-->

Ingalåmi 30 km - Klasse 25-29 år



Ingalåmi - 30 km klassisk
Lillehammer, Oppland - 8. mars 2014

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20083 Randi Damgaard LHL 1:33:22
2 20101 Stine Fallingen Ødegård LHL 1:38:30
3 20033 Anne Hørsand Ilseng 1:40:24
4 20134 Frida Næss-Ulseth   1:41:03
5 20545 Signe Moland Sweco BIL 1:44:46
6 20081 Solveig Tveter Bratlie LHL 1:45:02
7 20004 Elisabeth Anker   1:46:02
8 20041 Marita Klevmoen Torpa Ski 1:47:31
9 20053 Selma Næss-Ulseth Team Jobzone 2 1:50:17
10 20125 Terezia Hagen LHL/Team Olympia Sport Giant TriTeam 1:52:57
11 20074 Ida Hagelsteen Vik KPMG / Holeværingen Ski 1:55:06
12 20521 Ellen Charlotte Stavseth LHL 1:59:20
13 20512 Mari Langehaug LHL 2:01:08
14 20503 Cecilie Aasvestad   2:04:05
15 20531 Anette Karenstuen Ruste Idrettslag 2:08:18
16 20235 Inga Aftret Brøndbo   2:08:53
17 20062 Ellen Stokke EY BIL / Sør-Fron IL 2:10:24
18 20630 Hanne Anker Lillehammer   2:11:29
18 20921 Marte Elisabeth Stensberg Lang   2:11:29
20 20507 Synne Dahl  Fossum   2:11:35
21 20359 Mari Kristiansen   2:15:59
22 20067 Marit Kristine Svenkerud   2:16:36
23 20535 Ane Jakobsen Bjerke   2:18:00
24 20393 Kristin Markegård   2:20:20
25 20444 Kamilla Skaalsveen UMB IL 2:20:58
26 20205 Marthe Kristin Andersen Atomen BIL 2:22:55
27 20128 Martine Louise Thanem   2:24:11
28 20900 Anette Skilbred   2:26:15
29 20252 Ingvild Egner   2:26:20
30 20953 Nina Tøndevold   2:28:32
31 20042 Karina Kolden Lom il 2:28:55
32 21008 Tone Birgit Nordibø   2:29:40
33 20712 Jeanette Østby Ingen 2:29:53
34 21001 Mari Iversen Kolden Lom il 2:30:07
35 20976 Line Rønningen Øien   2:31:14
36 20997 Ida Hanedalen LHL 2:31:54
37 20928 Katinka Sundt De utrolige 2:33:26
38 20885 Åshild Raanaa Nørstebø Lesja IL 2:33:41
39 20837 Kristine Berstad Møse   2:36:08
40 20468 Madeleine Thoen   2:37:41
41 20874 KINE RYPDAL Privat 2:42:39
42 20875 Lise Rypdal Prival 2:43:25
43 20410 Ida Eilertsen Nygård BVIF Charmers Cheerleading 2:43:48
43 20370 Ann Michelle Larsen PwC 2:43:48
45 20227 Beate Bjørsnøs Frænataus IL 2:49:01
46 21005 Monica Løntjern Eidsvoll Værk skiklubb 2:49:40
47 20516 Elin Michalsen   2:50:08
48 20565 Ingri Aftret Haave   2:50:09
49 20639 Birgitte Berg Snillfjord UL 2:51:50
50 20739 Vilde Herning NSV IL 2:57:04


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +