tirsdag, okt 3, 2023 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 26,400,000
2 Astrid Øyre Sli... 26,074,640
3 Ida Dahl 25,962,653
4 Andreas Nygaard 25,204,937
5 Kasper Stadaas 24,731,571
6 Max Novak 24,408,540
7 Johan Hoel 24,239,242
8 Tord Asle Gjerd... 24,225,126
9 Johannes Eklöf 23,955,612
10 Emilie Fleten 23,861,586
11 Stian Hoelgaard 23,820,021
12 Oskar Kardin 23,698,180
13 Britta Johansso... 23,577,507
14 Herman Paus 23,515,423
15 Karstein Johaug 23,444,611
16 Magnus Vesterhe... 23,224,579
17 Morten Eide Ped... 23,141,153
18 Runar Skaug Mat... 23,109,109
19 Amund Riege 23,044,039
20 Thomas Ødegaard... 22,858,194
21 Torleif Syrstad 22,823,158
22 Axel Jutterströ... 22,774,131
23 Marcus Johansso... 22,386,541
24 Magni Smedås 22,272,121
25 Petter Stakston 22,264,110
26 Eddie Edström 22,191,731
27 Chris Andre Jes... 22,150,822
28 Torgeir Sulen H... 21,672,716
29 Thomas Joly 21,571,165
30 Nils Dahlsten 21,377,545
31 Klas Nilsson 21,163,179
32 Joar Thele 20,952,782
33 Anders Aukland 20,900,567
34 Patrick Fossum ... 20,725,034
35 Vetle Thyli 20,533,206
36 Jan Šrail 20,312,327
37 Alvar Myhlback 20,273,712
38 Fabián Štoček... 20,037,927
39 Anikken Gjerde ... 19,974,875
40 Jeremy Royer 19,887,147
41 Stian Berg 19,871,502
42 Karolina Hedens... 19,660,713
43 Alfred Buskqvis... 19,528,517
44 Einar Kalland-O... 19,510,307
45 Kati Roivas 19,340,721
46 Lina Korsgren 19,332,942
47 Silje Øyre Slin... 19,228,754
48 Stanislav Řezáč... 19,025,752
49 Juuso Mäkelä 18,981,645
50 Jenny Larsson 18,963,798
 
Terminlister & Resultater
CHECK COMPETITIONS
Arrangement Land Dato
Mobile icon Mobile icon

Trysil Skimaraton 2005

Herrer Nr Navn Klubb Tid Diff Antall TSM 1 Jon Per Nygaard Hamar Skiklubb 02:05:58 00:00:00 1 2 Christoph Schweiger Germany 02:08:08 00:02:09 1 3 Daniel Lunde Harestua IL 02:09:10 00:03:12 1 4 Sven Nylund Nordbygda Ski 02:09:27 00:03:28 3 5 Øystein Andersen Vindbjart 02:10:07 00:04:08 1 6 Kjell Karlsen Forsvarsbygg 02:10:31 00:04:33 4 7 […]

Herrer

Nr Navn Klubb Tid Diff Antall TSM
1 Jon Per Nygaard Hamar Skiklubb 02:05:58 00:00:00 1
2 Christoph Schweiger Germany 02:08:08 00:02:09 1
3 Daniel Lunde Harestua IL 02:09:10 00:03:12 1
4 Sven Nylund Nordbygda Ski 02:09:27 00:03:28 3
5 Øystein Andersen Vindbjart 02:10:07 00:04:08 1
6 Kjell Karlsen Forsvarsbygg 02:10:31 00:04:33 4
7 Jarle Thon Skiptvet IL 02:11:49 00:05:51 1
8 Tony Bjørnbakken Hernes IL 02:16:19 00:10:21 2
9 Dag Nylund Nordbygda Ski 02:17:30 00:11:32 4
10 Geir Øvergård Sørskogbygda IL 02:17:40 00:11:42 6
11 Jarle Thonstad Heimdal Ski 02:18:09 00:12:10 1
12 Ivar Øyan Tolga IL 02:18:55 00:12:56 1
13 Ulf Brenna DNB NOR 02:20:16 00:14:17 1
14 Ole Edvard Bjørnstad IL Mogutten 02:20:28 00:14:29 3
15 Jan Ove Hofseth Bjerke IL 02:20:55 00:14:56 1
16 Helge Sveen Nycomed Pharma 02:21:21 00:15:22 2
17 Roger O. Nordby   02:22:00 00:16:01 1
18 Torfinn Tronstad Milslukern 02:22:09 00:16:10 1
19 Erik Müller Tolga IL 02:22:28 00:16:29 1
20 Rune Gilde Hernes IL 02:22:37 00:16:39 6
21 Geir Kjær IF Frøy 02:23:39 00:17:39 1
22 Torfinn Evensen Rustad IL/DNT 02:23:46 00:17:47 1
23 Bjørn Erik Lilleøkseth Nordbygda Ski 02:23:55 00:17:56 5
24 Arne Gunnar Ellevold Bjerke IL 02:24:57 00:18:58 1
25 Trond Ristvedt Milslukern 02:25:07 00:19:08 1
26 Ingar Kristiansen Søre Osen IL 02:25:16 00:19:18 3
27 Jan Erik Smørbøl Kjellmyra IL 02:25:54 00:19:56 1
28 Tore Stengrundet Nordre Trysil IL 02:26:13 00:20:15 4
29 Knut-Jo Strømsborg IL Driv 02:26:36 00:20:36 2
30 Pål-André Lund   02:27:12 00:21:13 1
31 Rolf Bakken Hernes IL 02:28:07 00:22:08 5
32 Lars Olav Dybdal Ottestad Ski 02:28:34 00:22:35 1
33 Svend Wiig Langen Konnerud IL 02:28:39 00:22:39 1
34 Rune Nygård Skiptvedt IL 02:29:28 00:23:29 1
35 Hogne Solvoll Rustad IL 02:29:49 00:23:49 1
36 Martin Eriksson Lima If 02:29:52 00:23:52 1
37 Johannes Østerås Høgskolen i Hedmark 02:29:57 00:23:59 2
38 Trond Olsen IL Trysilgutten 02:30:12 00:24:12 5
39 Harald Haakenrud IL Mogutten 02:30:56 00:24:57 1
40 Svein J. Sandvik Brummundal 02:31:30 00:25:31 2
41 Anders Aalberg Novartis 02:32:19 00:26:19 1
42 Lars Antonsen Draka N.K 02:32:42 00:26:42 1
43 Erik Sandberg Stor-Elvdal SK 02:32:45 00:26:46 2
44 Stig Laursen Telemark Bataljon 02:33:25 00:27:25 1
45 Geir Korsvold Vang Skiløperforenig 02:33:49 00:27:50 1
46 Hans Peter Moestue Hernes IL 02:34:18 00:28:19 2
47 Erik Nøstberg Rustad IL 02:34:33 00:28:34 1
48 Halvor Danielsen   02:34:34 00:28:35 1
49 Egil Sveen Biri IL 02:34:39 00:28:40 1
50 Magne Martinsen IL Trysilgutten 02:34:48 00:28:49 5
51 Bjarne Bråthen Magnor UL 02:34:51 00:28:52 1
52 Hans Rognlien Toten Tråkk 02:34:54 00:28:56 1
53 Gjermund Skaaret Lørdalen Sportsklubb 02:34:59 00:29:00 1
54 Øystein G. Olsrud Nordbygda Ski 02:35:01 00:29:02 1
55 Thor Kristian Skottene Gjøvik Skiklubb 02:35:18 00:29:19 1
56 Anders Faraasen OPIL 02:35:37 00:29:38 1
57 Jørn Helge Dahl Hamar Skiklubb 02:36:58 00:31:00 1
58 Kalle Hemiø Strandbygda IL 02:37:10 00:31:12 1
59 Eivind Øum   02:37:13 00:31:13 1
60 Arne Yttre Bosch/siemens 02:37:22 00:31:23 1
61 Jørgen Norling   02:37:51 00:31:51 1
62 Steinar Sørlie Raufoss ASA 02:38:35 00:32:36 5
63 Ivar Johansen Mustad BIL 02:39:16 00:33:18 1
64 Herman Messelt Stor-Elvdal SK 02:40:27 00:34:28 1
65 Kjetil Flenvold Nordre Trysil IL 02:41:45 00:35:46 5
66 Ole Andresen Bjørkelangen SF 02:41:51 00:35:52 1
67 Tormod Lundberg Hamar Skiklubb 02:42:06 00:36:08 2
68 Kjell Ingebret Nilsen   02:42:19 00:36:20 1
69 Mikael Næss Ullevål Sykehus BIL 02:43:32 00:37:33 1
70 Erik Gjemmestad IF Liungen 02:43:48 00:37:49 1
71 Per Lif Sälens IF 02:43:55 00:37:57 1
72 Espen Årud Hamar Skiklubb 02:44:19 00:38:20 2
73 Geir Erik Øverby IL Trysilgutten 02:44:37 00:38:39 4
74 Ove Stengrundet Nordre Trysil IL 02:44:49 00:38:51 6
75 Arvid Wahl Hamar Skiklubb 02:44:49 00:38:51 1
76 Kent Ove Bovold Østby IL 02:45:19 00:39:19 1
77 Øyvind Kjønsberg Vind IL 02:45:33 00:39:34 1
78 Geir Fjeld Spydeberg IL 02:46:19 00:40:20 1
79 Tommy Torgersen Ullensaker Kisa 02:46:25 00:40:26 2
80 Anders Skjeset Vang Skiløperforening 02:46:31 00:40:31 1
81 Paul Arne Flatgård Tolga IL 02:47:02 00:41:02 1
82 Erik Aagaard Kjellmyra IL 02:47:14 00:41:14 1
83 Erling Rønning Mega Trysil 02:47:45 00:41:45 1
84 Jon Halvor Midtmageli Øyer/Tretten 02:48:10 00:42:11 1
85 Tore Olsen Hamar Skiklubb 02:49:17 00:43:17 1
86 Øystein Lia   02:50:07 00:44:07 1
87 Lars Sæbø Stor-Elvdal SK 02:50:20 00:44:20 1
88 Bjørn Godager Gjøvik Skiklubb 02:50:22 00:44:23 1
89 Kåre Norstad Slettås IL 02:51:59 00:45:59 1
90 Tore Fjeld   02:52:01 00:46:02 1
91 Tor Inge Skau Holmestrand Sykkelklubb 02:52:12 00:46:13 1
92 Per Ola Haugen Østby IL 02:52:28 00:46:29 2
93 Ole Rognstad SSB BIL 02:52:30 00:46:30 1
94 Tore Vestbekken Austmarka IL 02:53:02 00:47:02 1
95 Julian Jonassen Høland IL 02:53:11 00:47:12 1
96 Arne Melvin Trinerud Gausdal 02:53:38 00:47:39 1
97 Håkon G. Olsrud Nordbygda Ski 02:53:53 00:47:54 1
98 Ronny Matsson Åsa IL 02:54:26 00:48:26 1
99 Frank Ivar Lismoen Åsa IL 02:54:34 00:48:34 1
100 Karl-Jann Hansen Nordstrand IL 02:54:38 00:48:38 1
101 Rune Larsen Lommedalen 02:55:49 00:49:50 1
102 Håvard Lepperød Vestre Trysil IL 02:56:42 00:50:43 3
103 Jon Peter Lund IL Trysilgutten 02:56:46 00:50:47 2
104 Richard Bjørk Lima IF 02:56:59 00:51:00 1
105 Ole-Johnny Syversen Skiptvet IL 02:57:06 00:51:07 1
106 Jan Storsveen Vestre Trysil IL 02:57:32 00:51:32 1
107 Hallgeir Solbakken   02:57:41 00:51:42 1
108 Rory Gundersen   02:57:58 00:51:58 1
109 Tom Østensen Østre Toten Skilag 02:58:07 00:52:08 1
110 Roy Kjølseth Slettås IL 02:58:11 00:52:12 1
111 Ole Øren FLO/IKT BIL 02:58:34 00:52:35 1
112 Jan Sævig IL Trysilgutten 02:59:36 00:53:37 2
113 Kai Skjelstad Østre Toten Skilag 03:00:25 00:54:25 1
114 Johan Henrik Bulie Norsk Tipping BIL 03:00:42 00:54:43 1
115 Olav Andre Braaten   03:03:08 00:57:09 1
116 Ken Remi Bjørnbakken Sørskogbygda IL 03:03:58 00:57:59 1
117 Hans Chr. Andersen   03:04:26 00:58:27 1
118 Jørn Lindberget JIL Hamar 03:04:33 00:58:34 2
119 Olav Martin Johansen Telebv 03:04:50 00:58:51 1
120 Karl Egil Stubsjøen IF Frøy 03:05:08 00:59:09 2
121 Yngve Torjussen Telemark Bataljon 03:05:41 00:59:41 1
122 Gustav Annerløv Bjerke IL 03:06:25 01:00:25 1
123 Reidar Åsgård Engerdal Sp. Kl. 03:06:33 01:00:33 3
124 Roger Roseth Kråkstad IL 03:07:02 01:01:03 1
125 Kjell Helge Theodorsen Ergo 03:07:36 01:01:37 1
126 Per Vidar Fjeld Austmarka IL 03:08:40 01:02:40 1
127 Kim Herseth Bjerke IL 03:08:41 01:02:42 1
128 Bjørn Haakenrud IL Mogutten 03:08:49 01:02:49 2
129 Jens Wolsgaard Hamar Skiklubb 03:09:26 01:03:27 1
130 Øyvind Johansen   03:13:50 01:07:50 1
131 Øyvind Kværner Team OLE 03:14:40 01:08:40 1
132 Knut Meiningen   03:15:36 01:09:37 1
133 Per Ragnar Karlsen Skiptvet IL 03:17:32 01:11:33 1
134 Åge-Mikael Sommarset Telemark Bataljon 03:19:26 01:13:27 1
135 Bengt Rytty Team Oslo Sportslager 03:20:18 01:14:18 1
136 Erik Ringerike Rustad IL 03:20:39 01:14:40 1
137 Olav Grafsrønningen Hernes IL 03:23:44 01:17:44 2
138 Runar Finnstun SSB BIL 03:24:35 01:18:36 2
139 Svein Fossesletten Ilar 03:25:23 01:19:23 1
140 Simen Saxebøl   03:25:50 01:19:50 1
141 Ole-Cato Løberg   03:26:20 01:20:21 1
142 Erling Sæther   03:26:28 01:20:29 1
143 Harald Husom Kongsvinger IL Ski 03:27:00 01:21:01 1
144 Gunnar Kavli Nordbygda Ski 03:27:25 01:21:25 3
145 Jan Erik Nordnes Lørdalen Sportsklubb 03:27:48 01:21:48 1
146 Andreas Øygarden Telemark Bataljon 03:28:15 01:22:15 1
147 Karl E. Dønnum Vang Skiløperforening 03:29:53 01:23:53 3
148 Thomas Beck   03:33:14 01:27:15 2
149 Knut Jæger Hansen NIMI - Bedrift 03:34:07 01:28:08 1
150 Knut Stein Lørdalen SPK 03:38:56 01:32:57 4
151 Håkon Næss IL Trysilgutten 03:39:28 01:33:29 1
152 Bjarne Klette Kongsvinger IL Ski 03:41:11 01:35:12 1
153 Tore Bryhni   03:49:48 01:43:49 2
154 Lars Wolsgaard Danmark 04:01:29 01:55:30 1
155 Per Anders Eriksen Østby IL 04:06:28 02:00:29 1
156 Jon Runar Berge Tro og Håp 04:17:15 02:11:16 1
157 Jan Andreas Krog Tro og håp 04:44:29 02:38:30 1

Damer

Nr Navn Klubb Tid Diff Antall TSM
1 Astrid Helene Eriksen Rustad IL 02:39:31 00:00:00 1
2 Lise Stø Skåbu/Tverrbygda 02:42:28 00:02:58 1
3 Toril Østvang Vingelen IL 02:47:05 00:07:34 1
4 Kathrine Kirkevaag Konnerud IL 02:47:09 00:07:38 1
5 Marianne Kalbakken JH-Sykkel 02:55:05 00:15:34 1
6 Liv Rognlien Østensen Østre Toten Skilag 02:55:43 00:16:12 1
7 Eva Lif Sälens IF 03:02:31 00:22:59 1
8 Toril Thomasgaard Busterud Vang Skiløperforening 03:06:42 00:27:10 1
9 Karen Nergaard IL Trysilgutten 03:08:57 00:29:25 2
10 Marianne Opsahl Ullensaker Kisa 03:11:43 00:32:11 2
11 Gunn Marit Nybrenna   03:20:45 00:41:14 2
12 Åse Kristin Nordstad Family Sports Club,Elverum 03:23:44 00:44:12 1
13 Gun Mette Huse   03:25:01 00:45:29 1
14 Beate Godager Gjøvik Skiklubb 03:30:13 00:50:41 1
15 Siw Elin Weideborg Brumunddal SK 03:30:16 00:50:45 1
16 Gedde Enberget IL Trysilgutten 03:36:52 00:57:21 1
17 Ingeborg Hartz Søreng Skiklubb 03:49:12 01:09:41 1
18 Ulrika Wilhelmson Dala-Järna IK 03:49:48 01:10:17 1
19 Kirsti Aagaard Kjellmyra IL 04:22:02 01:42:31 1

▒▒▒▒▒▒

▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒ ▒▒▒ ▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒
▒▒▒ ▒▒▒ ▒▒
Du er på rett sted! Velkommen til det digitale hjemmet til langrenn.

Fortsett å lese artikkelen som medlem

 
 
Årsmedlem
  • Tilgang til alle artikler
  • Produkttester
  • Treningsvideoer​​​​​​​​​​​​​​
  • SC Play - livestreaming och videoarkiv
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr
Månedsmedlem
  • Tilgang til alle artikler
  • Produkttester​​​​​​​
  • Treningsvideoer​​​​​​​​​​​​​​
  • SC Play - livestreaming och videoarkiv
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr
Årsmedlem
  • Tilgang til alle artikler
  • Produkttester
  • Treningsvideoer​​​​​​​​​​​​​​
  • SC Play - livestreaming och videoarkiv
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 890 kr Årlig betaling
Månedsmedlem
  • Tilgang til alle artikler
  • Produkttester​​​​​​​
  • Treningsvideoer​​​​​​​​​​​​​​
  • SC Play - livestreaming och videoarkiv
  • SC MyPages
Se flere fordeler Bli medlem 129kr Månedsbetalning
Mest lest