-->

Jaktstartliste - Verdenscup Ruka MiniTour - Søndag - Kvinner

Her er hele startlista:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Kategori: Kvinner
Hva: 10 km
Teknikk: Fri
Første start: 10:10
Siste start: Jaktstart (bølgestart etter 2:45)
Antall utøvere: 75
Antall nasjoner: 19

Se også: Herrenes startliste - Komplett program

* Jaktstartliste med tidsdifferanser (klikk her)

StartnrNavnFødtNasjon
1 JOHAUG Therese 1988 NOR
2 MAUBET BJORNSEN Sadie 1989 USA
3 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN
4 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS
5 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR
6 SUNDLING Jonna 1994 SWE
7 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE
8 BRENNAN Rosie 1988 USA
9 LAMPIC Anamarija 1995 SLO
10 WENG Heidi 1991 NOR
11 NISKANEN Kerttu 1988 FIN
12 DIGGINS Jessica 1991 USA
13 WENG Tiril Udnes 1996 NOR
14 ISHIDA Masako 1980 JPN
15 KARLSSON Frida 1999 SWE
16 ROENNLUND Elina 1996 SWE
17 SVENDSEN Anna 1990 NOR
18 HENNIG Katharina 1996 GER
19 NILSSON Stina 1993 SWE
20 STADLOBER Teresa 1993 AUT
21 KALLA Charlotte 1987 SWE
22 RIBOM Emma 1997 SWE
23 LUNDGREN Moa 1998 SWE
24 CARL Victoria 1995 GER
25 SETTLIN Evelina 1992 SWE
26 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI
27 ZHAMBALOVA Alisa 1994 RUS
28 MATINTALO Johanna 1996 FIN
29 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR
30 SCARDONI Lucia 1991 ITA

31 KIRPICHENKO Yana 1996 RUS
32 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE
33 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI
34 GIMMLER Laura 1993 GER
35 KYLLOENEN Anne 1987 FIN
36 DURKINA Lidia 1997 RUS
37 KREHL Sofie 1995 GER
38 NOVAKOVA Petra 1993 CZE
39 MARCISZ Izabela 2000 POL
40 GANZ Caterina 1995 ITA
41 HAGA Ragnhild 1991 NOR
42 MONONEN Laura 1984 FIN
43 SAAPUNKI Susanna 1992 FIN
44 FINK Pia 1995 GER
45 DAHLQVIST Maja 1994 SWE
46 SMIRNOVA Ekaterina 1996 RUS
47 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS
48 NISSINEN Vilma 1997 FIN
49 GOLOVAN Diana 1994 RUS
50 SERONOSOVA Polina 1993 BLR
51 FRAEBEL Antonia 1997 GER
52 KAINULAINEN Anni 1992 FIN
53 TSAREVA Olga 1990 RUS
54 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE
55 KERN Julia 1997 USA
56 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT
57 COMARELLA Anna 1997 ITA
58 KORVA Anita 1999 FIN
59 EIDUKA Patricija 2000 LAT
60 BYKOVA Irina 1993 KAZ

61 LI Xin 1992 CHN
62 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ
63 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR
64 PATTERSON Caitlin 1990 USA
65 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ
66 SWIRBUL Hailey 1998 USA
67 MANDRIKA Olga 1993 KAZ
68 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK
69 FRANKOWSKI Rosie 1991 USA
70 PAJUNOJA Maaret 1990 FIN
71 CHI Chunxue 1998 CHN
72 KALETA Weronika 1999 POL
73 OLKKONEN Tiia 1999 FIN
74 KROL Yuliia 1998 UKR
75 KAMINSKA Valentyna 1987 UKR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut