-->

Ingalåmi 15 km - Klasse 40-44 år



Ingalåmi - 15 km klassisk
Lillehammer, Oppland - 8. mars 2014

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 21156 Hege Skari Lillehammer Skiklub 47:06
2 21221 Reidun O. Karlsen Lillehammer Skiklub 49:44
3 21236 Elisabeth Aa   51:58
4 21237 Britt Unni Lønstad-Halvorsen JH Sykkel 52:18
5 21255 Rannveig Ohren   52:22
6 21206 Nanna Barkholt Rykken Lørenskog Ski 54:11
7 21089 Gunhild Hodt Linderud IL 54:46
8 21070 Tone Groven   59:26
9 21106 Anita Klæboe Drøbak 59:47
9 21153 Kristin Sivertsen Ringebu-Fåvang skiklubb 1:01:21
11 21885 Hege Helle Spydeberg IL, stav og eiker 1:01:35
12 21028 Lisbeth Austad Ullensaker CK 1:02:33
13 21082 Renate Haugen   1:03:02
14 21729 Lisbeth Klevengen Ingen 1:04:32
15 21146 Eilen Strand Rønning Lillehammer 1:04:36
16 21148 Liv Hege Rønningen Skjåk IL 1:04:46
17 21208 Marit Billington Sellevoll   1:05:18
18 21230 Kjersti Sagbakken Lillehammer sykehus BIL 1:05:38
19 21058 Anne-Lise Ertnes Privat 1:06:07
20 21258 Yngvild Marthinsen   1:06:13
21 21839 Lene Teksum Gjerdrum 1:07:38
22 21695 Hanne Guttormsen   1:07:52
23 21673 Merethe Ekroll Gjerdrum 1:08:29
24 21075 Heidi Nilsen Hammarstedt   1:11:20
25 21250 Gørild Barth   1:11:28
26 21886 Kristin Holter Henriksen Bækkelaget SK 1:11:36
27 21531 Anne-Maren Takle Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:12:03
28 21040 Ragnhild Bunes   1:12:10
29 21913 Hilde Gregussen Fin i Farta 1:12:30
30 21183 Inger Anne Vangen   1:12:42
31 21029 Erika Avagian   1:12:49
32 21253 Jannicke Berge   1:12:56
33 21182 Hege Taarud FYK 1:13:57
34 21024 Stine Andvik Skara   1:15:05
35 21828 Vibeke Strande Kjelsås IL 1:15:56
36 21523 Wenche Baustad Styrvold   1:16:06
37 21538 Irene Vegheim Sleik 1:16:09
38 21986 Bente Hagen   1:16:47
39 21562 Line Andersen   1:17:07
40 21593 Mette Anfinsen Sveen   1:17:32
41 21143 Eli Stokke Rondeel Drøbak 1:17:53
42 21492 Torunn Ruud Inga-Vik 1:17:56
43 21094 Ingunn Høgåsen AF Bygg Østfold 1:19:08
44 21767 Ragnhild Narum   1:19:15
45 21564 Silja Skjåvik Engen Øti 1:19:20
46 21706 Hege Hatlen Drøbak frogn sykkelklubb 1:20:17
47 21752 Kjersti Marthinsen Hyggen IF 1:20:55
48 21128 Ida Nordby   1:20:58
49 21379 Wenke Gamme   1:21:17
50 21404 Merete Hildre Sleik 1:21:34
51 21044 Birgit Dalen Andersen   1:21:40
52 21768 Hege Narvåg   1:21:57
53 21739 Bodil Margrethe Larsen   1:22:19
54 22053 Guri Osvær Blue Nuns 1:22:26
55 21646 Linda Arntzen   1:23:23
56 21069 Lena Sundet Grinna Odal Sparebank BIL 1:23:33
57 22135 Bente Risheim Skjåk IL 1:23:50
58 21701 Christine Hammer Sollihøgda tur og trekkhundklubb 1:23:57
59 21862 Kjersti Østbye Hyggen IF 1:24:05
60 21760 Gitte Myklebust Delta Aktivt angels 1:24:18
61 22373 Eva Bueie Nygård Team Thunder 1:24:24
62 21387 Monica Gule Pedersen Bud il 1:25:00
63 22260 Torunn Piro Berg Eina Sportsklubb 1:25:01
64 21800 Line Rødal   1:26:35
65 22279 Idun Eid   1:27:58
65 22320 Tove Hirth   1:27:58
67 21037 Elisabeth Brakken Jar 1:27:59
68 21791 Nina Rokkestad Resell   1:28:44
69 22132 Christina Kollvangsnes   1:28:57
70 21458 Hege Norstad Maribo   1:29:14
71 21952 Anette Beck   1:29:42
72 21964 Dordi Ekrann Blue Nuns 1:30:34
73 21762 Rita Dyrseth Myren Bud il 1:31:29
74 21900 May Liss Grøtli   1:31:42
75 21546 Marianne Winbladh Fin i Farta 1:32:04
76 21696 Ingeborg Braastad Hagen Ringebu-Fåvang skiklubb 1:32:16
77 21879 Mette Olsen Rustfrie Bergh BIL 1:32:36
78 22382 Ragnhild O Runningen Team Vågåheimen 1:32:50
79 21813 Mona Selnæs SpareBank 1 SMN 1:33:36
80 21853 Sissel Vågen Bud il 1:33:47
81 21965 Merete Ekrann   1:33:59
82 21399 Kjersti Hegre Fin i Farta 1:34:02
83 21653 Kristin Bergsholm Gjerdrum 1:34:11
84 22312 Heidi Haugholt Team Rising 1:35:03
85 21919 Janne Lindberg   1:35:57
86 21050 Mette Ekornhol   1:36:05
87 21918 Birgitte Søgaard   1:36:09
88 22252 Kristin Rakli Andersen   1:36:35
89 22330 Anniken Beate  Johannessen   1:36:55
90 21096 Bente Høydal Søvik VTI 1:36:59
91 21551 Lene Østby Scandpower BIL 1:37:13
92 21742 Marianne Letmolie Veiatuppene 1:38:03
93 22448 Marianne Ness IL ROS 1:38:41
93 22401 Mariann Sortland   1:38:41
95 22326 Kristin Ingstad Sandberg   1:39:14
96 22483 Nina Engh   1:39:17
97 22416 Wibeke Langaard Torp   1:39:29
98 21463 Gunn-hege Mehlum Bønsmoen bedriftslag 1:40:09
99 22050 Anne Irene Nygård Nesodden IF 1:40:33
100 21159 Line Skolbekken   1:40:54
101 22288 Janicke Evelid   1:42:20
102 21994 Torill Hedemann IL ROS 1:42:57
103 21738 Gunn-Bårna Langstrand Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:43:01
104 21749 Hanne Ly   1:44:33
105 21185 Heidi Vien   1:44:57
106 21687 Helen Bruus Green   1:46:06
107 21757 Arnegård Monica   1:46:21
108 22266 Vanja Langsåvold Braute Team Vest 1:47:11
109 22045 Marianne Navestad   1:47:16
110 22105 Cathrine Strøm Veiby Hønefoss 1:47:48
110 22041 Berit Bagaasen Mork   1:47:48
112 22010 Elin Johnsrud   1:48:30
112 21984 Trude Bakken Guldal   1:48:30
114 22101 Hanne Normann Tvete   1:51:23
115 22118 Elisabeth Aakre-Larsen   1:52:35
116 21683 Nina Gjermundrød   1:53:03
117 21666 Svanhild Børthus   1:53:05
118 21548 Oihana Zubia   1:53:57
119 22000 June Herredsvela Lørenskog skiklubb - ski 1:54:29
120 21484 Lene Rosjø Pretorius   1:55:19
121 22337 Lena H. Kornsæther   1:55:27
122 22409 Hilde Borgen Sørbøe Spreke jenter 1:55:34
123 22392 Camilla Rimeslåtten Sandberg   1:56:24
124 21727 Heidi Jørgensen   1:58:27
125 21490 Carina Rotegård   1:59:03
126 22074 Marit Kristin Skibakk   2:01:35
127 22343 Anna R Løken Prinnsesserne 2:03:23
128 21066 Gunhild Øktner Granli   2:05:21
129 21022 Ann Karin Andersen   2:05:34
130 21415 Kristin Høiberg Indra Navia BIL 2:08:46
131 22088 Birgitte Blix Stray Sleik 2:14:47
132 22091 Inga Svenneby   2:17:24
133 21788 Hilde Ramsrud   2:19:54
134 21515 Trine Spilling Indra Navia BIL 2:22:55

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +