-->

Ingalåmi 15 km - Klasse 55-59 år



Ingalåmi - 15 km klassisk
Lillehammer, Oppland - 8. mars 2014

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 21093 Ellen Hæhre Øystre Slidre 53:09
2 21055 Cecilie Engh AKTIV eiendomsmegling 54:35
3 21220 Marit Ellen Josefsen Torpa 56:33
4 21161 Inger-Lise Skårholen Løten o-lag 58:33
4 21042 Heidi Grønvold Bøe Hernes IL 1:00:25
6 21133 Mai Synnøve Eidem Olsen Hamar Skiklubb 1:04:42
7 22344 Liv Lønskog Sørbråten IL 1:04:52
8 21103 Marit Jordet   1:08:18
9 21025 May-Britt Arnesen Nesodden IF 1:09:21
10 21062 Anntorill Garli   1:10:36
11 21192 Inger Marie Øygard Nordbygda/Løten Ski 1:11:36
12 21219 Hanne Herum Bamble IF 1:12:41
13 21835 Jorunn Sønsthagen IL Jutul 1:13:03
14 21561 Marie Langseth Oppdal Sykkel klubb 1:13:15
15 21787 Irene Ragnhildsløkken Ålesund 1:15:00
16 21131 Inger Nygård   1:16:26
17 21160 Wenche K Skymoen Solør CK 1:17:34
18 21248 Inger Johnsen   1:17:56
19 21648 else marie bekkelund Moen 1:19:08
20 21478 Mayna Nossen Tistedalens Friluftslag 1:19:15
21 21519 Edith Stensåsen   1:19:33
22 21692 Christine Grude   1:19:53
23 21054 Astrid Engeskaug eurospar 1:20:41
24 21087 Gunvor Hjelle Moelven IL 1:21:40
25 21655 Hulda Bjerkaker Førde 1:22:53
26 21868 Siv Øverås   1:23:55
27 21212 Anne Marit Østby LHL 1:24:24
28 22362 mona alice naustdalslid Ros 1:24:59
29 21337 Tove Bakken LOK 1:25:01
29 21435 Guri Larssen Lillehammer OK 1:25:01
31 21675 Inger Alise Erga De standhaftige 1:26:55
32 22322 Hilde Holmsen Trim & Tur 1:28:07
33 21171 May Gunn Svehaugen   1:28:15
34 21173 Hilde Sørdal Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:28:37
35 21759 Karin Synnøve T M Myhrer   1:33:11
36 21798 Nina Ruud   1:33:12
37 21827 Helle Strand   1:34:06
38 21446 Aarstad Liv Kristin   1:34:35
39 21481 Anne Haugen Onsrud   1:34:52
40 22438 Sissel Faller   1:36:21
41 21834 Elisabeth Sønsteby   1:36:28
42 21499 Kari weydahl Sandland   1:39:01
43 21792 Gunnhild Riise   1:39:31
44 22472 Agnes Sikkeland Fredrikstad Skiklubb 1:40:26
45 21362 Hilde Løkke Eikaas   1:41:00
46 22267 Birgith Breivik   1:41:11
47 21560 Elin  Kristoffersen Sleik 1:41:13
48 22467 Elisabeth Teien Østfold Energi AS 1:41:59
49 21392 Anne-Lene Gaaserud Skililjene 1:43:11
50 21441 Ellen Herland Lier   1:43:33
51 21416 Lill-Mia Isaksen   1:43:59
52 22386 Eva Rønning   1:44:25
53 21783 Else Brit Olsrud Bønsmoen bedriftslag 1:44:55
54 21594 Åse Mette Haga   1:45:42
55 21533 Lill Tretli   1:46:22
56 21521 Ingrid Remøy Stokke Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:46:25
57 21989 Bente Hansen   1:47:00
58 21712 Jorun Hjelle   1:47:33
59 21663 Mary Lauten Brennsund   1:47:44
60 22265 Winnie Borgund Trim & Tur 1:47:57
61 21507 Synøve Skaug   1:48:15
62 22480 Hilde Holm   1:48:26
63 22476 Maj Svenbalrud Harestua Skoles Bedriftslag 1:48:41
64 21425 Ingebjørg Kavli   1:49:06
65 21664 Liv Brevig Atomen BIL 1:49:38
66 21331 Lillian Aga   1:50:44
67 22474 Eli Løkken Jacobsen   1:51:35
68 22481 Anne Edvardsen   1:51:36
69 21347 Ingvill Frihagen Bjørkøy   1:51:39
70 22309 Bente HArstad   1:51:40
71 21363 Tone Elvik   1:51:44
72 22055 Wenche Ramse Søstrene Snuse 1:52:15
73 21766 Kirsten Maast Harestua Skoles Bedriftslag 1:52:17
74 21542 Marit Vårnes Vind IL 1:52:28
75 21857 Catrin Wesenberg   1:52:40
76 22277 Kari Egge   1:52:46
77 21711 Mona Hermansen   1:53:32
78 21595 Tove Sikkeland   1:53:40
79 22428 Lena Østling   1:54:51
80 22351 Bitte Melbye Sørbråten 1:55:14
81 22098 Hanne Torgersen   1:55:27
82 21956 Grethe H Bonsaksen   1:56:51
83 22297 Unni Guneriussen Gamkinn UnniSol B.I.L. 1:56:52
84 21721 Anne M Haakensen Palm   1:56:54
85 22016 Bodil Klausen   1:57:05
86 21421 Turid Anita Johansen   1:57:19
87 21354 Lise Bruserud Skililjene 1:58:27
88 21581 Elisabeth Luth   1:58:32
89 22419 Marit Øvereng Vidvei   2:01:36
90 22113 Hilde Wulff   2:01:57
91 22057 Marta Reggestad   2:02:10
92 22315 Sissel Hegglund   2:02:45
93 21584 Inger Berit Kjernlie   2:03:10
94 21750 Karin Lysen Auranor BIL 2:03:14
95 22402 Eva Karin Steira Rebekkaloge nr. 65 Teresa 2:03:36
96 22298 Unn Gange DNB BIL 2:05:37
97 22306 Sissel Hagen   2:08:32
98 21536 Anita Ulseth   2:08:41
99 21368 Ingunn Espedal Skililjene 2:09:04
100 22289 Anne Marie Ferre   2:09:43
101 22375 Jorunn M. Holsbøvåg Olsen   2:10:35
102 22366 Sonja Kværner Nicolaisen   2:12:15
103 21609 Sarah Comfort   2:13:12
104 22036 Elin Aksnes Løberg IFS Bil 2:15:55
105 21462 Eva Mathisen   2:16:08
106 22433 Anne Øygard Ambjørnrød 2:16:58
107 22357 Ellen Myhre   2:19:36
108 21432 Ingunn Krugerud Trømborg IL 2:19:58
109 22065 Anne Britt Røraas Ving bil 2:22:03
110 22372 Gunn Norum Fredrikstad Skiklubb 2:24:25
111 22003 Anne Marte Hørsand Ilseng il 2:26:08
111 22023 Inger Marie Kroglund Ilseng il 2:26:08
113 21951 Inger Aakre Sparebank1 Søre Sunnmøre 2:26:27
114 21582 Tone Andreassen   2:37:05
115 22076 Bente Skjelle Syklubben aldriferdig.no 2:54:05
116 22251 Kari Dambråten Amble Hockeymums 2:54:55


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +