NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER
Justyna Kowalczyk på vei mot prologseier under VM-sprinten i Falun 2015. Foto: NordicFocus.

Justyna Kowalczyk på vei mot prologseier under VM-sprinten i Falun 2015. Foto: NordicFocus.

Justyna Kowalczyk leder Birken ved Sjusjøen

Justyna Kowalczyk, Team Santander, og Masako Ishida fra Team United Bakeries er i front ved Sjusjøen etter 40 av 54 kilometer i Birkebeinerrennet. Her er alle tidene for damenes elitegruppe:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!

Uleselig tekst

Passering for Kvinner Elite ved Sjusjøen i Birkebeinerrennet - 19. mars 2016.

Uoffisielt
Kvinner Elite

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 313 Justyna Kowalczyk Team Santander 2:21:48,4
2 304 Masako Ishida Team United Bakeries 2:21:49,3
3 303 Seraina Boner Team Exspirit 2:22:33,4
4 301 Britta Johansson Norgren Lager 157 Ski Team 2:24:17,3
5 309 Astrid Øyre Slind Team United Bakeries 2:26:45,8
5 302 Katerina Smutna Team Santander 2:26:45,8
7 373 Tiril Udnes Weng Nes Ski 2:27:02,2
8 336 Kari Vikhagen Gjeitnes Henning Skilag - Ski 2:28:35,7
9 333 Anouk  Faivre-Picon nordique crédit agricole franche comté 2:28:59,2
10 307 Sara Lindborg Team Skistart.com 2:30:22,1
11 372 Lotta Udnes Weng Nes Ski 2:30:36,1
12 305 Lina Korsgren Team PIONEER Investments - Craft 2:31:01,8
13 306 Annika Löfström Team Exspirit 2:35:10,1
14 315 Klara Moravcova Silvini Madshus Team 2:35:52,3
15 322 Kristin Antonsen NTNUI 2:35:53,4
16 337 Berit Gjelten Oslo Sportslager/Vestbyen IL 2:36:03,6
17 367 Helene Söderlund IFK Mora Sk 2:38:31,5
18 345 Kathrine Kvernmo Bardu il 2:40:08,0
19 380 Amalie Ous Nes Ski 2:40:15,2
20 312 Emilia Lindstedt TEAM SkiProAm 2:40:35,0
21 308 Kristina Roberto Team Skistart.com 2:41:03,1
22 357 Pia Helene Paulsen Rustad IL 2:41:42,4
23 346 Barbro Kvåle Lillehammer Skiklub/Rekruttlandslaget 2:41:43,5
24 347 Roxane Lacroix Team Nordique Credit Agricole Franche Comté 2:41:46,1
25 327 Evelina  Bångman TEAM SkiProAm 2:43:58,5
26 370 Marit Vala Rustad IL 2:44:02,4
27 361 Astrid-Kristin Ruud Hakadal/Hufserypene 2:44:14,2
28 326 Trine Breen NTNUI 2:44:15,5
29 354 Anne Kristine Nevin Byaasen Skiklubb 2:44:36,3
30 343 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening/Team SKIGO 2:44:39,5
31 344 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 2:45:18,9
32 348 Hilde Losgård Landheim Lillehammer skiklub team coop talent 2:45:22,8
33 362 Hege Skari Lillehammer Skiklub 2:46:11,1
34 320 Marie-Caroline Godin TEAM NORDIQUE CREDIT AGRICOLE FRANCHE COMTE 2:47:09,4
35 338 Mari Støen Gussiås Lillehammer Skiklub / Team Veidekke Innlandet 2:47:10,5
36 331 Therese Engen Swix Sport AS 2:47:47,1
37 332 Marit Engeseth Lyn Ski 2:48:08,8
38 339 Anniken Hjellbakk Hole Sunnyven IL 2:48:59,3
39 359 Terhi Pollari Tampereen Pyrinto 2:48:59,5
40 329 Eli Anne Dvergsdal   2:50:14,7
41 328 Chantal Carlen SAS Fribourg 2:50:15,2
42 366 Lin Iren Sætre Team Sport 1 Sentrum Sport Trysil 2:50:57,6
43 335 Marie Renée Sørum Gangsø Svea skilag 2:51:12,1
44 365 Barbro Sætha Lyn Ski 2:51:16,4
45 369 Guro Jordheim Hemsedal IL/Team Hallingdal 2:51:18,8
46 314 Tone Sundvor Dahl Team Synnfjell 2:51:28,5
47 374 Marte Sofie Buraas Team Synnfjell 2:52:51,7
48 375 Stine Fallingen Ødegård Lyn Ski 2:52:54,8
49 378 Julie Synnøve Ensrud Trøsken/NTG Geilo 2:53:27,1
50 311 Rahel Imoberdorf TEAM XCALIBUR LILL SPORT 2:53:59,4
51 379 Ragnhild Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 2:54:03,8
52 356 Céline Chopard  Lallier Team Nordique Credit Agricole Franche Comté 2:55:31,3
53 364 Emily Stitt Mansfield Nordic Club/OSI Langrenn 2:55:49,0
54 341 Anne Hørsand Ilseng il 2:56:04,7
55 368 Maren Thomasgaard Team Skigo 2:56:12,3
56 325 Ragnhild Bolstad Forsvaret/Åslia skilag 2:56:27,4
57 376 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF 2:56:29,0
58 352 Ine Løvlien Lillehammer Skiklub 2:57:04,7
59 340 Gunn Sande Holtan Surnadal il 2:57:26,2
60 371 Maren Wangensteen Øystre slide il 2:58:06,2
61 363 Hilde Fenne Bjørgum IL 2:58:51,1
62 318 Kari Øvsthus OPIL 2:59:29,7
63 330 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL 2:59:53,8
64 351 Ingrid Lundanes Emblem il langrenn 3:02:12,0
65 321 Ragnhild Amlie Entra ASA/Try IL 3:03:06,9
66 317 Svenja Hoelzle Team Synnfjell 3:03:11,9
67 334 Christin Flatum Brandbu IF 3:03:51,0
68 350 Benedikte Liepelt Molde og Omegn IF - Ski 3:04:29,0
69 319 Ingeborg Dahl Ringkollen Skiklubb 3:05:03,5
70 323 Anne Maren Utne Belsby Kjelsås IL 3:12:22,5

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus