-->

Ingalåmi 15 km - Klasse 65-69 år



Ingalåmi - 15 km klassisk
Lillehammer, Oppland - 8. mars 2014

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 21203 Turid Nielsen Moelven IL 57:56
1 21097 Berit Høyvik Søre Ål IL 1:02:12
3 21123 Gro Elisabeth Marthinsen Fossum 1:12:37
4 21554 Reidun Aamodt   1:15:49
5 21398 Anne Karin Haukaas Skedsmo Skiklubb 1:21:01
6 21125 Elin Mørk Sørum Idrettslag 1:21:30
7 21707 Elisabeth Havnen   1:22:06
8 21079 Wenche Hauge Tistedal friluftslag 1:26:16
9 21152 Rita Schøyen Lillehammer Skiklub 1:26:33
10 21498 Inger-Beth Sandham   1:27:07
11 21549 Bergljot Øfsteng   1:27:32
12 21187 Torborg Woxen høljarast il 1:28:57
13 21483 Mathea Ouren   1:29:59
14 21381 Bente Gjerde Skedsmo Skiklubb 1:31:17
15 21051 Sissel Eliassen Sandefjord OK 1:32:08
16 21977 Inger Johanne Granby   1:35:39
17 21563 Arnfrid Austin   1:36:54
18 21443 Kirsten Margrethe Limstrand Høgskolen i Bodø 1:38:35
19 21497 Kirsten Røttingsnes   1:38:38
20 21474 Olaug Sørbøen Nilsen Skedsmo Skiklubb 1:38:40
21 21543 Eira Weseth Hof idrettslag 1:39:07
22 21493 Anna Kristine Jahr Røine   1:39:23
23 21365 Kari Aamodt Enger Rælingen bygdekv.lag 1:39:46
24 21461 Solveig Martinussen   1:40:18
25 21689 Sølvi Grimsrud TROX Auranor B.I.L 1:41:35
26 21485 Elisabeth Prydz SAS 1:41:45
27 21245 Elisabeth Bølstad   1:42:18
28 21691 Gunvor Groven   1:42:44
29 21356 Elly Børresen   1:43:00
30 21452 Kari Thorud Lyngstad   1:43:21
31 21725 Mette Ree Johnsen Andvik   1:44:00
32 22415 Edel Marie Tomter Privat 1:45:30
33 22295 Mari Ask Fredriksen Torvikbukt IL 1:46:29
34 22381 Kari Udnes Romundgard Privat 1:46:38
35 22258 Lise Bastiansen Sørbråten IL 1:47:38
36 21579 Randi Roald   1:48:37
37 21740 Marit Torp Larsen Team 79 1:48:46
38 21366 Barbro Maria Eriksson SAS 1:49:39
39 21471 Gunvor Mørck   1:49:54
40 21427 Eli Knudsen De standhaftige 1:51:10
41 21544 Turid Wetlesen   1:52:45
42 21782 Kari Ursin Olsen Team 79 1:53:25
43 21903 Marit Flydal   1:54:42
44 21522 Gunvor Stokland   1:55:59
45 22018 Anne Lise Knoph   1:56:10
46 21500 Irene Schau   1:58:05
47 21414 Gerd Huer   2:01:06
48 21848 Liv Vidnes   2:01:18
49 21899 Astri Hov Krogh   2:04:18
50 21710 Rita E. Henningsen   2:05:07
51 22110 Ann-Lill Weidemann   2:05:16
52 22387 Bjørg Rønning Thunæs   2:06:22
53 22123 Gunilla Klevbrink LHL 2:07:48
54 22396 Trine Skjønsberg   2:09:20
55 21390 Lene Gustavsen   2:09:29
56 21815 Inger Sjøberg Haslum 2:17:26
57 21962 Marit Dalsheim   2:18:30
58 22346 Christine Matheson Rebekkaloge 65 Teresa 2:20:07
59 22300 Christine Milne Grieg Rebekkaloge nr. 65 Teresa 2:22:25
60 21090 Sissel Hoel Skiptvet IL 2:23:40
61 22412 Hedda von Tangen-Jordan   2:28:15
62 22475 Mette Borgen   2:28:16
63 22331 Hege Radtke Johansen Rebekkaloge nr. 65 Teresa 2:28:38
64 21527 Grete Hesla Svegården Hakadal 2:29:26
65 22272 Norunn Viset Busengdal   2:34:22
66 21534 Veslemøy Tyssø   2:41:19
67 22273 Bjørg Torill H. Dahl Shiul 2:46:46


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +