Juleskirennet 2008 IL Nors skiarena 27.12.2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Juleskirennet 2008 IL Nors skiarena 27.12.2008

Rennleder: Odd Arild Svartbekk
Løypesjef: Kai Selbæk
Teknisk delegert: Johan Landsem

Ajour pr. 28.12.2008 kl. 12.00

Resultat

G 14 år 3,0km fri

PlassStart   Tid
10051Thomas EkrenMelhus IL07.30 
20043Tomas RenåHommelvik IL07.4900.19
30027Vebjørn StrypetTolga IL07.5400.24
40007Erling FlatakerHommelvik IL08.0500.35
50055Jon Kristian TrøenÅlen IL08.0600.36
60034Fredrik RisethMelhus IL08.0900.39
70015Simon Larsen MikaelsenByåsen IL08.1000.40
70044Sivert Grøtan EriksenMelhus IL08.1000.40
90031Even NorthugMosvik IL08.1800.48
100030Håkon MyrmoRennebu IL08.2300.53
110025Johannes Singsta KnutsenHeimdal Ski08.2600.56
120032Johan Bang HilmoByaasen Skiklub08.2800.58
130022Ole NicolaisenLøkken IF08.3401.04
140010Arild FløttumSokna IL08.3501.05
140040Jonas HårstadRennebu IL08.3501.05
160006Ola StaveliOrkdal IL08.3901.09
160047Sondre BjørkliHommelvik IL08.3901.09
180038Aleksander RisethMelhus IL08.4101.11
190041Bjørn MoeByaasen Skiklub08.4301.13
200009Baro MosletØverbygda IL08.4401.14
200039Thomas AsphaugMelhus IL08.4401.14
220014Sindre GrønflatenFjellørnen IL08.5101.21
220046Martin HovinTrønder-Lyn08.5101.21
240029Sindre Smestu HolmRennebu IL08.5401.24
250020Torgeir TyssedalByaasen Skiklub08.5701.27
260028Øystein ØsteråsRennebu IL08.5801.28
270054Andreas SølbergLeik, IL09.0001.30
280048August Fiskum NessByaasen Skiklub09.0401.34
290049Åsmund Oddvarson BråByåsen IL09.0701.37
300013Ole Andreas FlottenSnøhetta IL09.0901.39
310036Geir BrynhildsvollTydal IL09.1001.40
320004Snorre LarsenSurnadal IL09.1101.41
330052Knut Anders Aunemo ByOrkdal IL09.1401.44
340011Hampus HoemSurnadal IL09.1801.48
340045Even JensåsÅlen IL09.1801.48
360021Sjur Hovdal BørveSnøhetta IL09.2901.59
370033Tomas StokkeSelbu IL09.4502.15
380026Anders ReitanÅlen IL09.4702.17
390042Emil Risvik BusethMelhus IL09.5502.25
400016Sindre Øwre HauganHommelvik IL09.5702.27
410008Per Morten UlsethKlæbu IL10.0202.32
420037Svein Olav RøstumSelbu IL10.0902.39
420050Fredrik Thomassen RøhmeOrkdal IL10.0902.39
440023Mikael Håpnes LandmarkMelhus IL10.1102.41
450053Snorre SandstenSnøhetta IL10.1202.42
460012Sverre SandSnøhetta IL10.2102.51
470024Kåre ReitanÅlen IL10.2602.56
51 påmeldte. 47 startet. 47 resultater. G 13 år 3,0km fri
PlassStart   Tid
10108Svein Berg FinesMosvik IL07.57 
20063Magnus TelebondKlæbu IL08.2900.32
30105Kristoffer By VollsetKlæbu IL08.3200.35
40107Johannes Høstflot KlæboByåsen IL08.4900.52
50083Erik Nordsæter ResellByåsen IL08.5100.54
60095Ruben Brandhaug SandmarkUtleira IL08.5300.56
70097Aleksander WisløffRanheim Skiklubb08.5701.00
80061Jan Thomas JenssenHommelvik IL08.5901.02
90101Vebjørn Trønsdal BævreRindals-Troll, IK09.0101.04
100099Øystein Ellefsen SjøliKlæbu IL09.0201.05
100501Andre SteinsvollLeik, IL09.0201.05
120066Anders Quist NyrnesByåsen IL09.0301.06
130086Anders BuggeEidsvåg IL09.0701.10
130091Aksel EidLeik, IL09.0701.10
150070Kornelius GrøvByaasen Skiklub09.0901.12
160094Erik BørsetSokna IL09.1401.17
160096Harald HjellenLeinstrand IL09.1401.17
180080Ola Hepsø AassveMalvik IL09.1901.22
190093Sindre HinsethKlæbu IL09.2201.25
200060Joar StaverløkkSokna IL09.2301.26
210087Vegard Rønning HuberTynset IF09.2401.27
220062Audun Steinkjer StandalByåsen IL09.2701.30
230068Martin TangvikJonsvatnet IL09.3201.35
240088Hans Erik LerHaltdalen IL09.3401.37
250057Eivind Thue ThorvaldsenHeimdal Ski09.3501.38
250109Rune BørsetSokna IL09.3501.38
270110Simen Thune RolfsenRøa IL09.3601.39
280058Øyvind WiggenByåsen IL09.3801.41
290102Erlend Daae AlstadUtleira IL09.4901.52
300089Gustav GraabakByaasen Skiklub09.5301.56
310071Kristoffer Darell LurvikRanheim Skiklubb09.5702.00
310098Ludvig KillingbergSnøhetta IL09.5702.00
330079Lars EnganUtleira IL09.5802.01
330081John Magnus HaugenHommelvik IL09.5802.01
350078Magnus BrattbakkSnøhetta IL10.0002.03
360111Brage SolheimStrindheim IL Ski10.0802.11
370064Sigurd MjøenDrivdalen IL10.0902.12
380065Jens Rune BellikaFjellørnen IL10.1002.13
390073Vegard SelvnesOrkdal IL10.1302.16
400077Even GræsliTydal IL10.1602.19
410092Amund BlikraStrindheim IL Ski10.2802.31
420106Jon Einar Føll FlytørFjellørnen IL10.3002.33
430072Ole Petter KulsethØverbygda IL10.3102.34
440084Sondre NesvoldÅlen IL10.3202.35
450075Håvard LienØverbygda IL10.3502.38
450076Vegard MellemsæterOppdal IL10.3502.38
470103Håvard Hveding ErvikKlæbu IL10.4402.47
480069Frode PederesenUtleira IL10.5703.00
490067Sondre MonsøLøkken IF11.0103.04
500059Espen StaveliOrkdal IL11.0303.06
56 påmeldte. 50 startet. 50 resultater. J 14 år 3,0km fri
PlassStart   Tid
10130Marianne MathisenTiller IL09.03 
20120Karoline WollanByåsen IL09.0500.02
30129Mari Øyaas HåbrekkeMelhus IL09.1500.12
30134Mette Evjen RøsetByåsen IL09.1500.12
50115Mari Dahl BenumByåsen IL09.1600.13
60123Greta MoenSelbu IL09.2100.18
70140Ragnhild OftedalHaltdalen IL09.2400.21
80136Vilde Schei BakkhaugMosvik IL09.4300.40
90118Pauline SjøvoldRøros IL09.4600.43
100132Anette DyrdalSelbu IL09.5200.49
110117Malin UnsgårdLeik, IL10.1401.11
120122Ingrid ØsthusNor, IL10.1601.13
120125Marte S. SlettestølHeimdal Ski10.1601.13
140139Heidi GrytdalSokna IL10.2601.23
150127Oda FagerbekkSokna IL10.3601.33
160141Anja OfstadSelbu IL10.4101.38
170116Maria GunnesStrindheim IL Ski11.0402.01
180135Siv-merete UthusOrkdal IL11.0702.04
190128Gøril Bredesen GarbergOrkdal IL11.0902.06
200137Unn Steinsheim JohansenSnøhetta IL11.2302.20
210119Kathrine AalbergSnøhetta IL11.2502.22
220133Martine Ther KristiansenByåsen IL11.3302.30
230114Ina Katrine NergårdRennebu IL12.3403.31
28 påmeldte. 23 startet. 23 resultater. J 13 år 3,0km fri
PlassStart   Tid
10149Julie Stendahl SpetsMelhus IL09.35 
20161Mari SørliByåsen IL09.4000.05
30169Julie MyhreByåsen IL09.4300.08
40182Silje BakkenLeik, IL09.4500.10
50159Thea Enge GravdalStrindheim IL Ski09.4900.14
50162Ingrid MoholtÅlen IL09.4900.14
70145Frida SætherByaasen Skiklub09.5000.15
80156Jenny EnoddBudal IL09.5200.17
90146Julie MosletØverbygda IL09.5600.21
90167Astrid SugarenTolga IL09.5600.21
110174Marit ØstvangTolga IL09.5800.23
120154Marte SkaanesStrindheim IL Ski10.0000.25
120160Solveig BøgsethSteinkjer skiklub10.0000.25
140178Anna SchjølbergRøros IL10.0100.26
150144Kristine Strøm NakstadByaasen Skiklub10.0200.27
160148Hanna Bang HilmoByaasen Skiklub10.0300.28
170147Kaja Elise Eidst StokkenByåsen IL10.0900.34
180181Guro BostadStrindheim IL Ski10.1300.38
190170Gina MølnvikByaasen Skiklub10.1500.40
190172Åshild VoldenStrindheim IL Ski10.1500.40
210168Sara EnoddBudal IL10.1700.42
220183Ida MogstadSurnadal IL10.1800.43
230165Kristin Våga FløttumSkaun IL10.2000.45
240152Guro KorsbrekkeRustad IL10.2800.53
250166Emma Marie Ly SommersethByåsen IL10.3000.55
260176Synne Alette Fjær SkåreStrindheim IL Ski10.3300.58
270155Rebecka WanvikMelhus Ski10.3801.03
270173Marte Lysaker HeggemByåsen IL10.3801.03
290177Ida Berg HanssenByåsen IL10.4401.09
300164Sigrid Merete M PedersliLeinstrand IL10.4801.13
310153Eiril Fuglem RenåHommelvik IL10.5001.15
320175Mali Dragset BottenOppdal IL10.5201.17
330158Maren SnøveOppdal IL10.5801.23
340179Ingrid GodtlandOppdal IL11.0701.32
350171Maiken SnøveOppdal IL11.2801.53
360150Synnøve DalumKyrksæterøra IL11.3201.57
Brutt0151Trude SandHommelvik IL  
Brutt0163Johanna SchiveByåsen IL  
40 påmeldte. 38 startet. 36 resultater. G 16 år 5,0km fri
PlassStart   Tid
10212Even MoholtÅlen IL12.12 
20187Sondre EnganMelhus IL12.2400.12
30206Magnus StensåsLundamo IL12.2700.15
40191Anton Killi RingenSelbu IL12.3100.19
50214Olav KregnesLundamo IL12.3600.24
60199Ola NesvoldÅlen IL12.4000.28
70202Lars Bakken RøenRindals-Troll, IK12.4800.36
80198Gjermund LøfaldRindals-Troll, IK12.5300.41
90219Erik SimonsenFjellørnen IL12.5600.44
100192Martin SommersethByåsen IL12.5700.45
100204Martin RisethMelhus IL12.5700.45
120195Øystein SolligårdOrkdal IL12.5800.46
130190Joakim DanielsenByåsen IL13.0100.49
140201Knut Kåre Aftret BrøndboLøkken IF13.0300.51
150208Eivind Magnus KjøsnesByåsen IL13.0500.53
160200Tommy GrøtteTrønder-Lyn13.0600.54
170197Martin PettersenMalvik IL13.0900.57
180213Ingebrigt GrutRennebu IL13.1401.02
190215Jo Trønsdal BævreRindals-Troll, IK13.2401.12
200203Terje MyhrenSokna IL13.2701.15
210205Christian M. OlsenByåsen IL13.3401.22
220188Jo-inge SandvikSvorkmo N.O.I.13.3801.26
220220Lars Ove AunliKyrksæterøra IL13.3801.26
240207Espen Øverbø TrondsethSelbu IL13.4201.30
240218Emil VedvikRanheim Skiklubb13.4201.30
260210Kristian ErichsenByåsen IL13.5301.41
270196Tore LerenTolga IL13.5701.45
280189Olav Nergård TørsetRindals-Troll, IK14.3002.18
290217Ola Røstum BellingmoFlå IL14.4402.32
300194Martin Andre RindalsholtStrindheim IL Ski14.4902.37
34 påmeldte. 30 startet. 30 resultater. G 15 år 5,0km fri
PlassStart   Tid
10242Severin LillebergByåsen IL12.23 
20263Håvard NymoenTolga IL12.3400.11
30252Simen MidttunByneset IL12.5900.36
40260Bård ØstvangTolga IL13.0100.38
50247Krister RotvoldSelbu IL13.0700.44
60261Vegard Rønnin ValstadsveStjørdals-Blink, IL13.1300.50
70259Andreas KvamDalguten IL13.2100.58
80232Trond Einar Moe PedersliLeinstrand IL13.2200.59
90248Sondre Stenersen MichlerByåsen IL13.2801.05
100265Andreas EidsliSkaun IL13.3001.07
110239Joakim HjeldnesKlæbu IL13.3501.12
120234Torleif SyrstadLundamo IL13.4001.17
120253Bendik Steinkjer StandalByåsen IL13.4001.17
140222Sindre Sundfør SchyveByåsen IL13.4501.22
150241Eskil AskjemshaltenFjellørnen IL13.4601.23
160227Jacob Senderud StorliByaasen Skiklub13.4701.24
170264Oliver SugarenTolga IL13.4901.26
180235Sam Supphellen LillebergByåsen IL13.5101.28
190238Petter EbbesenOrkanger IF13.5401.31
200228Sigve Gederaas DenstadStjørdals-Blink, IL13.5801.35
210230Magne MyrmoRennebu IL13.5901.36
220243Kåre Johan ErikssonIL Varden14.0201.39
230244Johannes SvendsenLeinstrand IL14.0601.43
240254Hallgeir HaugenHeimdal Ski14.0801.45
250256Martin VangenFjellørnen IL14.1001.47
260221Petter SchyveByåsen IL14.1401.51
260251Eirik Fjær SkåreStrindheim IL Ski14.1401.51
280267Alexander Leüthen TrøenStrindheim IL Ski14.1701.54
290249Jonas G. BjørklimarkKlæbu IL14.2402.01
300268Oddbjørn SponåsSurnadal IL14.3002.07
310231Anders Ingebrigt LaugloLeinstrand IL14.3302.10
320270Espen HaugenStrindheim IL Ski14.3902.16
330262Jan Petter FøllFjellørnen IL14.4302.20
340246Ingebrigt EidLeik, IL14.5202.29
350269Endre BlikraStrindheim IL Ski14.5602.33
360257Simon AspHommelvik IL14.5702.34
370236Jakob GraabakByaasen Skiklub15.0302.40
380226Lasse Skånøy SøraasSkauga IL15.1702.54
390255Karl Petter FagerbekkSokna IL15.2603.03
400223Børge WiikHommelvik IL15.4503.22
410225Vemund Sjøvold SundalByåsen IL16.0703.44
420502Martin SkogsetTiller IL16.1203.49
51 påmeldte. 42 startet. 42 resultater. J 16 år 5,0km fri
PlassStart   Tid
10274Hanne BøgsethSteinkjer skiklub14.11 
20272Sigrid HaugnesFrol IL14.3200.21
30273Berit MogstadSurnadal IL14.3800.27
40279Silje Kant BjørnliSokna IL15.0200.51
50280Mali Galaaen RøssethSelbu IL15.1201.01
60278Sigrid SugarenTolga IL15.4101.30
70285Synne A. KorsbrekkeRustad IL15.4901.38
80282Stine BakkenLeik, IL15.5401.43
90277Vera SkletStrindheim IL Ski16.2202.11
100284Helga GjeldnesØvre Surnadal IL17.0102.50
110281Hanne LøsethBuvik IL17.3503.24
14 påmeldte. 11 startet. 11 resultater. J 15 år 5,0km fri
PlassStart   Tid
10307Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF13.44 
20287Ingeranne Strøm NakstadByaasen Skiklub14.3500.51
20294Hege LangmoÅlen IL14.3500.51
40292Wenche Aune SnildalsliKrokstadøra IL14.4200.58
50299Ida Uvsløkk NormannBørsa IL-ski14.5801.14
60303Hanne Setsaas HovenSelbu IL15.1101.27
70304Kristin HauglandStrindheim IL Ski15.1801.34
80289Anja ØstgaardHommelvik IL15.3101.47
90291Elisabeth BørsetSokna IL15.3501.51
100300Julie AagaardByaasen Skiklub15.3901.55
110295Liv Kaia ErikssonIL Varden15.5802.14
120293Hilde-marie HeksemHaltdalen IL16.0302.19
120309Mari MuanMeldal IL16.0302.19
140306Jenny StokkeSelbu IL16.1902.35
150310Christine FinsrudTiller IL16.2002.36
160301Marthe BergKrokstadøra IL16.4102.57
170296Thea ScheiOrkdal IL16.5103.07
180298Thea AndersskogMalvik IL17.0203.18
190286Mari Stenvold WikRøros IL17.0403.20
200288Ida AndersskogMalvik IL17.4303.59
210290Sunniva Renå HamreHommelvik IL18.3904.55
220308Hege S. GarbergOrkdal IL19.1205.28
26 påmeldte. 22 startet. 22 resultater. K 19/20 år 5,0km fri
PlassStart   Tid
10314Lene BjerkestrandÅlen IL13.19 
20322Heidi Kant BjørnliSokna IL13.3700.18
30320Silje Dahl BenumByåsen IL13.4400.25
40324Marte OldervollByåsen IL13.4500.26
50318Line SkjelstadåsIL Varden13.5100.32
60317Marit Askevold UlsundStrindheim IL Ski13.5300.34
70319Tove HegsethÅlen IL14.1200.53
80325Tina BøgsethSteinkjer skiklub14.1800.59
90321Marita BakkhaugFlatås IL14.2101.02
100316Heidi LangenByåsen IL14.4801.29
110315Gyda Kristin HyttehaugBudal IL14.5401.35
120327Elisabeth JenssenHommelvik IL15.1301.54
130326Kristine KlungerboByåsen IL15.3202.13
130328Margrete HjellenLeinstrand IL15.3202.13
15 påmeldte. 14 startet. 14 resultater. K 18 år 5,0km fri
PlassStart   Tid
10336Kari Øyre SlindOppdal IL13.20 
20330Maria Strøm NakstadByaasen Skiklub13.3400.14
30331Tine AagaardByaasen Skiklub13.4100.21
40334Kari Mørkved SyltenByaasen Skiklub13.5000.30
50335Tina FremoByåsen IL15.1501.55
60332Kristin MoeByåsen IL15.1901.59
70333Lena FløttumSokna IL15.2202.02
7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater. K 17 år 5,0km fri
PlassStart   Tid
10337Vilde Haugan BuhrkallMosvik IL13.37 
20339Martine Ranum LehnByaasen Skiklub13.4100.04
30342Tonje Uvsløkk HaugenBørsa IL-ski14.0400.27
40349Heidi HyttehaugBudal IL14.2700.50
50348Julie ArnesenByåsen IL14.3500.58
60344Berit Lillebudal SandnesRøros IL14.4901.12
70347Randi LandrøSkaun IL14.5501.18
80340Gunnhild BuggeEidsvåg IL15.1801.41
90341Tove EndalsvollBudal IL15.3601.59
100343Julie Dahl BenumByåsen IL15.4202.05
110338Marit SkoglundByåsen IL15.5302.16
Brutt0345Kristine UnsgårdLeik, IL  
13 påmeldte. 12 startet. 11 resultater. M 18 år 10km fri
PlassStart   Tid
10356Didrik TønsethByåsen IL23.37 
20366Mathias RundgreenByaasen Skiklub24.1200.35
30360Jørgen Bye BrevikStrindheim IL Ski24.3400.57
40354Anders Kjeka BroenKlæbu IL24.5001.13
50359Sverre SolligårdOrkdal IL24.5201.15
60353Mads Erik BergKrokstadøra IL25.0401.27
60372Johan Riseth HammerBørsa IL-ski25.0401.27
80355Sondre OldervollByåsen IL25.1001.33
90364Haakon EgelandStrindheim IL Ski25.1301.36
100368Eivind Sundset MoeByaasen Skiklub25.1501.38
110361Martin AasenRanheim Skiklubb25.3702.00
120370Johan BuggeEidsvåg IL25.3902.02
130369Gaute Solem HaugenSelbu IL25.4902.12
140352Espen StoklandHeimdal Ski25.5002.13
150376Martin MuanMeldal IL25.5702.20
160371Martin LefdalByåsen IL26.0302.26
170373Kristoffer GrøvByaasen Skiklub26.0502.28
180357Thomas Løfshus StaveliOrkdal IL26.1302.36
190374Fredrik Darell LurvikRanheim Skiklubb26.2602.49
200358Tor Olav ØienMolde & Omegn26.4203.05
210362Anders KregnesTrønder-Lyn26.4803.11
220375Erlend KonstadIL Leik/GST27.1103.34
230363Ingebrigt HøgholtRindals-Troll, IK30.0306.26
25 påmeldte. 23 startet. 23 resultater. M 17 år 10km fri
PlassStart   Tid
10386Karstein Johaug Jr.Nansen, IL24.27 
20392Hallvard LøfaldRindals-Troll, IK24.4900.22
30384Eirik SelvnesOrkdal IL24.5000.23
40393Håkon SelvnesOrkdal IL25.1200.45
50387Sondre MæhreByåsen IL25.3401.07
60391Simen OlafsenByaasen Skiklub25.4301.16
70388Fredrik S. HoltheByåsen IL25.4701.20
80396Rune Kjøsen TalsnesLeik, IL26.2001.53
90380Jakob Jensen HaugenTrønder-Lyn26.2902.02
100379Per Harald SkogstadLundamo IL26.4602.19
110398Håkon Støen GussiåsMolde og Omegn IF26.5302.26
120383Andreas HelgemoByåsen IL27.0202.35
120395Tormod VattenSurnadal IL27.0202.35
140399Erlend AuneViggja IL27.0302.36
150382Stian AuneByåsen IL27.1602.49
160390Morten RikstaddalLeik, IL27.4103.14
170397Ole Kristian StavFlå IL27.5403.27
180401Kjartan Berge SteinshamnByaasen Skiklub28.1203.45
190385Felix HoemSurnadal IL28.2403.57
23 påmeldte. 19 startet. 19 resultater. Kvinner senior 10km fri
PlassStart   Tid
10405Astrid Øyre SlindOppdal IL25.30 
20411Silje Øyre SlindOppdal IL26.4501.15
30404Rikke WennevoldStrindheim IL Ski28.2302.53
40410Christine DahlStrindheim IL Ski29.1303.43
50409Ingrid LorvikStrindheim IL Ski29.2903.59
60406Ingrid BjørklimarkKlæbu IL31.1605.46
70407Torunn Haugen BreivikMalvik IL31.5606.26
8 påmeldte. 7 startet. 7 resultater. M 19/20 år 15km fri
PlassStart   Tid
10439Tomas NorthugMosvik IL35.05 
20437Øyvind Ytterhus UtengenByåsen IL35.3600.31
30428Magnus MoholtÅlen IL35.4600.41
40419Ronny Fredrik AnsnesKlæbu IL35.4700.42
50426Joachim MoholdtÅlen IL36.1601.11
60431Kristian Riseth HammerBørsa IL-ski36.1801.13
70442Espen StørsethByåsen IL36.2601.21
80446Vidar UndebakkeRanheim Skiklubb36.3701.32
90448Eirik TelebondKlæbu IL36.4001.35
100415Ole Hartvik SkogstadLundamo IL36.4801.43
110447Marius BjørsethBratsberg IL36.5501.50
120430Kent Roger TangvikJonsvatnet IL37.2602.21
130420Nils Even DragmyrhaugÅlen IL37.2902.24
140432Kim André LangørgenKattem IL37.3602.31
150417Christian Fredrik SandStadsbygd IL37.4402.39
160424Sindre OslandStrindheim IL Ski37.4902.44
170414Trygve Sølberg EllingsenStrindheim IL Ski37.5002.45
180435Per Anders FøllFjellørnen IL37.5102.46
190443Are Gederaas DenstadStjørdals-Blink, IL38.0202.57
200444Marius S. GevingByåsen IL38.5503.50
210450Runar KrognesLeik, IL38.5703.52
220433Svend Erik HorgLundamo IL39.0103.56
230436Fredrik SvendsenByåsen IL39.0804.03
240422Eirik KvernstadKyrksæterøra IL39.2204.17
240429Stian FløttumSokna IL39.2204.17
260425Henrik André OlsenByåsen IL39.2404.19
270416Robert EnganNansen, IL39.3404.29
280421Magnus Schei BakkhaugMosvik IL40.0905.04
290449Jørgen FløttumSokna IL40.2005.15
300438Eirik NesvoldÅlen IL40.2705.22
310441Anders BjørnbethSelbu IL41.0405.59
320423Jon Hovind DjupByåsen IL41.1106.06
330445Øyvind MjønesHessdalen IL42.2807.23
340418Vegard DahleByåsen IL43.5908.54
Brutt0440Gaute S. SlettestølHeimdal Ski  
37 påmeldte. 35 startet. 34 resultater. Menn senior 50+ 15km fri
PlassStart   Tid
10452Jarle ThonstadHeimdal Ski42.13 
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. Menn senior 36-50 år 15km fri
PlassStart   Tid
10453Kjell Ove OftedalHaltdalen IL39.14 
20454Arne MoholdtÅlen IL40.5301.39
30483Jon RøstumFlå IL43.5804.44
4 påmeldte. 3 startet. 3 resultater. Menn senior 15km fri
PlassStart   Tid
10465Daniel Myrmæl HelgestadByåsen IL34.34 
20477Ole-Marius BachByåsen IL34.3600.02
30464Jan Gisle GranmoSokna IL34.5400.20
40469Hans Petter LykkjaDalguten IL35.1800.44
50462John BjørgårdNordreisa IL35.2100.47
60494Eirik LorentsenInderøy IL35.2900.55
70476Tore Bjørseth BerdalByåsen IL35.3801.04
80493Petter EliassenByaasen Skiklub35.4401.10
90460Ole RønningSkogn IL35.5901.25
100491Lars JensenTrønder-Lyn36.0801.34
110461Lars HyttehaugBudal IL36.2201.48
120473Kjell-Christian MarksetByåsen IL36.2301.49
130475Syver NygårdByåsen IL36.2801.54
140484Øystein, Kvaal ØsterbøStrindheim IL Ski36.3001.56
150487Lars Hol MoholdtRindals-Troll, IK36.3101.57
160470Eigil Kosi JarenByåsen IL37.0902.35
170479Einar Askevold UlsundByåsen IL37.3703.03
180481Sveinung Hestad StrandByåsen IL37.5003.16
190480Espen RianStadsbygd IL38.0503.31
200467Henrik BrovoldByåsen IL38.2103.47
210474Bård VinsnesbakkSingsås IL38.2803.54
220471Kristian BruasetRanheim Skiklubb38.3203.58
230463Wilhelm IversenDalguten IL38.5304.19
240466Tor Einar SandvikMeldal IL39.0304.29
250492Kristian GrøvByaasen Skiklub39.3104.57
260490Guttorm NygårdByåsen IL39.5405.20
270456Jan Peder HegdahlOrkdal IL40.3806.04
280472Øyvind BuggeEidsvåg IL40.3906.05
290485Simen SmisethHommelvik IL41.4707.13
35 påmeldte. 29 startet. 29 resultater.

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut