-->

Ingalåmi 30 km - Klasse 30-34 år



Ingalåmi - 30 km klassisk
Lillehammer, Oppland - 8. mars 2014

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20118 Therese Engen Swix Sport AS 1:31:52
2 20080 Katja Boner SC Klosters/Team Coop 1:38:30
3 20151 Borghild Løvset   1:38:51
4 20130 Mari Sjøberg   1:45:48
5 20097 Karianne Evje Skiaker Team Skigo 2/Haavind BIL 1:47:38
6 20036 Live Kolstad Haanshus Lillehammer Skiklub 1:49:49
7 20010 Kari Bruvoll KPMG 1:52:03
8 20011 Ida Bråten Veidekke BIL 1:52:47
9 20027 Siri Solvang Hjorth Norges Banks Idrettslag 1:52:54
10 20034 Maren Hørsand Ilseng il 1:53:47
11 20563 Alina Desiree Sandø   1:54:26
12 20008 Nina Bjerkely Team NRPO2 1:55:01
13 20047 Astrid Eri Malmo Olav Thon BIL 1:57:02
14 20059 Line Schartum-Hansen Team NPRO 1:58:24
15 20015 Cathrine Dunker Furuly Biri IL 1:58:33
16 20112 Mari Elise Sveipe Sør Fron IL 2:00:16
17 20102 Ingrid Rindal Øvsteng Ullensaker skiklubb 2:01:04
18 20424 Viviann Riiser   2:05:07
19 20553 Marte Lise Aashamar Toyota 2:05:54
20 20710 Ester Grenersen   2:06:04
21 20936 Jessica Sørensen Olympia Sport Giant Tri Team 2:06:26
22 20490 Therese Riiser Wålen Team Godt Forberedt 2:07:02
23 20540 Anette Erlandsen Fürst BIL 2:07:51
24 20477 Marte Tvinnereim   2:08:37
25 20574 Torunn Tangen   2:10:37
26 20213 Renathe Storsveen Bekkevold   2:14:08
27 20388 Martha Lyngnes Festesonen 2:14:24
28 20445 Tine Solbakken Team Fellor 2:18:39
29 20448 Kjersti Solheim DnB 2:20:23
30 20257 Maren Engseth Sørskogbygda IL 2:20:28
31 20764 Marianne Johnsgaard   2:22:29
32 20120 Anne Storihle Linnerud FurnesnInga 2:23:57
33 20456 Ida Thue Stokstad RRR Girls 2:24:44
34 20775 Heidi Kirkeberg   2:37:35
35 20509 Anette Gaaserud Lillehammer Skiklubb 2:37:40
36 20260 Therese Ericsson   2:38:37
37 20804 Silje Bævre Lian   2:38:43
38 20383 Anita Longvastøl Geiranger 2:39:31
39 20984 Kristine Aaland   2:39:50
40 20759 Ingrid Mollan Jensen Follo SK 2:43:06
41 20286 Frida Gulden   2:44:33
42 21011 Silje Melhus Sjølli   2:49:35
43 20467 Anne Kristin Thoen   2:49:41
44 20265 Marianne Farholm BDO AS 2:52:32
45 20745 Ragnhild Hope   2:53:26
46 20748 Kristin Hovden Sør-fron 2:55:18
47 20406 Maja Nesjan   2:56:50
48 20312 Katrine Linnea Henriksen Henriksens 2:56:58
49 20948 Anette Marie Lund Torskangerpoll   2:56:59
50 20520 Ida Serneberg Nordic Choice Sportsteam 3:00:59


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +