torsdag, des 8, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,562,006
2 Ida Dahl 24,839,273
3 Andreas Nygaard 24,633,945
4 Tord Asle Gjerd... 24,584,380
5 Lina Korsgren 24,484,047
6 Oskar Kardin 24,312,698
7 Britta Johansso... 24,058,203
8 Johannes Eklöf 24,013,294
9 Max Novak 23,921,189
10 Astrid Øyre Sli... 23,754,472
11 Emilie Fleten 23,416,363
12 Morten Eide Ped... 23,402,906
13 Kasper Stadaas 23,372,337
14 Ermil Vokuev 23,155,152
15 Stian Hoelgaard 23,119,309
16 Johan Hoel 23,094,196
17 Runar Skaug Mat... 22,726,499
18 Maxim Vylegzhan... 22,671,721
19 Vetle Thyli 22,530,051
20 Herman Paus 22,492,362
21 Magnus Vesterhe... 22,299,171
22 Marcus Johansso... 21,942,740
23 Anders Aukland 21,690,765
24 Torleif Syrstad 21,609,107
25 Joar Thele 21,527,809
26 Karstein Johaug 21,461,033
27 Jiří Pliska 21,021,748
28 Torgeir Sulen H... 20,862,822
29 Eddie Edström 20,738,799
30 Gabriel Höjlind... 20,657,291
31 Stanislav Řezáč... 20,425,274
32 Axel Jutterströ... 20,170,582
33 Klas Nilsson 19,965,758
34 Nils Dahlsten 19,937,621
35 Thomas Ødegaard... 19,696,746
36 Jan Šrail 19,570,618
37 Simen Engebrets... 19,178,110
38 Bastien Poirrie... 19,138,063
39 Sofie Elebro 19,117,183
40 Mauro Brigadoi 18,992,619
41 Alexey Shemiaki... 18,653,161
42 Stian Berg 18,652,088
43 Viktor Mäenpää... 18,487,671
44 Arnaud Du Pasqu... 18,285,573
45 Aleksandr Grebe... 18,267,363
46 Dmitriy Bagrash... 18,225,082
47 Anikken Gjerde ... 18,209,193
48 Petter Soleng S... 18,089,523
49 Fabián Štoček... 17,925,232
50 Olga Tsareva 17,877,070
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

Startlister Norgescup Junior Lørdag

Lørdag er det henholdsvis 5, 7.5 og 10 kilometer i fri teknikk og med intervallstart på Sjusjøen Langrennsarena i forbindelse med Nybygda IL sin runde i norgescupen. Du finner de komplette startlistene på neste side:

STARTLISTE STATOIL NORGESCUP - LØRDAG 4. JANUAR 2013
ARRANGØR: NYBYGDA IL

Menn 19/20 å
r
7 Sigurd Sollien Hulbak Hemsedal IL 11:01:45
8 John Reboli Olsen Gjøvik SK/Gjøvik/Toten Langrenn 11:02:00
9 Mikkel Arntsen Sortland og Omegn SK - Ski/NNS 11:02:15
10 Erik Johannes Bjørnson Løvenskio Kvam Heimdal Ski 11:02:30
11 Geir Steig Luster IL 11:02:45
12 Vegard Børsheim Lillehammer Skiklub 11:03:00
13 Ole-Martin Lid Tomrefjord IL 11:03:15
14 Isak Nordeng Jensen Sortland og Omegn SK - Ski 11:03:30
15 Henning Øverås Tomrefjord IL 11:03:45
16 Lars Erik Sundgot Grande Leksvik IL 11:04:00
17 August Nordeng Sortland og Omegn SK - Ski/NNS 11:04:15
18 Vegard Ødegården Rustad IL 11:04:30
19 Amund Brendbakken Gjøvik SK/Gjøvik/Toten Langrenn 11:04:45
20 Erlend Ekern Oppegård IL 11:05:00
21 Elling Fossheim Asplin Lillehammer Skiklub 11:05:15
22 Eirik Jonas Blomseth Lillomarka SK/Team Kollen 11:05:30
23 André Johnsen Navjord Stormfjell IL 11:05:45
24 John Gunnar Hoås Lånke IL/MVS 11:06:00
25 Vemund Barnholt Bjerke Trøsken IL/MVS 11:06:15
26 Simon Asp Hommelvik IL/MVS 11:06:30
27 Eirik Tvedt Aastvedt Osterøy IL/Vossalangrenn 11:06:45
28 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 11:07:00
29 Rolf Martin Jensen Bossmo og Ytteren IL 11:07:15
30 Trym Granerud Nygaard Bærums Skiklub 11:07:30
31 John Marius Aagård Overhalla IL/MVS 11:07:45
32 Sindre Fløtlien Barli Moelven IL/Team Sjusjøen 11:08:00
33 Matias Gjestvang Brandt Nes Ski/MVS 11:08:15
34 Ådne Mannsåker Sandnes IL/HSG 11:08:30
35 Anders Reitan Ålen IL 11:08:45
36 Thomas Dowling Næss Kjelsås IL - ski/Team Kollen 11:09:00
37 Henrik Netteland Nordbygda/Løten Ski 11:09:15
38 Sture Ramdal Leksvik IL 11:09:30
39 Jonas Berg Byåsen IL 11:09:45
40 Håkon Myrmo Rennebu IL 11:10:00
41 Sindre Stiklestad Steinkjer SK 11:10:15
42 Kristian Hoffsbakken Skar Ring IL/Team Sjusjøen 11:10:30
43 Martin Steen Schnell Gjøvik SK/Gjøvik/Toten Langrenn 11:10:45
44 Ole Sollien Hulbak Hemsedal IL 11:11:00
45 Mads Bentstuen Nordby Halmsås og Omegn Skilag/HSG 11:11:15
46 Stian Elverhøi Nes Ski/MVS 11:11:30
47 Tommy Richard Wilhelmsen IL Bevern/NTG-G 11:11:45
48 Jon Kristian Trøen Ålen IL 11:12:00
49 Sigmund Langedal Breivik Koll IL 11:12:15
50 Marius Thrane Hof IL/Team Nordre Vestfold 11:12:30
51 Eirik Stonor Lillehammer Skiklub 11:12:45
52 Anders Lundervold Asker SK/Team G-Sport Asker 11:13:00
53 Sven-erik Markus Kaiser Lørenskog SK - Ski 11:13:15
54 Bjørnar Kvåle Brandbu IF/Team Hadeland/NTG-G 11:13:30
55 Mathias Almenningen Hof IL/Team Nordre Vestfold 11:13:45
56 Erlend Nysæter Fana IL/Vossalangrenn 11:14:00
57 Arvid Nelson Svarstad IL/Team Grenland Ski/MVS 11:14:15
58 Martin Kristiansen ROS, IL/Team Drammen 11:14:30
59 Øyvind Sveen Gjerdrum IL - Ski 11:14:45
60 Vegard Osvold Strandbygda IL 11:15:00
61 Truls Trøan Aune Steinkjer SK 11:15:15
62 Ole Edvard Husebråten Ørje IL/MVS 11:15:30
63 Patrick Lønhaug Vadsø SK/Team Varanger 11:15:45
64 Inge Brennmoen Tollan Tolga IL 11:16:00
65 Åsmund Vetle Solli Fossum IF 11:16:15
66 Even Wiborg Nordsletten Koll IL/Team Kollen 11:16:30
67 Ådne Tverfjell Madsen Koll IL/Team Kollen 11:16:45
68 Eirik Andreas Johansen Skoppum IL/Team Nordre Vestfold 11:17:00
69 Simen Midttun Byneset IL 11:17:15
70 Johan Vangberg Jensen Innstrandens IL 11:17:30
71 Mattis Sjøli Halmsås og Omegn Skilag/HSG 11:17:45
72 Vegard Andersen Åslia Skilag 11:18:00
73 Markus Skåttun Høybråten og Stovner IL/Team Kollen 11:18:15
74 Martin Muri Strømmen og Lillestrøm SK 11:18:30
75 Ole Anders Ek Lundby Drøbak-Frogn IL/Team Toyota Follo 11:18:45
76 Henrik Teien Sande Sportsklubb 11:19:00
77 Erik Vik Sirdal Skilag/Sirdal Ski Langrenn 11:19:15
78 Sebastian Aagnes Bærums Skiklub 11:19:30
79 Ola Fjelltun Stensvand ROS, IL/Team Drammen 11:19:45
80 Ruben Cornelius Stokland Runar, IL 11:20:00
81 Syver Rykhus Aa Dombås IL 11:20:15
82 Tord Haflan Kjelsås IL - ski/Team Kollen 11:20:30
83 Tor Jøran Ravndal Gjesdal IL/Sirdal Ski Langrenn 11:20:45
84 Jonas Englund Bærums Verk IF 11:21:00
85 Martin Bruhn Munkebye Forsøk, IL 11:21:15
86 Henning Johnsen Kabelvåg SK 11:21:30
87 Jan Petter Føll Fjellørnen IL/MVS 11:21:45
88 Harald Astrup Arnesen Heming, IL - Ski/Team Kollen 11:22:00
89 Lars Treekrem Ås IL 11:22:15
90 Hans-petter Ingerø Bøe Varteig IL/MVS 11:22:30
91 Jørgen Haugen Madslien Kjelsås IL - ski/Team Kollen 11:22:45
92 Martin Thorland Jutkvam Bækkelagets SK/Team Kollen 11:23:00
93 Stian Grastveit Helleland IL/Sirdal Ski Langrenn 11:23:15
94 Aleksander Riseth Byåsen IL 11:23:30
95 Lars Gellein Halvorsen Botne SK/Team Nordre Vestfold 11:23:45
96 Kristian Jevanord Moelven IL 11:24:00
97 Tord Høisveen Nannestad MjøsSki 11:24:15
98 Henrik Kjærnsli Lillehammer Skiklub 11:24:30
99 Øyvind Øilo Marcussen Oseberg Skilag 11:24:45
100 Sander Leinan Baksjøberget Vang Skiløperforening 11:25:00
101 Johannes Lund Kaupanger IL 11:25:15
102 Eivind Maurseth Blindheim Bulken IL/Vossalangrenn 11:25:30
103 Sebastian Torgersen Lyn Ski - Ski/Team Kollen 11:25:45
104 Gunnar Johannessen Ørn, IF 11:26:00
105 Andreas Rivenes Vaaler IF/Team Solør Ski/NTG-L 11:26:15
106 Steffen Grue Ulsrud Åsen IL 11:26:30
107 Einar Trefall Eksingedalen IL/Vossalangrenn 11:26:45
108 Sondre Bjørkli Hommelvik IL 11:27:00
109 Isak Sætermo Storforshei IF 11:27:15
110 Marcus Johnsen Sortland og Omegn SK - Ski/NNS 11:27:30
111 Erlend Nyhus Bardu IL 11:27:45
112 Torgeir Moe Høybråten og Stovner IL/Team Kollen 11:28:00
113 Øyvind Larsen Ranheim SK 11:28:15
114 Christian Gulbrandsen Gran IL/Team Hadeland 11:28:30
115 Erling Engesvold Flataker Hommelvik IL/MVS 11:28:45
116 Magnus-Johan Færø Nordhordland SK/NTG-G 11:29:00
117 Thomas Hjalmar Westgård Steinkjer SK 11:29:15
118 Thomas Ekren Melhus IL/NTG-L 11:29:30
119 Halvor Dagssøn Landsverk Ørn, IF/HSG 11:29:45
120 Anders Aamodt Resell Koll IL/Team Kollen 11:30:00
121 Martin Aune Skogn IL/MVS 11:30:15
122 Erik Lippestad Thorstensen Bærums Verk IF 11:30:30
123 Jørgen Sæternes Ulvang IL Varden 11:30:45
124 Kristoffer Hestetræet Lillehammer Skiklub 11:31:00
125 Sigurd J Gundersen Vadsø SK 11:31:15
126 Jon Fossum Brennmoen Tolga IL 11:31:30
127 Torstein Haaker Dagestad Bulken IL/Vossalangrenn 11:31:45
128 Christian Berge Foyn Bærums Skiklub 11:32:00
129 Eirik Hovland Årdalstangen IL 11:32:15
130 Ola Raaum Jansen Spillum IL 11:32:30
131 Fredrik Løwstrøm Nyenget Siggerud IL - Ski/NTG-L 11:32:45
132 Amund Holtklimpen Roterud IL/NTG-L 11:33:00
133 Ulrik Leinan Baksjøberget Vang Skiløperforening 11:33:15
134 Øyvind Brakvatne Mjelde Osterøy IL/NTG-G 11:33:30
135 Henrik Skarpnord MjøsSki 11:33:45
136 Andreas Molden Nes Ski 11:34:00
137 Anders Johan Sandberg Skogn IL 11:34:15
138 Sivert Halfdan Bergan Larvik Ski 11:34:30
139 Edvin Frost Tromsø SK - Langrenn 11:34:45
140 Marcus Fjeldheim Konnerud IL/Team Drammen 11:35:00
141 Krister Aaen Pedersen Lillehammer Skiklub 11:35:15
142 Eirik Ek Hagen Driv IL - Ski/HSG 11:35:30
143 Magnus Lian Aarrestad Sandnes IL/HSG 11:35:45
144 Anders Skaarseth Lillehammer Skiklub/NTG-L 11:36:00
145 Jarle Nordtveit Åsheim Vindafjord IL/Sirdal Ski Langrenn 11:36:15
146 Anders Falsen Habostad Heming, IL - Ski/Team Kollen 11:36:30
147 Ole Martin Myre Nesvold Ballangen Ski/NNS 11:36:45
148 Jon Christen Bjone Brandbu IF/Team Hadeland 11:37:00
149 Erling Tofte Lillehammer Skiklub 11:37:15
150 Joakim Vangen Thomassen Innstrandens IL 11:37:30
151 Sondre Stormo Hommelvik IL/MVS 11:37:45
152 Jarand Lid Trøen Bergsdalen UL/Vossalangrenn 11:38:00
153 Marcus Braathen Sjåstad/Vestre Lier IL/NTG-G 11:38:15
154 Harald Wright Njård/Team Kollen 11:38:30
155 Christian Øveråsen Lillehammer Skiklub 11:38:45
156 Daniel Trosten Forsøk, IL/NNS 11:39:00
157 Thomas Hetland Helleland IL/Sirdal Ski Langrenn 11:39:15
158 Sindre Øwre Haugan Hommelvik IL/MVS 11:39:30
159 Remi Trøen Vang Skiløperforening 11:39:45
160 Tobias Thørnquist Jacobsen Innstrandens IL 11:40:00
161 Kjetil Husevåg Strømmen Førde IL 11:40:15
162 Jens Bredde Vig Drammen Strong/Team Drammen 11:40:30
163 Håvard Berteig Fossum IF 11:40:45
164 Even Northug Strindheim IL/MVS 11:41:00
165 Eivind Haugen Furunes Hommelvik IL/MVS 11:41:15
166 Oddne Håvardstun Munkvold Førde IL/MVS 11:41:30
167 Eivind Høydal Lyn Ski - Ski/Team Kollen 11:41:45
168 Sindre Tungesvik IL Jardar/NTG-L 11:42:00
169 Georg Lande Terråk IL/MVS 11:42:15
170 Simen Bekkevoll Bjerkvik IF/NNS 11:42:30
171 Lars Andrè Møen Voss IL/Vossalangrenn 11:42:45
172 Jørgen J Borgersen Hokksund IL/Team Drammen 11:43:00
173 Marcos Puigdefabregas Koll IL 11:43:15
174 Aleksander Claussen Bærums Skiklub 11:43:30
175 Johan Tjelle Lyn Ski - Ski/Team Kollen 11:43:45
176 Vebjørn Aaseth Strandbygda IL/NTG-L 11:44:00
177 Ole Jørgen Bruvoll Lierne IL 11:44:15
178 Kristian A Kjonerud Lillehammer Skiklub 11:44:30
179 Petter Reistad Bærums Verk IF 11:44:45
180 Kristian Græsli Hamar SK 11:45:00
181 Magne Haga Åsen IL 11:45:15
182 Eivind Krane Heimdal Bardu IL 11:45:30
183 Torstein Vestli Strandbygda IL 11:45:45
184 Audun Erikstad Vadsø SK/Team Varanger 11:46:00
185 Even Sæteren Hippe Lillehammer Skiklub 11:46:15
186 Sigurd Lund Røer Bækkelagets SK/NTG-G 11:46:30
187 Gaute Kvåle Røldal IL/HSG 11:46:45
188 Marius Borge Heir Fossum IF 11:47:00
189 Eirik Bruland Bærums Skiklub/NTG-L 11:47:15
190 Sindre Folkvord Sandnes IL/HSG 11:47:30
191 Torstein Bu Førde IL/MVS 11:47:45
192 Ørjan Staff Brandbu IF/Team Hadeland/NTG-G 11:48:00
193 Eirik Sverdrup Augdal Ringkollen SK 11:48:15
194 Marcus Ruus Norges Skiforbund 11:48:30
195 Stian Berg Jømna/Heradsbygd Langrenn 11:48:45
196 Martin Thon Skiptvet IL/NTG-L 11:49:00
197 Jørgen Dahl Paule Birkebeineren, IF/HSG 11:49:15
198 Severin Lilleberg Byåsen IL 11:49:30
199 Aksel Rosenvinge Oseberg Skilag 11:49:45
200 Vebjørn Turtveit Voss IL/Vossalangrenn 11:50:00
201 Chrisander Skjønberg Holth Birkebeineren, IF/NTG-G 11:50:15
202 Lars Falsen Habostad Heming, IL - Ski/Team Kollen 11:50:30
203 Oliver Sugaren Magnor UL 11:50:45
204 Roger Øye Pollen Førde IL 11:51:00
205 Espen Honganvik Holen Magnor UL 11:51:15
206 Eivind Romberg Kvaale Høydalsmo IL 11:51:30
207 Mats Bjørnar Leirdal IL Bjørn 11:51:45
208 Eirik Mikkelsen Medkila SL/NNS 11:52:00
209 Fredrik Riseth Byåsen IL 11:52:15
210 Kasper Stadaas Heming, IL - Ski/Team Kollen 11:52:30
211 Johan Hoel Åsen IL 11:52:45
212 Martin Hovin Byåsen IL 11:53:00
213 Markus Emaus Holm Lillehammer Skiklub 11:53:15
214 Glenn Bakkum Øyer-Tretten IF/NTG-L 11:53:30
215 Torgeir Sulen Hovland Medkila SL 11:53:45
216 Torleif Syrstad Lundamo IL 11:54:00
217 Maximilian Bie Bardufoss og Omegn IF/NNS 11:54:15
218 Truls Torvik IL Varden/MVS 11:54:30
219 Sindre Grønflaten Fjellørnen IL 11:54:45
220 Vegard Antonsen Ås IL 11:55:00
221 Sivert Grøtan Eriksen Byåsen IL 11:55:15

Menn 18 år
228 Erik Bøe Njård/Team Kollen 11:57:00
229 Harald Hansen Storforshei IF 11:57:15230 Sondre Stenvold Simonsen Bardu IL 11:57:30
231 Per Ola Flaten Bredvold Brøttum IL/Team Sjusjøen 11:57:45
232 Erlend Elveos Kjelstrup Innstrandens IL 11:58:00
233 Lars Digerud Lillomarka SK/Team Kollen 11:58:15
234 Sondre Taugbøl Lomeland Gjesdal IL/HSG 11:58:30
235 Ole Gamme Gran IL/Team Hadeland 11:58:45
236 Joachim Haugen Bykle IL/HSG 11:59:00
237 Michael Besseberg Gjøvaag Birkebeineren, IF/NTG-G 11:59:15
238 Vebjørn Heitmann Mikkelsen Alta IF/Team Nordlysbyen Ski 11:59:30
239 Stian Sundsvik Frol IL 11:59:45
240 Joachim Aurland Kjellmyra IL/Team Solør Ski/NTG-L 12:00:00
241 Martin Sveen Heidal IL/MVS 12:00:15
242 Kristoffer Bryhn ROS, IL/Team Drammen 12:00:30
243 Henrik Olav Aandstad Askim IF/MVS 12:00:45
244 Espen Lie Vindbjart, IL 12:01:00
245 Johannes Urdahl Haugen Roterud IL 12:01:15
246 Magnus Rokne Vågen Koll IL/Team Kollen 12:01:30
247 Daniel Bjørkamo Vist Steinkjer SK 12:01:45
248 John Magnus Haugen Hommelvik IL/MVS 12:02:00
249 Roar Jørgensen Vadsø SK/Team Varanger 12:02:15
250 Michael Polsrød Gulset IF/Team Grenland Ski 12:02:30
251 Ask Kleist Godal Innstrandens IL/MVS 12:02:45
252 Sander Jansson Ringebu/Fåvang SK 12:03:00
253 Peder Fossheim Asplin Follebu SK 12:03:15
254 Ola Brosveet Rannem Inderøy IL 12:03:30
255 Alexander Løvik Nyheim Tomrefjord IL/MVS 12:03:45
256 Harald Ihlebæk Drøbak-Frogn IL/Team Toyota Follo 12:04:00
257 Anders Johan Olsen Kabelvåg SK/MVS 12:04:15
258 Tobias Storvik Drevja IL 12:04:30
259 Jørgen Frihagen Dahl IL Bevern 12:04:45
260 Vegard Mellemsæter Oppdal IL - ski 12:05:00
261 Simen Nordhagen Strandbygda IL/NTG-L 12:05:15
262 Johan Otto Munkeby Frol IL 12:05:30
263 Trym Gjerstad Smedsrud Larvik Ski/Team 2022 12:05:45
264 Even Kristoffersen Kragerø IF Ski/Team Grenland Ski 12:06:00
265 Vegard Johnson Joranger Fossum IF 12:06:15
266 Morten Torvik IL Varden/MVS 12:06:30
267 Sigurd Kirkebøen Hemsedal IL/MVS 12:06:45
268 Espen Berget MjøsSki 12:07:00
269 Eirik Renna Eilertsen Kirkenes & Omegn SK/Team Sør-Varanger/NNS 12:07:15
270 Herman Moe Fet SK 12:07:30
271 Krister Hovde MjøsSki 12:07:45
272 Johannes Høsflot Klæbo Byåsen IL 12:08:00
273 Erling Nyborg Owren Gjøvik SK/Gjøvik/Toten Langrenn 12:08:15
274 Kristoffer Darell Lurvik Ranheim SK 12:08:30
275 Brage Lund Aakre Lom IL/MVS 12:08:45
276 Simen Heimdahl Rustad IL/Team Kollen 12:09:00
277 Martin Skjøstad Andersen Hamar SK 12:09:15
278 Oddvar Saanum Tolga IL/MVS 12:09:30
279 Jørgen Natvig Løvseth Byåsen IL 12:09:45
280 Johan Trygve Røkaas Fossum IF/NTG-G 12:10:00
281 Mattis Stenshagen Follebu SK/NTG-L 12:10:15
282 Jens Storås-Sommer Lillehammer Skiklub 12:10:30
283 Amund Blikra Strindheim IL 12:10:45
284 Erlend Skaare Søbstad Koll IL/Team Kollen 12:11:00
285 Sondre Jacobsen Runar, IL 12:11:15
286 Mikkel Labahå Johansen Kirkenes & Omegn SK/Team Sør-Varanger 12:11:30
287 Magnus Brattbakk Oppdal IL - ski/MVS 12:11:45
288 Nils Herman Stray Oddersjaa SSK/Team Grenland Ski 12:12:00
289 Stian Yndesdal Ofte Høydalsmo IL/HSG 12:12:15
290 Torbjørn Øilo Jacobsen Bærums Skiklub 12:12:30
291 Arnt Gunnar Winther Kabelvåg SK/MVS 12:12:45
292 Wilhelm Klingenberg Andersen Grue IL/Team Solør Ski 12:13:00
293 Bjarte Lie Aurdal IF Langrenn/Team Valdres Ski 12:13:15
294 Henrik Dønnestad Gulset IF/Team Grenland Ski 12:13:30
295 Stein-Erik Eriksen Heming, IL - Ski 12:13:45
296 Mathias Maagerø Svendsen Oseberg Skilag 12:14:00
297 Andreas Faanes Lyn Ski - Ski/Team Kollen 12:14:15
298 Krister Saastad Larvik Ski/Team 2022 12:14:30
299 Vetle Ryen Asker SK/Team G-Sport Asker 12:14:45
300 Arne Fodstad Karlsen Strandbygda IL/MVS 12:15:00
301 Haakon Olsen Gudbrandsen Gulset IF/Team Grenland Ski 12:15:15
302 John Einar Føll Flytør Fjellørnen IL 12:15:30
303 Kornelius Grøv Byaasen Skiklub 12:15:45
304 Halvor Kleivi Kjelsås IL - ski/Team Kollen 12:16:00
305 Vegard Skaflestad Hegrenes Førde IL 12:16:15
306 Jonas Uglem Mobakken Lillomarka SK/Team Kollen 12:16:30
307 Lasse Løwstrøm Aulin Siggerud IL - Ski/NTG-L 12:16:45
308 Nikolai Reiding Andresen Lørenskog SK - Ski 12:17:00
309 Ola Ørstad Forbregd Oppdal IL - ski 12:17:15
310 David Dong-Hee Vik Alta IF/Team Nordlysbyen Ski 12:17:30
311 Even Årekol Lørenskog SK - Ski 12:17:45
312 Gjermund Korbøl Thoner Slåstad IL/Team Odal/NTG-L 12:18:00
313 Magne Undebakke Strindheim IL/MVS 12:18:15
314 Vetle Varslot Halsan Frol IL 12:18:30
315 Alexander Mikkelsen Kirkenes & Omegn SK/Team Sør-Varanger 12:18:45
316 Sigurd Mjøen Oppdal IL - ski 12:19:00
317 Iver Matias Linge Glomnes Valldal IL 12:19:15
318 Sverre Solbakken Vemundvik IL 12:19:30
319 Sjur Slettom Lom IL/NTG-L 12:19:45
320 Knut Andre Furusethagen Raufoss IL/Gjøvik/Toten Langrenn 12:20:00
321 Vebjørn Tandberg Kjelsås IL - ski/Team Kollen 12:20:15
322 Ole Kristian Dullum Reum Stjørdals-Blink, IL/MVS 12:20:30
323 Aksel Madslien Kjelsås IL - ski/Team Kollen 12:20:45
324 Torstein Buan Røvik IL Varden/MVS 12:21:00
325 Jan Thomas Jenssen Hommelvik IL/MVS 12:21:15
326 Torgeir Lid Byggland Høydalsmo IL/HSG 12:21:30
327 Matias Sølvsberg Noren Hamar SK 12:21:45
328 Aleksander Wisløff Ranheim SK 12:22:00
329 Svein Berg Fines Strindheim IL/MVS 12:22:15
330 Ola Jordheim Hemsedal IL 12:22:30
331 Alexander Enerud Holen Nes Ski 12:22:45
332 Stian Christoffersen Runar, IL 12:23:00
333 Even Kristian Tønsberg Fet SK 12:23:15
334 Ole Rullestad IL Korlevoll - Odda 12:23:30
335 Jakob Mestvedthagen Hemsedal IL 12:23:45
336 Simen Bratberg Ramstad Vind IL/Gjøvik/Toten Langrenn/MVS 12:24:00
337 Iver Andreas Svarstad Hanslien Lillehammer Skiklub 12:24:15
338 Markus A. Svendsen Bardu IL 12:24:30
339 Knut Einar Jakobsen Gjøvik SK 12:24:45
340 Hans Jørgen Vestre Tomrefjord IL 12:25:00
341 André Lenningsvik Korgen IL/MVS 12:25:15342 Magnus Telebond Klæbu IL 12:25:30
343 Henrik Fjellstad Vindbjart, IL 12:25:45
344 Jonas Austad Inderøy IL 12:26:00
345 Børge Løvseth Langedal Gjøvik SK/Gjøvik/Toten Langrenn 12:26:15
346 Jørgen Hågensen Hamar SK 12:26:30
347 Jonas Heegaard Olsen Mjøndalen IF 12:26:45
348 Hans Kristian Folde Molde og Omegn IF - Ski 12:27:00
349 Sivert Fodnes Årdalstangen IL 12:27:15
350 Anders Sørensen Bjørndal IF/NTG-G 12:27:30
351 Johan Sørum Gangsø Svea Skilag/Team Hadeland/NTG-G 12:27:45
352 Simen Hagen Nilstad Dombås IL 12:28:00
353 Arne Bjørnevik Nygaard Molde og Omegn IF - Ski 12:28:15
354 Trym Halbjørhus Fikke Hemsedal IL/NTG-G 12:28:30
355 Olav Vikøren Espenes Lyn Ski - Ski/Team Kollen 12:28:45
356 Kristoffer By Vollset Klæbu IL 12:29:00
357 Magnus Abrahamsen Stokke IL 12:29:15
358 Øystein Ellefsen Sjøli Byåsen IL 12:29:30
359 Brage Askeli Gjøvik SK/Gjøvik/Toten Langrenn 12:29:45
360 Ludvik Bjørnstad Malvik IL/MVS 12:30:00
361 Hans Einar Sørensen Overrein Henning Skilag 12:30:15
362 Lars Johannessen Ørn, IF/Team Grenland Ski 12:30:30
363 Gaute Iversen IL Varden/MVS 12:30:45
364 Jens Bellika Alta IF/Team Nordlysbyen Ski 12:31:00
365 Benjamin Mk Schøn Oseberg Skilag 12:31:15
366 Erland Kvisle Asker SK/Team G-Sport Asker 12:31:30
367 Nikolai Myrvang Olsen Runar, IL 12:31:45
368 Bjørn André Aaslund Heming, IL - Ski/Team Kollen 12:32:00
369 Håvard Stokvik Gjerde Rustad IL 12:32:15
370 Erik Valnes Bardufoss og Omegn IF/NNS 12:32:30
371 Anders Quist Nyrnes Byåsen IL 12:32:45
372 Torstein Hagen Tynset IF/MVS 12:33:00
373 Erling Pettersen Vollan Høybråten og Stovner IL/Team Kollen 12:33:15
374 Sondre Monsø Løkken IF 12:33:30
375 Øystein Tallhaug Engelstad MjøsSki/NTG-L 12:33:45
376 Eirik Strøm Thomassen Alta IF/Team Nordlysbyen Ski 12:34:00
377 Jørgen Jakola Innstrandens IL 12:34:15
378 Jonas Andre Bergsland Varteig IL/MVS 12:34:30
379 Martin Spillum Grønli Frol IL 12:34:45
380 Mathias Aas Rolid Redalen IL/Gjøvik/Toten Langrenn 12:35:00
381 Vebjørn Trønsdal Bævre Rindal IL 12:35:15
382 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL/HSG 12:35:30
383 Tølløv Trønsdal Lyngstad Inderøy IL 12:35:45
384 Livar Vaule Bjerkreim IL/HSG 12:36:00
385 Johannes Nonås Langhelle Osterøy IL/Vossalangrenn 12:36:15
386 Edvard Grut Andersen Syril IL 12:36:30
387 Emil Rødsjø Verrastranda IL 12:36:45
388 Espen Persen Røa IL/NTG-G 12:37:00
389 Pål Marius Mørch Rustad IL/Team Kollen 12:37:15

Menn 17 år
396 Herman Martens Meyer Frogner IL 12:39:00
397 Sindre Finne Kolvereid IL 12:39:15
398 Jostein S Strandbråten Begna IL/NTG-L 12:39:30
399 Eirik Lund Vinne Skilag 12:39:45
400 Åsmund Arnås Jødahl Vang Skiløperforening 12:40:00
401 Magne Svendsen Esjeholm Alta IF 12:40:15
402 Erling Helgaas Kvaløysletta Skilag 12:40:30
403 Sander Murbræch Innstrandens IL 12:40:45
404 Fredrik Tveter Oppegård IL 12:41:00
405 Håkon Brynjulf Tesaker Rustad IL/Team Kollen 12:41:15
406 Halvor Vadder Høydalsmo IL/HSG 12:41:30
407 Jon Amund Vold Heming, IL - Ski 12:41:45
408 Sivert Hansen Hauan Kvaløysletta Skilag/MVS 12:42:00
409 Sebastian Loraas Valnesfjord IL 12:42:15
410 Ingar Høiseth Frogner IL 12:42:30
411 Morten Rese Gol IL 12:42:45
412 Ivar Andre Ryttervold Frogner IL 12:43:00
413 Didrik Singsaas Magnussen Bærums Skiklub/NTG-G 12:43:15
414 Marius Svendsby Tistedalen FL/NTG-L 12:43:30
415 Magnus Wølneberg IL Jardar 12:43:45
416 Eirik Ellefsen Frikstad Oddersjaa SSK 12:44:00
417 Simen Eide Brøste Lillehammer Skiklub/NTG-L 12:44:15
418 Anders Nyaas Tynset IF 12:44:30
419 Bjarte Eide Voss IL/Vossalangrenn 12:44:45
420 Amund Wirstad Åslia Skilag 12:45:00
421 Jørgen Henriksen Sortland og Omegn SK - Ski 12:45:15
422 Torger Bjørnson Risdal Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 12:45:30
423 Vebjørn Midttun Byneset IL 12:45:45
424 Jonas Køso Svarstad Gol IL 12:46:00
425 Herman Mølmen Høst Lyn Ski - Ski/Team Kollen 12:46:15
426 Ole Ingar Sel Ottestad IL 12:46:30
427 Bernt Marius Rørstad Volda T og IL/MVS 12:46:45
428 John Birk Johnsen Lillomarka SK 12:47:00
429 Mathias Bruun Lorentsen Koll IL/Team Kollen 12:47:15
430 Ekolai Bang Lunde Fossum IF 12:47:30
431 Amund Hoel Frogner IL 12:47:45
432 Sigurd Rønning Vikersund IF - Ski 12:48:00
433 Vetle Ulrichsen Flaget Hemsedal IL 12:48:15
434 Håkon Berg-Pedersen Heming, IL - Ski/Team Kollen 12:48:30
435 Eivind Nygaard Sandnes IL/Sirdal Ski Langrenn 12:48:45
436 Brian Holmstrøm Fauske IL Ski 12:49:00
437 Henrik Bauge Rosendal TL 12:49:15
438 Ernst Christian Leinum Koll IL 12:49:30
439 Bård Tollef Tveiterås Lyn Ski - Ski/Team Kollen 12:49:45
440 Jo Svinsås Rindal IL 12:50:00
441 Snorre Ødegaard Konnerud IL 12:50:15
442 Mårten Soleng Skinstad Vind IL/NTG-L 12:50:30
443 Sindre Johansen Strandheim Fjellørnen IL 12:50:45
444 Gaute Eriksen ROS, IL 12:51:00
445 Knut Skrindo Gol IL 12:51:15
446 Eirik Johansen Bossekop UL 12:51:30
447 Erling Fagerbakke Fosse Bergsdalen UL/Vossalangrenn 12:51:45
448 Kristian Ulleland Hei, IL - Ski 12:52:00
449 Thor Gudmund Dost Weisz Koll IL/Team Kollen 12:52:15
450 Tørris Sandsæter Vinne Skilag 12:52:30
451 Kristian Røise Kolbukameratene, IL/Gjøvik/Toten Langrenn 12:52:45
452 Simen Thune Rolfsen Fossum IF 12:53:00
453 Håkon Andresen Kjonerud Lillehammer Skiklub/NTG-L 12:53:15
454 Martin Bentzen Kvaløysletta Skilag 12:53:30
455 Henrik Romundstad Heming, IL - Ski/Team Kollen 12:53:45
456 Vegard Stav Leik, IL 12:54:00
457 Pål Jenssen Runar, IL 12:54:15
458 Torstein Furuseth Brusveen Lillehammer Skiklub 12:54:30
459 Sivert Knotten Svarstad IL/Team Nordre Vestfold 12:54:45
460 Sindre Berg Jømna/Heradsbygd Langrenn 12:55:00
461 Peder Skjeldal Hof IL/Team Nordre Vestfold 12:55:15
462 David Bleich Rustad IL/Team Kollen 12:55:30
463 Jonas Aasbø Surnadal IL/MVS 12:55:45
464 Magnus Mikalsen Driv IL - Ski 12:56:00
465 Marti Vigo Del Arco A.D. hospital de benasque 12:56:15
466 Adrian Helgheim Førde IL 12:56:30
467 Vegard Vårheim Fjellørnen IL 12:56:45
468 Oliver Lillefjell Moen Hommelvik IL/MVS 12:57:00
469 Tage Bjørkli Alta IF 12:57:15
470 Jens Hauge Løge Bærums Verk IF 12:57:30
471 Magnus Sandnes Splint, IL 12:57:45
472 Eirik Teien Sande Sportsklubb 12:58:00
473 Aksel Norli Rindal IL 12:58:15
474 Lars Bovold Østby IL 12:58:30
475 Mats Lanner Larvik Ski 12:58:45
476 Fredrik Haugen Petersen Rustad IL/Team Kollen 12:59:00
477 Hans-Inge Klette Viljar, IL/Vossalangrenn 12:59:15
478 Marius Landsem Melhus Steinkjer SK 12:59:30
479 Sander Torvet Konnerud IL 12:59:45
480 Emil Lier Asker SK/Team G-Sport Asker 13:00:00
481 Eivind Kjennerud Sande Sportsklubb 13:00:15
482 Erik Staum Follebu SK 13:00:30
483 Sivert Wiig Gjesdal IL/HSG 13:00:45
484 Eirik Abrahamsen Stokke IL 13:01:00
485 Elias Nordal Vang Skiløperforening 13:01:15
486 Henrik Austgulen Hestnes Osterøy IL/Vossalangrenn 13:01:30
487 Vetle Gunnar Lyckander Gran IL/Team Hadeland 13:01:45
488 Audun Heimdal Konnerud IL 13:02:00
489 Tobias Solgaard Vågstranda IL 13:02:15
490 Matteo Daniel Rokke Heming, IL - Ski/Team Kollen 13:02:30
491 Ola Nygård Snellingen Svea Skilag/Team Hadeland 13:02:45
492 Fredrik Gulbrandsen Nes Ski 13:03:00
493 Fredrik Svendgård Markabygda IL 13:03:15
494 Vetle Schie Bjerva Skade, IL/HSG 13:03:30
495 Magnus Gravdahl Raufoss IL/Gjøvik/Toten Langrenn 13:03:45
496 Magnus Sivertsen Leirådal IL 13:04:00
497 Jørgen Vold Byåsen IL 13:04:15
498 Jonas Knoph Bjerknes Fossum IF 13:04:30
499 Tommy Klepsvik Hansen Gulset IF/Team Grenland Ski 13:04:45
500 Sverre Bang Støeng Hamar SK 13:05:00
501 Jørn Andreas Jonsaas Olafsen Gulset IF/Team Grenland Ski 13:05:15
502 Johannes Jonassen Pleym Vadsø SK 13:05:30
503 Marius Backe Botne SK/Team Nordre Vestfold 13:05:45
504 Vebjørn Klingen Kolvereid IL 13:06:00
505 Sigve Smedshammer Tynset IF 13:06:15
506 Thor Eirik Skaret Monsen Alta IF 13:06:30
507 Jørgen Fischer Nes Ski 13:06:45
508 Markus Wirstad Åslia Skilag/MVS 13:07:00
509 Fredrik Helgestad Hamar SK 13:07:15
510 Vetle Sommerstad Raufoss IL/Gjøvik/Toten Langrenn 13:07:30
511 Even Lindstad Børresen Ottestad IL 13:07:45
512 Eirik Sømoen Vang Skiløperforening/MVS 13:08:00
513 Lars Sønsterud Bækkelagets SK/Team Kollen 13:08:15
514 Isak Stiansson Pedersen Vågstranda IL 13:08:30
515 Ulrik Måbø Lillehammer Skiklub/Team Grenland Ski 13:08:45
516 Amund Siljebråten Bjerkvik IF/NNS 13:09:00
517 Erik Husby Leik, IL 13:09:15
518 Truls Sildnes Baklid Konnerud IL 13:09:30
519 Johan Henrik Grøgaard Fossum IF 13:09:45
520 Andreas Rauset Fjellhug/Vereide IL 13:10:00
521 Øystein Hatlestad Hovland IL Jardar/NTG-G 13:10:15
522 Jakob Velle Bækkelagets SK/Team Kollen 13:10:30
523 Bendik Skjønberg Holth Birkebeineren, IF/Team Drammen 13:10:45
524 Henrik Sørlie Haug Fossum IF/NTG-G 13:11:00
525 Eirik Haug Driv IL - Ski 13:11:15
526 Lars Kringlebotn Ottestad IL 13:11:30
527 Gunnar Johannes Wang-Haugseth Lørenskog SK - Ski 13:11:45
528 Toralf Neraas Aure IL - Ski/MVS 13:12:00
529 Ole-Einar Brukvangen Vang Skiløperforening 13:12:15
530 Christian Magnus Hjelde Konnerud IL/NTG-L 13:12:30
531 Erik Olsen Kjelsås IL - ski/Team Kollen 13:12:45
532 Vetle Skeime Kostøl Lillomarka SK 13:13:00
533 Harald Skurdal Ottestad IL 13:13:15
534 Haagen Ole Fossen Moelven IL/Team Sjusjøen 13:13:30
535 Kjetil Stuge Bånerud Koll IL/Team Kollen 13:13:45
536 Henrik Roland Granseth Lillehammer Skiklub 13:14:00
537 Vegard Stornes Iversen Asker SK/Team G-Sport Asker 13:14:15
538 Christian Skyttermoen Follebu SK 13:14:30
539 Sjur Tveito Voss IL/Vossalangrenn 13:14:45
540 Ole Morten Flataker Hommelvik IL/MVS 13:15:00
541 Henrik Gullikstad Lillehammer Skiklub 13:15:15
542 Marius Myren Nybø Nes Ski 13:15:30
543 Sivert Størseth Malvik IL/MVS 13:15:45
544 Herman Mæhle Drøbak-Frogn IL/Team Toyota Follo 13:16:00
545 Marcus Solbakke Bækkelagets SK/NTG-G 13:16:15
546 Emil Gusland Jenssen Larvik Ski 13:16:30
547 Einar Kvam Lundberg Strømmen og Lillestrøm SK 13:16:45
548 Georg Johan Benestad Heming, IL - Ski/Team Kollen 13:17:00
549 Erling Moseby Kjelsås IL - ski 13:17:15
550 Tore Berdal Kyrksæterøra IL/MVS 13:17:30
551 Adrian Skar Jonsvatnet IL 13:17:45
552 Hans Henrik Lange Sortland og Omegn SK - Ski 13:18:00
553 Bjørn Georg Riksaasen Vågå IL/MVS 13:18:15
554 Ivar Jevne Arnesen Hamar SK 13:18:30
555 Sindre Berland Sandnes IL/Sirdal Ski Langrenn 13:18:45
556 Eirik Torjussen IL Jardar 13:19:00
557 Jonas Fremming Heming, IL - Ski/Team Kollen 13:19:15
558 Sander Emil Wold Bærums Verk IF 13:19:30
559 Petter Stakston Søre Ål IL/NTG-L 13:19:45
560 Rasmus Mikalsen Øsleby Oddersjaa SSK/Sirdal Ski Langrenn 13:20:00
561 Emil Wiik ROS, IL 13:20:15
562 Sondre Olsen Lillomarka SK/Team Kollen 13:20:30
563 Fillip Gisleberg Løken Bjørndal IF 13:20:45
564 Kristian Kvamme Vegårshei IL/NTG-L 13:21:00
565 Mats Burud Skjølsvold Bjørndal IF/MVS 13:21:15
566 Vebjørn Nerheim Suldal IL/HSG 13:21:30
567 Thomas Bucher-Johannessen Fossum IF 13:21:45
568 Lars Norheim Christiansen Botne SK/Team Nordre Vestfold 13:22:00

Kvinner 17 år
575 Marthe Klausen Konnerud IL 13:23:45
576 Kristine Alm Karsrud Raufoss IL/Gjøvik/Toten Langrenn 13:24:00
577 Pauline Forren Ytre Snillfjord IL 13:24:15
578 Stina Meinicke IL Jardar 13:24:30
579 Kristine Fjeld MjøsSki 13:24:45
580 Kristin Lindahl Nilsen Bærums Verk IF 13:25:00
581 Marianne Hermansen Rein, IL/HSG 13:25:15
582 Karianne Moe Høybråten og Stovner IL/Team Kollen 13:25:30
583 Synne Reitan Støren Sportsklubb 13:25:45
584 Kristin Brekke Lillomarka SK/Team Kollen 13:26:00
585 Ingrid Heringstad Heidal IL/NTG-G 13:26:15
586 Inga Haukland Eide Innstrandens IL 13:26:30
587 Birgitte Dørmænen Vadsø SK 13:26:45
588 Emilie Pareli Sortland og Omegn SK - Ski 13:27:00
589 Sigrid Hallem Solum Leksdal IL 13:27:15
590 Susann Sagstuen Østre Toten Skilag/NTG-L 13:27:30
591 Sirin Elisabeth Strand Alta IF 13:27:45
592 Karoline Bye Øren Lillehammer Skiklub 13:28:00
593 Inger Brenna Skrautvål IL/Team Valdres Ski 13:28:15
594 Christina Sveen Strandbygda IL 13:28:30
595 Eivor Ertzaas Granøien Bærums Verk IF 13:28:45
596 Maiken Hillestad Senja Ski 13:29:00
597 Marte Mæhlum Johansen Østre Toten Skilag/NTG-L 13:29:15
598 Nora Lian Aarrestad Sandnes IL/HSG 13:29:30
599 Henriette Bryhn ROS, IL 13:29:45
600 Lydia Blanchet Strindheim IL 13:30:00
601 Martine Ek Strøm Bærums Verk IF 13:30:15
602 Ragnhild Rykhus Aa Dombås IL 13:30:30
603 Ingrid Ingebrigtsen Karlsen Medkila SL 13:30:45
604 Thea Johanne Slethaug Fana IL 13:31:00
605 Kristin Helland-Hansen IL Jardar 13:31:15
606 Anna Marie Weel Konnerud IL/Team Drammen 13:31:30
607 Charlotte W Grøgaard Fossum IF 13:31:45
608 Mona Songve Vargar IL/Vossalangrenn 13:32:00
609 Ragnhild Wingan Kyrksæterøra IL/MVS 13:32:15
610 Julie Slåen Vognild Oppdal IL - ski 13:32:30
611 Martine Slokvik Ottestad IL 13:32:45
612 Hanna Sandbakken Mørkved Spillum IL 13:33:00
613 Ingvild Skogan Brensholm Steinkjer SK 13:33:15
614 Sunniva Sausjord Eldar IL/Vossalangrenn 13:33:30
615 Linn Birgitte Njuolla Forsøk, IL 13:33:45
616 Ingeborg Eide Byåsen IL 13:34:00
617 Tina Andrea Thomte Vind IL/Gjøvik/Toten Langrenn 13:34:15
618 Guro Ørbeck Gjerdrum IL - Ski/HSG 13:34:30
619 Marthe Lindmoen Raufoss IL/Gjøvik/Toten Langrenn 13:34:45
620 Kaja Sandsten Oppdal IL - ski 13:35:00
621 Karoline Haaland Fossum IF 13:35:15
622 Julie Victoria Berg Leksvik IL 13:35:30
623 Synne Nesheim Flatebakken IL Jardar 13:35:45
624 Marthe Karlsen Melbo IL 13:36:00
625 Martine Lorgen Øvrebust Stordal IL 13:36:15
626 Johanne Hauge Harviken Strandbygda IL/NTG-L 13:36:30
627 Hanne Rønningen Kverneland Ski/HSG 13:36:45
628 Gina Flugstad Øistuen Etnedal Skilag/Team Valdres Ski 13:37:00
629 Ella Otterdal Kristiansen Runar, IL 13:37:15
630 Moa Olsson Norges Skiforbund 13:37:30
631 Emma Arnesen Byåsen IL 13:37:45
632 Hennie Barstrand Stornes Fauske IL Ski 13:38:00
633 Vilde Edvardsen Hansen Mysen IF/NTG-L 13:38:15
634 Karoline Simpson-Larsen Vargar IL/Vossalangrenn 13:38:30
635 Vilde Aaseth Strandbygda IL/NTG-L 13:38:45
636 Elise Pedersen MjøsSki 13:39:00
637 Emilie Helskog Fauske IL Ski 13:39:15
638 Lene Taugbøl Lomeland Gjesdal IL/HSG 13:39:30
639 Kaja Seim Vorren Polarstjernen, IL 13:39:45
640 Thea Solvoll Rustad IL/Team Kollen 13:40:00
641 Malin Margareta Trønnes IL Jardar 13:40:15
642 Malin Bjørkelo Helland Strømmen og Lillestrøm SK 13:40:30
643 Andrea Rydland Sivertsgård Fossum IF 13:40:45
644 Vida Kjus Tjøgersen Høybråten og Stovner IL/Team Kollen 13:41:00
645 Emilie Johanne Hagen Gjerdrum IL - Ski 13:41:15
646 Mathilda Ruus Norges Skiforbund 13:41:30
647 Ingvild Høymork Heming, IL - Ski 13:41:45

Kvinner 18 år
751 Ingvild Engenes Hansen Tromsø SK - Langrenn 14:27:45
752 Guro Jordheim Hemsedal IL 14:28:00
753 Anne Siri Lervik Asker SK/Team G-Sport Asker 14:28:15
754 Sofie Nordsveen Hustad Nes Ski 14:28:30
755 Tora Helene Sel Ottestad IL 14:28:45
756 Oda Eidem Jensen Innstrandens IL 14:29:00
757 Marit Østvang Tolga IL/NTG-L 14:29:15
758 Cristina Ara C.P. Mayencos 14:29:30
759 Sigrid Kjønnø Schaanning Fossum IF 14:29:45
760 Oda Karlsen Bekkestad Birkebeineren, IF/Team Drammen 14:30:00
761 Johanne Larsen Lyngen/Karnes IL/NNS 14:30:15
762 Hanna Ruud Barland Mysen IF/MVS 14:30:30
763 Hedda Noraker Alfarrustad Fet SK 14:30:45
764 Eiril Fuglem Renå Hommelvik IL/MVS 14:31:00
765 Kristine Slokvik Ottestad IL 14:31:15
766 Anine Ahlsand Kjelsås IL - ski/Team Kollen 14:31:30
767 Amanda Bjørnenak Bardu IL/NNS 14:31:45
768 Marte Håkenstad-Bråten Lillehammer Skiklub/NTG-L 14:32:00
769 Julie Stendahl Spets Strindheim IL 14:32:15
770 Stina Johanne Sandberg Kjelsås IL - ski/Team Kollen 14:32:30
771 Marit Sveen Gjerdrum IL - Ski 14:32:45
772 Vilde Arnesen Senja Ski 14:33:00
773 Lise Rønnåbakk Stormfjell IL 14:33:15
774 Embla Stol Øyan IL Varden/MVS 14:33:30
775 Ingrid Gustavsen Nessegutten, SPK 14:33:45
776 Ingrid Mathisen Fauske IL Ski 14:34:00
777 Amalie Lundervold Asker SK/Team G-Sport Asker 14:34:15
778 Julie Synnøve Ensrud Trøsken IL/NTG-G 14:34:30
779 Marte Elise Hov Asker SK/Team G-Sport Asker 14:34:45
780 Karoline Haug Hamar SK 14:35:00
781 Hilde Brennmoen Tollan Tolga IL 14:35:15
782 Margit Wiberg Otra IL/HSG 14:35:30
783 Anne Marthe Brenden Gjøvik SK/Gjøvik/Toten Langrenn 14:35:45
784 Amanda Borge Byrkjeland Røa IL/Team Kollen 14:36:00
785 Hanne Opphaug Orkdal IL 14:36:15
786 Hanne Skulbru Strindheim IL 14:36:30
787 Ine Margarethe Svendsen Trøsken IL/Team Grenland Ski 14:36:45
788 Marie Klægstad Moen Konnerud IL 14:37:00
789 Solveig Bøgseth Henning Skilag 14:37:15
790 Natalie Kristina Blomseth Lillomarka SK/Team Kollen 14:37:30
791 Mali Dragset Botten Oppdal IL - ski 14:37:45
792 Anne Strid Nessegutten, SPK 14:38:00
793 Tiril Brandt Nilsen Bossmo og Ytteren IL 14:38:15
794 Silje Wilson Hamar SK 14:38:30
795 Marte Sofie Buraas Lillehammer Skiklub 14:38:45
796 Ingrid Sørumshaugen Gjøvik SK/Gjøvik/Toten Langrenn 14:39:00
797 Andrea Adeler Heming, IL - Ski 14:39:15
798 Ingrid Godtland Oppdal IL - ski 14:39:30
799 Unni Geitle Nesthus Vargar IL/Vossalangrenn 14:39:45
800 Vilde Noraker Alfarrustad Fet SK 14:40:00
801 Kristina Linesdatter Bakken Hamar SK 14:40:15
802 Marte Nordlunde Follebu SK/NTG-L 14:40:30
803 Marte Skaanes Strindheim IL 14:40:45
804 Ida Mogstad Surnadal IL/MVS 14:41:00
805 Bertine Thorsnes Lefdal IL Bjørn/NTG-G 14:41:15
806 Rebecka Wanvik Holum Strindheim IL 14:41:30
807 Julie Myhre Byåsen IL 14:41:45
808 Guro Bostad Strindheim IL 14:42:00
809 Nora Bystadhaugen Apelgren Lillehammer Skiklub 14:42:15
810 Maren Grande Inderøy IL 14:42:30
811 Sofie Mack Rørvik Bardufoss og Omegn IF 14:42:45
812 Sofie Winona Aa Fossum IF 14:43:00
813 Therese Øverhagen Tærud Strømmen og Lillestrøm SK 14:43:15
814 Anna Jensen Kjelsås IL - ski 14:43:30

Kvinner 19/20 år
654 Oda Nerdrum Ringkollen SK 14:03:45
655 Tine Marit Renå Hommelvik IL 14:04:00
656 Marthe Moengen Lørenskog SK - Ski/Team Kollen 14:04:15
657 Ingvild Haug Bratlie Rustad IL 14:04:30
658 Mari Øyaas Håbrekke Strindheim IL 14:04:45
659 Nikoline Asdøl Bærums Verk IF 14:05:00
660 Oda Fagerbekk Sokna IL 14:05:15
661 Madeleine Heiberg Heming, IL - Ski/Team Kollen 14:05:30
662 Andrine Benjaminsen Lillomarka SK/Team Kollen 14:05:45
663 Mina Dahl Paule Birkebeineren, IF 14:06:00
664 Caroline Ziesler Sandnes IL 14:06:15
665 Ane Appelkvist Stenseth Grong IL 14:06:30
666 Kristin Faye Eriksen Fossum IF 14:06:45
667 Sara Amalie Zomlot Leksvik IL 14:07:00
668 Guro Gresseth IL Varden 14:07:15
669 Maren Kraby Simenstad Vind IL/Gjøvik/Toten Langrenn 14:07:30
670 Solveig Torsvik Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 14:07:45
671 Astrid Tesaker Rustad IL/Team Kollen 14:08:00
672 Inger Clem Fossum IF 14:08:15
673 Mari Dahl Benum Byåsen IL 14:08:30
674 Ingvild Tvedt Westlie Vang Skiløperforening 14:08:45
675 Nora Ugland Nittedal IL 14:09:00
676 Ida Sonflå IL Varden/MVS 14:09:15
677 Anette Kjellbergvik Lødingen IL 14:09:30
678 Sigrid Lid Byggland Høydalsmo IL/HSG 14:09:45
679 Julie Kristoffersen Storforshei IF/MVS 14:10:00
680 Siri Østensen Østre Toten Skilag/NTG-L 14:10:15
681 Renate Bergset Tjetland Gjesdal IL/Sirdal Ski Langrenn 14:10:30
682 Kristina Hovland Berg Bærums Verk IF 14:10:45
683 Anne Larsen MjøsSki 14:11:00
684 Ingerid Fredriksen Stokke IL 14:11:15
685 Ida Karoline Vannebo Spillum IL 14:11:30
686 Tonje Roaldstveit Vang Skiløperforening 14:11:45
687 Caroline Madsen Konnerud IL/Team Drammen 14:12:00
688 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Alvdal IL 14:12:15
689 Ine Løvlien Lillehammer Skiklub 14:12:30
690 Kristine Bruland Svensen Trøsken IL/MVS 14:12:45
691 Mille Bøhm Syversen Bækkelagets SK/NTG-G 14:13:00
692 Ingrid Sørum Gjelleråsen IF 14:13:15
693 Hege Langmo Ålen IL 14:13:30
694 Synne Myhre Lyn Ski - Ski/Team Kollen 14:13:45
695 Amalie Næss Amundsen Stathelle og Omegn IL/Team Grenland Ski 14:14:00
696 Elise Langkaas Bærums Verk IF 14:14:15
697 Wenche A. Snildalsli Strindheim IL 14:14:30
698 Mia Govasmark Steinkjer SK 14:14:45
699 Anniken Sofie Riksaasen Vågå IL/MVS 14:15:00
700 Helene Albertsen Dahlen IL Varden 14:15:15
701 Marte Jensen Runar, IL/HSG 14:15:30
702 Pernille Skarpenes Kjelsås IL - ski/Team Kollen/NTG-L 14:15:45
703 Stine Schonhowd Svea Skilag/NTG-L 14:16:00
704 Karoline Wollan Byåsen IL 14:16:15
705 Solveig Hegstad Krüger Lyn Ski - Ski/Team Kollen 14:16:30
706 Signe Lindstad Isum Øyer-Tretten IF 14:16:45
707 Sara Winther Innstrandens IL 14:17:00
708 Hege Snortheimsmoen Vestre Slidre IL/Team Valdres Ski 14:17:15
709 Maria Nyeng Ringebu/Fåvang SK 14:17:30
710 Anne Vatnedalen Bykle IL/HSG 14:17:45
711 Marte Erfjord Hafslo IL 14:18:00
712 Ingunn Jegteberg Bykle IL/HSG 14:18:15
713 Marte Mestvedthagen Hemsedal IL 14:18:30
714 Madelene Wanvik Holum Strindheim IL 14:18:45
715 Elise Røer Drabløs Nesodden IF - Ski/NTG-G 14:19:00
716 Ane Blomseth Johnsen Kjelsås IL - ski/Team Kollen 14:19:15
717 Selma Ahlsand Kjelsås IL - ski/Team Kollen 14:19:30
718 Magni Smedås Nansen, IL/MVS 14:19:45
719 Amalie Håkonsen Ous Nes Ski/NTG-L 14:20:00
720 Mari Støen Gussiås Molde og Omegn IF - Ski/NTG-L 14:20:15
721 Lena Jansson Ringebu/Fåvang SK/NTG-L 14:20:30
722 Charlotte Myhre IL Varden/MVS 14:20:45
723 Tiril Udnes Weng Nes Ski/NTG-L 14:21:00
724 Kristin Haugland Strindheim IL 14:21:15
725 Hege Djukastein Bulken IL/Vossalangrenn 14:21:30
726 Inger Bonden Sande Sportsklubb/Team Drammen 14:21:45
727 Lotta Udnes Weng Nes Ski/NTG-L 14:22:00
728 Siri Sandsengen Rogne IL/Team Valdres Ski/NTG-L 14:22:15
729 Linn Eriksen Heming, IL - Ski/Team Kollen 14:22:30
730 Marte Skaug Stokke IL/NTG-G 14:22:45
731 Line Sundsvik Frol IL 14:23:00
732 Marie Renee Sørum Gangsø Svea Skilag/Team Hadeland/NTG-G 14:23:15
733 Anna Emilie Kant Hernes IL/NTG-L 14:23:30
734 Lisa Kvamme Vegårshei IL/NTG-L 14:23:45
735 Aurora Solbakk Andersen Asker SK/Team G-Sport Asker 14:24:00
736 Svenja Hølzle Kjelsås IL - ski 14:24:15
737 Silje Theodorsen Kvaløysletta Skilag 14:24:30
738 Lovise Heimdal Bardu IL/NNS 14:24:45
739 Thea Krokan Murud Roterud IL/NTG-L 14:25:00
740 Christina Rolandsen Fauske IL Ski 14:25:15
741 Ingeranne Strøm Nakstad Byaasen Skiklub 14:25:30
742 Emilie Kongsten Åsen IL 14:25:45
743 Henriette Heitmann Mikkelsen Lillehammer Skiklub/Team Nordlysbyen Ski 14:26:00
744 Ingvild Øye Hovdebygda IL 14:26:15

▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒ - ▒Ø▒▒▒▒ ▒. ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒Ø▒: ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒

▒▒▒▒ ▒▒/▒▒ å

▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒ø▒▒▒ ▒▒/▒▒ø▒▒▒/▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒:▒▒
▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒ - ▒▒▒/▒▒▒ ▒▒:▒▒:▒▒
▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ø▒▒▒▒▒ ▒ø▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒ ▒▒:▒▒:▒▒
▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒:▒▒
▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒ø▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒:▒▒
▒▒ ▒▒▒-▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒:▒▒
▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒ - ▒▒▒ ▒▒:▒▒:▒▒
▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ Ø▒▒▒å▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒:▒▒
▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒&

Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest
Bli medlem nå