-->

Ingalåmi 15 km - Klasse 50-54 år



Ingalåmi - 15 km klassisk
Lillehammer, Oppland - 8. mars 2014

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 21214 Ragnhild Bratberg DnB 47:05
2 21249 Unni Persson Moseby Kjelsås IL/ Milsluker'n Sport 50:26
3 21252 Anne Grethe Gustavsen   50:36
4 21198 Siv M Evensplass Lillehammer Skiklub 57:01
5 21073 Bjørg Anita Gustavsen Riste Vestre Slidre IL 58:16
6 21228 Gunn-Tove Riis Fredrikstad I.F. 59:20
7 21071 Unn-Helen Grønvold Spenst Jessehim 59:30
8 21064 Hilde Gjestvang Feiring IL 59:35
9 21053 Bente Uhlen Engen Gjøvik sykehus bedriftslag 59:36
9 21244 Elin Wøien   1:00:14
11 21086 Kari Hindhammer Skåla IL 1:02:02
12 21121 Hilde Løtveit   1:03:59
13 21107 Anne-Mette Kolden Lom il 1:04:54
14 21111 Cecilie Lein   1:06:07
15 21191 Anne-Marit Øverjordet Gjøvik kommunes bedriftsidrettslag 1:06:45
16 21169 Britt Strandum Sagsveen   1:07:32
17 21076 Marianne Hamnes Gjensidige 1:07:46
18 21129 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 1:08:03
19 21108 Trine Kvæl OSSG BIL 1:08:31
20 21151 Solveig Schiøtz Svea skilag 1:10:23
21 21045 Berit Gallefoss Denstad Lillehammer Skiklub 1:10:25
22 21196 Rigmor Aassveen Øyer Tretten Idrettsforening 1:12:07
23 21052 Ann-Mari Engelstad   1:12:37
24 21118 Liv Berit Jegteberg Lystad Drøbak Frogn IL Sykkel 1:12:39
25 21144 Inger Rossvoll TeamReserne 1:13:26
25 21799 Heidi Rytviken   1:13:26
27 21038 Hanne Kristin Bratlie TeamReserne 1:14:30
28 21072 Lilly M Gundersen Skjenken   1:14:37
29 21396 Inger Haugen Sparebanken Hedmark 1:15:05
30 21779 Sissel Naas National Oilwell Varco BIL /Eide Il 1:15:17
31 21887 Anne Johnsgård Lsk 1:15:23
32 21178 Tone Trøen   1:15:42
33 21338 Hilde Balke Koll 1:16:29
34 21243 Johanne Stafseth Fotballinja AS Lillehammer 1:17:21
35 21238 Britt Justad Privat 1:17:24
36 21580 Heidi Børstad Sarpsborg orienteringslag 1:17:55
37 21496 Hanne-Gunn Røraas Inga-Vik 1:18:06
38 21234 Hilde Aaslund   1:18:35
39 21095 Marie Brun Høisveen Topptuppene 1:19:17
40 21869 Mai Elin Aabel Ådal il 1:19:51
41 22303 Wenche Gulland Trim & Tur 1:19:58
42 21127 Monika Nilsson   1:20:04
43 21854 Berit Irene Hilde Walhovd Harestua skole 1:20:14
44 21802 Kjersti Røhnebæk   1:20:17
45 21373 Solveig Flenvold   1:20:35
46 21763 Susanne Mysen   1:22:51
47 21716 Gro-Mette Hoffsbakken Shiul 1:22:59
48 21836 Randi Søreng   1:23:04
49 21847 Inger Janne Haugan Vermøy Grøa 1:23:42
50 21358 Toril Dyrkorn   1:24:15
51 21140 Anne Relbo   1:24:20
52 21023 Ragnhild Andreassen   1:24:58
53 21088 Heidi Hjelvik   1:25:05
54 21851 Marit Vinje Oppsal IF 1:25:12
55 21032 Lise Berg Sand If 1:25:15
56 21670 Trude Nerland Dahl Skaubygda Idrettslag 1:25:36
57 22115 Vigdis Øie Damene på villspor 1:27:05
58 21195 Heidi Aarstad Galterud IF 1:27:06
59 21418 Elen Jellum Hof Il 1:28:20
60 21068 Astri Gravdal   1:28:21
61 21360 Torild Egge Fin i Farta 1:28:50
62 21423 Bente Kaldheim Mossekråkene 1:29:00
63 21774 Inger Lise Nilsen Brumunddal Regnskap as 1:29:22
64 21823 Ellen Stavrum   1:30:02
65 21843 Torill Tofte Kloppa Offroadklubb 1:30:13
66 21439 Mari Birkeland Leholt Birkeheimen 1:30:42
67 22465 Nina Louise Liane Fredrikstad Skiklubb 1:31:50
68 21501 Inger Schibsted Røyken O-lag 1:32:47
69 21882 Tone Øverås   1:33:11
70 21397 Mona Haugen Kloppa Offroadklubb 1:33:18
71 22257 Hanne Bækken Bang   1:33:37
72 22129 Hilde Nustad Grytting Harpefoss IL 1:35:30
73 21658 Beate Bratlie   1:36:48
74 21771 Lena Nesbakken TROX Auranor B.I.L 1:36:54
75 21647 Tove Aspeng   1:37:23
76 21494 Anne Rønneberg   1:37:27
77 21811 May Hilde Schjong   1:38:00
78 21411 Solfrid Fossholt Homble Indra Navia BIL 1:38:32
79 21700 Anna Marie Hammer Børsa IL 1:39:49
80 21514 Tove Sparby Hof Il 1:40:20
81 21503 Nina Simensen Hokåsen 1:40:29
82 22489 Berit Saur   1:40:30
83 22263 Lise Bolstad Trøgstad skiklubb 1:40:43
84 21889 Wivian Kollvangsnes   1:40:51
85 22102 Anne Marie Ulen Team Vågåheimen 1:40:58
86 21468 Karin Håskjold Myklebust Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:41:28
87 21102 Helga Johansson   1:41:50
88 22136 Aud Sletten Kristiansen   1:42:01
89 21698 Torunn Hagman Sørbråten 1:42:23
90 21709 Marianne Helset Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:42:57
91 21726 Anja Lena Jordahl Veiatuppene 1:42:59
92 22397 Siv Skjøthaug   1:44:49
93 22020 Marthe Krane   1:44:53
94 21529 Karin Jeanette Sæbønes Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:44:58
95 21793 Linda Riise   1:45:15
96 21904 Yngvild Raa   1:45:20
97 21694 Britt Helene Gunneng Frogn 1:46:26
98 22446 Marianne Koller   1:46:32
99 21588 Hilde Mjøs   1:46:56
100 22477 Gretha Karin Bråten   1:47:22
101 22092 Bente Sætre Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:47:30
102 21723 Anne-Lise Iversen Hokåsen 1:48:04
103 22318 Edna Hesthagen   1:49:36
104 21511 Unn Torill Slora   1:50:05
105 21808 Liv Marit Sangnæs   1:50:39
106 21642 Nina Wilson Andersson Nopco Paper Technology AS 1:51:27
107 22353 Hilde Moe   1:52:02
108 22354 Karin Moe Holumskogen skole 1:52:03
109 22335 Ann Kjølstad   1:52:15
110 22371 Thorbjørg Nordengen   1:52:46
111 21728 Linda Kleiven   1:53:30
112 21775 Gro Noraberg   1:53:40
113 22470 Randi Boge Østfold Energi AS 1:55:23
114 21878 Birgit Noraberg EFD Induction 1:55:42
115 22350 Elisabeth Mejlgaard Sørbråten IL 1:57:09
116 21733 Monica Kristiansen Vind IL 1:57:28
117 22059 Randi Resell Sørheim Blue Nuns 1:57:29
118 22145 Nina Nilsen   1:58:26
119 22274 Gunn-Mari Berg Dahlen   2:01:43
120 22365 Eva Nicolaisen   2:02:01
121 22034 Reidun Lundstrøm Damene på villspor 2:03:03
122 22087 Bente Strand Ving bil 2:03:10
123 22291 Kjersti Strøm Fjære Rebekkaloge nr. 65 Teresa 2:03:36
124 22425 Ann Mari Øie   2:04:11
125 22363 Bente Nauste   2:04:13
126 22336 Hege Berg Kleppen   2:04:15
127 22427 Reidun Ørpen FYK OPPLAND 2:04:37
128 22384 Anne Røgeberg Brøttum 2:08:41
129 21417 Hilde Jacobsen Indra Navia BIL 2:08:45
130 22430 Grethe Øverland   2:10:15
131 21353 Katrine Brovoll   2:12:04
132 22411 Kari Trydal Tangen Sørbråten IL 2:12:38
133 22278 Anne-Berit Eid Østfold Energi AS 2:17:28
134 22112 Evy Winge   2:17:43
135 22394 Marit Saugestad Ambjørnrød 2:17:55
136 21513 Mona Martinsen Sparby Hof Il 2:19:49
137 22323 Nina Huth Fredrikstad Skiklubb 2:20:00
138 22424 Marianne Ødemark Ambjørnrød 2:24:35
139 22431 Ann Kristin Øye   2:30:29
139 22404 Gun Siri Stolsmo   2:30:29
141 22432 Gunhild Merete Øye   2:30:30
142 21979 Marion Grude   2:47:46
143 22100 Inger Anne Tunes Syklubben aldriferdig.no 2:54:06
143 22077 Tove Skjørshammer Syklubben aldriferdig.no 2:54:06
145 22070 Marit Schie Syklubben aldriferdig.no 2:54:07


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +