Jularennet - Odda

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultatliste Jularennet
Korlevoll, Odda, Hordaland - 26. desember 2011


J 11 år 2 km fri felles
1,Ragnhild Aarekol, Vindafjord IL, 05:40
2,Ingeborg Kristensen Hoftun, Suldal IL, 05:56
3,Malin Opdahl Viga, Hjelmeland IL, 06:04
4,Maria Steinsland Medhus, Røldal IL, 06:24
5,Ingjerd Hindenes, Suldal IL, 06:53

G 11 år 2 km fri felles
1,Håkon B Reigstad, Osterøy IL, 04:37
2,Tobias Mathiesen, Suldal IL, 05:13
3,Otto Femsteinevik, Hålandsdal IL, 05:22
4,Joakim Hole, Vindafjord IL, 05:28
5,Steinar Waage Tveit, Samnanger IL, 05:36
5,stian mikal nordvik, Samnanger IL, 05:36
7,Eirik Sandal, Røldal IL, 05:38
8,Jone Odden, Suldal IL, 05:41
9,hermann angell, Odda IL, 05:48
10,Johan Krohn Runnane, IL Korlevoll - Odda, 05:53
11,Magnus Børve, IL Korlevoll - Odda, 06:23

J 12 år 2 km fri felles
1,Hannah Chaplin Laugaland, Hjelmeland IL, 05:19
2,Solveig Halldorsson, IL Korlevoll - Odda, 05:37
3,Marianne Nygaard, Sandnes IL, 14:06

G 12 år 2 km fri felles
1,Håvard Djuve, Sauda IL, 04:31
2,Vebjørn Eide, Voss IL, 04:35
3,Erlend Solvang, Norges Skiforbund, 05:00
4,Tøres Rullestad, IL Korlevoll - Odda, 05:10
5,Erlend Jordal, IL Korlevoll - Odda, 05:18
6,Sindre Skar, Samnanger IL, 05:23
7,Knut Ravnå, Viking, TIF, 05:25

J 13 år 3 km fri felles
1,Sigrid B Reigstad, Osterøy IL, 10:58
2,Live Mannsåker, Sandnes IL, 11:18
3,Anniken Ravnå, Viking, TIF, 11:42
4,tori Angell, Odda IL, 12:06
5,Runa Odden, Suldal IL, 13:45
6,Kristina Løland, Sauda IL, 14:48

G 13 år 3 km fri felles
1,Daniel Kaale Svela, Gjesdal IL, 09:10
2,Anders Brakvatne Mjelde, Osterøy IL, 11:44
3,Jostein Hindenes, Suldal IL, 12:02
4,Sjur Jøsendal, Odda IL, 12:38

J 14 år 3 km fri felles
1,Kristin Sande, Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl, 10:39
2,Ingvill Odden, Suldal IL, 11:01
3,Gerd Slåke, Vindafjord IL, 11:50

G 14 år 3 km fri felles
1,Knut Lussand Selheim, Viljar, IL, 09:05
2,Kristian Lauvik Gjelstad, Morgedal IL, 09:19
3,Håvard Mannsåker, Sandnes IL, 09:30
4,Tobias Topp Sandvik, Hjelmeland IL, 09:37
5,Kristen Søndenå Karbøl, Sauda IL, 09:45
6,Øyvind Opdahl Viga, Hjelmeland IL, 09:47
7,Kjartan Nyberg Håland, Sandnes IL, 10:43
8,Sigmund Risøy, Vindafjord IL, 10:55
9,Sindre Knutsen, Vindafjord IL, 10:57
10,Severin Årthun, Sauda IL, 11:15
11,Andreas Madsen, Vindafjord IL, 11:32
12,Erik Vatnem, Plogen SK, 11:58

J 15 år 5 km fri felles
1,Elise Kvåle, Røldal IL, 15:53
2,Mathilde Bryn Eikefjord, Voss IL, 16:05
3,Hanne Rønningen, Kverneland Ski, 16:09
4,Ingrid Tysseland, Samnanger IL, 18:24

G 15 år 5 km fri felles
1,Magnus Haugo, Voss IL, 12:57
2,Vebjørn Nerheim, Suldal IL, 13:12
2,Erling Fagerbakke Fosse, Bergsdalen UL, 13:12
4,Øystein Ekrheim, IL Korlevoll - Odda, 13:14
5,Martin Tysseland, Samnanger IL, 13:15
6,Bjarte Eide, Voss IL, 13:40
7,Eivind Nygaard, Sandnes IL, 13:42
8,Øystein Halldorsson, IL Korlevoll - Odda, 15:00
9,Gaute Widerøe Hennig, Hjelmeland IL, 15:45
10,Sivert Aalvik, Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl, 15:55
11,Timothy Lee Laugaland, Hjelmeland IL, 15:57
12,Lyth Bendik Hole, Vindafjord IL, 16:11

J 16 år 5 km fri felles
1,Kari Bråtun, Uskedalen IL, 17:16
2,Anna Slåke, Vindafjord IL, 19:00

G 16 år 5 km fri felles
1,Sigurd Braathen Reigstad, Osterøy IL, 12:55
2,Johannes Nonås Langhelle, Osterøy IL, 13:11
3,Knut Gunnar Skare Opedal, Odda IL, 13:28
4,Joachim Haugen, Bykle IL, 13:32
5,Ole Rullestad, IL Korlevoll - Odda, 13:41
6,Marius Bull Hjeltnes, Ulvik IL, 13:58
7,Håkon Hansen, Hålandsdal IL, 15:54

K 17 år 7,5 km fri felles
1,Anne Vatnedalen, Bykle IL, 23:30
2,Ingunn Jegteberg, Bykle IL, 24:58
3,Ragnhild Femsteinevik, Hålandsdal IL, 25:09
4,Ingebjørg Haugland, Uskedalen IL, 28:47

M 17 år 15 km fri felles
1,Gaute Kvåle, Røldal IL, 35:36
2,Ådne Mannsåker, Sandnes IL, 42:15
3,Leif Malvin Hjelmevoll, Ulvik IL, 42:27
4,Øyvind Brakvatne Mjelde, Osterøy IL, 43:53
5,Eirik Tvedt Aastvedt, Osterøy IL, 44:10

K 18 år 7,5 km fri felles
1,Annvor Teigen Nestås, Bulken IL, 24:00
2,Signe Lussand Selheim, Viljar, IL, 25:50

M 18 år 15 km fri felles
1,Olav Haugo, Voss IL, 36:41
2,Martin Femsteinevik, Hålandsdal IL, 37:34
3,Endre Nyberg Håland, Sandnes IL, 41:17
4,Jarle Nordtveit Åsheim, Vindafjord IL, 41:24
5,Jarand Lid Trøen, Bergsdalen UL, 41:25
6,Erlend Nysæter, Fana IL, 43:27

M 19/20 år 15 km fri felles
1,Erling Aalvik, Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl, 35:41
2,Sturla Lie, Viking, TIF, 35:42
3,Håvard Gutubø Bogetveit, Førde IL, 36:50
4,Eirik Finne, Viking, TIF, 36:52
5,Thomas Solberg Eide, IL Korlevoll - Odda, 37:54
6,Bjarte Solvang, Hålandsdal IL, 38:23
7,Sondre Tysseland, Samnanger IL, 38:36
8,Jon-Inge Vetrhus, Suldal IL, 38:44
9,Sondre Handeland, Sauda IL, 38:55
10,Vidar Handeland, Sauda IL, 39:20
11,Anders Bjørk, Vik IL, 39:21
12,Martin Finne, IL Korlevoll - Odda, 39:50
13,Tarjei Samnøy Amundsen, Viking, TIF, 40:36
14,Ola Braathen Reigstad, Osterøy IL, 40:41
15,Emil Hosøy, Osterøy IL, 42:49
16,Erlend Widerøe Hennig, Hjelmeland IL, 46:02

Kvinner senior 7,5 km fri felles
1,Kjersti Solvoll Bakketun, Viljar, IL, 24:48

Menn senior 15 km fri felles
1,Torgeir Skare Thygesen, IL Korlevoll - Odda, 34:47
2,Thomas Vestbø, Vindafjord IL, 35:36
3,Stian Hoelgaard, Gjesdal IL, 35:44
4,Anders Bødtker, IL Korlevoll - Odda, 36:39
5,Robin Handeland, Sauda IL, 36:44
6,Terje Breivik, Ulvik IL, 36:59
7,Einar Flaktveit Moxnes, Viking, TIF, 37:38
8,Nils Magnus Bøen Grave, IL Korlevoll - Odda, 37:56

M 36-40 15 km fri felles
1,Terje Aarekol, Vindafjord IL, 46:03
2,Kyrre Manger, Ulvik IL, 46:51

M 51-55 15 km fri felles
1,Hans Widerøe, Hjelmeland IL, 51:30

M 56-60 15 km fri felles
1,Agge Erixon, Ulvik IL, 1:02:52

M 61-65 15 km fri felles
1,Einar Bertrand Vikingstad, Avaldsnes IL, 42:30


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut