-->

Jularennet på Korlevoll 2009

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultatliste Jularennet 2009,26.12.2009
 
J 11 år 2 km fri fellesstart
1,Anne Vadder, Høydalsmo IL, 05:02,
2,Emma Skjoldli, Bulken IL, 05:08,
3,Turid Therese Austrheim, Fana IL, 05:13,
3,Runa Odden, Suldal IL, 05:13,
5,Ingeborg Rokne, Voss IL, 05:22,
 
G 11 år 2 km fri fellesstart
1,Halvor Hovden, Bykle IL, 04:20,
2,Elias Hellerslien, Sauda IL, 04:27,
3,Anders B. Mjelde, Osterøy IL, 04:58,
 
J 12 år 2 km fri fellesstart
1,Tuva Bull Hjeltnes, Ulvik IL, 04:23,
2,Margit Flatun, Rein, IL, 04:36,
3,Ingvill Odden, Suldal IL, 04:41,
4,Gerd Slåke, Vindafjord IL, 04:45,
5,Mari Børve, IL Korlevoll-Odda, 04:53,
6,Ane Evjen Mathiesen, Suldal IL, 05:07,
 
G 12 år 2 km fri fellesstart
1,Håvard Hjartnes, Hålandsdal IL, 03:53,
2,Ruben Røthe Glover, Strømmen og Lillestrøm SK, 04:11,
3,Knut Lussand Selheim, Viljar, IL, 04:23,
4,Daniel Haugen, Bykle IL, 04:32,
5,Sigurd Finne, IL Korlevoll-Odda, 04:59,
6,Trygve Fjeldheim Hovelsen, Vindafjord IL, 05:09,
 
J 13 år 3km fri fellesstart
1,Anna Lussand Selheim, Viljar, IL, 09:44,
2,Marianne Hermansen, Rein, IL, 09:46,
3,Åshild Eikemo, Røldal IL, 09:48,
4,Elisabeth Hellerslien, Sauda IL, 10:06,
5,Mathilde B. Eikefjord, Voss IL, 10:19,
6,Elise Kvåle, Røldal IL, 10:24,
7,Trine Høgset, Vinje IL, 10:37,
8,Hanna Finne, IL Korlevoll-Odda, 11:56,
 
G 13 år 3km fri fellesstart
1,Sivert Wiig, Gjesdal IL, 07:43,
2,Ulrik Måbø, Stathelle Ski, 07:55,
3,Øystein Ekrheim, IL Korlevoll-Odda, 08:24,
4,Magnus Haugo, Voss IL, 08:34,
5,Martin Tysseland, Samnanger IL, 08:38,
6,Martin Trydal, Bykle IL, 08:40,
7,Bjarte Eide, Voss IL, 08:49,
8,Vebjørn Nerheim, Suldal IL, 09:07,
9,Halvor Vadder, Høydalsmo IL, 09:14,
10,Øystein Halldorsson, IL Korlevoll-Odda, 09:15,
11,Eivind Nygaard, Sandnes IL, 09:30,
11,Ståle Moen Lid, Høydalsmo IL, 09:30,
13,Andreas Rokne, Voss IL, 09:43,
14,Sjur Tveito, Voss IL, 09:44,
15,Lyth Bendik Hole, Vindafjord IL, 10:15,
16,Kristoffer Susort Kvale, Vindafjord IL, 11:55,
17,Benjamin Alne, Sandnes IL, 12:59,
 
J 14 år 3km fri fellesstart
1,Henriette K. Andersen, Ulvik IL, 10:40,
2,Anna Slåke, Vindafjord IL, 11:07,
 
G 14 år 3km fri fellesstart
1,Torgeir Lid Byggland, Høydalsmo IL, 07:40,
2,Sigurd Braathen Reigstad, Osterøy IL, 08:20,
3,Joachim Haugen, Bykle IL, 08:37,
4,Ole Rullestad, IL Korlevoll-Odda, 08:45,
5,Marius Bull Hjeltnes, Ulvik IL, 08:59,
6,Johannes Nonås Langhelle, Osterøy IL, 09:14,
7,Håkon Hansen, Hålandsdal IL, 09:41,
8,Endre Fjeldheim Hovelsen, Vindafjord IL, 10:39,
 
J 15 år 5km fri fellesstart
1,Ragnhild Femsteinevik, Hålandsdal IL, 17:09,
2,Ingvild Berlandstveit, Hålandsdal IL, 17:23,
3,Anne Vatnedalen, Bykle IL, 18:45,
4,Ingunn Jekteberg, Bykle IL, 18:52,
5,Ingvild Bergsbakken, Røldal IL, 18:55,
6,Sigrid Seim, Røldal IL, 19:02,
7,Eli Medhus, Røldal IL, 20:38,
 
G 15 år 5km fri fellesstart
1,Gaute Kvåle, Røldal IL, 14:27,
2,Sindre Folkvord, Sandnes IL, 15:07,
3,Anders Hjartnes, Hålandsdal IL, 15:55,
4,Øystein Hellenes Grov, Fana IL, 16:28,
5,Øyvind B. Mjelde, Osterøy IL, 16:35,
6,Torstein Haaker Dagestad, Bulken IL, 17:41,
7,Erik Fresvik, Røldal IL, 17:55,
8,Jostein Skare Thygesen, IL Korlevoll-Odda, 18:18,
9,Martin Susort Kvale, Vindafjord IL, 18:19,
 
J 16 år 5km fri fellesstart
1,Renate Bergset Tjetland, Gjesdal IL, 16:29,
2,Hege Djukastein, Bulken IL, 17:14,
3,Solveig Torsvik, Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl, 17:25,
4,Annvor Teigen Nestås, Bulken IL, 17:26,
5,Turid Salbu, Bjørgum IL, 17:52,
6,Astrid Wathne Matthiessen, Fana IL, 18:05,
7,Sigrid Lid Byggland, Høydalsmo IL, 18:33,
8,Signe Lussand Selheim, Viljar, IL, 18:52,
9,Sigrid Halldorsson, IL Korlevoll-Odda, 20:38,
 
G 16 år 5km fri fellesstart
1,Hallvard Wiig, Gjesdal IL, 14:27,
2,Lars Andrè Møen, Voss IL, 15:08,
3,Einar Trefall, EMIL, 15:10,
4,Olav Haugo, Voss IL, 15:28,
5,Martin Femsteinevik, Hålandsdal IL, 15:51,
6,Jarand Lid Trøen, Bersdalen IL, 16:38,
7,Jarle Nordtveit Åsheim, Vindafjord IL, 16:44,
8,Eivind Maurseth Blinheim, Bulken IL, 17:07,
9,Lars Tveito, Voss IL, 17:26,
 
K 17 år 5km fri fellesstart
1,Pia Sofie Måbø, Stathelle ski/Team Grenland S, 16:25,
2,Karoline Linga, Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl, 18:57,
 
M 17 år 10km fri fellesstart
1,Ingvar Folkvord, Sandnes IL, 29:51,
2,Endre Nyberg Håland, Sandnes IL, 29:52,
3,Sondre Elvebakk, Bjørgum IL, 29:54,
4,Anders Bjørk, Vik IL, 31:04,
5,Kjell Einar Erikstein, Vinje IL, 31:05,
6,Håvard Drivenes, Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl, 31:06,
7,Ola B. Reigstad, Osterøy IL, 31:07,
8,Markus H Lieson, Oddersjaa SSK, 32:13,
9,Marius Heggøy, Viking IL, 32:14,
10,Martin Finne, IL Korlevoll-Odda, 32:41,
11,Bjørnar Hellerslien, Sauda IL, 33:10,
11,Sondre Tysseland, Samnanger IL, 33:10,
13,Sjur Gudmund Håland Henanger, Hålandsdal IL, 34:20,
 
K 18 år 5km fri fellesstart
1,Beate Eide Tokheim, Søre Ål IL, 17:28,
2,Randi Tveito, Voss IL, 17:31,
3,Ingrid Rosseland Fjose, Voss IL, 19:41,
 
M 18 år 10 km fri fellesstart
1,Sindre Høgset, Vinje IL, 28:55,
2,Sturla Lie, Viking IL, 29:48,
3,Eirik Mjelde, Osterøy IL, 29:50,
3,Håkon Lie, Åmdal IL, 29:50,
5,Kolbjørn Ulvund, Eldar IL, 30:27,
6,Sondre Handeland, Sauda IL, 30:33,
7,Andreas Døble, Oddersjaa SSK, 31:04,
8,Petter Blindheim, Bulken IL, 31:06,
9,Emil Hosøy, Osterøy IL, 31:58,
 
K 19/20 år 5km fri fellesstart
1,Eirin Skjoldli, Bulken IL, 16:15,
2,Kathrine Lyngstad Kroken, Vinje IL, 17:27,
3,Kristine Svalastog, Rein, IL, 17:28,
4,Maria Fjose, Voss IL, 18:28,
 
M 19/20 år 10km fri fellesstart
1,Ånund Lid Byggland, Høydalsmo IL, 27:34,
2,Nils Magnus Bøen Grave, IL Korlevoll-Odda, 27:46,
3,Anders Bødtker, Bykle IL, 28:07,
4,Einar Flaktveit Moxnes, Viking IL, 30:13,
5,Carsten Christensen, Voss IL, 30:32,
6,Åsmund Brunvær Aarsand, Ulvik IL, 30:38,
7,Torgeir Tysseland, Samnanger IL, 31:49,
8,Lars Braathen Reigstad, Osterøy IL, 32:29,
 
Kvinner senior 5km fri felless
1,Kjersti Solvoll Bakketun, Viljar, IL, 17:53,
 
Menn senior 10km fri fellesstart
1,Sjur Røthe, Voss IL, 26:36,
2,Thomas Vestbø, Vindafjord IL, 26:39,
3,Torgeir Skare Thygesen, IL Korlevoll-Odda, 27:58,
4,Andre Botnen, Røldal IL, 28:49,
5,Torjus Børsheim, Ulvik IL, 30:10,
6,Martin Flaktveit Moxnes, Viking IL, 30:46,
7,Gerhard Steinnes, Vindafjord IL, 31:11,
 
M 31-35 10km fri fellesstart
1,Tor Halvor Bjørnstad, Bækkelagets SK, 27:00,
 
K 36-40 5km fri fellesstart
1,Kim Alexandra Krohn Runnane, IL Korlevoll-Odda, 23:50,
 
M 36-40 10km fri fellesstart
1,Odd Ivar Medhus, Røldal IL, 29:53,
 
M 46-50 10km fri fellesstart
1,Jan Øvregård, Røldal IL, 30:47,
 
M 51-55 10km fri fellesstart
1,Agge Erixon, Ulvik IL, 46:51,
 
M 56-60 10km fri fellesstart
1,Einar Vikingstad, Avaldsnes IL, 33:10,
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut