-->

Ingalåmi 30 km - Klasse 35-39 år



Ingalåmi - 30 km klassisk
Lillehammer, Oppland - 8. mars 2014

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20046 Carina Lagerlöf Malungs Skidklubb 1:37:55
2 20585 Ingrid Stengård Trondheim Randoneeklubb 1:43:49
3 20317 Kjersti Holum-Jakobsen Næroset IL 1:46:49
4 20020 Jessica Gunnarsson BEVAS BIL 1:48:22
5 20039 Lene Johannessen   1:53:06
6 20246 Rikke Ulslev Degn Københavns skiklub 1:56:11
7 20024 Heidi Hansesætre Halden 1:59:30
8 20529 Vibeke Ansteinsson   2:02:56
9 20075 Magnhild Vole Vågå IL 2:02:58
10 20577 Stine Holmen   2:03:19
11 20113 Beate Aarekol   2:04:19
12 20009 Mayka Brevik Team Råskinn 2:04:26
13 20537 Hilde Brobakken Snertingdal If Ski 2:05:21
14 20528 Mona Elisabeth Østvang Mobil 2:06:08
15 20405 Aslaug Nedrebø Åndalsnes If 2:06:33
16 20476 Siri Koller Tufte   2:09:09
17 20493 Guro Øsebak Festesonen 2:09:19
18 20500 Line Gjerde Aarø MOI 2:11:14
19 20248 Elisabeth Dhelie   2:11:41
20 20229 Marianne Bordevik   2:12:47
21 20397 Randi Myhr Sør-fron 2:20:10
22 20295 Marianne Halstenrud Eiker sykkelklubb 2:21:12
23 20224 Astrid Bjørgum Hemit 2:22:34
24 20331 Katrine Johansen Jutul 2:24:24
25 20318 Hege Kristine Horgen   2:24:36
26 20979 Anne Heidi Østvann Båsmo/Yttern Il 2:25:57
27 20418 Christine Oord   2:26:38
28 20366 Camilla Larntvet Kvernes   2:27:17
29 20513 Kristin Vold Lexander Sør-Fron il 2:29:01
30 20942 Sissel Voll Tandberg Team Drøbak Multisport 2:29:30
31 20220 Karianne Berg Berntsen   2:30:29
32 20689 Signe Torill Falnes Olsen   2:31:58
33 20839 Cathrine Timm  Sundin Røa 2:32:18
34 20632 Maria Aspegren   2:37:52
35 20346 Silje Kirkreit Thon Bedriftsidrettslag 2:39:37
36 20641 Mildri Urke Andreassen   2:39:52
37 20550 Hanne Skjønsberg Team Skytta 2:41:50
38 20859 Guro Meldre Pedersen   2:45:15
39 20361 Jane Kristoffersen Hamar politi 2:45:33
40 20572 Lise Bjertnæs Holt   2:45:43
41 20628 Monica Andresen Team Skytta 2:48:04
42 20207 Silje Kivle Andreassen   2:48:41
43 20389 Tone Lysberg   2:51:03
44 20930 STINE svedenborg   2:54:23
45 20642 Elin Synnøve Berger   2:54:40
46 20140 Anita Beate Sandvold   2:54:59
47 20242 Rikke Lund Christensen Olav Thon Bedriftsidrettslag 2:55:07
48 20375 Karen Lauvålien   2:55:25
49 20993 Kathrine Fagerli Nilssen Kometkameratene 2:56:43
50 20204 Ingeborg Amundrud Vallset Il 2:58:58
51 20819 Mette Maudal Bevern Idrettsforening 3:00:48
52 20464 Elin Sønderland Team Bjerke 3:04:00


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +