Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Advertisment
Advertisment
KM Hordaland
Advertisment
KM Langrenn 2003 Gutter 10 år, 2 km 1 Thomas Eide, IL Korlevoll – Odda, 07:53, 2 Andreas Monsen Odda IL 07:58 3 Brynjar Flatabø Joakimsen Jondal IL 08:05 4 Kristofer Fr Hjeltnes Ulvik IL 08:29 5 Edvard S Torsnes Jondal IL 08:33 6 Gaute Kvåle Jondal IL 08:35 7 Kolbjørn Ulvund IL Eldar 08:41 […]
Advertisment
26.01.2003
KM Langrenn 2003 Gutter 10 år, 2 km 1 Thomas Eide, IL Korlevoll - Odda, 07:53, 2 Andreas Monsen Odda IL 07:58 3 Brynjar Flatabø Joakimsen Jondal IL 08:05 4 Kristofer Fr Hjeltnes Ulvik IL 08:29 5 Edvard S Torsnes Jondal IL 08:33 6 Gaute Kvåle Jondal IL 08:35 7 Kolbjørn Ulvund IL Eldar 08:41 8 Roald Underdal Voss IL 08:42 9 Brynjulf Langballe Ulvik IL 08:47 10 Micael M Bjørnetun Voss IL 08:53 11 Andreas Eide Voss IL 08:54 11 Sondre Tvedt IL Korlevoll - Odda 08:54 11 Joakim Rykje Stabek Granvin IL 08:54 14 Håkon Westergård IL Varegg 09:09 15 Glenn Torgersen Osterøy IL 09:10 16 Halvor Torsvik Kvam LSK 09:12 17 Sondre Eide Kvitne Bulken IL 09:36 18 Vegard Aasheim Osterøy IL 09:44 19 Markus Løvik Andersen T&IF Viking 09:52 20 Sondre Auganæs Kvam LSK 10:01 21 Daniel Oppheim Ulvik IL 10:05 22 Nils Halvard Vinsand Voss IL 10:09 23 Marius Vik Tvedte Fana IL 10:41 Gutter 11 år, 2 km 1 Kolbjørn Øvsthus Skutle Bjørgum IL 07:00 2 Nils Magnus Bøen Grave Odda IL 07:17 3 Nils Haugo Voss IL 07:19 4 Einar Flaktveit Moxnes T&IF Viking 07:25 5 Henrik Andersen Odda IL 07:45 6 Carsten Christensen Voss IL 07:49 7 Halfdan Emil Færø Nordhordland Skiklubb 07:57 8 Sondre Rullestad IL Korlevoll - Odda 08:03 9 Anders Flæsland Osterøy IL 08:05 10 Aleksander Apold Odda IL 08:11 11 Håvard Wathne Matthiessen Fana IL 08:21 12 Terje Opedal IL Korlevoll - Odda 08:25 13 Morten H. Knudsen Fana IL 08:36 13 Eivind Flatlandsmo Bjørgum IL 08:36 15 Anders Hesjedal IL Korlevoll - Odda 09:46 16 Kyrre Johan Knudsen Fana IL 09:50 Jenter 10 år, 2 km 1 Randi Tveito Voss IL 07:46 2 Beate Eide Tokheim IL Korlevoll - Odda 09:03 3 Ingrid Fjose Voss IL 09:28 4 Erin Kolltveit Kvam LSK 09:39 5 Katrin Oppheim Ulvik IL 10:04 6 Bertine Helene Færø Nordhordland Skiklubb 10:50 7 Elisa Oppheim Ulvik IL 10:56 8 Ingrid Fjæra IL Korlevoll - Odda 11:12 Jenter 11 år, 2 km 1 Eirin Skjoldi Bulken IL 08:16 2 Sigrid M. Moe Granvin IL 08:24 3 Kine Eide Kvitne Bulken IL 08:48 4 Viola Lekve Ulvik IL 09:15 5 Sigrid Bystøl Voss IL 09:20 6 Ingrid Teigen Nestås Bulken IL 09:30 7 Mari Børsheim Ulvik IL 10:09 Jenter 12 år, 2,5 km 1 Guro Tveito IL Vargar 09:04 2 Irene Lid Voss IL 09:25 3 Silje Marie Wærn Van Hoek Kvam LSK 09:54 4 Kine Kløve Ørsje Fana IL 09:56 5 Vanja Byrkjeland Kvam LSK 09:58 6 Lene Bystøl IL Eldar 10:08 7 Martine Borge Eikemo Fana IL 10:11 8 Mariel Rykje Stabek Granvin IL 10:13 9 Lena Sande Kvam LSK 10:14 10 Amanda Høysæter Kvam LSK 10:32 11 Maria Fjose Voss IL 10:39 12 Amalie Løvik Andersen T&IF Viking 10:56 Jenter 13 år, 2,5 km 1 Kathrine Olsen Granvin IL 08:30 2 Mari Ulvund IL Eldar 08:52 3 Ingvild Indredavik Fana IL 09:45 4 Sunniva Berge Mo Kvam LSK 10:35 5 Elin Haga Samnanger IL 11:25 Gutter 12 år, 2,5 km 1 Sigurd Helle Opedal IL Korlevoll - Odda 07:27 2 Nils Kristian Berge Røldal IL 07:54 3 Berge Brattabø Jondal IL 08:03 4 Morten Øren Voss IL 08:04 5 Erlend Drivenes Kvam LSK 08:05 6 Mikal S Torsnes Jondal IL 08:45 7 Kristian Bøyum Ulvund Voss IL 08:48 8 Bjørnar Liland Skjelvan Kvam LSK 08:50 9 Martin Brekke IL Korlevoll - Odda 08:54 10 Aleksander Hindenes Nordhordland Skiklubb 08:58 11 Anders Huun Monsen Fana IL 09:01 12 Christian Leivestad IL Korlevoll - Odda 09:11 13 Eirik Gjøsæter Kvam LSK 09:15 14 Steffen Lirhus Ørnar IL 09:16 15 Arild Utne Ulvik IL 09:19 16 Gaute Linga Fana IL 09:20 17 Jørgen Gjesdal Pedersen T&IF Viking 09:22 18 Pål Braathen Fana IL 09:35 19 Cato Hernes IL Korlevoll - Odda 09:41 20 Andreas Kjelby Kvam LSK 09:43 21 Bjørn Fausk Omvikdalen IL 09:50 22 Iver Andreas Blokkum IL Ternen 10:07 23 Øyvind Sandvik Omvikdalen IL 10:10 24 Torkeld Sterner T&IF Viking 10:23 25 Morten Vik Tvedte Fana IL 10:33 26 Marius Prestegård T&IF Viking 10:44 Gutter 13 år, 2,5 km 1 Torgeir Skare Thygesen IL Korlevoll - Odda 07:16 2 Ronny Skjelde Bulken IL 07:25 3 Sigurd Ekkje Røldal IL 07:28 4 Jørgen Eide Kvam LSK 07:33 5 Vegard Grøtt Kvam LSK 07:54 6 Åsmund Hjelmeland Omvikdalen IL 07:57 7 Martin Flaktveit Moxnes T&IF Viking 08:01 8 Kristoffer Grindedal Janson Fana IL 08:11 9 Jørn Vegard Hustig Nordhordland Skiklubb 08:17 10 Jostein M. Moe Granvin IL 08:19 11 Morten Westergård IL Varegg 08:36 12 Eivind Holmedal IL Ternen 08:42 13 Øyvind Eide Jondal IL 08:49 14 Torstein Torsvik Kvam LSK 08:50 15 Erlend Brunborg T&IF Viking 08:51 16 Sverre Olav Botnen Kvam LSK 08:53 17 Eirik Kordt T&IF Viking 09:19 18 Øystein Brurok Kvam LSK 09:53 19 Eirik Holst IL Varegg 10:24
Gutter 14 år, 3 km 1 Torjus Børsheim Ulvik IL 09:51 2 Vegard Skjoldi Bulken IL 09:58 3 Marius Tjemsland Røldal IL 10:01 4 Sjur Røthe Voss IL 10:16 5 Remi Øvrehus IL Korlevoll - Odda 10:31 6 Preben Aas Voss IL 10:37 7 Vidar Tysseland Samnanger IL 10:40 8 Vegard Ulvund IL Eldar 11:21 9 Eivind Kvarekvål IL Viljar 11:27 10 Ole Johan Svedhaug Nordhordland Skiklubb 12:23 11 Christian Myklebust Omvikdalen IL 12:49 12 Tom Andre Enes Omvikdalen IL 13:15 13 Aleksander Løtvedt Fana IL 13:16 14 Eirik Løtvedt Kirkeli T&IF Viking 14:11 Gutter 15 år, 3 km 1 Andrè Botnen Røldal IL 09:38 2 Vidar Mehl Omvikdalen IL 09:56 3 Alf Harald Berglie Røldal IL 10:06 4 Johannes Hjelmeland Omvikdalen IL 10:17 5 Kristian Børve IL Korlevoll - Odda 10:19 6 Stian Aasheim Osterøy IL 10:27 7 Odd Eirik Farestveit Voss IL 10:48 8 Lars Drangevåg Røldal IL 11:07 9 Arne Olav Thuestad Odda IL 11:25 10 Eirik Sandnes Lindebjerg Fana IL 12:01 11 Hans Sevrin Svedhaug Nordhordland Skiklubb 12:16 12 Ivar S Torsnes Jondal IL 13:13 13 Sigve Frøland Samnanger IL 14:31 Helsesportklasse, 3 km 1 Nikolai Færø Nordhordland Skiklubb 19:34 Jenter 14 år, 3 km 1 Ida Seim Røldal IL 10:57 2 Randi Skjeldal Bulken IL 11:03 3 Karoline Staktson Kvinge T&IF Viking 11:48 4 Ranveig Farestveit IL Vargar 12:10 5 Guri Storeide Kvam LSK 13:14 6 Martha Thuestad Odda IL 14:48 Jenter 16 år, 3 km 1 Camilla Heggøy T&IF Viking 11:31 2 Synne Steinsland T&IF Viking 11:34 3 Eli Børve IL Korlevoll - Odda 11:37 3 Marianne Stanghelle T&IF Viking 11:37 Jenter 17 år, 3 km 1 Kjersti S Bakketun IL Viljar 10:53 2 Birgitte Røksund Fana IL 11:25 Kvinner 40-44, 5 km 1 Britt Botnen Solbakken Røldal IL 20:08 Kvinner 35-39, 5 km 1 Hege Eikemo Fana IL 21:57 Jenter 18-19 år, 5 km 1 Silje Kreken Almeland Kvam LSK 18:58 2 Gry Bystøl IL Viljar 19:49 3 Ragnhild Soldal Fana IL 21:42 4 Ailin Hårklau IL Viljar 21:55 5 Ingvild Johanson IL Korlevoll - Odda 22:47 kvinner senior, 5 km 1 Sara Rebekka Færø Nordhordland Skiklubb 23:03 Gutter 16 år, 5 km 1 Håkon Rasmussen Fana IL 18:22 2 Asbjørn Fauske T&IF Viking 20:07 3 Thor Andre Søyland Fana IL 20:09 4 Trond Sigurd Hustig Nordhordland Skiklubb 20:18 5 Lars Magne Heien IL Ternen 21:07 6 Kjell Isaksen Nordhordland Skiklubb 27:41 7 Anders Seim Bulken IL 27:53 Gutter 17 år, 5 km 1 Torstein Drivenes Kvam LSK 16:39 2 Jon Sigurd Bruvik Fana IL 16:50 Menn 65-69, 10 km 1 Magne Løvtangen Stord IL 44:37 Menn 60-64, 10 km 1 Reidar Eikemo IL Korlevoll - Odda 39:13 Menn 55-59, 10 km 1 Per Øyvind Tveiten Kvam LSK 36:46 2 Pål Haugland Uskedal IL 41:18 3 Øystein Eide Eskeland Stord IL 44:33 Menn 50-54, 10 km 1 Alv Espeland Jondal IL 37:09 2 Arne Bystøl IL Eldar 38:47 Menn 45-49, 10 km 1 Vigleik Tysseland Samnanger IL 35:40 2 Hermann Skjeldal Bulken IL 38:18 3 Iver Blokkum IL Ternen 38:22 4 Bernt Øyvind Vad Stord IL 38:55 5 Wilhelm Engelsen Stord IL 39:12 6 Arne Vik Tvedte Fana IL 42:46 Ivar Brandvold Fana IL Menn 40-44, 10 km 1 Lars Seim Røldal IL 33:50 2 Jan Øvregård Røldal IL 33:57 3 Einar Bystøl Voss IL 35:09 4 Joar Kvittingen IL Korlevoll - Odda 38:26 5 Kjell Magnar Helland Stord IL 38:51 6 Dag Kjetil Lægreid Stord IL 43:10 7 Pål Huun Monsen Fana IL 45:15 Menn 35-39, 10 km 1 Svein Erik Eide IL Korlevoll - Odda 31:58 2 Bj Eide Voss IL 32:35 3 Lars Kvåle Røldal IL 32:52 4 Dag Foseid Stord IL 35:09 Gutter 18-19 år, 10 km 1 Lars Litlere Fana IL 31:24 2 Lorentz Erland Linde T&IF Viking 32:20 3 Jo Harald Færø T&IF Viking 32:21 4 Andreas Norheim IL Viljar 33:05 5 Pål Staktson Kvinge T&IF Viking 34:19 6 Stian Mjelde Osterøy IL 34:33 7 Knut Haga Samnanger IL 35:55 8 Per Ivar Eide Jondal IL 36:25 9 Eirik Tveito Voss IL 36:44 Menn senior, 10 km 1 Lars Arne Mo Kvam LSK 32:36 2 Karsten Tornes Fana IL 34:08 3 Jan Ove Landøy Fana IL 34:43
▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ å▒, ▒ ▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒, ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ - ▒▒▒▒, ▒▒:▒▒, ▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ø ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒å▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒ø▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒ ▒▒ø▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ - ▒▒▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒ ▒å▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒å▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ρ
Årsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Månedsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Advertisment
Advertisment
Advertisment
Advertisment
Mest lest
1
Langrenn Allround
20.03.2024
2
Langrenn Allround
22.03.2024
3
Langrenn Allround
15.03.2024
4
Langrenn Allround
08.03.2024
5
Langrenn Allround
11.03.2024
Det digitale hjemmet for utøvere og fans
Bli medlem og bli en del av ski-fellesskapet
Årsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Månedsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages