PETTER NORTHUG
DU GA ALLTID ALT - VI TAKKER DEG!!!
Innspurten under herrenes oppgjør av La Sgambeda 2017, renn nummer 2 i Visma Ski Classics, hvor seieren gikk til Andreas Nygaard. Foto: Magnus Östh/Visma Ski Classics.

Innspurten under herrenes oppgjør av La Sgambeda 2017, renn nummer 2 i Visma Ski Classics, hvor seieren gikk til Andreas Nygaard. Foto: Magnus Östh/Visma Ski Classics.

La Sgambeda: Passering 8,2 av 35 km

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics, det italienske La Sgambeda, ruller på for fullt.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Få hele Langrenn +


Kjøp abonnement - Rask tilgang alle artikler
Velg uke, måned, 3 måneder eller år.

* Abonnement bestilles raskt i dette vinduet!

Allerede abonnent, logg inn via vinduet under:

Uleselig tekst

Lørdagens langløp, det italienske La Sgambeda, ruller på for fullt.

Dette er stillingen per nå i rennet som inngår i langløpscupen Visma Ski Classics (se unnagjort distanse i dette oppslagets tittel):

Kvinner

# first name last name country team time
1 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 0:20:46.5
2 Kari Vikhagen Gjeitnes NOR Team Santander 0:20:47.0+(0.5)
3 Astrid Øyre Slind NOR Team Koteng 0:20:47.8+(1.3)
4 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 0:20:48.2+(1.7)
5 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 0:20:50.5+(4.0)
6 Laila Kveli NOR Team Tynell 0:20:50.9+(4.4)
7 Sara Lindborg SWE Team Serneke 0:20:51.4+(4.9)
8 Anastasiia Vlasova RUS   0:21:12.7+(26.1)
9 Evelina Bångman SWE Team Mäenpää 0:21:13.1+(26.5)
10 Barbara Jezersek AUS Bauer Ski Team 0:21:13.5+(27.0)
11 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer 0:21:14.0+(27.5)
12 Terhi Pollari FIN Team Mäenpää 0:21:27.2+(40.6)
13 Nadezhda Shunyaeva RUS Russian Marathon Team 0:21:32.8+(46.2)
14 Niina Virtanen FIN FullFit Team 0:21:33.0+(46.5)
15 Sandra Schützová CZE Silvini Madshus team 0:21:33.2+(46.6)
16 Viktoria Melina RUS Russian Marathon Team 0:21:33.7+(47.1)
17 Jessica Wirth GER Team Forever Nordic 0:21:41.5+(55.0)
18 Franziska Müller GER Team Forever Nordic 0:22:11.8+(1:25.3)
19 Karolína Bícová CZE Vltava Fund Craft Team 0:22:30.6+(1:44.1)
20 Chiara Caminada ITA   0:22:55.8+(2:09.2)
21 Nicole Donzallaz SUI   0:23:10.4+(2:23.8)
22 Natalia Zernova RUS   0:23:11.1+(2:24.6)
23 Kateřina Mondlová CZE   0:23:11.6+(2:25.0)
24 Camilla Lillefjell NOR   0:23:11.7+(2:25.1)
25 Broll Veronica ITA   0:23:27.3+(2:40.8)
26 Terttu Lappi FIN FullFit Team 0:23:49.9+(3:03.3)
27 Ulla Hornfeck GER   0:25:42.1+(4:55.6)
28 Helen Merilo EST   0:26:01.6+(5:15.0)
29 Katja Mjoesund FIN   0:26:11.5+(5:24.9)
30 Melina Mayer SUI   0:26:22.2+(5:35.7)
31 Laura Restagno ITA   0:26:24.4+(5:37.8)
32 Anna Van Der Rhee NED   0:26:35.6+(5:49.0)
33 Monica Confortola ITA   0:27:03.0+(6:16.5)
34 Michaela Prochazkova CZE   0:27:08.8+(6:22.2)
35 Laura Colnaghi Calissoni ITA   0:27:31.1+(6:44.5)
36 Anna Chernilovskaya NED   0:28:07.8+(7:21.3)
37 Monica Lillefjell NOR   0:28:53.0+(8:06.5)
38 Chelsea Little USA   0:28:54.5+(8:07.9)
39 Cristina Zana ITA   0:29:11.0+(8:24.4)
40 Ekaterina Melnichenko RUS   0:29:12.0+(8:25.4)
41 Aile Kaljumae EST   0:29:41.1+(8:54.6)
42 Valentina Moioli ITA   0:30:09.9+(9:23.3)
43 Alessia Faggio ITA   0:30:10.6+(9:24.0)
44 Manuela Leonardi SUI   0:30:16.3+(9:29.7)
45 Elena Anosova RUS   0:30:35.6+(9:49.1)
46 Jadvyga Grinkevic LTU   0:31:19.0+(10:32.4)
47 Ute Schmeiß GER   0:31:27.1+(10:40.6)
48 Anja Verdiesen NED   0:31:32.4+(10:45.8)
49 Petra Wurzer AUT   0:31:44.3+(10:57.7)
50 Simona Martinelli ITA   0:31:48.4+(11:01.9)

Menn

# first name last name country team time
1 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 0:17:42.0
2 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 0:17:43.2+(1.2)
3 Oskar Kardin SWE Team Santander 0:17:45.3+(3.3)
4 Andreas Nygaard NOR Team Santander 0:17:49.5+(7.5)
5 Simen Østensen NOR Team BN Bank 0:17:49.8+(7.8)
6 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 0:17:50.1+(8.1)
7 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 0:17:50.5+(8.5)
8 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 0:17:50.7+(8.7)
9 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 0:17:51.1+(9.1)
10 Klas Nilsson SWE Team Igne 0:17:51.1+(9.1)
11 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 0:17:51.4+(9.4)
12 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 0:17:51.6+(9.5)
13 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team 0:17:51.7+(9.7)
14 Ari Luusua FIN Team Mäenpää 0:17:51.9+(9.9)
15 Bob Impola SWE Team Serneke 0:17:52.6+(10.6)
16 Antti Lampinen FIN Team Peltonen 0:17:53.3+(11.2)
17 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:17:53.4+(11.3)
18 Francesco Ferrari ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:17:54.2+(12.2)
19 Niko Koskela FIN Team Mäenpää 0:17:54.4+(12.4)
20 Rikard Tynell SWE Team Tynell 0:17:54.7+(12.7)
21 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 0:17:55.1+(13.1)
22 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 0:17:55.5+(13.5)
23 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 0:17:55.9+(13.9)
24 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 0:17:56.8+(14.7)
25 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 0:17:57.1+(15.1)
26 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 0:17:58.0+(16.0)
27 Jens Eriksson SWE Team Tynell 0:17:58.5+(16.5)
28 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 0:18:00.3+(18.2)
29 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 0:18:00.7+(18.7)
30 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 0:18:01.1+(19.0)
31 Anders Høst NOR Team Serneke 0:18:01.6+(19.6)
32 Maxim Kovalev RUS Russian Marathon Team 0:18:02.4+(20.3)
33 Anders Aukland NOR Team Santander 0:18:05.4+(23.4)
34 Torgeir Skare Thygesen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 0:18:05.8+(23.8)
35 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 0:18:07.0+(25.0)
36 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 0:18:07.6+(25.5)
37 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 0:18:08.2+(26.1)
38 Eugeniy Dementiev RUS   0:18:08.2+(26.2)
39 Nils Weirich GER Team Forever Nordic 0:18:08.6+(26.6)
40 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 0:18:09.4+(27.4)
41 Jiří Ročárek CZE Vltava Fund Craft Team 0:18:11.1+(29.1)
42 Eric Thomas GER Team Forever Nordic 0:18:12.3+(30.2)
43 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 0:18:13.2+(31.2)
44 Christoffer Lindvall FIN Team Mäenpää 0:18:14.2+(32.1)
45 Jakub Pšenička CZE Vltava Fund Craft Team 0:18:15.8+(33.7)
46 Stian Berg NOR Team Synnfjell 0:18:16.2+(34.1)
47 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner 0:18:16.5+(34.5)
48 Robin Frost GER Team Forever Nordic 0:18:16.7+(34.6)
49 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 0:18:17.0+(35.0)
50 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:18:17.3+(35.3

* Langrenn Pluss (+): Ekstra godt stoff og fyldigere artikler
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut