Jularennet 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Jularennet 2008
Resultatliste
26.12.2008
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter
Gutter 8 år, 1 km
Otto Femsteinevik Hålandsdal IL 03:11
Magnus Børve IL Korlevoll-Odda 04:22
Tobias Mathiesen Suldal IL 02:54
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

Jenter 8 år, 1 km
Ingerid Vadder Høydalsmo IL 04:50
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Gutter 9 år, 1 km
Erlend Solvang Hålandsdal IL 02:56
Vermund Skogland IL Korlevoll-Odda 03:22
Joakim Hole Vindafjord IL 04:57
Tøres Rullestad IL Korlevoll-Odda 02:37
Vebjørn Eide Voss IL 02:40
Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5

Jenter 9 år, 1 km
Andrine Hagen IL Korlevoll-Odda 04:35
Solveig Halldorsson IL Korlevoll-Odda 03:40
Karoline Svendsen IL Korlevoll-Odda 04:37
Ragnhild Løkken Vindafjord IL 04:22
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

Gutter 10 år, 1 km
Daniel Aga Svendsen IL Høvdingen 23:24
Vegard Opedal IL Korlevoll-Odda 03:12
Anders B. Mjelde Osterøy IL 02:50
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

Jenter 10 år, 1 km
Ida Rui Nylend IL Rein 03:09
Anne Vadder Høydalsmo IL 02:48
Turid Therese Austrheim Fana IL 02:53
Antall 3 Påmeldte: 4 Startende: 3

Gutter 11 år, 2 km
1 Håvard Hjartnes Hålandsdal IL 06:47
2 Ruben Røthe Glover Skjetten og Lillestrøm 06:49 00:02
3 Håvard Mannsåker Sandnes IL 07:43 00:56
4 Olav Jegteberg Bykle IL 07:50 01:03
5 Sigurd Finne IL Korlevoll-Odda 08:22 01:35
Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5

Gutter 12 år, 2 km
1 Halvor Vadder Høydalsmo IL 06:10
2 Magnus Haugo Voss IL 06:11 00:01
3 Martin Trydal Bykle IL 06:12 00:02
4 Martin Tysseland Samnanger IL 06:16 00:06
5 Bjarte Eide Voss IL 06:39 00:29
6 Øystein Halldorsson IL Korlevoll-Odda 06:44 00:34
7 Sjur Tveito Voss IL 06:47 00:37
8 Ørjan Torstad IL Viljar 06:48 00:38
9 Adrian Buer Odda IL 07:31 01:21
10 Lyth B. Hole Vindafjord IL 07:41 01:31
11 Torleif Løkken Vindafjord IL 09:00 02:50
12 Kristoffer S. Kvale Vindafjord IL 09:01 02:51
Antall 12 Påmeldte: 15 Startende: 14

Jenter 11 år, 2 km
1 Gerd Slåke Vindafjord IL 07:42
2 Mari Børve IL Korlevoll-Odda 09:35 01:53
3 Ane Mathiesen Suldal IL 10:30 02:48
4 Sara Nå Aga Solnut IL 11:34 03:52
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

Jenter 12 år, 2 km
1 Marianne Hermansen IL Rein 06:43
2 Åshil Eikemo Røldal IL 06:55 00:12
3 Elise Kvåle Røldal IL 07:14 00:31
4 Stine Øydvin Granvin IL 07:31 00:48
5 Trine Høgset Vinje IL 07:42 00:59
6 Hanna Finne IL Korlevoll-Odda 08:11 01:28
DNF Sunniva Øien Vinje IL
Antall 7 Påmeldte: 10 Startende: 8

Gutter 13 år, 3 km
1 Sigurd Bråten Reigstad Osterøy IL 08:58
2 Torgeir Lid Bygland Høydalsmo IL 08:59 00:01
3 Marius Bull Hjeltnes Ulvik IL 09:01 00:03
4 Ole Rullestad IL Korlevoll-Odda 09:48 00:50
5 Joacim Haugen Bykle IL 09:58 01:00
6 Sivert Fenne Voss IL 10:00 01:02
7 Håvard Kvåle Røldal IL 10:01 01:03
8 Knut Gunnar Skare Opedal Odda IL 10:07 01:09
9 Johannes Langhelle Osterøy IL 10:25 01:27
10 Nils Vetle Medhus Røldal IL 11:09 02:11
11 Are Skaug Mathiesen Vinje IL 13:03 04:05
Antall 11 Påmeldte: 11 Startende: 11

Gutter 14 år, 3 km
1 Gaute Kvåle Røldal IL 08:03
2 Sindre Aalvik Stranden Kvam LSK 08:22 00:19
3 Kjell Kristoffer Watne Moe Vegårdshei IL 08:23 00:20
4 Sindre Tungesvik Jardar IL 08:30 00:27
5 Øystein Hellenes Grov Fana IL 08:59 00:56
6 Anders Hjartnes Hålandsdal IL 09:00 00:57
7 Jostein Skare Thygesen IL Korlevoll-Odda 09:17 01:14
8 Torstein Dagestad Bulken IL 09:18 01:15
9 Øyvind B. Mjelde Osterøy IL 09:35 01:32
10 Martin S. Kvale Vindafjord IL 09:53 01:50
11 Fredrik Kalsaas Granvin IL 10:10 02:07
12 Vegard Torstad IL Viljar 10:58 02:55
Antall 12 Påmeldte: 15 Startende: 14

Jenter 13 år, 3 km
1 Ingvild Eide Tokheim IL Korlevoll-Odda 09:55
2 Emilie Rui Nylend IL Rein 11:54 01:59
3 Anna Slåke Vindafjord IL 11:55 02:00
4 Kristin Mosdal Vindafjord IL 15:19 05:24
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

Jenter 14 år, 3 km
1 Ragnhild Femsteinevik Hålandsdal IL 09:03
2 Ingvild Berlandstveit Hålandsdal IL 09:08 00:05
2 Anne Solbakken Røldal IL 09:08 00:05
4 Anne Vatnedalen Bykle IL 09:11 00:08
5 Ingvild Bersbakken Røldal IL 09:38 00:35
6 Eli Medhus Røldal IL 09:45 00:42
7 Ingunn Jekteberg Bykle IL 09:50 00:47
8 Synnøve Hatland Granvin IL 10:58 01:55
9 Elisabeth Bjørsmo Granvin IL 11:22 02:19
Antall 9 Påmeldte: 10 Startende: 9

Gutter 15 år, 5 km
1 Vebjørn Turtveit Voss IL 12:17
2 Olav Haugo Voss IL 12:44 00:27
3 Knut Halvor Erikstein Vinje IL 12:49 00:32
4 Lars Andre Møen Voss IL 13:23 01:06
5 Eivind Maurseth Blindheim Bulken IL 13:24 01:07
6 Martin S. Femsteinevik Hålandsdal IL 13:44 01:27
7 Jarle Åsheim Vindafjord IL 14:21 02:04
8 Jan Øyvind Svendsen IL Korlevoll-Odda 14:23 02:06
9 Oddmund Eide Odda IL 17:53 05:36
Antall 9 Påmeldte: 9 Startende: 9

Gutter 16 år, 5 km
1 Tobias Watne Moe Vegårdshei IL 11:33
2 Kjell Einar Erikstein Vinje IL 11:51 00:18
3 Vidar Handeland Sauda IL 11:57 00:24
4 Eirik Finne TIF Viking 12:07 00:34
4 Sondre Elvebakk NOTEAM 12:07 00:34
6 Sondre Tysseland Samnanger IL 12:17 00:44
7 Runar Skaug Mathiesen Vinje IL 12:22 00:49
8 Herman Eide Odda IL 12:51 01:18
9 Jonas Michalsen Tveit Sauda IL 13:18 01:45
10 Ola Bråten Reigstad Osterøy IL 13:27 01:54
11 Kristian Kulild Samnanger IL 13:34 02:01
12 Oskar Røen Samnanger IL 15:03 03:30
Antall 12 Påmeldte: 15 Startende: 13
eTiming versjon 3.0 26.12.2008 15:32:06 Side:3
Jularennet 2008
Resultatliste
26.12.2008
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter

Jenter 15 år, 5 km
1 Solveig Torsvik Kvam LSK 14:40
2 Sigrid Halldorsson IL Korlevoll-Odda 15:00 00:20
3 Hege Djukastein Bulken IL 15:23 00:43
4 Sigrid Lid Bygland Høydalsmo IL 17:04 02:24
Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 4

Jenter 16 år, 5 km
1 Hilde Fenne Voss IL 13:13
2 Ingvild Skare Thygesen IL Korlevoll-Odda 13:26 00:13
3 Josefine C. Nilsen Oddersjaa 13:29 00:16
4 Karoline Linga Kvam LSK 15:43 02:30
5 Marte Øien Vinje IL 16:04 02:51
Antall 5 Påmeldte: 7 Startende: 7

Gutter 17 år 15 km
1 Sindre Høgset Vinje IL 33:57
2 Thomas Solberg Eide IL Korlevoll-Odda 34:06 00:09
3 Erling Aalvik NTG Geilo/Kvam LSK 35:10 01:13
4 Erlend Eide Hålandsdal IL 35:50 01:53
5 Jon Inge Vetrhus Suldal IL 36:18 02:21
6 Hans Christian Tungesvik Jardar IL 36:20 02:23
7 Håkon Lie Åmdal IL 36:21 02:24
8 Sondre Handeland Sauda IL 37:42 03:45
9 Bjarte Solvang Hålandsdal IL 37:47 03:50
10 Emil Hosøy Osterøy IL 37:51 03:54
11 Eirik B. Mjelde Osterøy IL 38:16 04:19
12 Torbjørn Hovden Osterøy IL 41:26 07:29
Antall 12 Påmeldte: 15 Startende: 15

Gutter 18 år, 15 km
1 Anders Bødtker Bykle IL 33:57
2 Nils Magnus Bøen Grave IL Korlevoll-Odda 34:01 00:04
3 Einar Flaktveit Moxnes TIF Viking 34:56 00:59
4 Åsmund Brunvær Aarsand Ulvik IL 36:37 02:40
5 Lars Bråten Reigstad Osterøy IL 37:48 03:51
6 Carsten Christensen Voss IL 38:34 04:37
Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6

Menn 36-40, 15 km
1 Åsmund Hellesøy Rosendal Turnlag 42:52
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Menn 41-45, 15 km
1 Odd Ivar Medhus Røldal IL 34:36
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Menn 51-55, 15 km
1 Magne Heien IL Ternen 43:06
2 Iver Blokkum IL Ternen 44:38 01:32
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

Menn 56-60, 15 km
1 Einar Vikingstad Avaldsnes IL 38:16
2 Trond Myklebust Uskedal IL 46:47 08:31
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

Gutter 19-20 år, 15 km
1 Torgeir Skare Thygesen IL Korlevoll-Odda 32:46
2 Ånund Lid Bygland Høydalsmo IL 32:47 00:01
3 Erlend Drivenes Kvam LSK 33:24 00:38
4 Svein Halvor Dahl IL Skarphedin/HSG 33:48 01:02
5 Thomas Fenne Voss IL 35:02 02:16
6 Erik B. Bråtveit HSG/Suldal IL 37:07 04:21
7 Torgeir Tysseland Samnanger IL 37:48 05:02
8 Marius Prestegård Voss IL 37:52 05:06
9 Martin Flaktveit Moxnes TIF Viking 38:41 05:55
Antall 9 Påmeldte: 13 Startende: 12

Menn senior, 15 km
1 Sjur Røthe Voss IL/Team 31:32
2 Chris Jespersen Byåsen IL 31:35 00:03
3 Tor Halvor Bjørnstad Bækkelaget SPK 31:37 00:05
4 Thomas Vestbø Vindafjord IL 31:41 00:09
5 Svein Olav Utistog Fossum IF/Team United 32:01 00:29
6 Arild Askestad Fet Skiklubb 32:47 01:15
7 Magnus Krog Høydalsmo IL 32:52 01:20
8 Torjus Børsheim Ulvik IL 33:25 01:53
9 Vegard Hansen Hålandsdal IL 35:02 03:30
10 Hallvard Børsheim Kjelsås IL 35:09 03:37
11 Terje Breivik Ulvik IL 35:13 03:41
12 Bjarte Nestås Johnsen Voss IL 37:39 06:07
13 Tom Havrevoll Suldal IL 39:32 08:00
14 Lars Granberg Vindafjord IL 39:37 08:05
15 Vegard Havrevoll Suldal IL 41:00 09:28
Antall 15 Påmeldte: 17 Startende: 17

Jenter 17 år, 8 km
1 Beate Eide Tokheim NTGL/IL Korlevoll-Odda 21:53
2 Heidi Berlandstveit Hålandsdal IL 23:04 01:11
3 Randi Tveito Voss IL 23:06 01:13
4 Ina Hesjedal Lunde Voss IL 25:33 03:40
Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 5

Jenter 18 år, 8 km
1 Eirin Skjoldli Bulken IL 21:23
2 Kine Eide Kvitne Bulken IL 23:23 02:00
Antall 2 Påmeldte: 3 Startende: 3

Jenter 19-20 år, 8 km
1 Joanna Valland Kvam LSK 22:26
2 Guro Tveito Voss IL 23:23 00:57
3 Kathrine Haaverstad Iveland IL/HSG 23:53 01:27
4 Maria Fjose Voss IL 25:20 02:54
Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 4
eTiming versjon 3.0 26.12.2008 15:32:06 Side:5
Jularennet 2008
Resultatliste
26.12.2008
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter

Kvinner senior, 8 km
1 Bjørg-Marit Valland Kvam LSK 21:18
2 Tove Andersen IL Varden 21:24 00:06
3 Silje Kreken Almeland Strindheim IL 21:31 00:13
4 Anette Berlandstveit Hålandsdal IL 22:46 01:28
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut