Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Advertisment
Advertisment
KM fristil Akershus
Advertisment
KM 2003 Friteknikk Nes Skianlegg 26.01.2003 Rennleder: Rune ÅslundLøypesjef: Martin EggumTeknisk delegert: Jan Eriksen Resultat Jenter 12 år Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter 1 0005 Ingerlise W. Jensen Jardar IL 09.49,2 2 0006 Tiril Eckhoff Fossum IF 10.00,2 00.11,0 3 0020 Camilla Callesen Heggedal IL 10.05,0 00.15,8 4 […]
Advertisment
27.01.2003
KM 2003 Friteknikk Nes Skianlegg 26.01.2003
Rennleder: Rune Åslund
Løypesjef: Martin Eggum
Teknisk delegert: Jan
Eriksen
Resultat
Jenter 12 år
Plass | Nr. | N a v n | Klubb | T i d | Etter |
1 | 0005 | Ingerlise W. Jensen | Jardar IL | 09.49,2 | |
2 | 0006 | Tiril Eckhoff | Fossum IF | 10.00,2 | 00.11,0 |
3 | 0020 | Camilla Callesen | Heggedal IL | 10.05,0 | 00.15,8 |
4 | 0001 | Maiken Falla | Fet Skiklubb | 10.05,8 | 00.16,6 |
5 | 0002 | Live Lindemark | Asker Skiklubb | 10.36,4 | 00.47,2 |
6 | 0010 | Ida Andersen | Asker Skiklubb | 10.40,6 | 00.51,4 |
7 | 0009 | Nora Fossem Nygaard | Asker Skiklubb | 10.41,6 | 00.52,4 |
8 | 0003 | Benedikte Woll | Nesodden IF | 10.43,0 | 00.53,8 |
9 | 0008 | Synnøve Bruland | Bærum Skiklubb | 10.55,4 | 01.06,2 |
10 | 0018 | Tale Schjølberg | Nesodden IF | 11.01,0 | 01.11,8 |
11 | 0007 | Andrea Heggdal | Lørenskog SK | 11.04,2 | 01.15,0 |
12 | 0014 | Oda Modalsli | Fossum IF | 11.05,0 | 01.15,8 |
13 | 0021 | Mari Meland | Fossum IF | 11.05,4 | 01.16,2 |
14 | 0004 | Kristin Nørstebø | Lommedalen IL | 11.07,4 | 01.18,2 |
15 | 0012 | Ida Tiltnes | Fossum IF | 11.07,6 | 01.18,4 |
16 | 0019 | Linn Hokholt | Oppegård IL | 11.11,0 | 01.21,8 |
17 | 0015 | Anine Landmark | Fossum IF | 11.12,3 | 01.23,1 |
18 | 0016 | Maria Gussgard Eeg | Bærum Skiklubb | 11.27,8 | 01.38,6 |
19 | 0011 | Ingunn Grøstad | Gjelleråsen IF | 11.53,6 | 02.04,4 |
20 | 0013 | Maria Nohre | Lørenskog SK | 12.52,0 | 03.02,8 |
21 | 0017 | Miriam Lysen | Fossum IF | 13.16,8 | 03.27,6 |
21 påmeldte. 21 startet. 21 resultater.
Gutter 12 år
Plass | Nr. | N a v n | Klubb | T i d | Etter |
1 | 0031 | Marius Andreassen | Skedsmo SK | 08.39,7 | |
2 | 0038 | Sverre Solheim Eckhoff | Bærum Verks IF | 08.46,9 | 00.07,2 |
3 | 0045 | Vegard Breen | Bjerke IL | 08.47,3 | 00.07,6 |
4 | 0094 | Espen Ugland Haugen | Oppegård IL | 08.47,6 | 00.07,9 |
5 | 0035 | Eivind Tandervold | Fossum IF | 08.52,0 | 00.12,3 |
6 | 0032 | Andreas Ibsen Muggerud | Fossum IF | 08.52,4 | 00.12,7 |
7 | 0036 | Anders Gjestvang | Feiring IL | 08.53,0 | 00.13,3 |
8 | 0034 | Anders Olsby | Feiring IL | 08.54,0 | 00.14,3 |
9 | 0041 | Erlend Orthe | Lørenskog SK | 08.56,0 | 00.16,3 |
10 | 0037 | Cornelius A. N. Nordstrøm | Drøbak-Frogn IL | 09.01,0 | 00.21,3 |
11 | 0048 | Thomas Rogne | Lommedalen IL | 09.02,0 | 00.22,3 |
12 | 0039 | Eirik Bjerke | Nittedal IL | 09.04,0 | 00.24,3 |
13 | 0033 | Øivind Gismevik | Ullensaker SK | 09.08,0 | 00.28,3 |
14 | 0063 | Henrik Engerholm | Enebakk IF | 09.10,0 | 00.30,3 |
15 | 0043 | Kristoffer S. Ramskjell | Drøbak-Frogn IL | 09.22,0 | 00.42,3 |
16 | 0052 | Åsmund Røe | Fossum IF | 09.27,0 | 00.47,3 |
17 | 0049 | Håkon Hagen Helgesen | Lørenskog SK | 09.28,0 | 00.48,3 |
18 | 0042 | Marius Vegheim | Gjerdrum IF | 09.29,0 | 00.49,3 |
19 | 0056 | Stian Slemdal | Ullensaker SK | 09.34,2 | 00.54,5 |
20 | 0059 | Espen Loge | Bærum Skiklubb | 09.34,5 | 00.54,8 |
21 | 0069 | Erik Simonsen | Eidsvold Verk SK | 09.34,9 | 00.55,2 |
22 | 0055 | Nicolay F. Ludvigsen | Jardar IL | 09.35,0 | 00.55,3 |
23 | 0040 | Petter Bengtson | Nesodden IF | 09.36,0 | 00.56,3 |
24 | 0046 | Eirik Kamstrup Hovind | Ullensaker SK | 09.40,0 | 01.00,3 |
25 | 0060 | Sjur Messel Nafstad | Ullensaker SK | 09.41,1 | 01.01,4 |
26 | 0053 | Ole A. Venger Pedersen | Eidsvold Verk SK | 09.41,9 | 01.02,2 |
27 | 0044 | Øyvind Karlsen | Nesodden IF | 09.45,0 | 01.05,3 |
28 | 0061 | Håkon W. Bjørnsrud | Asker Skiklubb | 09.46,2 | 01.06,5 |
29 | 0097 | Jens Jakobsen | Haga IF | 09.46,6 | 01.06,9 |
30 | 0098 | Halvard Bache | Jardar IL | 09.51,0 | 01.11,3 |
31 | 0062 | Sivert Grønland Hoel | Eidsvold Verk SK | 09.54,0 | 01.14,3 |
32 | 0079 | Espen Mellbye Larsen | Asker Skiklubb | 09.58,0 | 01.18,3 |
33 | 0054 | Lars C. Førde Østerby | Gjelleråsen IF | 09.59,0 | 01.19,3 |
34 | 0057 | Kristoffer Borgen Kvilten | Ullensaker SK | 10.00,0 | 01.20,3 |
35 | 0058 | Sebastian Rischman | Nittedal IL | 10.01,0 | 01.21,3 |
36 | 0087 | Martin Fald Gården | Ullensaker SK | 10.03,0 | 01.23,3 |
37 | 0051 | Andreas Løland | Ullensaker SK | 10.06,6 | 01.26,9 |
38 | 0077 | Martin Bjørklund | Ullensaker SK | 10.06,7 | 01.27,0 |
39 | 0071 | Amund Strømnes Øverjordet | Eidsvold Verk SK | 10.15,0 | 01.35,3 |
40 | 0074 | Andreas Grumstad | Bærum Verks IF | 10.19,0 | 01.39,3 |
41 | 0073 | Magnus Vaa Johnsen | Lørenskog SK | 10.20,5 | 01.40,8 |
42 | 0047 | Marius Falla | Fet Skiklubb | 10.20,9 | 01.41,2 |
43 | 0080 | Vegard Nyeng | Skedsmo SK | 10.24,0 | 01.44,3 |
44 | 0096 | Nikolai Frøvik | Oppegård IL | 10.25,4 | 01.45,7 |
45 | 0070 | Olaf E. Sandnes | Holmen IL | 10.25,9 | 01.46,2 |
46 | 0065 | Tomas Skaret Halvorsen | Eidsvold Verk SK | 10.26,3 | 01.46,6 |
47 | 0081 | John Christian Moen | Ullensaker SK | 10.26,7 | 01.47,0 |
48 | 0095 | Mikkel Presterud | Oppegård IL | 10.28,0 | 01.48,3 |
49 | 0076 | Morten Grundstad | Asker Skiklubb | 10.29,0 | 01.49,3 |
50 | 0091 | Henrik Olav Klevar | Fossum IF | 10.46,0 | 02.06,3 |
51 | 0072 | Anders Rolfsen Ask | Bærum Verks IF | 10.49,0 | 02.09,3 |
52 | 0090 | Emil Strøm | Ullensaker SK | 11.02,0 | 02.22,3 |
53 | 0066 | Jan Tage Engh | Bjerke IL | 11.06,0 | 02.26,3 |
54 | 0068 | Kristoffer Molden | Halmsås&Omegn Skilag | 11.10,0 | 02.30,3 |
55 | 0086 | Arne Mellbye Larsen | Asker Skiklubb | 11.20,0 | 02.40,3 |
56 | 0084 | Pål Rolstad Nilsen | Hvam IL | 11.27,9 | 02.48,2 |
57 | 0082 | Ole Anders Vansemb | Hvam IL | 11.39,0 | 02.59,3 |
58 | 0085 | Andreas Jakobsons | Ås IL | 11.41,0 | 03.01,3 |
59 | 0083 | Bård Jørgen Klakegg | Ås IL | 11.45,0 | 03.05,3 |
60 | 0089 | Stian Solhaug | Hvam IL | 11.58,0 | 03.18,3 |
61 | 0067 | Espen Antonsen | Halmsås&Omegn Skilag | 11.59,0 | 03.19,3 |
68 påmeldte. 68 startet. 61 resultater.
Jenter 13 år
▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒.▒▒.▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒: ▒▒▒▒ Å▒▒▒▒▒
▒ø▒▒▒▒▒▒▒: ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒: ▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒ ▒▒ å▒
▒▒▒▒▒ | ▒▒. | ▒ ▒ ▒ ▒ | ▒▒▒▒▒ | ▒ ▒ ▒ | ▒▒▒▒▒ |
▒ | ▒▒▒▒ | ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒. ▒▒▒▒▒▒ | ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ | ▒▒.▒▒,▒ | |
▒ | ▒▒▒▒ | ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ | ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ | ▒▒.▒▒,▒ | ▒▒.▒▒,▒ |
▒ | ▒▒▒▒ | ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ | ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ | ▒▒.▒▒,▒ | ▒ρ
Årsmedlem
Månedsmedlem
Advertisment
Advertisment
Advertisment
Advertisment
Mest lest1
Langrenn Allround
20.03.2024
2
Langrenn Allround
22.03.2024
3
Langrenn Allround
15.03.2024
4
Langrenn Allround
08.03.2024
5
Langrenn Allround
11.03.2024
Det digitale hjemmet for utøvere og fansBli medlem og bli en del av ski-fellesskapet Årsmedlem
Månedsmedlem
|