-->
BLINK-linker under nyhet nr. 2
RESULTATER: Stadionmila| Skeikampen Rundt| BLINK Lør: Kvinner 10 km| Menn 15 km| SS Kvinner| SS Menn| Fre: Kvinner| Menn| SS Kvinner| SS Menn| Tor: Lysebotn Opp| Alle andre arrangementer

Junior-VM mønstring sprint- herrer

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Spar cup sjusjøen Søndag
.
13.12.09
Resultatliste M 19/20 år Sprint Fri  Return
Plass  Navn Klasse                 Prolog  Kvart  Semi  Finale 
1 Pål Golberg  Gol IL  02:49,90(1) 1 1 1 A
2 Ånund Lid Byggland  Høydalsmo IL  02:52,30(2) 2 2 2 A
3 Tomas Northug  Strindheim IL  02:58,10(12) 1 1 3 A
4 Didrik Tønset  Byåsen IL  02:57,40(9) 3 3 4 A
5 Andreas Nygaard  Burfjord IL  02:59,20(15) 1 3 5 A
6 Sindre Bjørnstad Skar  Bærums Verk IF  02:54,90(4) 1 2 6 A
7 Eirik Telebond  Klæbu IL  03:00,70(23) 1 4 
8 Martin V. Nordrum  Ringebu/Fåvang SK  03:00,90(24) 2 4 
9 Magnus Moholt  Ålen IL  02:56,00(6) 2 5 
10 Mads O.G. Madsgård  Konnerud IL  02:57,30(8) 2 5 
11 Erik Bergfald Brovold  Tynset IF  02:57,50(10) 2 6 
12 Simen Lanes  Oseberg Skilag  02:57,80(11) 3 6 
13 Henrik Struksnes  Kjelsås IL - ski/ Team Kollen  02:59,30(16) 3  
14 Emil Nyeng  Ringebu/Fåvang SK  02:59,70(17) 3  
15 Sondre Turvoll Fossli  Hokksund IL  03:00,10(18) 3  
16 Kjetil Ims  Asker SK  02:59,00(14) 4  
17 Morten Vannebo  Steinkjer SK  03:00,40(21) 4  
18 Halvor Korbøl Thoner  Slåstad IL/ Team Odal  03:01,20(26) 4  
19 Stian Hoelgaard  Gjesdal IL  03:01,40(28) 4  
20 Nils Magnus Bøen Grave  Korlevoll, IL  03:01,50(29) 4  
21 Eivind Bakkene  Øystre Slidre IL/ Team Synnfjell  02:58,80(13) 5  
22 Joakim Grevstad  Fossum IF  03:00,30(20) 5  
23 Audun Formo Hay  Lyn Ski/ Team Kollen  03:00,60(22) 5  
24 Thomas Kjær  Stokke IL  03:01,10(25) 5  
25 Martin Nyenget  Siggerud IL - Ski  03:01,30(27) 5  
26 Andrew Musgrave  Hovden Sportsklubb  02:54,50(3) 6  
27 Mats Rudin Resaland  Bever'n, IL  02:55,50(5) 6  
28 Håvard Solås Taugbøl  Lillehammer Skiklub  02:57,00(7) 6  
29 Anders Bødtker  Bykle IL  03:00,20(19) 6  
30 Eskil Smith Sørhøy  Steinkjer SK  03:01,80(30) 6  
31 Marcus Wiseth  Steinkjer SK  03:02,20(31)   
32 Espen Kveli  Lierne IL  03:02,30(32)   
33 Sindre Selvig  Kjelsås IL - ski/ Team Kollen  03:02,30(32)   
34 Daniel Stock  Vadsø SK  03:02,40(34)   
35 Bendik Persch Andersen  Lyn Ski/ Team Kollen  03:02,40(34)   
36 Ola Berg Fines  Strindheim IL  03:02,70(36)   
37 Marius Caspersen Falla  Gjerdrum IL  03:03,00(37)   
38 Endre Turvoll Fossli  Hokksund IL  03:03,10(38)   
39 Håkon Hjelstuen  Team Kollen/ Team Kollen  03:03,10(38)   
40 Emil Iversen  IL Varden  03:03,20(40)   
41 Jørgen Thorud Grinna  Hokksund IL  03:03,30(41)   
42 Mads Ek Strøm  Bærums Verk IF  03:03,40(42)   
43 Sjur Prestsæter  Lillehammer Skiklub  03:03,50(43)   
44 Håkon Ramstad  Gjøvik SK/ Gjøvik/Toten Langrenn  03:03,50(43)   
45 Ove Bjørknes  Alta IF/ Team Nordlysbyen Ski  03:03,50(43)   
46 Henrik Bye Øren  Lillehammer Skiklub  03:03,60(46)   
47 Oddgeir Ommelstad  Torpa Ski/ Team Synnfjell  03:03,70(47)   
48 Ole-Henrik Kabbe  Bærums Verk IF  03:03,70(47)   
49 Sondre Oldervoll  Byåsen IL  03:03,80(49)   
50 Mathias Rundgreen  Byaasen Skiklub  03:04,00(50)   
51 Joachim Pettersen  Strømmen og Lillestrøm SK/ Team Synnfjell  03:04,10(51)   
52 Are Martin Stenberg  Kjelsås IL - ski  03:04,10(51)   
53 Haakon Egeland  Strindheim IL  03:04,20(53)   
54 Håvard Haga  Åsen IL  03:04,20(53)   
55 Karstein Jr. Johaug  Nansen, IL  03:04,40(55)   
56 Pål Kristian Grue Tufte  Geilo IL  03:04,47(56)   
57 Christian Tvedt Bugge  Kvaløysletta Skilag  03:04,70(57)   
58 Tarjei Solli  Skogn IL  03:05,40(58)   
59 Simen Rise Aaslund  Gjøvik SK/ Gjøvik/Toten Langrenn  03:05,68(59)   
60 Sindre Aftret Løseth  Inderøy IL  03:05,70(60)   
61 Pål Trøan Aune  Steinkjer SK  03:06,10(61)   
62 Simen Sandbu Strand  Trysilgutten, IL  03:06,30(62)   
63 Vidar Undebakke  Ranheim SK  03:06,30(62)   
64 Ole Røgeberg  Kjelsås IL - ski/ Team Kollen  03:06,40(64)   
65 Henrik Bakke  Team Synnfjell/ Team Synnfjell  03:06,40(64)   
66 Anders Engene Bjåland  Gol IL  03:06,40(64)   
67 Einar Flaktveit Moxnes  Viking, TIF  03:06,50(67)   
68 Jonas Tajet  Raufoss IL  03:06,50(67)   
69 Torgeir Skjeldnes  Brøttum IL/ Team Sjusjøen  03:06,70(69)   
70 Espen Udjus Frorud  Skiptvet IL  03:06,70(69)   
71 Marius Geving  Byåsen IL  03:07,10(71)   
72 Michael Eriksson  Lillehammer Skiklub  03:07,50(72)   
73 Kristian Ankersen  Oseberg Skilag  03:07,60(73)   
74 Marius Andreassen  Gjerdrum IL  03:07,60(73)   
75 Marius Vegheim  Gjerdrum IL  03:07,60(73)   
76 Marius Bjørseth  Bratsberg IL  03:07,70(76)   
77 Sjur Moe Grevsgård  Geilo IL  03:07,70(76)   
78 Mads Erik Berg  Krokstadøra IL  03:07,80(78)   
79 Johan Riseth Hammer  Børsa IL  03:07,80(78)   
80 Audun Sveen Frogner  Vang Skiløperforening  03:08,00(80)   
81 Emil Oliver Andersen  Konnerud IL  03:08,10(81)   
82 Mathis Dahl Fenre  Heming, IL/ Team Kollen  03:08,20(82)   
83 Vebjørn Gilde  Strandbygda IL  03:08,20(82)   
84 Magnus Hattestad Hovland  Jardar IL  03:08,20(82)   
85 Teodor Strand Johansen  Gjøvik SK  03:08,30(85)   
86 Jonas Selstad  Rustad IL  03:08,70(86)   
87 Martin Hegrenes  Førde Il  03:08,80(87)   
88 Robert Roland Granseth  Lillehammer Skiklub  03:09,20(88)   
89 Sondre Myroldhaug  Bærums Verk IF  03:09,40(89)   
90 Gisle Vestmo  Team Synnfjell/ Team Synnfjell  03:09,60(90)   
91 Jørgen Hodnebrog  Rygene IL  03:09,60(90)   
92 Jørgen Bye Brevik  Strindheim IL  03:09,70(92)   
93 Peder Stadaas  Heming, IL/ Team Kollen  03:09,90(93)   
94 Eirik Kjoersvik Kvernstad  Kyrksæterøra IL  03:10,00(94)   
95 Henrik Unhjem-Teigenes  Bærums Verk IF  03:10,00(94)   
96 Simen Fagerhøi  Birkebeineren, IF  03:10,30(96)   
97 Martin Bekken Nilsen  Sjåstad Vestre Lier  03:10,40(97)   
98 Bjørner Olsen  Ringebu/Fåvang SK  03:10,70(98)   
99 Andreas Grimstvedt  Fossum IF  03:10,90(99)   
100 Erlend Nydal  Njård/ Team Kollen  03:11,00(100)   
101 Torstein Østnor  Lierne IL  03:12,10(101)   
102 Jørgen Barland  Sannidal IL  03:12,90(102)   
103 Simen Engbretsen Nordli  Vang Skiløperforening  03:13,00(103)   
104 Joachim Klungseth  Oseberg Skilag  03:14,30(104)   
105 Fredrik Stenen  Øyer-Tretten IF  03:15,30(105)   
106 Johannes Sørli Hagerup  Hamar SK  03:15,70(106)   
107 Sveinung Brenno Flæthe  Gol IL  03:16,00(107)   
108 Erik Rokkerud  Strømmen og Lillestrøm SK  03:17,20(108)   
109 Vegard Hamnes  Øyer-Tretten IF  03:17,80(109)   
110 Kristoffer Nylund  Høybråten og Stovner IL/ Team Kollen  03:17,80(109)   
111 Sigurd Austefjord  Imås, IL  03:17,80(109)   
112 Markus Thrygg  Jardar IL  03:17,90(112)   
113 Karl Peter Kristensen  Nordreisa IL  03:18,90(113)   
114 Carsten Christensen  Voss IL  03:19,20(114)   
115 Sondre Unnestad  Skiptvet IL  03:19,60(115)   
116 Jostein Mauer  Høybråten og Stovner IL  03:20,60(116)   
117 Christian August Francke  Bærums Skiklub  03:21,60(117)   
118 Kristoffer Hovland Berg  Bærums Verk IF  03:22,50(118)   
119 Andersen Oldereid  Lyn Ski  03:22,70(119)   
120 Rogan Brown  Geilo IL  03:26,10(120)   
121 Fredrik Grøvdal  Lyn Ski  03:31,00(121)  
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut