-->

Ingalåmi 15 km - Klasse 45-49 år



Ingalåmi - 15 km klassisk
Lillehammer, Oppland - 8. mars 2014

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 21205 Astrid-Kristin Ruud   45:14
2 21199 Randi Berit Nyhus Hoff Friskis&Svettis Lillehammer 53:04
3 21080 Bente Kvernstad Haugen Ringebu-Fåvang skiklubb 54:11
4 21259 Nina Søndmør Hamar Skiklubb 54:19
5 21207 Kristin Sandnes Otta IL 54:33
6 21905 Berit Klykken Stene   58:03
7 21240 Marit Ruud Skolseg Snertingdal If Ski 58:13
8 21074 Bjørg Hagen Lillehammer Skiklubb 59:07
9 21211 Ingebjørg Wikstrøm Friskis&Svettis Lillehammer 59:30
9 21229 Aina Rolstad Tormod Skilag 59:30
9 21555 Tone Aarstein Aarstein   1:02:05
12 21184 Kari Vestli Strandbygda il 1:02:57
13 21845 Kari Bøen Tunold Sleik 1:04:41
14 21116 Grete Kristiansen Linvollen FYK 1:05:19
15 21134 Heidi Ormstad Holeværingen 1:06:13
16 21200 Wenche Tallås Kjernsval   1:06:20
17 21567 Rita Stensby   1:07:25
18 21158 Rita Nordgården Skoglund   1:07:45
19 22027 MAY BRITT LEHNE   1:08:11
20 21434 Ragnhild Årestrup Larsen Inga-Vik 1:10:05
21 21177 Heidi Torgalsbøen Halden Skiklubb 1:10:26
22 21193 Sissel Øygard Jølster IL 1:11:22
23 21456 Sidsel Madshus Team Økonomisenteret 1:11:37
24 21139 Kristin Prøven   1:11:38
25 21149 Helen Evensen Sandness HAV BIL 1:11:46
26 22011 Eli Johanne Jære   1:11:49
27 21026 Anita Snellingen Arvesen   1:12:10
28 21894 Lene Røskar   1:12:13
29 21135 Åse Augedal Os   1:12:15
30 21790 Mona Rasmussen   1:12:27
31 21117 Sissel Ljosdal National Oilwell Varco 1:12:38
32 21217 Nina Hasselberg   1:12:52
33 21132 Anne Marit Nygaard National Oilwell Varco 1:13:38
34 21057 Beate Eriksen Nets Active 1:13:46
35 21597 Anne Beate Stubberud   1:14:51
36 21186 Solveig Ødegård Wiklund Lsk 1:15:23
37 21842 Tina Tiller   1:15:40
38 21558 Jorunn Horgen Hyggen IF 1:15:49
39 21686 Ingrid Granøien Delta Aktivt angels 1:16:54
40 21176 Ulla Helene Ytterli Tokle Isfjorden IL 1:16:59
41 21516 Kari Jonsson Staum Follebu Skiklubb 1:17:52
42 21704 Jane Kristin Hansen   1:17:53
43 22089 Reidun Stølen Blue Nuns 1:18:01
43 21806 Anita Sagholen   1:18:01
45 21852 Torill Volden   1:18:02
46 21335 Liv Aschjem Sleik 1:18:17
47 21378 Turid Gai   1:18:36
48 21863 Anne Østensen   1:18:41
49 21539 Annette Velde Drøbak sk 1:19:15
50 21343 Mona R Bergerud Sparebanken Hedmark BIL 1:19:22
51 21491 Rine Rud Ros 1:19:34
52 21489 Birgitte Rodum   1:19:49
53 22007 sidsel Jensen   1:21:39
54 21530 Hege Vejlgaard Sørensen Holeværingen IL 1:21:54
55 21846 Nina Vaet   1:22:01
56 21110 Sissel Leikanger Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:22:03
57 22450 Tone Skram   1:22:31
58 21871 Anita Aas Høland IL, ski 1:22:59
59 22108 Ingunn Vindal Horvli Lønset il 1:23:15
60 21067 Torunn Augdal Granli   1:25:04
61 21470 Helene Mæhle Egersund 1:25:07
62 21109 Gry Langbakk   1:25:09
63 21376 Tordis Frøytlog   1:26:09
64 21509 Bente Skotgård Team Skytta 1:26:26
65 22324 Ingeborg Huuse Team Thunder 1:26:33
66 21587 Hege Baastad Andersen   1:26:40
67 21838 Bjørg Teigen   1:27:01
68 21980 Tove Grændsen   1:27:23
69 21892 HILDE RIKOLL   1:27:37
70 21048 Sissel Irene Eidsand   1:27:47
71 21188 Mette Ødegård   1:28:23
72 22014 Kristin Kasa Damene på villspor 1:28:47
73 21407 Ingrid Holgersen   1:29:04
74 21596 Bente Gåsbakk   1:29:08
75 21150 Anita Schei   1:29:16
76 21573 Marit Åbø   1:29:26
77 21374 Anne-Berit Wenger Flo Fin i Farta 1:30:11
78 21142 Annette Rode   1:30:40
79 21837 Anne Dorte Sørum Veiatuppene 1:30:45
80 21091 Rita Hovind Holeværingen 1:30:53
81 22140 Hege Smedbakken   1:32:54
82 21047 Jane Merethe Eidsand   1:32:55
83 21179 Anita Lie Trøften   1:33:42
84 21603 Elin Merethe Blakstad Indra Navia BIL 1:33:44
85 22389 Bodil Sagsletten Team Vågåheimen 1:34:51
86 21777 Anneli Nylund   1:34:54
87 21600 Kristine Bakke Sleik 1:35:07
88 21748 Inger Sofie Luneng Trox Auranor 1:35:08
89 21495 Berit Rønning Indra Navia BIL 1:35:11
90 21124 Ingunn Moen   1:35:16
91 21722 Berit Isaksen   1:35:38
92 21817 Kari-Elisabeth Skotnes   1:35:49
93 21804 Siv Kari Næbb Raake   1:36:14
94 21820 Ina Solbakken   1:36:21
95 21575 Eva Klokkerud   1:36:33
96 21437 Linda Lavik Indra Navia BIL 1:37:34
97 21475 Wenche Nordlien Girls on Ski 1:37:39
98 21803 Åse Røthe   1:38:05
99 21445 Margit Listerudbakken Bagn IL 1:38:44
100 21239 Marion Jensen Hermansen   1:39:01
101 21841 Gøril Thue   1:39:28
102 21671 Marit Dramstad Trømborg IL 1:40:01
103 21570 Ina Tandberg   1:40:06
104 21736 Magnhild Kaarstad Atomen BIL 1:40:39
105 20338 Ann-Kristin Jøsok Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:40:56
106 21730 Eli Irene Knudsen Harestua IL 1:41:00
107 21677 Liv Finborud   1:41:08
108 21649 Elisabeth Bekkåsen Harestua IL 1:41:30
109 21816 Helga Skofteland   1:41:35
110 22461 Sussann Hestnes Krokstad Krokstadøra il 1:42:39
111 21860 Hanne Woll   1:42:40
112 21713 Hege Evensen Hjelløkken Svalbard Turn 1:43:49
113 21807 Gunn Kristin Sandli-Johansen Fenstad Skiklubb 1:43:52
114 22125 Liv Heidi Sivertsgård LHL 1:44:12
115 22406 Inger Sundby   1:44:50
116 22486 Sissel Berg Fredriksen   1:44:55
117 21975 Rachel Glasser   1:44:59
118 22058 Bente Reklev Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:45:15
119 21906 Mariann Sørensen   1:46:20
120 21907 Rita Johannessen   1:46:21
121 22294 Merete Fougner   1:46:43
122 21506 Christina Sjøstrøm   1:49:18
123 22340 Linda Langeland   1:49:38
124 22307 Gro Hege Hansen   1:51:09
125 22269 Kathrine Bråten   1:51:13
126 21693 Hilde Iren Engkrog Gudbrandsen Nopco Paper Technology 1:51:27
127 21364 Nina Engedal IL ROS 1:52:26
128 22048 Jenny Synnøve Nordbustad   1:52:30
129 21676 Berit Espe   1:53:31
130 21978 Tone Ingrid Gregersen Ving bil 1:53:46
131 20880 Trine Røse   1:54:06
132 21967 Anette Fagerheim   1:55:00
133 21968 Elin Kristin Fagerheim   1:55:02
134 22071 Wenche Selen Sleik 1:55:25
135 22321 Kristin Hoem   1:56:39
136 22049 Anna Nordheim Søstrene Snuse 2:00:00
137 22012 Oddny Jørgensen   2:01:29
138 21660 Anett Breien   2:01:38
139 21684 Mette Gjærum   2:01:58
140 22031 Anita Lismoen   2:02:11
141 22285 Hilde Eriksen   2:02:50
142 22038 Berit Magnussen Damene på villspor 2:03:01
142 22056 Siw Juni Ramsrud Damene på villspor 2:03:01
144 22069 Kristin Sanna Damene på villspor 2:03:15
145 21786 Thorill Pettersson   2:04:59
146 22104 Janne Gårdsvoll Vatne Sparebank1 Søre Sunnmøre 2:05:33
147 22061 Aina Riise Uten en tråd 2:05:54
148 22395 Gunn Marie Sigvartsen   2:06:34
149 21993 Merethe Hanssen Ving bil 2:11:03
150 21476 Siv Nordmark   2:12:04
151 21367 Sigrid Erlandsen Rønning   2:12:06
152 21540 Helen Venner   2:12:13
153 22029 Trine Liaklev Sparebank1 Søre Sunnmøre 2:16:13
154 21955 Laila Bergli   2:17:37
155 21375 Signe Fornes   2:17:59
156 21422 Vera Jonsson   2:18:01
156 21541 Marit Vik   2:18:01
158 22009 Therese Johansen Ving bil 2:22:24
159 21801 wenche Rødland Bønsmoen idrettslag 2:26:24


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +