Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Advertisment
Advertisment
SKAUGASPRINTEN
Advertisment
SKAUGASPRINTEN 8. FEBRUAR 2003 RESULTATLISTE RENNLEDER: KNUT ARNE FLATAUNET LØYPESJEF: JON INGE HEGERBERG TD: PER FØLL KLASSE: PLASS: NAVN: LAG: TID: ETTER: GUTTER 9 ÅR 1 KM 3 Rainer Remso STJØRNA IL 06:42 4 Halvard Dyrendahl IL FJELLØRNEN 06:40 5 Gøran Rømmen IL YRJAR 10:18 6 Vegard B. Lyshaug IL FJELLØRNEN 06:11 7 Odd Einar […]
Advertisment
09.02.2003
SKAUGASPRINTEN 8. FEBRUAR 2003 RESULTATLISTE RENNLEDER: KNUT ARNE FLATAUNET LØYPESJEF: JON INGE HEGERBERG TD: PER FØLL KLASSE: PLASS: NAVN: LAG: TID: ETTER: GUTTER 9 ÅR 1 KM 3 Rainer Remso STJØRNA IL 06:42 4 Halvard Dyrendahl IL FJELLØRNEN 06:40 5 Gøran Rømmen IL YRJAR 10:18 6 Vegard B. Lyshaug IL FJELLØRNEN 06:11 7 Odd Einar Rædergård IL YRJAR 07:43 18 Ole Elias Skånøy IL SKAUGA 07:17 10 Tor Espen Gjermstad STADSBYGD IL 07:18 GUTTER 8 ÅR 1 KM 12 Kristian Bakøy Meland IL SKAUGA 06:57 13 Jon Martin Hegerberg IL SKAUGA 07:41 14 Ole M. Fenstad IL YRJAR 12:04 15 Ørjan Flataunet IL SKAUGA 09:03 16 Markus Raudberget STADSBYGD IL 10:52 17 Thomas Sunde IL SKAUGA 06:36 20 Vegard Røstad IL YRJAR 08:54 21 Lasse Skånøy Søraas IL SKAUGA 10:33 22 Jonas Risvik IL YRJAR 12:09 23 Mathias Jensvold IL YRJAR 10:32 24 Oddbjørn Erdahl Askim STADSBYGD IL 07:27 25 Jan Petter Føll IL FJELLØRNEN 06:42 26 Martin Vangen IL FJELLØRNEN 06:24 27 Henrik Askheim STADSBYGD IL 09:03 28 Even Overskott STADSBYGD IL 09:30 GUTTER 7 ÅR 1 KM 19 Martin Sørli IL FJELLØRNEN 12:45 29 Håkon Knutsen IL YRJAR 10:26 33 Dag Erik Rædergård IL YRJAR 14:10 34 Sondre Flataunet IL SKAUGA 10:36 35 Sindre Grønflaten IL FJELLØRNEN 07:58 36 Ole Kristian Schærer IL FJELLØRNEN 07:47 37 Rikard Haugen STADSBYGD IL 14:45 38 Lars Erik Askjemshalten STADSBYGD IL 09:13 39 Ole Petter Volden IL SKAUGA 16:50 40 Stian Rømmen IL YRJAR 20:34 41 Erlend Bjørnerås IL FJELLØRNEN 07:25 42 Morten Raudberget STADSBYGD IL 10:52 43 Rune Nervik IL YRJAR 10:23 44 John Isak Furuseth IL SKAUGA 12:43 JENTER 9 ÅR 1 KM 47 Ingvild Hegerberg IL SKAUGA 08:05 48 Sigrid Grønnskag IL YRJAR 11:37 49 Ingvild Volden IL SKAUGA 08:15 50 Tanita Stoum IL SKAUGA 10:11 52 Frøydis Heide IL FJELLØRNEN 07:31 53 Anne Sand IL FJELLØRNEN 06:58 54 Ida Marie Gilde IL YRJAR 08:15 JENTER 8 ÅR 1 KM 58 Veronika Fjeldvær STADSBYGD IL 08:58 59 Helena Braa STADSBYGD IL 09:42 JENTER 7 ÅR 1 KM 57 Hanna Elise Gilde IL YRJAR 15:29 60 Madelen Vollan IL YRJAR 10:27 64 Annika Skånøy Søraas IL SKAUGA 17:58 65 Emma Stoum IL SKAUGA 24:50 66 Inger Kari Lund STADSBYGD IL 14:07 67 Lisa Sunde IL SKAUGA 16:15 68 Hanne Hegerberg IL SKAUGA 10:54 GUTTER 11 ÅR 2 KM 1 74 Ørjan Grønflaten IL FJELLØRNEN 08:19 2 77 Trygve Øvergård STADSBYGD IL 09:22 01:03 3 71 Torje Skånøy IL SKAUGA 10:12 01:53 4 72 Stian Sollie VANVIK IL 10:53 02:34 5 75 Stian Berget IL SKAUGA 13:04 04:45 GUTTER 10 ÅR 2 KM 1 87 Kenneth Fremo IL FJELLØRNEN 08:22 2 84 Eyvind Aannø IL YRJAR 09:22 01:00 3 85 Steffen Røstad IL YRJAR 09:42 01:20 4 82 Jonas Dybdahl IL FJELLØRNEN 10:09 01:47 5 81 Ole M. Knutsen IL YRJAR 10:36 02:14 6 73 Ørjan Stormo STJØRNA IL 10:46 02:24 7 88 Jan Åge Vollan IL YRJAR 11:17 02:55 8 83 Bjørn V. Nervik IL YRJAR 11:59 03:37 9 80 Gøran Marstein IL SKAUGA 15:58 07:36 10 86 Jørgen Rørstad IL FJELLØRNEN 16:36 08:14 JENTER 11 ÅR 2 KM 1 93 Mette Berg IL SKAUGA 09:01 2 92 Maria Hegerberg IL SKAUGA 09:21 00:20 3 91 Anikken Fjeldvær STADSBYGD IL 09:23 00:22 4 90 Elisabeth Helseth IL SKAUGA 13:18 04:17 JENTER 10 ÅR 2 KM 1 98 Grethe Yvonne Flataunet IL SKAUGA 08:55 2 97 Bente Fjærli STADSBYGD IL 10:19 01:24 3 96 Malin Aune IL YRJAR 12:09 03:14 GUTTER 13 ÅR 3 KM 1 101 Torkil Aannø IL YRJAR 08:55 2 102 Jon Are Hermstad STADSBYGD IL 09:22 00:27 3 103 Arnstein Dyrendahl IL FJELLØRNEN 10:05 01:10 GUTTER 12 ÅR 3 KM 1 109 Per Anders Føll IL FJELLØRNEN 09:41 2 107 Knut Ivar Nordvik STADSBYGD IL 09:45 00:04 3 108 Johnny Bjørnerås IL FJELLØRNEN 10:42 01:01 4 111 Morten Skjærstad IL FJELLØRNEN 11:17 01:36 5 110 Anders Dybdahl IL FJELLØRNEN 11:24 01:43 JENTER 13 ÅR 3 KM 1 115 Heidi Anette Askjemshalten STADSBYGD IL 10:54 2 116 Marianne Beck IL YRJAR 11:04 00:10 3 117 Sølvi Fjærli STADSBYGD IL 11:41 00:47 4 114 Anette Vollan IL YRJAR 11:58 01:04 JENTER 12 ÅR 3 KM 1 121 Kine Gjermstad STADSBYGD IL 10:29 2 120 Solfrid Bjørnstad MALVIK IL 12:29 02:00 GUTTER 15 ÅR 5 KM 1 128 Thomas Fremo IL FJELLØRNEN 14:00 2 125 Jarl Berg IL SKAUGA 14:16 00:16 3 124 Aslak N. Vardenær STADSBYGD IL 14:38 00:38 4 127 Martin Risvik IL YRJAR 14:46 00:46 5 126 Børge Beck IL YRJAR 17:30 03:30 GUTTER 14 ÅR 5 KM 1 131 Kristoffer Jensvold IL YRJAR 15:53 2 132 Erik Sand IL FJELLØRNEN 16:13 00:20 JENTER 15 ÅR 5KM 1 135 Marit Mia Bjørnstad MALVIK IL 15:42 2 134 Jannicke Røstad IL YRJAR 16:31 00:49 JENTER 14 ÅR 5 KM 1 137 Rita Helseth IL SKAUGA 17:42 JUNIOR M18-19 10 KM 1 140 Christian Morseth MVS/HOMMELVIK IL 28:41 2 139 Sindre Skånøy MVS/ IL SKAUGA 28:44 00:03 3 141 Erlend Farbu MVS/ IL SKAUGA 36:50 08:09 GUTTER 17 ÅR 5 KM 1 142 Tom Berg MVS/ IL SKAUGA 30:05 GUTTER 16 ÅR 10 KM 1 143 Lars A. Kirkbak IL YRJAR 31:06 JENTER 18 ÅR 5 KM 1 144 Wenche D. Berg IL FJELLØRNEN 19:49 JENTER 17 ÅR 5 KM 1 145 Marthe D. Kimo IL FJELLØRNEN 18:06 JENTER 16 ÅR 5KM 1 148 Heidrun Kjøren Bugten IL YRJAR 19:42 SENIOR M20-34 10 KM 1 151 Kristian Sveås Skrødal IL FJELLØRNEN 27:16 2 152 Lars Ingar Enebakk IL SKAUGA 31:22 04:06 3 150 Jon Inge Hegerberg IL SKAUGA 31:32 04:16 4 149 Freddy Sæther IL SKAUGA 33:23 06:07 SENIOR M35-44 10 KM 1 154 Vegard Heide IL FJELLØRNEN 31:57 2 153 Jakob Lund STADSBYGD IL 33:01 01:04 ANTALL PÅMELDT 115 I MÅL 112
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒. ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒: ▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒Ø▒▒▒▒▒▒▒: ▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒: ▒▒▒ ▒Ø▒▒ ▒▒▒▒▒▒: ▒▒▒▒▒: ▒▒▒▒: ▒▒▒: ▒▒▒: ▒▒▒▒▒: ▒▒▒▒▒▒ ▒ Å▒ ▒ ▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒Ø▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒Ø▒▒▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒ø▒▒▒ ▒ø▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒. ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒Ø▒▒▒▒ ▒▒:▒▒ ▒ ▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒æ▒▒▒▒å▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒å▒ø▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒ Å▒ ▒ ▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒ø▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒ ▒▒▒ ▒. ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒ ▒▒ Ø▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒&
Årsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Månedsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Advertisment
Advertisment
Advertisment
Advertisment
Mest lest
1
Langrenn Allround
20.03.2024
2
Langrenn Allround
22.03.2024
3
Langrenn Allround
15.03.2024
4
Langrenn Allround
08.03.2024
5
Langrenn Allround
11.03.2024
Det digitale hjemmet for utøvere og fans
Bli medlem og bli en del av ski-fellesskapet
Årsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages
Månedsmedlem
- Tilgang til alle artikler
- Produkttester
- Treningsvideoer
- SC Play - livestreaming och videoarkiv
- SC MyPages