PETTER NORTHUG
DU GA ALLTID ALT - VI TAKKER DEG!!!
Innspurten under herrenes oppgjør av La Sgambeda 2017, renn nummer 2 i Visma Ski Classics, hvor seieren gikk til Andreas Nygaard. Foto: Magnus Östh/Visma Ski Classics.

Innspurten under herrenes oppgjør av La Sgambeda 2017, renn nummer 2 i Visma Ski Classics, hvor seieren gikk til Andreas Nygaard. Foto: Magnus Östh/Visma Ski Classics.

La Sgambeda: Passering 15,6 av 35 km

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics, det italienske La Sgambeda, ruller på for fullt.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Få hele Langrenn +


Kjøp abonnement - Rask tilgang alle artikler
Velg uke, måned, 3 måneder eller år.

* Abonnement bestilles raskt i dette vinduet!

Allerede abonnent, logg inn via vinduet under:

Uleselig tekst

Lørdagens langløp, det italienske La Sgambeda, ruller på for fullt.

Dette er stillingen per nå i rennet som inngår i langløpscupen Visma Ski Classics (se unnagjort distanse i dette oppslagets tittel):

Kvinner

# first name last name country team time
1 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 0:43:23.2
2 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 0:43:23.8+(0.6)
3 Astrid Øyre Slind NOR Team Koteng 0:43:24.0+(0.8)
4 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 0:43:24.8+(1.5)
5 Kari Vikhagen Gjeitnes NOR Team Santander 0:43:25.5+(2.3)
6 Sara Lindborg SWE Team Serneke 0:43:25.7+(2.5)
7 Anastasiia Vlasova RUS   0:43:27.0+(3.7)
8 Barbara Jezersek AUS Bauer Ski Team 0:43:45.5+(22.3)
9 Laila Kveli NOR Team Tynell 0:43:47.3+(24.1)
10 Evelina Bångman SWE Team Mäenpää 0:44:40.1+(1:16.9)
11 Nadezhda Shunyaeva RUS Russian Marathon Team 0:45:08.1+(1:44.9)
12 Viktoria Melina RUS Russian Marathon Team 0:45:08.9+(1:45.7)
13 Terhi Pollari FIN Team Mäenpää 0:45:10.8+(1:47.6)
14 Sandra Schützová CZE Silvini Madshus team 0:45:13.7+(1:50.5)
15 Niina Virtanen FIN FullFit Team 0:45:15.0+(1:51.8)
16 Jessica Wirth GER Team Forever Nordic 0:46:18.4+(2:55.2)
17 Chiara Caminada ITA   0:48:03.3+(4:40.1)
18 Karolína Bícová CZE Vltava Fund Craft Team 0:48:04.8+(4:41.6)
19 Franziska Müller GER Team Forever Nordic 0:48:06.3+(4:43.1)
20 Nicole Donzallaz SUI   0:48:49.6+(5:26.4)
21 Camilla Lillefjell NOR   0:49:17.1+(5:53.8)
22 Kateřina Mondlová CZE   0:49:23.6+(6:00.4)
23 Natalia Zernova RUS   0:49:24.9+(6:01.6)
24 Broll Veronica ITA   0:49:47.7+(6:24.5)
25 Terttu Lappi FIN FullFit Team 0:51:19.6+(7:56.4)
26 Ulla Hornfeck GER   0:53:34.8+(10:11.6)
27 Laura Restagno ITA   0:54:53.2+(11:30.0)
28 Katja Mjoesund FIN   0:55:38.6+(12:15.4)
29 Melina Mayer SUI   0:56:24.9+(13:01.7)
30 Anna Van Der Rhee NED   0:56:54.2+(13:31.0)
31 Helen Merilo EST   0:56:57.6+(13:34.4)
32 Monica Confortola ITA   0:58:02.2+(14:39.0)
33 Laura Colnaghi Calissoni ITA   0:58:16.4+(14:53.2)
34 Anna Chernilovskaya NED   0:58:39.2+(15:16.0)
35 Michaela Prochazkova CZE   1:00:02.4+(16:39.2)
36 Chelsea Little USA   1:00:34.7+(17:11.5)
37 Manuela Leonardi SUI   1:01:26.1+(18:02.9)
38 Monica Lillefjell NOR   1:01:30.8+(18:07.6)
39 Cristina Zana ITA   1:01:55.8+(18:32.5)
40 Elena Anosova RUS   1:02:15.2+(18:52.0)
41 Ekaterina Melnichenko RUS   1:02:38.8+(19:15.6)
42 Simona Martinelli ITA   1:04:17.3+(20:54.1)
43 Jadvyga Grinkevic LTU   1:04:37.3+(21:14.1)
44 Aile Kaljumae EST   1:04:44.0+(21:20.8)
45 Alessia Faggio ITA   1:05:13.7+(21:50.5)
46 Valentina Moioli ITA   1:05:51.3+(22:28.1)
47 Federica Schievenin ITA   1:06:24.0+(23:00.8)
48 Ute Schmeiß GER   1:07:16.9+(23:53.7)
49 Petra Wurzer AUT   1:07:47.1+(24:23.9)
50 Anja Verdiesen NED   1:07:49.9+(24:26.7)

Menn

# first name last name country team time
1 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 0:37:11.2
2 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 0:37:11.4+(0.1)
3 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 0:37:11.5+(0.3)
4 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 0:37:12.3+(1.0)
5 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 0:37:13.1+(1.8)
6 Anders Aukland NOR Team Santander 0:37:14.2+(2.9)
7 Andreas Nygaard NOR Team Santander 0:37:15.4+(4.1)
8 Ari Luusua FIN Team Mäenpää 0:37:15.9+(4.6)
9 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 0:37:16.5+(5.2)
10 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 0:37:16.5+(5.3)
11 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 0:37:17.2+(5.9)
12 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 0:37:17.5+(6.2)
13 Rikard Tynell SWE Team Tynell 0:37:18.0+(6.7)
14 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 0:37:18.7+(7.4)
15 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 0:37:18.7+(7.4)
16 Niko Koskela FIN Team Mäenpää 0:37:19.6+(8.3)
17 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 0:37:19.9+(8.6)
18 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 0:37:20.2+(8.9)
19 Simen Østensen NOR Team BN Bank 0:37:20.6+(9.3)
20 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 0:37:20.9+(9.7)
21 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 0:37:21.6+(10.3)
22 Anders Høst NOR Team Serneke 0:37:21.8+(10.5)
23 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 0:37:22.6+(11.3)
24 Oskar Kardin SWE Team Santander 0:37:22.8+(11.5)
25 Bob Impola SWE Team Serneke 0:37:23.2+(11.9)
26 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 0:37:23.4+(12.2)
27 Klas Nilsson SWE Team Igne 0:37:24.7+(13.5)
28 Eugeniy Dementiev RUS   0:37:25.0+(13.8)
29 Antti Lampinen FIN Team Peltonen 0:37:25.5+(14.2)
30 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team 0:37:26.1+(14.8)
31 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 0:37:26.3+(15.0)
32 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:37:26.9+(15.6)
33 Torgeir Skare Thygesen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 0:37:27.9+(16.6)
34 Francesco Ferrari ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:37:27.9+(16.7)
35 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 0:37:28.5+(17.2)
36 Maxim Kovalev RUS Russian Marathon Team 0:37:28.7+(17.4)
37 Jens Eriksson SWE Team Tynell 0:37:30.0+(18.7)
38 Robin Frost GER Team Forever Nordic 0:37:30.1+(18.8)
39 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner 0:37:30.8+(19.5)
40 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 0:37:31.2+(19.9)
41 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 0:37:31.9+(20.6)
42 Jiří Ročárek CZE Vltava Fund Craft Team 0:37:32.3+(21.0)
43 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 0:37:33.4+(22.2)
44 Stian Berg NOR Team Synnfjell 0:37:34.2+(22.9)
45 Nils Weirich GER Team Forever Nordic 0:37:38.1+(26.8)
46 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 0:37:38.8+(27.6)
47 Thomas Freimuth GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 0:37:53.8+(42.5)
48 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 0:37:54.8+(43.6)
49 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 0:37:56.1+(44.9)
50 Eric Thomas GER Team Forever Nordic 0:38:16.0+(1:04.7)

* Langrenn Pluss (+): Ekstra godt stoff og fyldigere artikler
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut