Resultater UngdomsBirken Sykkel 2018 - Gutter 13 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 9,5 km 
Lillehammer, Oppland - 26. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 13 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 35022 Nichlas Øveraasen Soon CK 19:02,1 +0:00
2 35003 Jørgen Nordhagen Asker Ck 19:02,6 +0:01
3 35021 Marius Aune Lørenskog Cykle klubb 19:15,1 +0:13
4 35020 Syver Udnæseth Holsve Lørenskog CK / Team Merida 19:19,8 +0:18
5 35005 Casper Rode Nanset IF sykkel 19:34,2 +0:32
6 35048 Mads  Koritov Romeriksåsen Sykkelklubb 19:34,9 +0:33
7 35007 Markus Rindli Follo SK 19:35,2 +0:33
8 35010 Sondre Norheim Eidsvoll Sykkelklubb 19:54,3 +0:52
9 35023 Casper Røvig-Morbech Soon CK 20:24,7 +1:23
10 35053 Oliver Melsom-Johansen Drøbak sk 21:22,2 +2:20
11 35014 Adrian Aasgaard Follo SK 21:22,8 +2:21
12 35016 Eivind Sølvik Nanset IF sykkel 21:35,4 +2:33
13 35042 Jens Kristoffer Dyrdahl Berger IL - ski 21:38,9 +2:37
14 35004 Mathias Hoelsveen Raufoss Il langrenn 21:39,3 +2:37
15 35061 Erik Brun Eidsvold Værks Skiklub 21:46,2 +2:44
16 35018 Jonas Kind Høydahl Sande SK 21:52,9 +2:51
17 35008 Simen Fossesholm   22:01,7 +3:00
18 35015 Eskil Rød Oppegård IL 22:20,3 +3:18
19 35065 Iver Syrrist SK Rye 22:28,3 +3:26
20 35001 Thomas Lysaker  Botilsrud   22:30,0 +3:28
21 35013 Magnus Vegstø Tegneby Soon CK 22:31,0 +3:29
22 35070 Lars Heggen Kloppa Offroadklubb 22:32,7 +3:31
23 35075 Birk Strand Rønnestad Lillehammer ck 22:38,5 +3:36
24 35064 Martin Spigseth Nes Sykkelklubb 22:45,1 +3:43
25 35060 Bjørn Berven Agard Sande Spkl Sykkel/ Team Merida Grasroot 23:18,7 +4:17
26 35047 Oliver Lysne Kolsrud Flåværingen 23:31,7 +4:30
27 35057 Max Ratus Semb Oseberg Skilag 23:38,0 +4:36
28 35062 Petter Kolloen Ringsaker IF 23:43,9 +4:42
29 35050 Mathias Lade Bingsfoss SK 23:52,2 +4:50
30 35009 Sigurd Stubberud Soon CK 24:02,7 +5:01
31 35078 Andreas Heggheim  Berge Kolbukameratene 24:06,3 +5:04
32 35073 Gaute Fredriksen Rælingen Håndballklubb 24:32,8 +5:31
33 35059 Aron Wike Romeriksåsen Sykkelklubb 24:39,3 +5:37
34 35044 Markus Aspevik Hannestad Romeriksåsen Sykkelklubb 24:39,8 +5:38
35 35071 Jørgen Landmark Johansen   24:45,3 +5:43
36 35063 Sigurd Røberg   24:51,2 +5:49
37 35052 Jørgen Løken Feiring IL 25:17,8 +6:16
38 35045 Fredrik  Hanserud Moen Sportsklubb 25:24,2 +6:22
39 35041 Wilhelm Hjelpdahl  Deinboll Bækkelagets SK 25:44,1 +6:42
40 35082 August Marendor Hauger Gruvelia SK 25:59,3 +6:57
41 35072 William Kamsvåg Bækkelagets SK 26:43,0 +7:41
42 35079 Andreas  Småkasin Moen CK Elverum 27:17,6 +8:16
43 35067 Fredrik Camillo Wille Oseberg Skilag 27:35,5 +8:33
44 35080 Jonas Wilsberg Kjelsås IL 27:46,9 +8:45
45 35084 Truls Horten Søre Ål IL 27:52,2 +8:50
46 35049 Marcus L Andreassen Hålandsdalen il 27:59,0 +8:57
47 35054 Endre Kvalheim Otterdal Nes Sykkelklubb 28:21,5 +9:19
48 35081 Vetle  Rusten CK Elverum 28:52,8 +9:51
49 35055 Eivind Schorcht Brøttum IL 29:16,1 +10:14
50 35076 Noah Stjern Hauan Skedsmo Skiklubb 29:39,9 +10:38
51 35077 Tobias Tronbøl Lium   29:57,8 +10:56
52 35056 Audun Seim Hamar Skiklubb 30:33,0 +11:31
53 35043 Eirik Gudbrandstuen Voss Sykleklubb 30:37,1 +11:35
54 35085 Storm  Fosserud Wang Ung Hamar 30:38,4 +11:36
55 35074 Jonas Hartviksen CK Elverum 30:58,2 +11:56
56 35051 Martin Johannes Lund Bøler IF 31:09,6 +12:08
57 35046 Oskar  Kjelsaas Sørkedalens IF 36:23,6 +17:21