-->

Ingalåmi 15 km - Klasse 60-64 år



Ingalåmi - 15 km klassisk
Lillehammer, Oppland - 8. mars 2014

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 21164 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 57:36
1 21167 Sidsel Storihle Ringsaker OK 1:03:23
3 21049 Rubi Eidås Sørbråten IL 1:08:58
4 21213 Wenche Bech Fredrikstad I.F. 1:12:46
5 21043 Nutte Coll   1:15:01
6 21060 Evy Forseth Driva IL 1:17:08
7 21122 Bente Lågeide   1:22:27
8 21824 Pernille Stavseth   1:22:33
9 21426 Hege Kjelvik Tistedalen Friluftslag - Ski 1:25:42
10 21333 Anne Schau Andersen   1:26:59
11 21589 Bente Lilledal Halden Skiklubb 1:28:51
12 21247 Anne Lene Kiste Johansen   1:29:44
13 21867 Kari Øverseth   1:29:56
14 21914 Kari Ouren Vagle   1:31:25
15 21261 Britt Horsle   1:32:55
16 22329 Birgit Jensen Team Rising 1:33:19
17 21105 Brit Karlsen Ottestad sk 1:33:50
18 21147 Tove Rønning Degernes IL 1:33:59
19 21571 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OL 1:34:11
20 21386 Lisbet Grut   1:34:51
21 21724 Mari Ann Johannessen Harestua skole 1:34:52
22 21502 Møyfrid Kavli Setnes   1:35:07
23 21731 Irene Knutsen DNB Nor Lillehammer 1:35:23
24 21776 Anne-Turid Nordli Jutul 1:36:15
25 22328 Anne Volla Jensen   1:36:51
26 21424 Grete Kavli   1:37:09
27 21504 Vigdis Solli Simensen Nes sportsklubb 1:38:02
28 21746 Sigrun Kjos Longva Nordøy IL 1:38:13
29 21809 Kristin Schjellungen Hof Il 1:39:23
30 21528 Wenche Svensson   1:39:26
31 22082 Ingrid Kristine Solheim Tistedalen Friluftslag 1:40:06
32 22093 Unni Sætre øil Ørsta Idrettslag 1:40:22
33 21340 Evy Berg   1:41:02
34 22426 Marit Øistad   1:42:31
35 22120 Aase Iren Aarskog Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:44:33
36 22002 Vibeke Hjersing Glava-BIL 1:45:09
37 21467 hild østerberg myhre   1:46:30
38 21372 Åste Flatmark NMD 1:46:35
39 22299 Inger Gjeraker   1:47:14
40 21535 Anne Ulleberg Veiatuppene 1:48:19
41 21405 Reidun Lileng Holene Halden Skiklub 1:48:41
42 21526 Gunhild Vreim Sundsbø   1:49:28
43 21454 Grete Løntjern   1:50:13
44 22063 Hanne Marit Rygh åre/ball 1:50:26
45 21785 Geirid Pettersen Norcontrol BIL 1:50:27
46 21344 Sissel Bislingen Nålens hvile 1:50:53
47 22417 Liv Veland Taxi Sport Bergen 1:51:12
48 22349 Målfrid Mehl Taxi Sport 1:51:19
49 21403 Eva Hilding Lillomarka skiklubb 1:51:41
50 21858 Unni Weyer Atomen BIL 1:51:49
51 21377 Grethe Furberg   1:51:57
52 21355 Gerd Buraas   1:53:23
53 22026 Grethe S Lauritzen Utdanningsforbundet 1:53:47
54 21430 Bjørg Kristoffersen Mysen IF 1:53:59
55 21332 Gyda Amundsen Nålens hvile 1:54:23
56 21825 Torill Steinsrud   1:55:17
57 22008 Ellen Haugen Jevne   1:57:07
58 21881 Gun  Wallin Sykkelklubben Tråkk 1:58:03
59 22130 Kirsti Holm   1:58:20
60 22032 Toril Koksvik Lund   2:00:26
61 21510 Aud Skotte DFI 2:00:51
62 22293 Inger Foslien   2:02:52
63 22253 Kari Solvang Andreassen Sørbråten 2:03:32
64 21459 Bjørg Marthinsen Sykkelklubben Tråkk 2:04:10
65 21466 Dorothea Muller Bærum kommune BIL 2:04:51
66 21953 Aud Bekkevold   2:05:31
67 22345 Bente MacBeath   2:05:48
68 22111 Inger Marianne Weltzien   2:07:49
69 22117 Inger Johanne Åkre Sparebank1 Søre Sunnmøre 2:08:05
70 22067 Rigmor Salvesen Søstrene Snuse 2:11:40
71 21385 Jorunn Grimsrud Nålens hvile 2:11:42
72 22114 Elisabeth Waaler   2:16:11
73 21339 Inga Bekkevold Nålens hvile 2:17:06
74 21974 Marie Gjersund Ringnes BIl 2:18:54
75 22319 Kristin Hiorth Rebekkaloge nr. 65 Teresa 2:20:07
76 22051 Mona Olsen SF Grei 2:20:26
77 21734 Aud Irene Kristoffersen   2:22:48
78 21352 Ragnhild Brotnow   2:23:05
79 22083 Unni Solli Ringnes BIl 2:23:29
80 22283 Solfrid Nordfjellmark Engen   2:24:43
81 22325 Aud Høistad Nordøy IL 2:26:35
82 22383 Norma Rødset   2:34:22
83 21370 Vera Fiksdal   2:44:41
84 22073 Inger Semb Sleik 2:49:29


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +