-->

Ingalåmi 30 km - Klasse 40-44 år



Ingalåmi - 30 km klassisk
Lillehammer, Oppland - 8. mars 2014

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20103 Lill Hege Bjørklund Sørskogbygda IL 1:38:37
2 20073 Ragnhild Vestad Garmo 1:41:54
3 20078 Stine Cecilie Aarstad Ås IL 1:42:13
4 20096 Anne Rindal Offigstad Friskis&Svettis Lillehammer 1:42:32
5 20153 Venche Vestbakken LHL 1:43:20
6 20124 Liv Kristin Omholt Berrefjord   1:45:29
7 20107 Magnhild Fjøsne Bredesen Hufserypene / Nittedal IL 1:47:30
8 20131 Linn Merete Øverland   1:51:24
9 20058 Marianne Sandaker Moss skiklubb 1:52:11
10 20115 Sidsel Nordhagen Skiforeningen / Helsedirektoratet 1:52:58
11 20343 Anne Kari Karlsson   1:53:06
12 20077 Hanne Mette Aarnes Øyer/Tretten IF 1:56:50
13 20137 Ingrid Robøle   1:57:19
14 20302 Mette Hareide Team Skytta 1:57:48
15 20239 Eli Børde   1:59:14
16 20135 Ellen Rustadbakken   2:00:00
17 20094 Rita Milli LHL 2:00:23
18 20092 Elin Midthus LHL 2:00:31
19 20233 Trude Elisabeth Brenden Visma 2:01:38
20 20079 Eline Fyksen Aas Try 2:03:57
21 20475 Kjersti Trømborg Soon CK 2:05:24
22 20283 Synøve Greaker Team BIS Maskin AS 2:05:25
23 20776 Randi Kirkevoll   2:06:52
24 20415 Monika Olofsson SK Rye 2:07:47
25 20578 Hanne Sofie Holmen   2:08:32
26 20562 Henriette Frisenberg Sundgaard Søre Ål IL 2:08:58
27 20376 Lise-Berith Lian IL ROS 2:09:00
27 20297 Grete Hangerhagen Stokke il Ski 2:09:00
29 20341 Hege Tvete Karlsen   2:09:09
30 20325 Marit Håkensen Tangen 2:10:03
31 20254 Katrine Enge-Torp   2:11:28
32 20296 Turid Gravem Hammer Grøa IL 2:11:57
33 20308 Kathrine Helgesen   2:12:05
34 20447 Kathrine Solheim Grøa IL 2:13:34
35 20337 Catherine Jørgensen KLP BIL 2:15:00
36 20498 Mari Aamodt Team Nyhus 2:15:21
37 20519 Gro Sandvold Skiforeningen 2:15:26
38 20479 Line Tyrdal Team Skytta 2:15:34
39 20234 Merete Brendjord Lesja IL 2:15:58
40 20200 Margrethe Meo Røa/Kreftregisteret 2:16:15
41 20527 Cathrine Wilhelmsen Team Skytta 2:16:30
42 20431 Elin Salthaug Kverneggen   2:16:42
43 20469 Marianne Thomasgaard Team Skytta 2:18:05
44 20882 Gro Synnøve Røthe DnB 2:19:24
45 20063 Hilde Stokkenes   2:20:35
46 20021 Anette Gunnestad   2:20:36
47 20488 Kamilla Wiik IL ROS 2:20:39
48 20534 Alexandra Bjerch-Andresen Powerade 2:20:45
49 20522 Elisabeth Strandvoll NCC Bil 2:21:25
50 20797 Lene Klemetsen Team Bjerke 2:22:32
51 20365 Rigmor Kvalsvik Reite Team Vest 2:22:56
52 20455 Tone Stokke Team Skytta 2:23:21
53 20890 Ingvild Sannerhaugen   2:23:53
54 20558 Ane Elstad Nordli   2:24:36
55 20268 Bente Fjeld IL R.O.S./Aibel BIL 2:24:53
56 20452 Ann Kristin Steffensen   2:26:41
57 20064 Mette Strand   2:26:45
58 20931 Mette Syversen Ha det bra 2:27:07
59 20913 Kristin Solbakken Team Skytta 2:27:18
60 20244 Birgitte Christoffersen Olav Thon Bedriftsidrettslag 2:27:46
61 20636 Karianne Aune   2:29:09
62 20380 Aina Lindquist   2:29:38
63 20299 Hilde kristin Hansen Lyn Ski 2:29:52
64 20055 Lill Monica Pettersen   2:30:21
65 20502 Elisabeth Aashaug Team Skytta 2:30:30
66 20684 Helene Erlandsen Sandnes IL 2:31:33
67 20675 Elin Danielsen   2:32:01
68 20982 Inger-Elise Øvrehus   2:32:19
69 20722 Rikke Hagen   2:33:38
70 20396 Gry Anette Moen Spydeberg IL 2:35:26
71 20277 Vibece Furseth Spydeberg 2:35:40
72 20536 Tone Bjerktun   2:39:34
73 20339 Evy Jøsok   2:40:54
74 20214 Kristin Berg   2:41:29
75 20547 Henriette Willumsen Quanvik   2:41:43
75 20559 Stine Jarslett   2:41:43
77 20262 Hilde Evensen   2:41:51
78 20539 Helen Dessingthon P4 2:41:54
79 20573 Anette Austad   2:42:08
80 20868 Hanne Therese Roelofsen Privat 2:42:41
81 20368 Silje Haug Langeland Team Skytta 2:43:11
82 20706 Kathrine Gangnes   2:43:14
83 20966 Solfrid Bråstøyl Weber Hauken IL 2:43:45
84 20772 Irene Karstensen Team sirumpa 2:45:38
85 20272 Petrine Djupvik Flaa Team Bonus 2:46:15
86 20680 Leni Ekeren   2:46:37
87 20222 Torunn Bjerkerud Heradsbygda IL 2:46:46
88 20884 Astrid Hiberg Rånes Hommelvik IL 2:48:10
89 20773 Tone Stangeland Kaufman   2:51:10
90 20955 Juliette Ulmo   2:52:21
91 20757 Bente Jarl Team Skytta 2:52:46
92 20633 Sonja M. Atkinson Team Skytta 2:53:28
93 20261 Lise Evebø Marigård Team Skytta 2:53:33
94 20335 Sille-Lene Johnsrud   2:53:37
95 20923 Unni Stenvik Kongsberg 2:54:03
96 20575 Therese Watz   2:55:25
97 20992 Margaretha Eriksson LHL 2:56:17
98 20991 Marianne Darre   2:56:38
99 20579 Trine Albrektsen   2:57:45
100 20274 Gunilla Forsman   2:58:07
101 20236 Heidi Persson Bunde   2:58:23
102 20570 Sari Turpeinen-Klevstuen   2:59:19
103 20634 Tove Aummoen   2:59:31
104 20905 Monica Skogen Bøleråsen ladies 3:02:41
105 20999 Andrea Hoftvedt AGA KLUBBEN BIL 3:03:00
106 20403 Anita Måna   3:06:31
107 20321 Karen Husebye   3:07:22


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +