SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP SENIOR: FREDAG: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| SISTE VM-RESULTATER: FREDAG: Stafett: Menn| TORSDAG: Stafett: Kvinner| ONSDAG: 15 km: Menn| TIRSDAG: 10 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Jespersen utklasset alle

De norske juniorene har vært i Sverige og konkurrert i svenskenes junior VM mønstring. Det ble en total norsk dominans og først, en fullstendig overlegen Cris Jespersen som vant med nesten to minutter!
Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Det var fullstendig norsk dominans under svenskenes junior VM mønstring, og best av alle en uttilnærmelig Cris Jespersen som vant med 1.51 minutter foran Øystein Pettersen.

Nordmennene tok også 3, 5 og 6. plass

 

Resultatlista H19-20 Banlängd: 30 KM

Plats
Namn
Klubb
Tid

 1	Jespersen,Chris                 Norge                  2     01:23:02,8 
 2	Pettersen,Øystein               Norge                  4     01:24:53,1 
 3	Gjerdalen,Tord-Asle             Norge                  6     01:25:33,2 
 4	Svanebo,Andreas                 Bergeforsens SK        1     01:27:36,2 
 5	Granmo,Jan Gisle                Norge                  8     01:28:29,1 
 6	Eilifsen,Morten                 Norge                  12    01:28:30,8 
 7	Uusitalo,Fredrik                Sollefteå Skidklubb    14    01:28:31,6 
 8	Hamlund,Andreas                 Bergeforsens SK        3     01:28:34,8 
 9	Leijon,Markus                   IFK Mora               20    01:28:57,0 
 10	Söderhielm,Tiio                 Funäsdalens IF         99    01:29:22,0 
 11	Myhr,Magnus                     Åsarna IK              7     01:30:00,8 
 12	Tysk,Christian                  Malungs IF             25    01:30:28,9 
 13	Eskelund,Rikard                 Jäderfors SK           24    01:30:59,9 
 14	Norell,Emil                     Älvdalens IF Skidor    99    01:31:18,5 
 15	Johansson,Martin                Dalaporten SK          99    01:31:39,7 
 16	Jonsson,Joakim                  Lavsjö ISS             99    01:31:42,0 
 17	Andersson,Björn                 IK Hakarpspojkarna     23    01:31:46,5 
 18	Fredriksson,Peter               Kalix Skidklubb        5     01:32:02,3 
 19	Hassis,Per                      Orsa Skidklubb         99    01:32:18,3 
 20	Olsson,Gustav                   Fagersta Södra IK      15    01:33:30,3 
 21	Westerlund,Daniel               Svegs IK               99    01:33:46,7 
 22	Järnberg,Anton                  IFK Gnarp              99    01:34:15,5 
 23	Mattsson,Ronnie                 IFK Umeå               99    01:34:19,2 
 24	Söderlund,Peter                 Åsarna IK              99    01:34:24,8 
 25	Atterhagen,Johan                Åsarna IK              99    01:34:41,3 
 26	Hellström,Viktor                Sollefteå Skidklubb    99    01:34:48,2 
 27	Sjödin,Patrik                   Myssjö-Oviken IF       18    01:34:49,6 
 28	Knoll,Johannes                  Kalix Skidklubb        16    01:35:13,6 
 29	Wikström,Henrik                 Järpens SK             99    01:35:20,8 
 30	Andersson,Erik                  Malungs IF             99    01:35:24,9 
 31	Bergman,Patrk                   Svegs IK               99    01:35:25,3 
 32	Holmqvist,Johan                 Bondsjöhöjdens IK      99    01:36:08,2 
 33	Persson,Håkan                   Anunsjö IF             99    01:36:42,9 
 34	Lindblom,Hampus                 Åsarna IK              99    01:36:54,2 
 35	Reinhold,Mats                   OK Landehof            99    01:37:08,3 
 36	Brännström,Johan                Bolidens SK            19    01:37:22,4 
 37	Israelsson,Thomas               Täfteå Ik Skidor       99    01:38:05,5 
 38	Evaldsson,Martin                Mullsjö SOK            99    01:38:20,1 
 39	Erici,Daniel                    Linköpings SK          99    01:38:50,5 
 40	Hammarström,Daniel              Idre SK                99    01:39:47,4 
 41	Persson,Henrik                  Vårby IK               99    01:40:03,1 
 42	Eriksson,Daniel                 Malungs IF             99    01:43:07,1 
 43	Bexell,Rickard                  Eksjö Sok              99    01:44:00,3 
 

SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut


Snart sesongstart for langdistansegutta

Langrenn.com følger langdistanselandslaget

Unge toppløpere, men ingen fra Norge

Langrenn.com følger skistjernene

Mandagens lokale resultater

Langrenn.com følger langrennsporten Norge rundt

Hofstad suveren i Romjulsrennet.

Langrenn.com følger lokale renn

Dagens resultater fra lokale renn

Langrenn.com følger Langrennsporten Norge rundt