lørdag, des 3, 2022 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,562,006
2 Ida Dahl 24,839,273
3 Andreas Nygaard 24,633,945
4 Tord Asle Gjerd... 24,584,380
5 Lina Korsgren 24,484,047
6 Oskar Kardin 24,312,698
7 Britta Johansso... 24,058,203
8 Johannes Eklöf 24,013,294
9 Max Novak 23,921,189
10 Astrid Øyre Sli... 23,754,472
11 Emilie Fleten 23,416,363
12 Morten Eide Ped... 23,402,906
13 Kasper Stadaas 23,372,337
14 Ermil Vokuev 23,155,152
15 Stian Hoelgaard 23,119,309
16 Johan Hoel 23,094,196
17 Runar Skaug Mat... 22,726,499
18 Maxim Vylegzhan... 22,671,721
19 Vetle Thyli 22,530,051
20 Herman Paus 22,492,362
21 Magnus Vesterhe... 22,299,171
22 Marcus Johansso... 21,942,740
23 Anders Aukland 21,690,765
24 Torleif Syrstad 21,609,107
25 Joar Thele 21,527,809
26 Karstein Johaug 21,461,033
27 Jiří Pliska 21,021,748
28 Torgeir Sulen H... 20,862,822
29 Eddie Edström 20,738,799
30 Gabriel Höjlind... 20,657,291
31 Stanislav Řezáč... 20,425,274
32 Axel Jutterströ... 20,170,582
33 Klas Nilsson 19,965,758
34 Nils Persson 19,937,621
35 Thomas Ødegaard... 19,696,746
36 Jan Šrail 19,570,618
37 Simen Engebrets... 19,178,110
38 Bastien Poirrie... 19,138,063
39 Sofie Elebro 19,117,183
40 Mauro Brigadoi 18,992,619
41 Alexey Shemiaki... 18,653,161
42 Stian Berg 18,652,088
43 Viktor Mäenpää... 18,487,671
44 Arnaud Du Pasqu... 18,285,573
45 Aleksandr Grebe... 18,267,363
46 Dmitriy Bagrash... 18,225,082
47 Anikken Gjerde ... 18,209,193
48 Petter Soleng S... 18,089,523
49 Fabián Štoček... 17,925,232
50 Olga Tsareva 17,877,070
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

Sterke felt i 5 og 10-kilometer på Lillehammer

Marte Mæhlum Johansen, Ingrid Sørumshaugen, Linn Eriksen, Hilde Losgård Landheim, Petter Stakston, Ivar Andreas Svarstad Hanslien, Eirik Sverdrup Augdal, og Martin Løwstrøm Nyenget gikk alle seirende ut av søndagens Arne Rustadstuens Minneløp.

Vi lar resultatlistene få tale sitt eget språk.

---

Arne Rustadstuens Minneløp 2014
Lillehammer, Oppland - 12. januar 2014

Kvinner 17 år - 5 km klassisk

1. Marte Mæhlum Johansen, Østre Toten Skilag 13:29
2. Ragnhild Rykhus Aa, Dombås IL 14:57
3. Karoline Bye Øren, Lillehammer Skiklub 15:15
4. Gina Flugstad Øistuen, Etnedal Skilag/Team Valdres Ski 15:21

Kvinner 18 år - 5 km klassisk
1. Ingrid Sørumshaugen, Gjøvik SK 13:41
2. Anne Marthe Brenden, Gjøvik SK/ Gjøvik/Toten Langrenn 13:48
3. Anna Bergehagen, Lillehammer Skiklub 13:53
4. Nora Bystadhaugen Apelgren, Lillehammer Skiklub 15:38

Kvinner 19/20 år - 5 km klassisk
1. Linn Eriksen, Heming, IL - Ski/Team Kollen 13:03
2. Ingeranne Strøm Nakstad, Byaasen Skiklub 13:04
3. Henriette Heitmann Mikkelsen, Lillehammer Skiklub/Team Nordlysbyen 13:30
4. Ane Blomseth Johnsen, Kjelsås IL - ski/Team Kollen 13:51
5. Maria Nyeng, Ringebu/Fåvang SK 14:06

Kvinner senior - 5 km klassisk
1. Hilde Losgård Landheim, Lillehammer Skiklub/ Team Coop Talent 13:06
2. Anne Kjersti Kalvå, Lundamo IL/Team Veidekke Trøndelag 13:41
3. Tone Sundvor, Bjerkreim IL 14:19

Menn 17 år - 10 km klassisk
1. Petter Stakston, NTG-L/ Søre Ål IL 23:37
2. Simen Eide Brøste, NTG-L/Lillehammer Skiklub 25:26
3. Marius Svendsby, NTG-L/Tistedalen FL 25:42
4. Erik Staum, Follebu SK 26:35
5. Sigurd Agnalt, Trøsken IL 26:47
6. Håkon Andresen Kjonerud, NTG-L/Lillehammer Skiklub 26:49

Menn 18 år - 10 km klassisk
1. Ivar Andreas Svarstad Hanslien, Lillehammer Skiklub 24:43
2. Jens Storås-Sommer, Lillehammer Skiklub 25:41
3. Johannes Urdahl Haugen, Roterud IL 27:34
4. Bjarte Lie, Aurdal IF/Team Valdres Ski 28:24

Menn 19/20 år - 10 km klassisk
1. Eirik Sverdrup Augdal, Ringkollen SK 22:55
2. Kasper Stadaas Heming, IL - Ski/Team Kollen 23:11
3. Amund Holtklimpen, NTG-L/Roterud IL 23:17
4. Espen Honganvik Holen, Magnor UL 23:57
5. Kristoffer Hestetræet, Lillehammer Skiklub 23:59
6. Erling Tofte, Lillehammer Skiklub 24:01

Menn senior - 10 km klassisk
1. Martin Løwstrøm Nyenget, Lillehammer Skiklub 22:13
2. Rune Malo Ødegård, Molde og Omegn IF - Ski 22:42
3. Daniel Stock, Lillehammer Skiklub/Team Coop Talent 22:43
4. Vetle Thyli, Raufoss IL 23:03
5. Torjus Børsheim, Lillehammer Skiklub/Team Coop Talent 23:04
6. Mads Granrud Madsgård, Konnerud IL/Team Hadeland 23:18

Komplette resultater alle klasser

▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒å ▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒å▒.

---

▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ø▒ ▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒ - ▒▒. ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒

▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ å▒ - ▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒

▒. ▒▒▒▒▒ ▒æ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒, Ø▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒
▒. ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒, ▒▒▒▒å▒ ▒▒ ▒▒:▒▒
▒. ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒ Ø▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒
▒. ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ Ø▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒/▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒ ▒▒:▒▒

▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒ å▒ - ▒ ▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒
▒. ▒▒▒▒▒▒ ▒ø▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒ø▒▒▒ ▒▒ ▒▒:▒▒
▒. ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒ø▒▒▒ ▒▒/ ▒▒ø▒▒▒/▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒
▒. ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒:▒▒
▒. ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒, ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ `

Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider hele året
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr     Ubegrenset tilgang
Månedsmedlem
  • Full tilgang til alle fire nyhetssider
  • Produkttester​​​​​​​
  • SC Play
  • SC Fantasy
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr     Ubegrenset tilgang
Mest lest
Bli medlem nå