-->

Ingalåmi 30 km - Klasse 45-49 år



Ingalåmi - 30 km klassisk
Lillehammer, Oppland - 8. mars 2014

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20110 Marit Stalsberg Nyeng Ringebu-Fåvang skiklubb 1:37:00
2 20109 Marianne Myklebust Hamar Skiklubb 1:37:18
3 20338 Ann-Kristin Jøsok Sparebank1 Søre Sunnmøre 1:40:56
4 20090 Inger-Lise Sæterbakken Jevne Øyer/Tretten 1:42:57
5 20076 Marit Aadnøy Gjerdrum il ski 1:47:47
6 20108 Synnøve Emblem Holte Gjerstad IL 1:48:39
7 20511 Hanne Kilskar Ski Taekwondo klubb 1:50:42
8 20054 Anne Olaussen Follebu Skiklubb 1:52:45
9 20070 Solgunn Tverfjell Koll IL 1:52:47
10 20093 Kari Anne Midtvold Friskis&Svettis Lillehamemr 1:52:55
11 20880 Trine Røse   1:54:06
12 20025 Anne Berit Hemma MjøsSki 1:55:10
13 20016 Eli Mørkved Glorud MjøsSki 1:55:48
14 20084 Kjersti Engeland   1:57:18
15 20003 Ingeborg Alsgaard Sparebanken Hedmark /VSF 1:59:01
16 20012 Tone Melby Bråten Spydeberg/Veidekke Entreprenør 1:59:07
17 20091 Tone Loftesnes Devoteam BIL 1:59:35
18 20023 Kathrine Halstenstad Team Skytta 2:01:21
19 20851 Trude Odden   2:02:32
20 20060 Helen Selboe Romerike Runners Team 2:02:51
21 20463 Marte Svenneby   2:03:08
22 20471 Inger Tillman Aker Solutions 2:05:25
23 20838 Siv Nesfossen   2:06:52
24 20314 Anne-Marit Hoff Schlumberger BIL 2:07:06
25 20114 Anne Karin Westby Sparebanken Hedmark/Vang Skiløperforening 2:07:19
26 20013 Nina Engen   2:07:36
27 20766 Irene Jørandli Yttersvingen 2:07:51
28 20088 Sissel Husebråten Ørje IL 2:08:15
29 20136 Merete Vonheim Muri GSK BIL 2:09:15
30 20442 Trine M.T. Skorpen   2:11:05
31 20459 Alfhild Marie Strømnæss   2:11:36
32 20231 Kari H Bratvold Tyristubben 2:11:45
33 20427 Tove Hammer Romfo Grøa IL 2:11:56
34 20499 Borghild Ånderå   2:12:02
35 20282 Mona Schau Giskås Soon Ski 2:12:18
36 20264 Astrid Moen Fagerli Svorkmo NOI 2:13:30
37 20450 Hege Spenning Spydeberg Geir Moen AS 2:13:32
38 20399 Marie Myhre Hobøl IL 2:17:04
39 20769 Anne-Grethe Thomle Karlsen   2:19:32
40 20530 Nina Bentzen Oppstad 2:19:33
41 20778 Lene Kristin Skåret Kittilsen   2:19:42
42 20426 Anna Næss Rolstad   2:21:00
43 20443 Tonje Skuland   2:21:07
44 20407 Oddfrid Nesse Oslo kommune BIL 2:22:10
45 20423 Siri Revelsby   2:22:12
46 20449 Torill Solheim Atomen BIL 2:22:51
47 20362 Siv Janne Kummernes Team Skytta 2:23:21
48 20324 Solveig Hågå   2:24:00
49 20518 Marianne Nielsen   2:24:31
50 20533 Lena Thoren P4 2:24:48
51 20546 Anne Hauge Nilsen   2:24:53
52 20288 Kari Guldteig Holmen IF 2:25:02
53 20501 Hilde Lill Nystog Aas   2:25:22
54 20336 Ellen Cathrine Egge Jordheim   2:26:00
55 20716 Karin Synnøve Gåsbakk Melhus IL 2:27:42
56 20381 Kari Ljøkjel Svorkmo NOI 2:27:49
57 20470 Hilde Thorvaldsen Spydeberg 2:28:33
58 20422 Rønnaug-Ingeborg Resset   2:29:39
59 20472 Eli Tjønnås   2:29:45
60 20309 Birgitte Helling   2:30:30
61 20232 Solveig Breen   2:31:03
61 20364 Tove Kure Moss CK 2:31:03
63 20466 Inger Tetlie Visma Services 2:31:17
64 20737 Heidi Helsøe   2:31:27
65 20392 Gunn-Eli Marcussen   2:31:45
66 20967 Kirsti Welander Oppdal Sykkelklubb 2:31:47
67 20957 Bente Vangen   2:31:54
68 20783 Torunn Sand Knotten Charlottenlund vgs 2:32:17
69 20649 Turid Bjerkestrand Snasne Skisneller 2:33:17
70 20273 Trine Lise Folvik Østmarka IL sykkel 2:33:22
71 20250 Mette Dyrdahl Heimdal Ski 2:33:29
72 20379 Wenche Lindløv Sarpsborg O-lag 2:34:05
73 20855 Lillian Opheim AGA BIL klubben 2:34:18
74 20327 Tone Karina Ingesen Sarpsborg orienteringslag 2:34:45
75 20369 Rita Lange-Rusten Team Skytta 2:35:51
76 20853 Heidi Omberg   2:35:56
77 20486 Ingrid von Zernichow   2:36:05
78 20310 Beate Helseth   2:36:11
79 20209 Tina Asak   2:36:38
80 20419 Mona Pedersen Østmarka IL/Nets Active 2:36:40
81 20655 Heidi Østby   2:38:09
82 20269 Ingjerd Fjeldstad   2:39:15
83 20988 Elisabeth Arnesen   2:39:28
84 20311 Ann Kristin Henriksen   2:39:45
85 20300 Lindy Hansen Spydeberg 2:42:17
86 20378 Inger Lise Lind   2:42:46
87 20708 Arnhild Gerner   2:42:49
88 20163 Elisabeth Sørum   2:44:05
89 20542 Elin Jørgensen Skedsmo Skiklubb 2:44:41
90 20385 Irene Håland Ludvigsen   2:44:42
91 20014 Ann-Christin Eriksen   2:45:33
92 20815 Ann-Mari Grøndalen Lund Skatt Øst Lillestrøm 2:45:35
93 20505 Tove Fagerli Brodshaug LHL 2:46:00
94 20473 Anita Toftner Moss SK 2:46:40
95 20956 Hilde Ulvesli Nordea 2:50:53
96 20733 Bente Irene Hauge   2:52:24
96 20663 Jenny Bruu Svangerskapet 2:52:24
98 20685 Giske Espeland   2:53:02
99 20996 Irene Hammerlund SWISJ VR11 2:53:04
100 20695 Torill Finkirken Sarpsborg orienteringslag 2:53:35
101 20813 Sissel Lorentzen   2:57:12
102 20683 Birgit Maakestad Enghaug Yttersvingen 2:58:16
103 20977 Judit Østby Kråkstad Idrettslag 2:58:24
104 20656 rannveig bore   2:59:34
105 20152 Anne Margrethe Langhus   3:00:27
106 20833 Bente Mykland   3:01:14
107 20978 Hege Østensjø Børgesen   3:01:30
108 20702 Tove Foss Sparebank1 Søre Sunnmøre 3:01:51
109 20557 Anita Fjellheim   3:03:19
110 20854 Liv Tone Omenås Hauken IL 3:04:01
111 20676 Kristin Dimmen   3:04:07
112 20256 Marit Engh Nets BIL 3:05:07
113 20280 Kjellrun Hoås Gannestad Grøa IL 3:06:13
114 20416 Elin Olsen Bingsfoss SK/Team Borgen 3:08:36


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +