-->

Lygnasæterrennet 2009

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Resultatliste G 10 år 1,4km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Auråen,Torgeir Kolbukameratene, IL 08:50
  Dalseg,Brage Vind IL 07:24
  Ensrudhagen,Eirik Kolbukameratene, IL 09:12
  Fagerholt,Håvard Unhjem Hakadal IL 09:08
  Fodstad,Erik Østre Toten Skilag 07:53
  Fossheim,Tobias Raufoss IL 07:34
  Fulland,Sindre B. Hakadal IL 11:07
  Gulbrandsen,Kjetil Hovde Moen Sportsklubb 07:36
  Hansen,Robert Melby Nordre Eidsvoll IL 09:16
  Harefallet,Sander Østre Toten Skilag 07:37
  Haugnes,Mathias Raufoss IL 07:50
  Hoel,Bendik Johannes Kolbukameratene, IL 07:51
  Hognestad,Even Nordre Eidsvoll IL 07:58
  Johannesen,Raymond Svea Skilag 09:02
  Karsrud,Kristoffer Alm Raufoss IL 07:01
  Lindmoen,Petter Raufoss IL 07:00
  Lommerud,Kristian Hakadal IL 08:38
  Løkken,Vinjar Raufoss IL 08:03
  Melsom,Halvor Nissen Hakadal IL 08:26
  Myhr,Petter Vallset IL 07:26
  Møllerhagen,Amund Kolbukameratene, IL 07:40
  Ringen,Harald Kolbukameratene, IL 08:47
  Sagstuen,Kasper Gjøvik SK 09:26
  Sangnæs,Fredrik Raufoss IL 08:18
  Skara,Marius Andvik Hakadal IL 08:01
  strand,kristoffer Raufoss IL 08:10
  Sundhaugen,Sindre Østre Toten Skilag 07:57
  Sønsteby,Tord Østre Toten Skilag 08:03
  Sørumshaugen,Arngrim Gjøvik SK 07:21
  Tandsether,Jørgen Gjøvik SK 07:32
  Tidemann Vestby,Magnus Moen Sportsklubb 08:10
  Wuttudal,Kristian Marius Nordre Eidsvoll IL 08:02
  Øhre Skiaker,Emil Gran IL 08:44
  Østensen,Andreas Østre Toten Skilag 07:39
  Aass,Jonas Østre Toten Skilag 08:51
Resultatliste G 9 år 1,4km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bakkelund,Sivert Tallerud Kolbukameratene, IL 07:50
  Bjerke-Egge,Lars Moen Sportsklubb 12:23
  Dynna,Tormod Sørum Brandbu IF 12:23
  Faraasengen,Henning Kolbukameratene, IL 10:00
  Fjellheim,HenrikTeslo Brandbu IF 08:48
  Gjestvang,Håvard Østre Toten Skilag 09:37
  Hoff,Henrik Ekera Moen Sportsklubb 08:32
  Haarberg,Marius Aasen Feiring IL 12:07
  Kostøl,Vemund Gjelleråsen IF 09:34
  Kvam,Håvard Kolbukameratene, IL 08:22
  Langedal,Sivert Løvseth Gjøvik SK 08:16
  Pettersen,Jørgen Ninive Raufoss IL 08:31
DNS Sethne,Simen Kolbukameratene, IL  
  Sommerstad Stenerud,Christian Moen Sportsklubb 09:40
  Stensrud,Arne Molden Vestre Gran IL 08:31
  Tolcsiner,Tobias Fet SK 08:53
  Woldengen,Sigurd Bekken Moen Sportsklubb 10:46
  Østbye,Sondre Hakadal IL 08:55
  Øverlier,Erik Moen Sportsklubb 10:34
Resultatliste G 8 år 1,4km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Asak,Torjus S. Vind IL 08:11
  Bjertnæs,Bjarte Jevnaker Idrettsforening Ski 08:41
  Holen,Emil Enerud Nes Ski 09:11
  Kolkinn,Anton Støen Vestre Gran IL 11:33
DNS Løvseth,William Gjerdrum IL - Ski  
Resultatliste J 10 år 1,4km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Alm,Anne Sigrid Gran IL 08:46
  Bakken,Pernille Vind IL 07:45
  Frisinger,Hanna Raufoss IL 08:45
  Grønnerud,Karoline Kolbukameratene, IL 10:28
  Gulbrandsen,Kristine Brandbu IF 08:41
  Hoel,Jorid Kolbukameratene, IL 08:50
  Johnsrud,Andrea Gran IL 08:56
  Kolkinn,Oda Støen Vestre Gran IL 08:30
  Kvam,Eline Øyer-Tretten IF 08:00
  Linstad,Nora Gran IL 08:50
  Lønstad,Stine Emilie Vind IL 08:44
  Myhr,Hanne Vallset IL 07:41
  Nøvik,Iselin Nes Ski 07:43
  Schumann,Johanne Brandbu IF 09:03
  Stensrud,Lise Molden Vestre Gran IL 08:39
  Thomte,Sara Marie Vind IL 09:26
  Aaserud,Marthe Vestre Gran IL 08:46
Resultatliste J 9 år 1,4km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Berger,Anniken Fet SK 08:45
  Bergquist,Kristina Rømskog IL 08:41
  Gjerdingen,Hanna Søndre Ål Sportsklubb 09:41
DNS Hagen,Helene Svea Skilag  
  Kletthagen,Tuva Redalen IL 09:37
  Magnussen,Maria Nittedal IL 08:25
  Norland,Øydis Gjøvik SK 07:51
  Rognstad,Ingeborg Moen Sportsklubb 11:41
  Tenold,Elise Hong K. Nordre Eidsvoll IL 10:05
  Aas,Pernille Rolid Redalen IL 07:52
Resultatliste J 8 år 1,4km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Johnsrud,Hannah Gran IL 11:48
  Kjørven,Solveig Svea Skilag 10:54
  Schiøtz,Maria Oppen Svea Skilag 13:00
  Seierstad,Janne B Raufoss IL 10:05
  Wuttudal,Louise Nordre Eidsvoll IL 11:12
Resultatliste G 12 år 2,0 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Seeberg,Even Nittedal IL 08:18 + 00:00
2 Holmbro,Hans kristian Høland IL 08:19 + 00:01
3 Magnussen,Andreas Finni Nittedal IL 08:20 + 00:02
4 Bakkelund,Petter Kolbukameratene, IL 08:22 + 00:04
5 Nøvik,Oliver Nicolai Nes Ski 08:24 + 00:06
6 Larsen,Thomas Helland Haslum IL 08:29 + 00:11
7 Bjertnæs,Johannes Jevnaker Idrettsforening Ski 08:33 + 00:15
7 Bergquist,Daniel Rømskog IL 08:33 + 00:15
9 Sørum,Vebjørn Svea Skilag 08:38 + 00:20
10 Holmestad,Amund Follebu SK 08:45 + 00:27
10 Hvalbye,Per Helge Redalen IL 08:45 + 00:27
12 Norland,Åsmund Gjøvik SK 08:51 + 00:33
12 Jakobsen,Kristian Gjøvik SK 08:51 + 00:33
12 Morstad,Hans Oscar Svea Skilag 08:51 + 00:33
15 Bru-Hemmingby,Aksel Strømmen og Lillestrøm SK 08:54 + 00:36
16 Tolcsiner,Marius Fet SK 08:55 + 00:37
17 Sørensen,Lars Rustad IL 08:58 + 00:40
17 Gulbrandsen,Marius Hovde Moen Sportsklubb 08:58 + 00:40
19 Gårderløkken,Jens Tormod Skilag 09:03 + 00:45
20 Berger,Simen Fet SK 09:04 + 00:46
21 Flaagen,Anders Sønsteby Søndre Ål Sportsklubb 09:08 + 00:50
22 Aslesen,Kristian Fet SK 09:12 + 00:54
23 Glover,Ruben Røthe Strømmen og Lillestrøm SK 09:15 + 00:57
23 Jørgensen,Stian Rustad IL 09:15 + 00:57
25 Simenstad,Martin Kraby Vind IL 09:19 + 01:01
26 Nicolaysen,Njål Gjelleråsen IF 09:28 + 01:10
27 Cyren,Max Nittedal IL 09:30 + 01:12
28 Kleppan,Sjur Gjerdrum IL - Ski 09:34 + 01:16
29 Hagen,Henrik Svea Skilag 09:56 + 01:38
30 Oppen,Erling Andreasen Svea Skilag 10:15 + 01:57
DNS Arnesen,Marcus Høland IL  
DNS Dotseth,Erik Skiaker Eina Sportsklubb  
DNS Tåsås,Håkon Eina Sportsklubb  
DNS Aalling Lio,Øyvind Bjerke IL Ski  
Resultatliste G 11 år 2,0 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Aas,Oscar Rolid Redalen IL 08:24 + 00:00
2 Borgli,Even Skjaker Jaren IL 08:27 + 00:03
3 Drager,Håvard Raufoss IL 08:42 + 00:18
4 Schiøtz,Henrik Oppen Svea Skilag 08:48 + 00:24
5 Østensen,Sander Østre Toten Skilag 09:00 + 00:36
6 Valmestad,Trym Gjelleråsen IF 09:03 + 00:39
7 Stangjordet,Thomas Raufoss IL 09:10 + 00:46
8 Rogne,Anders Johan Hakadal IL 09:15 + 00:51
9 Lebiko,Sander Svea Skilag 09:17 + 00:53
10 Sandvold,Carl-Martin Raufoss IL 09:25 + 01:01
10 Gjerdingen,Sigurd Søndre Ål Sportsklubb 09:25 + 01:01
12 Ulven,John Arne Flenes Eina Sportsklubb 09:36 + 01:12
13 Ringen,Pål Kolbukameratene, IL 09:41 + 01:17
14 Flågen,Bjørn Anders Røa IL 09:42 + 01:18
15 Schonhowd,Sindre Svea Skilag 10:11 + 01:47
16 Sørbråten,Lars Moen Sportsklubb 10:28 + 02:04
17 Pettersen,Stian Svea Skilag 10:53 + 02:29
17 Ryssmo,Eskil Tangen Svea Skilag 10:53 + 02:29
DNS Pettersen,Vegard Raufoss IL  
Resultatliste J 12 år 2,0 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nordlunde,Mari Follebu SK 08:33 + 00:00
2 Nerdrum,Hedda Jevnaker Idrettsforening Ski 08:44 + 00:11
3 Furu,Henriette Gjerdrum IL - Ski 08:53 + 00:20
4 Strengenes,Stina Seline Nordre Eidsvoll IL 09:05 + 00:32
5 Bjørndal,Emma Nordre Eidsvoll IL 09:13 + 00:40
6 Owren,Nora Nyborg Gjøvik SK 09:19 + 00:46
7 Råheim,Åshild Faller Fet SK 09:24 + 00:51
8 Fossheim,Synne Raufoss IL 09:28 + 00:55
8 Ramstad,Marthe Fet SK 09:28 + 00:55
10 Rapp,Synne Eide Gjerdrum IL - Ski 09:37 + 01:04
10 Linvollen,Inger Marit Roterud IL 09:37 + 01:04
12 Hognestad,Mari Nordre Eidsvoll IL 09:40 + 01:07
DNS Gullen Grøntjernet,Anna Svea Skilag  
Resultatliste J 11 år 2,0 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Aaslund,Ingrid Fet SK 09:26 + 00:00
2 Grønvold,Eline Storvik Hakadal IL 09:44 + 00:18
3 Skyttermoen,Silje Therese Follebu SK 09:55 + 00:29
4 Snellingen,Anna Nygård Svea Skilag 09:57 + 00:31
5 Seierstad,Dorthe B Raufoss IL 10:04 + 00:38
6 Brevik,Lina Gran IL 10:35 + 01:09
7 Lier,Mari Svea Skilag 10:39 + 01:13
8 Østbye,Frida Hakadal IL 12:26 + 03:00
DNS Kjørven,Sigrid Svea Skilag  
Resultatliste G 14 år 2,5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Stenshagen,Mattis Follebu SK 05:34 + 00:00
2 Holen,Alexander Enerud Nes Ski 05:56 + 00:22
3 Aaslund,Bjørn André Fet SK 05:57 + 00:23
4 Holt,Aslak Gundersen Svea Skilag 05:59 + 00:25
5 Pettersen,Sindre Nittedal SSL 06:01 + 00:27
6 Klynderud,Øivind Østre Toten Skilag 06:12 + 00:38
7 Ruud,Sivert Strande Nes Ski 06:16 + 00:42
8 Bøe,Erik Oscar Njård 06:17 + 00:43
9 Andersen,Martin Skjøstad Furnes Skiløperforening 06:19 + 00:45
10 Stangjordet,Martin Raufoss IL 06:20 + 00:46
11 Slåen,Anders Tormod Skilag 06:21 + 00:47
12 Gangsø,Johan Sørum Svea Skilag 06:23 + 00:49
13 Owren,Erling Nyborg Gjøvik SK 06:25 + 00:51
14 Furusethagen,Knut Andre Raufoss IL 06:26 + 00:52
15 Drager,Hans Marius Raufoss IL 06:35 + 01:01
16 Bratland,Øivind Vestringen IL 06:36 + 01:02
17 Fossheim Asplin,Peder Follebu SK 06:38 + 01:04
18 Furu,Henrik Gjerdrum IL - Ski 06:41 + 01:07
19 Moe,Herman Fet SK 06:42 + 01:08
20 Kleppan,Jarand Gjerdrum IL - Ski 06:43 + 01:09
21 Lebiko,Sondre Svea Skilag 06:46 + 01:12
22 Gamme,Ole Gran IL 06:48 + 01:14
23 Lundsvoll,Ola Skedsmo SK 06:50 + 01:16
23 Boutera,Jacob Fet SK 06:50 + 01:16
25 Langedal,Børge Løvseth Gjøvik SK 06:57 + 01:23
26 Øverlier,Fredrik Brandbu IF 07:05 + 01:31
27 Jakobsen,Knut Einar Gjøvik SK 07:18 + 01:44
28 Bolgen,Jonas Haarberg Nordre Eidsvoll IL 07:27 + 01:53
Resultatliste G 13 år 2,5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Meyer,Herman Martens Frogner IL 06:01 + 00:00
1 Skinstad,Mårten Soleng Vind IL 06:01 + 00:00
3 Kletthagen,Vetle Redalen IL 06:03 + 00:02
4 Kjonerud,Håkon Roterud IL 06:14 + 00:13
5 Sønsterud,Lars Bækkelagets SK 06:18 + 00:17
6 Snellingen,Ola Svea Skilag 06:26 + 00:25
7 Frisinger,Martin Raufoss IL 06:31 + 00:30
8 Lomsdalen,Sivert Redalen IL 06:32 + 00:31
9 Lund,Jonas Kolderup Rustad IL 06:37 + 00:36
10 Nilsen,Viktor Rømskog IL 06:38 + 00:37
11 Omdahl,Martin Røste Vind IL 06:39 + 00:38
11 Hoel,Amund Frogner IL 06:39 + 00:38
13 Gravdal,Magnus Raufoss IL 06:42 + 00:41
14 Røise,Kristian Kolbukameratene, IL 06:45 + 00:44
15 Kolsgaard,Even Vind IL 06:49 + 00:48
16 Tormodsen,Petter Svea Skilag 06:55 + 00:54
17 Tesaker,Håkon B. Rustad IL 07:00 + 00:59
18 Stenslet,Herman Frogner IL 07:04 + 01:03
19 Linnerud,Sondre Rognstad Gjøvik SK 07:07 + 01:06
19 Skyttermoen,Christian Follebu SK 07:07 + 01:06
21 Rogne,Lars Gustav Hakadal IL 07:09 + 01:08
22 Sætren,Torbjørn Frogner IL 07:11 + 01:10
23 Kjørven,Simen Svea Skilag 07:12 + 01:11
23 Harefallet,Jonas Østre Toten Skilag 07:12 + 01:11
25 Myhr,Håkon Vallset IL 07:13 + 01:12
26 Ruud,Tore Tingelstad SSK 07:20 + 01:19
27 Berg-Pedersen,Håkon Fet SK 07:24 + 01:23
28 Fodstad,Tobias Lerche Gjøvik SK 07:26 + 01:25
29 Bakkelund,Emil Kolbukameratene, IL 07:31 + 01:30
30 Petersen,Fredrik H. Rustad IL 07:39 + 01:38
31 Lundberg,Einar Kvam Strømmen og Lillestrøm SK 07:41 + 01:40
32 Jensen,Eivind Nybakken Raufoss IL 07:46 + 01:45
33 Slaaen,Eivind Kampesæter Raufoss IL 07:50 + 01:49
34 Dybvig,Robert Stordahl Nes Ski 08:11 + 02:10
35 Swärd,Yngve Tingelstad IF 08:18 + 02:17
36 Øhre Skiaker,Simen Gran IL 08:40 + 02:39
DNS Wøien-Alhaug,Lars Svea Skilag  
DNS Kleiven,Petter Andre Gjøvik SK  
Resultatliste J 14 år 2,5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nordlunde,Marte Follebu SK 06:23 + 00:00
2 Brenden,Anne Marthe Redalen IL 06:24 + 00:01
3 Sørumshaugen,Ingrid Gjøvik SK 06:49 + 00:26
4 Bergseth,Ingvild V Nittedal IL 06:50 + 00:27
5 Grøthe,Hanne Tormod Skilag 06:56 + 00:33
6 Buraas,Marte Sofie Hurdal IL 07:10 + 00:47
7 Aune,Grethe Nes Ski 07:13 + 00:50
DNS Tærud,Therese Øverhagen Strømmen og Lillestrøm SK  
DNS Korsbrekke,Guro Apold Rustad IL  
Resultatliste J 13 år 2,5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Høgberg,Ellinor Kjelsås IL - ski 06:33 + 00:00
1 Alm Karsrud,Kristine Raufoss IL 06:33 + 00:00
3 Thomte,Tina Andrea Vind IL 06:38 + 00:05
4 Lindmoen,Marthe Raufoss IL 06:59 + 00:26
5 Sagstuen,Susann Gjøvik SK 07:07 + 00:34
6 Løkken,Eir Raufoss IL 07:08 + 00:35
6 Skara,Guro Andvik Hakadal IL 07:08 + 00:35
8 Lodgaard,Ane Raufoss IL 07:15 + 00:42
9 Farsund,Borghild Hvesser Gran IL 07:22 + 00:49
10 Thorud,Oda Strømmen og Lillestrøm SK 07:32 + 00:59
11 Gårderløkken,Julie Tormod Skilag 07:51 + 01:18
12 Hagen,Emilie Johanne Gjerdrum IL - Ski 07:53 + 01:20
13 Korpberget,Erle Rustad IL 07:58 + 01:25
14 Asak,Tiril Vind IL 08:14 + 01:41
15 Gamme,Anna Karoline Gran IL 08:19 + 01:46
16 Solvoll,Thea Rustad IL 08:40 + 02:07
17 Alm,Inger Margit Gran IL 08:52 + 02:19
DNS Johansen,Marthe Mæhlum Østre Toten Skilag  
DNS Bakken,Karoline Vind IL  
Resultatliste Menn senior 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kjærnet,Roy Frogner IL 24:56 + 00:00
2 Hagen,Trond Wiggo Spydeberg IL 25:17 + 00:21
DNS Torp,Bård Holstad Gjøvik SK  
Resultatliste M 19/20 år 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Moe,Bendik Moen Sportsklubb 22:23 + 00:00
2 Bakke,Eirik Lillomarka SK / Team Kollen 22:50 + 00:27
3 Sandbakken,Sindre Røa IL / Team Kollen 23:15 + 00:52
4 Johansen,Torgeir Jevnaker Idrettsforening Ski 23:17 + 00:54
5 Carlsen,Carl Henrik Rustad IL / Team Kollen 23:57 + 01:34
6 Bakke,Magnus Lillomarka SK / Team Kollen 24:08 + 01:45
7 Eriksrud,Lars Kåsine Rustad IL / Team Kollen 24:23 + 02:00
8 Prestkvern,Sondre Myrvold Søndre Ål Sportsklubb 24:28 + 02:05
Resultatliste M 18 år 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kittelsrud,Gjermund Team Hadeland / Team Hadeland 23:07 + 00:00
2 Pedersen,Bendik Bang Kjelsås IL - ski 23:15 + 00:08
3 Hannestad,Christian Østre Toten Skilag / Gjøvik/Toten Langrenn 23:16 + 00:09
4 Bråten,Erik Rustad IL / Team Kollen 23:17 + 00:10
5 Fahle,Hans Fredrik Lillomarka SK / Team Kollen 23:27 + 00:20
6 Fagerås,Sondre Jakobsen Strømmen og Lillestrøm SK / Team Synnfjell 23:28 + 00:21
7 Befring,Bendik Brandvold Kjelsås IL - ski / Team Kollen 23:30 + 00:23
8 Henriksen,Didrik Graham Nittedal SSL 23:54 + 00:47
9 Stenslet,Daniel Frogner IL 23:59 + 00:52
10 Winger,Martin Gultvedt Nittedal IL 24:05 + 00:58
11 Rønning,Anders Nittedal IL 24:24 + 01:17
12 Lodding,Håkon Fossum IF 24:32 + 01:25
13 Petterson,Stian Gjøvik/Toten Langrenn / Gjøvik/Toten Langrenn 24:53 + 01:46
14 Baarlid,Kennet Team Synnfjell / Team Synnfjell 24:58 + 01:51
15 Bjerknes,Johan Knoph Fossum IF 25:28 + 02:21
16 Hustvedt,Arnkjell Sørhus Rustad IL / Team Kollen 26:07 + 03:00
17 Sutcliffe,Thomas Edward Skedsmo SK 28:19 + 05:12
DNS Austrheim,Sondre Eilertsen Røa IL / Team Kollen  
Resultatliste M 17 år 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bergan,Sondre Bærums Verk IF 22:39 + 00:00
2 Sirnes,Hans-Christian Ora Bærums Verk IF 24:19 + 01:40
3 Myrvoll,Bjørnar Rustad IL 24:44 + 02:05
4 Schiøtz,Øystein Oppen Svea Skilag / Team Hadeland 25:03 + 02:24
5 Vik,Morten Nordahl Strømmen og Lillestrøm SK / Team Synnfjell 25:08 + 02:29
6 Tormodsen,Stig Svea Skilag 25:21 + 02:42
7 Rokkerud,Espen Team Synnfjell / Team Synnfjell 25:39 + 03:00
8 Gulbrandsen,Einar Fossøy Jevnaker Idrettsforening Ski / Team Hadeland 25:54 + 03:15
DNS Bjertnes,Henrik Team Synnfjell / Team Synnfjell  
Resultatliste G 16 år 5,0 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Molden,Andreas Nes Ski 10:47 + 00:00
2 Vestli,Torstein Strandbygda IL 11:00 + 00:13
3 Nordlunde,Kristoffer Follebu SK 11:08 + 00:21
4 Wang,Thorstein Kjelsås IL - ski 11:10 + 00:23
5 Kjonerud,Kristian A. Roterud IL 11:17 + 00:30
6 Heir,Åsmund Lyn Ski 11:25 + 00:38
7 Gulbrandsen,Christian Gran IL 11:29 + 00:42
8 bergsjø,fredrik Søndre Høland Idretts- og Ungd 11:36 + 00:49
9 Torgersen,Sebastian Lyn Ski 11:45 + 00:58
10 Welinder,Mikael Jaren IL 11:46 + 00:59
10 Hoel,Johan Frogner IL 11:46 + 00:59
10 Ulsrud,Steffen Grue Frogner IL 11:46 + 00:59
13 Richenberg,Eirik Bråten Lillehammer Skiklub 11:50 + 01:03
14 Brox,Jostein Skranes Kjelsås IL - ski 11:57 + 01:10
15 Myklebost,Jonas Nittedal IL 12:04 + 01:17
16 Tønseth,Gaute Aksnes Lyn Ski 12:05 + 01:18
17 Nævestad,Morten Lyn Ski 12:07 + 01:20
18 Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub 12:10 + 01:23
19 Skjelstad,Emil Østre Toten Skilag 12:14 + 01:27
20 Osvold,Vegard Strandbygda IL 12:24 + 01:37
21 Tjelle,Johan Nittedal IL 12:40 + 01:53
22 Bjone,Jon Christen Brandbu IF 12:54 + 02:07
23 Gamkinn Hoff,Hans Christian Gran IL 12:55 + 02:08
DNS Olsen,Mats Røtterud Ullensaker CK  
Resultatliste G 15 år 5,0 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Christiansen,Vetle Åsen IL 11:14 + 00:00
2 Elverhøi,Stian Nes Ski 11:19 + 00:05
3 Augdal,Eirik Sverdrup Haugsbygd IF 11:23 + 00:09
4 Sauge,Andreas Andersen Aurskog/Finstadbru SK 11:46 + 00:32
5 Bollum,Sondre Gjøvik SK 11:49 + 00:35
6 Asplin,Elling Fossheim Follebu SK 11:51 + 00:37
7 Kvåle,Bjørnar Brandbu IF 11:56 + 00:42
8 Tyrom,Kjetil Follebu SK 11:58 + 00:44
9 Tveita,Jørgen Rustad IL 12:09 + 00:55
10 Løvseth,Elias Gjerdrum IL - Ski 12:15 + 01:01
11 Petterson,Håvard Østre Toten Skilag 12:18 + 01:04
12 Bjørnson,Erling Follebu SK 12:20 + 01:06
13 Bakken,Emil Østre Toten Skilag 12:25 + 01:11
14 Waage,Jens Gjøvik SK 12:26 + 01:12
14 Piippo,Kristian Svalestuen Ringkollen SK 12:26 + 01:12
16 Blomseth,Eirik Jonas Lillomarka SK 12:29 + 01:15
17 Staff,Ørjan Brandbu IF 12:31 + 01:17
18 Theodorsen,Petter Gjerdrum IL - Ski 12:34 + 01:20
18 Nordby,Mads Bentstuen Nes Ski 12:34 + 01:20
20 Ruud,Hans Tingelstad SSK 12:45 + 01:31
21 Aslesen,Henrik Fet SK 13:11 + 01:57
22 Lundby,Ole Anders Ek Drøbak-Frogn IL 13:21 + 02:07
23 Schiøtz,Haakon Oppen Svea Skilag 13:48 + 02:34
24 Holth,Martin Gadderud Aurskog/Finstadbru SK 13:58 + 02:44
DNF Heier,Lars Jakob Tingelstad SSK  
Resultatliste Kvinner senior 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bøhler,Heidi Maria Nittedal IL 25:47 + 00:00
2 Johnsson,Kristin Arvika Idrotsselskap 36:41 + 10:54
Resultatliste K 19/20 år 5,0 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tveit,Linda Redalen IL / Gjøvik/Toten Langrenn 13:34 + 00:00
Resultatliste K 18 år 5,0 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tveita,Elise Rustad IL / Team Kollen 13:16 + 00:00
2 Haga Dalberg,Stine Team Hadeland / Team Hadeland 13:31 + 00:15
3 Fauchald,Ragnhild Vind IL 14:18 + 01:02
Resultatliste K 17 år 5,0 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Myrvoll,Tonje Rustad IL 12:41 + 00:00
2 Snortheim,Ida Sofie Gjerdrum IL - Ski 13:14 + 00:33
3 Solvoll,Oda Rustad IL 13:26 + 00:45
4 Klaesson,Thea Håvelsrud Rustad IL 13:31 + 00:50
5 Paulsen,Pia Helene Rustad IL 13:33 + 00:52
6 Korsbrekke,Synne A. Rustad IL 13:37 + 00:56
7 Karlsson Elmholt,Ina Bækkelagets SK 13:38 + 00:57
Resultatliste J 16 år 5,0 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Alnæs,Anikken Gjerde Gjerdrum IL - Ski 12:35 + 00:00
2 Bø,Julie Vollum Lillehammer Skiklub 12:46 + 00:11
3 Landrø,Heidi Myrberg Fet SK 12:58 + 00:23
4 Gangsø,Marie Rene Sørum Svea Skilag 13:15 + 00:40
5 Melby,Line Maria Haugen Åsen IL 13:24 + 00:49
6 Holstad,Agnes Vind IL 13:52 + 01:17
7 Skyttermoen,Nathalie Follebu SK 14:03 + 01:28
8 Ørbeck,Thea Gjerdrum IL - Ski 14:30 + 01:55
9 Henriksen,Elinor Nittedal SSL 14:34 + 01:59
10 Flaagen,Julie Sønsteby Gran IL 14:39 + 02:04
11 Koppervik,Hege Gulbrandsen Gran IL 14:41 + 02:06
Resultatliste J 15 år 5,0 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Østensen,Siri Østre Toten Skilag 13:30 + 00:00
2 Schonhowd,Stine Svea Skilag 13:39 + 00:09
3 Tesaker,Astrid Rustad IL 13:46 + 00:16
4 Simenstad,Maren Kraby Vind IL 13:52 + 00:22
5 Bø,Kristiane Vollum Lillehammer Skiklub 14:16 + 00:46
6 Vegheim,Mari Gjerdrum IL - Ski 14:20 + 00:50
7 Brevik,Marie Emmeline Gran IL 14:23 + 00:53
8 Omdahl,Karoline Røste Vind IL 14:40 + 01:10
9 Linstad,Madelen Svea Skilag 14:58 + 01:28
10 Korpberget,Nora Rustad IL 15:18 + 01:48
11 Nerdrum,Oda Jevnaker Idrettsforening Ski 15:23 + 01:53
12 Kjærnet,Marte Gjerdrum IL - Ski 15:39 + 02:09
13 Martinsen,Andrea Vang Skiløperforening 16:03 + 02:33
14 Roaldstveit,Tonje Vang Skiløperforening 16:24 + 02:54
DNS Tønsberg,Malene Høsflot Lørenskog SK  

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut