-->

Ingalåmi 30 km - Klasse 50-54 år



Ingalåmi - 30 km klassisk
Lillehammer, Oppland - 8. mars 2014

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 20100 Tove Øier Vidje LHL 1:53:57
2 20045 Anne-Berit Jaavall Kværner Rødenes I.L. 1:55:51
3 20066 Nina Svendby Fering IL 2:00:09
4 20106 Sidsel Brath Lillehammer Skiklub 2:04:16
5 20497 Signe Aamli Stokke il 2:05:12
6 20072 Ragnhild Ulheim Gjøvik skiklubb 2:06:36
7 20048 Britt Mordal   2:07:28
8 20284 Pia Grundnes   2:07:59
9 20523 Grete Haugan Sætrang LHL 2:09:05
10 20263 Britt Vassdal Evjenth   2:12:34
11 20538 Bente M Bye Lillehammer Skiklub 2:12:40
12 20484 Aud Villanger SI-Gjøvik 2:13:46
13 20052 Hege Thorstad Nysveen   2:14:05
14 20040 Liv Kindem Nordic Choice Sportsteam 2:18:17
15 20301 Åse Marit Hansen Gjelleråsen IF 2:18:52
16 20887 Unni Sandberg Spydeberg 2:19:52
17 20363 Marit Kure IL R.O.S. 2:20:35
18 20206 Mona Andersen Aurskog- Finstadbru 2:20:39
19 20420 Marit Asplin Petersen Stamina Helse AS 2:21:41
20 20652 Anne Kleppan Blikra   2:25:17
21 20432 Kirsti Sandness Kirkenes 2:25:54
22 20624 Gunvor Alderslyst Fossum 2:27:06
23 20332 Målfrid Dullum Johansen   2:27:22
24 20203 Hanne Alstergren Skrautvål Il 2:29:13
25 20417 Kari Olsen Spydeberg 2:29:47
26 20347 Marie Hylen Klippenberg anestesisøstrene 2:30:01
27 20631 Christin Arnesen   2:31:20
28 20735 Jorunn Haugen   2:33:29
29 20590 Pia Hveberg   2:33:49
30 20571 Heidi Smågesjø Fossen   2:34:32
31 20056 Margareth Ramstad   2:35:24
32 20202 Kristin Alexandersen Fredrikstad Skiklubb 2:35:31
33 20564 Ingrid Røhme   2:35:33
34 20510 Siv Jacobsen Fjelltun 2:35:53
35 20390 Hilde Løberg   2:36:34
36 20492 Bjørg Øfsti Sparebank1 Søre Sunnmøre 2:36:37
37 20457 Marit Sund Storlien Veldre Ski 2:37:02
38 20504 Hilde Bjerke Glitre offroad 2:37:48
39 20870 Anna Rognlien Vettre og Borgen låmlag 2:40:52
40 20912 Inga Snøve   2:42:33
41 20734 Eva Iren Haugen   2:43:26
42 20729 Torild Hansen   2:44:06
43 20326 Nina Haakenstuen   2:44:27
44 20658 Magnhild Brandsnes   2:45:11
45 20404 Åsa Maria Blad Måøy Nesodden Sykkelklubb 2:46:19
46 20395 Irene Mjelde Team Vest 2:46:37
47 20866 Ingse Elisabeth Reneflot Moss skiklubb 2:49:06
48 20924 Marit Stinessen Vettre & Borgen låmlag 2:49:59
49 20730 Kirsten Harborg Team Bjørg 2:50:02
50 20485 Anne Grete Sætre Voldnes Sparebank1 Søre Sunnmøre 2:50:05
51 21012 Ragnhild Skari   2:50:06
52 20517 Rita Michalsen Asker Skiklubb 2:50:10
53 20387 Kjersti Lundberg Halden CK 2:50:28
54 20446 Tone Elise Solberg Ski kommune BIL 2:50:48
55 20698 Ellen Lund Fjæren Skatt Øst-Lillestrøm BIL 2:52:33
56 20154 Herdis Nilsen Hoff   2:53:20
57 20845 Toril Norum   2:54:00
58 20949 Hilde Tuvan   2:54:13
59 20705 Marie Furulund Felleskjøpet 2:54:32
60 20897 Dagny Skare Veiatuppene 2:54:34
61 20230 Mette Borgen Team Borgen 2:54:38
62 20391 Kari Malones   2:55:39
63 20985 Elin Aarthun   2:56:10
64 20929 Kari Svedal   2:56:53
65 20864 Anne Line Glorud Rasch   2:57:22
66 20292 Hilde-Mari Finnøy Hage   2:57:28
67 20371 Bente Larsen Tyristubben IF 2:57:39
68 20623 Marianne Lund Ahrn   2:58:00
69 20319 Lena Horne DnBNOR Bil 3:02:05
70 20724 Ingunn Hallert   3:02:48
71 20487 Wenche Fjellheim Wickmann   3:03:44
72 20584 Anne Kathrine Fossum   3:03:57
73 20820 Ingebeth Melhus   3:04:15
74 20951 Turi Tysseland   3:04:45
75 20307 Nina Heggdal   3:07:13
76 20998 Ragnhild Heltberg anestesisøstrene 3:08:42
77 20770 Turid Grimstad Karlsen Sparebank1 Søre Sunnmøre 3:10:35
78 20740 Anne Britt Hindrum   3:11:07
79 20803 Gunn Lesteberg Nordea 3:11:16
80 20792 Tove Kummervold   3:12:17
81 20830 Lise Marita Moen   3:13:26
82 20760 Lis Jenssen Fjell Skilag 3:13:36
83 20892 Gøril Seljevoll Aktiv mot kreft 3:14:14
84 20738 Elin Henriksen Henriksens 3:15:18
85 20746 Bjørg Hopen Kolsås B.I.L 3:18:02
86 20863 Inger-Lise Ramstad HCK 3:19:10
87 20932 Britt Helen Sætherskar Trondheim 3:20:04
88 20668 Anne Cathrine Braathen   3:22:20
89 20438 Anita Sjåstad   3:22:50
90 20800 Mone Lauritzen Høgstad   3:23:04
91 21015 Annlaug Stokke Sparebank1 Søre Sunnmøre 3:23:20
92 20825 Heidi Midtflå   3:24:27
93 20692 Elisabeth Farstad Fana IL 3:27:06
94 20743 Linda Holst   3:27:15
95 20377 Eva Lillemoen   3:32:49
96 20360 Tone Kristiansen   3:32:51
97 20823 Birte Mesøy Asker Spinneklubb (ull) 3:33:14
98 20983 Eli Aaland   3:33:21
99 20862 Kari Petersen   3:33:47
100 20421 Line Pettersen Skiforeningen 3:34:53
101 20744 Wenche Holsten   3:35:05
102 20826 Kristine Anita Mikkelsen Tele Bil 3:36:33
103 20762 Irene Støback Johansen   3:36:45
104 20400 Janneche Myklebust Sparebank1 Søre Sunnmøre 3:41:46


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +