Resultater Lørenskog Halvmaraton 2018



Resultater Lørenskog Halvmaraton (21 km)
Lørenskog, Akershus - 27. oktober 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp

21km

Kvinner 23-34
1,Susanne Solberg Nilssen,BUL, IL i,1:31:55
2,Hedda Ødegård,NOTEAM,1:40:26
3,Annine  Hegre,Team Sportsmanden,1:42:12
4,Ina  Salberg,NOTEAM,1:44:44
5,Jeanette Grunnan,NOTEAM,1:53:11
6,Claudia Dybwik,NOTEAM,2:19:07
7,Kine Berre,NOTEAM,2:28:00
 Kvinner 35-39
1,Silje  Eklund,NOTEAM,1:24:20
2,Kristina Eid,NOTEAM,1:48:58
3,Hanne Winger Pedersen,NOTEAM,1:51:05
4,Tone Samuelsson,Lørenskog Cykleklubb,1:51:09
 Kvinner 40-44
1,Hanne Kristiansen-Haugland,Bøler IF - Friidrett,1:25:54
2,Esther  Innselset,Hamar IL,1:26:04
3,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,1:27:39
4,Therese Falk,Romerike Ultraløperklubb,1:30:18
5,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,1:31:22
6,Beate Holm,Rælingen,1:37:25
7,Jenny Toftner,BUL, IL i,1:41:48
8,Gunhild Nytrøen,Lyn Ski,1:42:15
9,Ewa Holmstad,NOTEAM,1:45:11
10,Malgorzata Ewa Zybura,NOTEAM,1:48:38
11,Helene Pham,Rælingen,1:52:00
12,Kamilla Thoresen,Bislettalliansen,1:54:21
13,Eva Watson,NOTEAM,1:54:53
14,Lene Hagen,NOTEAM,2:04:43
15,Camilla Penick,Vestby IL,2:14:20
 Kvinner 45-49
1,Janicke Bråthe,Skiløperne,1:32:03
2,Ann Viljugrein,Rustad IL,1:33:46
3,Vigdis  Kristiansen,NOTEAM,1:40:14
4,Monica Nyheim,BILAhus,1:46:10
5,Therese Istad,Frognerparken Idrettslag,1:56:57
6,Anne Woldmo,privat,2:05:14
7,Jeanette Aarstad,NOTEAM,2:14:20
 Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,1:31:45
2,Elisabeth Andreassen,Rustad IL,1:47:37
3,Hanne Wibe,Team Sportsmanden,1:56:16
 Kvinner 55-59
1,Solbjørg Sørensen,Jutul, IL,2:01:19
2,Hanne Eldby,Rye Sp.Kl.,2:03:35
3,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs,2:03:55
 Kvinner 60-64
1,Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag,2:02:41
 Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,2:47:50
 Menn 16-17
1,Jonathan Breda,Halden IL,1:20:54
 Menn 18-19
1,Gustav Deck,Ready,1:51:02
 Menn 20-22
1,Ludvig Nordby,Aurskog - Høland Friidrettslag -,1:24:04
 Menn 23-34
1,Geir Gjessing,Oslostudentenes IK,1:13:42
2,Jørgen Korum,Utekontakten Østensjø,1:14:41
3,Ulrik Ødegård,Vidar, Sportsklubben,1:14:55
4,Kristoffer Lamøy,Åsen IL,1:15:22
5,Hans Chr. Aarnes,Nittedal IL,1:17:22
6,Ola Grindland,Skanska Aktiv,1:17:25
7,Lars-Kristian Lunde,Slevik IL - Friidrett,1:17:39
8,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,1:17:47
9,Ivar Hesselberg Indby,Oslostudentenes IK,1:20:25
10,Ola Skatvedt,Åsen IL,1:20:33
11,Sean Monaghan,Oslostudentenes IK,1:21:13
12,Håkon Kruse Ludvigsen,Fagerhøy leirskole,1:21:41
13,Lasse Søberg,Høybråten og Stovner IL,1:21:45
14,Geir Arne Erikstad,NOTEAM,1:21:59
15,Lars Martin Falck,Romerike Ultraløperklubb,1:23:23
16,Dan Johnsen,NOTEAM,1:23:58
17,Andreas Wang,Askim IF,1:24:10
18,Kristian Skaar,NOTEAM,1:26:54
19,Jacob Aspelin,Kongsveien CK,1:28:28
20,Daniel Ovesen Thafvelin,NOTEAM,1:30:21
21,Lars Jørgen Dahl,NOTEAM,1:31:59
22,Jardar Tosterud,NOTEAM,1:32:13
23,Henrik Våla,Eika BIL,1:32:18
24,Jørgen Nordhagen,Eidsvoll verk,1:32:22
25,Ole Johansson,Transportøkonomisk institutt,1:34:38
26,Ove Andre Bjørnstad,Akershus krets,1:34:53
27,Charlie Drousse,Jernia,1:36:06
28,Daniel Sannum Lauten,Lørenskog Friidrettslag,1:37:16
29,Petter Aleksander Johansson,NOTEAM,1:38:46
30,Mats Kristoffersen,SSB IF,1:39:11
31,Ole-Martin Nygaard,NOTEAM,1:39:12
32,Kasper Skullerud Værnes,NOTEAM,1:40:42
33,Edvard Synnes,NOTEAM,1:41:22
34,Ole-Anders Syversen,Löplabbet,1:44:36
35,Thomas Hamp,NOTEAM,1:44:37
36,Morten Jahr,NOTEAM,1:49:10
37,Vidar Pratumchai-Børrsen,NOTEAM,2:07:36
 Menn 35-39
1,Torstein Bjerland,Oslostudentenes IK,1:13:45
2,Vegard Østli,NOTEAM,1:17:51
3,Glenn  Røisgaard,Auskog-Høland Friidrettslag,1:18:05
4,Erik Folkeson,Høvik Jogg,1:19:55
5,Andreas L. Ulvær,Gjensidige Sport,1:23:28
6,Jan Billy Aas,Kråkstad IL,1:24:57
7,Jon Valvatne,Hvam IL,1:25:03
8,Vegar Lie,Hvittingfoss IL,1:25:06
9,Andreas Berg,Rondellen løpeklubb,1:26:10
10,Magnus Følling,Ikano Bank,1:27:30
11,Bent Ulseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,1:32:14
12,Kenneth Thunshelle Wiig,Aker Solutions,1:32:25
13,Sindre Holtbakk,NOTEAM,1:34:27
14,Kristian  Roald,SK Rye,1:37:31
15,Joackim Løken,Team myrlia,1:38:15
16,Deo Pandey,NOTEAM,1:44:27
17,Tommy Melby,NOTEAM,1:45:18
18,Jon Sundsbø,Sundsbø IL,1:45:43
19,Lars-Erik Kindblad,Oslofjord Triatlon,1:48:08
20,Oskar Seljeskog,NOTEAM,2:01:18
21,Thor-Erik Dahlberg,NOTEAM,2:03:20
22,Jostein Eggerud,Statkraft bedriftsidrettslag,2:07:03
 Menn 40-44
1,Jens  Aas,SK Vidar,1:16:32
2,Mads Blomfeldt,Bøler IF - Friidrett,1:17:53
3,Alexander S. Ulltang,Sky Blazers,1:17:56
4,Christer Hult,Lire BK,1:20:53
5,Børge Andreassen,Skiløperne,1:25:05
6,Truls Hansen,Hakadal,1:25:36
7,Tor Erik Olsen,Teddy TV,1:27:06
8,Terje  Lybekk,Aurskog /finstadbru,1:27:21
9,Ole Morten  Korsmo,Sagli Grus AS,1:27:33
10,Jan Erlend  Innselset,GK aktiv,1:27:36
11,Niklas Mikael Haugland,Sats Elixia,1:30:54
12,Ronnie Hallén,Lørenskog CK,1:33:40
13,Tom Berger Trondsen,COYS,1:33:54
14,Tomas Torp,Rye SK,1:43:05
15,Lasse Holmsen,Sofienbergparken Hundelufting,1:48:54
16,Fredrik Myhrer Andersen,Coop,1:49:08
17,Tor Olav Eikrem,Norsk Energi,1:51:09
18,Rolf-Tore Jakobsen,NOTEAM,1:52:06
19,Jon Erik Høgåsen,NOTEAM,1:52:35
20,Tom Arild Olsen,NOTEAM,1:59:40
21,Christian Andersen,Team Andersen,2:09:56
 Menn 45-49
1,Åge Mikael Strand,Grindvoll IL,1:20:21
2,Torbjørn Hægeland,Rustad IL,1:22:07
3,Trond Kjølstad,Kjekkas IF,1:22:24
4,Thomas  Skjærbekk,NOTEAM,1:24:31
5,Ørjan Rogne Rise,FFI BIL,1:26:47
6,Kjetil Brynildsen,Lørenskog Friidrettslag,1:28:11
7,Stig Gunleiksrud,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,1:30:36
8,Frode Semb,Aprimo Rådgivning,1:32:11
9,Torfin Olsen,Romerike Runners Team,1:32:55
10,Arne Kristian Hove,Aktuar1,1:33:21
11,Jaan Ivar Semlitsch,Elkjøp,1:33:39
12,Jørgen Johannessen  Kind,Aurskog /finstadbru,1:34:24
13,Truls Wagener,Høybråten og Stovner IL,1:35:32
14,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,1:36:39
15,Raymond Pedersen,BILAhus,1:38:50
16,Erik Haugland,Nr 10 Runningteam,1:41:55
17,Maciej Kopycinski,NOTEAM,1:42:17
18,Hassan  Bouka,BUl,1:45:32
19,Jørn Limi,Elvågatraverne,1:45:58
20,Tor Edvin Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,1:49:47
21,Bjørn Ragnar Tangen,TEAM Gundersen,1:50:30
22,Knut Hodnebrog,NOTEAM,1:55:00
 Menn 50-54
1,Jørgen  Saxegaard,Team Sportsmanden,1:25:43
2,Ottar Moum Larssen,Raknehaugen SK,1:27:24
3,Ragnar Bye,Ellingsrud IL,1:29:52
4,Steinar Lien,Oppegård IL/ Team Sportsmanden,1:30:50
5,John Tuflått,Akershus krets,1:32:00
6,Tim Bennett,Vidar, Sportsklubben,1:33:01
7,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,1:37:42
8,Øyvinn Høie,Rustad IL,1:40:31
9,Jim Høyen,NOTEAM,1:42:10
10,Pål lambert,Romerike Runnes team,1:43:22
11,Ingjald Sørhøy,Elvågatraverne,1:44:47
12,Ole Dahl,NOTEAM,1:46:41
13,Sigurd Rødal,RCBIL,1:49:13
14,Dan Boye Nilsen,Romerike Runners Team,1:49:16
15,Erlend Åsmul,Aspiria AS,1:59:53
16,Jon A. Kvehaugen,Fetsund,2:01:17
 Menn 55-59
1,Svein Egil Linnerud,Gjøvik Friidrettsklubb,1:24:11
2,Roar Antonsen,Nesodden IF,1:35:28
3,Frode Liland,privat,1:45:48
4,Sten Dagfinn Hallås,NAV HMS O/A,1:50:12
5,Terje Aamot,Modulvegger,1:59:36
6,Kåre Svensson,UiO bil.,2:01:44
 Menn 60-64
1,Håkon  Høst,Lyn Ski,1:29:22
2,Knut Skaar,Ålesund FIK,1:35:40
3,Tor-Henning Lindhart,NOBINA,1:47:33
4,Marino Øien,BILpost,1:53:11
5,Ketil Stølen,Jessheim,1:55:55
6,Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,1:57:19
7,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,2:02:45
DNF,Asbjørn Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,
 Menn 65-69
1,Helge  Gundersen,Skedmo Kommune BIL,1:37:21
2,Gunnar Fredrik Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,1:54:29
3,Kåre Andersen,NOTEAM,2:03:27
 Menn 70-74
1,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,1:43:07
2,Stein Berget,Lørenskog Fil,2:07:21
 Menn 75-79
1,Erling Joar Fløttum,NOTEAM,2:08:52
2,Henining  Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,2:18:10
 
Kort Løype
 
Resultatliste Lørenskog Halvmaraton (5km),27.10.2018
 Kvinner 14-15
1,Synne Mangen,Romerike Friidrett,29:47
 Kvinner 35-39
1,Kristine Vea Kjølen,Skjetten,28:23
 Kvinner 40-44
1,Hilde Jarstadmarken,Akershus krets,25:38
2,Tove Berg,Blaker IL,28:23
2,Linn Skaalerud,NOTEAM,28:23
4,Lise Gram  Eriksen,rustad IL ,34:33
5,Toril Nyhagen,Maura,38:45
 Kvinner 45-49
1,Hanne Blomfeldt,NOTEAM,23:55
 Kvinner 50-54
1,Kirsti Reiten Myre,BILAhus,28:01
 Kvinner 55-59
1,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus, løpegruppe,27:35
2,Kari Jensen,Romerike Runners Team,31:09
 Kvinner 60-64
1,Bente Lie,Oslo,28:02
Inger-Marie Vinje,NOTEAM,34:45
 Menn 14-15
1,Sarvin Sivaperuman,Lørenskog Friidrettslag,20:08
 Menn 20-22
1,Henrik Hanssen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,16:59
 Menn 23-34
1,Daniel Gullerud,Bil Ahus, løpegruppe,26:40
2,Andreas Ottessen  Hamari,NOTEAM,30:12
 Menn 35-39
1,Terje Gangaas,Sk Rye,23:31
2,Kåre Martin Gjermshus,Strømmen,26:16
Jon Grunnan,Bøler IF - Friidrett,35:15
 Menn 40-44
1,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,20:22
 Menn 45-49
1,Trond Wangen,NOTEAM,24:06
 Menn 50-54
1,Ole Kristian Brastad,Bøler IF - Friidrett,27:47
 Menn 55-59
1,Torbjørn Torbjørnsen,Oslo,22:57
2,Knut Engen,Nes OL,26:39
 Menn 60-64
1,Asbjørn Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,21:34
2,Jahn Bakke,Strømmen,23:21
3,Åge Jensen,Romerike Runners Team,25:05
4,Erland Per Volden,Oslo,25:30
5,Erland Nærby,Oslo,28:58
6,Sverre Lang,Romerike Runners Team,31:08
7,Thor W Larsen,Fjerdingby,38:45
 Menn 65-69
1,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,25:24
2,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,26:29
3,Ottar A  Eide,Oslo Kommune Bil ,27:54
4,Ole  Melaas,HFIK ,29:53
5,Odd Gangås,Wombles,29:56
 Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,23:20
2,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,24:20
3,Arne Ingelsrud,Kollektivtransportens Personells,25:50
4,Ole Jonny Sørensen,HFIK,27:19
5,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,28:51
6,Finn Løkeberg,AHF,29:20
 Menn 75-79
1,Per O. Anthonsen,Nittedal IL,33:11
2,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,39:35
 Menn 80-84
Olav Linde,NOTEAM