Viktor Mazko ISR 80 km alle klasser Menn senior 80km SF Vershina
Vinjar Skogsholm NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Parkettpartner / Åslia Skilag
Øyvind Moen Fjeld NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Ragde Eiendom
Andreas Nygaard NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Ragde Eiendom
Ingerid Vadder NOR 30 km J16-17 Morgedal IL
Melanie Kristiansen NOR 30 km K18-20 Stathelle og Omegn IL / Grenland ski
Michael Brunberg SWE 30 km Menn senior Alliansloppet SK
Torleif SYRSTAD NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Koteng
William Christensen NOR 30 km Menn senior Siljan IL
Gjermund Hellerud NOR 80 km alle klasser Menn senior 80km Vikersund IF - Ski / Gjermund HELLERUD
Jennifer LAMBERT FRA 80 km alle klasser Kvinner Elite 80 km OUI SKI Nordic Ambition
Per Erik Jensen. NOR 80 km alle klasser Menn senior 80km STAVERN
Torstein Tangene NOR 80 km alle klasser Menn senior 80km Team Frogner House Apartments
Hans Olav Kåsa NOR 30 km Menn senior Grenland Ski
Tord Asle GJERDALEN NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Ragde Eiendom
Linn Sofie Mohn NOR 30 km K18-20 Magnor UL Langrenn
Maja Marie Ottersland Andresen NOR 30 km J16-17 Imås IL
Per-Gunnar MUSTAD NOR 30 km Menn senior Stathelle og Omegn IL / Langesund tri
Astrid Øyre Slind NOR 80 km alle klasser Kvinner Elite 80 km Team Koteng
Eivin Frode Rinde NOR 30 km Menn senior Skarphedin il
Ine Bjaadal Winberg NOR 30 km J14-15 Stathelle og Omegn IL / Grenland Ski
John Alfred Høyesen NOR 80 km alle klasser Menn senior 80km NES VERK
Morten Eide PEDERSEN NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team BN Bank
Runar Skaug MATHISEN NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Telemark / Vinje IL
Gro Njølstad Randby NOR 30 km J16-17 Oseberg Skilag
Anders Mølmen Høst NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Serneke
Brita Cecilie Mustad NOR 30 km Kvinner senior Stathelle og Omegn IL / Norcem
Gina Flugstad Øistuen NOR 80 km alle klasser Kvinner Elite 80 km LYN SKI Moseteråsen
Kari Vikhagen GJEITNES NOR 80 km alle klasser Kvinner Elite 80 km Team Ragde Eiendom
Maren Cecilie Mustad NOR 30 km J14-15 Stathelle og Omegn IL
Torgeir Skare THYGESEN NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Kaffebryggeriet
Bjørnar Tørnes Holm NOR 30 km Menn senior IL Tørn
Simen Engebretsen NORDLI NOR 80 km alle klasser Menn Elite 80 km Team Parkettpartner / Vang Skiløperforening
Sigrid Marit Jonassen Verpe NOR 30 km J14-15 Vinje IL
Eskil Sørensen NOR 30 km M14-15 Oseberg Skilag
Lucas Broby Heimdal NOR 30 km M14-15 Gulset IF / Grenland Ski
Tobias Svenning NOR 30 km M14-15 Grenland ski
Lars Olav, Aspheim Kåsa NOR 30 km M14-15 Gulset IF / Grenland Ski
Aadne Mykland NOR 30 km M16-17 Imås, IL / Imås ski
Amund Aalvik NOR 30 km M16-17 Runar, IL
Markus Mæland NOR 30 km M16-17 Oseberg Skilag
Sondre Aarli NOR 30 km M16-17 Gulset IF / Grenland Ski
Thomas Blom NOR 30 km M16-17 Imås IL Ski
Jonathan Hustuft NOR 30 km M16-17 Nanset IF
Jonathan Taranger NOR 30 km M16-17 Ørn, IF / Grenland Ski
Mats Jacob Thorsen NOR 30 km M16-17 PORSGRUNN
Christopher Valøy NOR 30 km M16-17 Heming, IL - Ski / Heming
Emil Knutsen Berg NOR 30 km M16-17 Ørn, IF / Grenland ski
Martin Røland Jensen NOR 30 km M16-17 Sande Sportsklubb / Sande Sportsklubb/Tnv
Arthur Hartvedt Klavenes NOR 30 km M16-17 Runar ski
Brede Bygjordet Eriksen NOR 30 km M16-17 Ørn, IF
Daniel Andersen Pedersen NOR 30 km M16-17 Morgedal IL
Fredrik Hoksrud Myhre NOR 30 km M16-17 Gulset IF
Jan Ronny Abusland Gulbrandsen NOR 30 km M16-17 Imås ski
Axel Holth-Siegel NOR 30 km M18-20 Ås IL / Ås Il/Hovden Skigymnas
Erik Nordjordet Vehus NOR 30 km M18-20 Hovden Sportsklubb / Hovden Skigymnas
Jonas Hammelowfridlund NOR 30 km M18-20 Larvik ski
Henrik Einangshaug NOR 30 km M18-20 IL Aasguten
Marcus Linheim NOR 30 km M18-20 Gulset IF / Grenland ski
Markus Vonstett NOR 30 km M18-20 Bamble Ski/Team Grenland Ski TiT
Philip Rüger DEU 30 km M18-20 Gulset IF / Grenland Ski/Ntg-G
Hetland Hetland NOR 30 km M18-20 Rygene ski
Tor Anton Pedersen NOR 30 km M18-20 Ivrig, IL / Ivrig il


Linker
Hjemmeside Vestmar Sportsfestival / Olaf Skoglunds Minneløp
Hjemmesider alle renn i Guide World Classic Tour

---

* Vestmar Sportsfestival / Olaf Skoglunds Minneløp er profileringspartner av Langrenn.com


* Langrenn Pluss (+): Ekstra godt stoff og fyldigere artikler
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut


blog comments powered by Disqus