Marcialonga. Foto: Magnus Östh / Ski Classics.

Marcialonga. Foto: Magnus Östh / Ski Classics.

Marcialonga: Passering 46 av 70 km

Søndagens langløp i Visma Ski Classics, det italienske Marcialonga ruller på for fullt.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Søndagens langløp, det italienske Marcialonga, ruller på for fullt.

Dette er stillingen per nå i rennet som inngår i langløpscupen Visma Ski Classics (se unnagjort distanse i dette oppslagets tittel):

Kvinner

# first name last name country team time
1 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 2:03:03.8
2 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 2:03:04.4+(0.6)
3 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 2:05:14.8+(2:11.0)
4 Silje Øyre Slind NOR Team Koteng 2:07:38.4+(4:34.6)
5 Seraina Boner SUI Skigo XC Team 2:08:59.1+(5:55.3)
6 Maria Gräfnings SWE Skigo XC Team 2:08:59.6+(5:55.8)
7 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer 2:11:12.1+(8:08.3)
8 Marie KROMER FRA   2:11:39.3+(8:35.5)
9 Viktoria Melina RUS Russian Marathon Team 2:12:44.4+(9:40.6)
10 Ingeborg Dahl NOR Skigo XC Team 2:12:45.3+(9:41.5)
11 Evelina Bångman SWE Team Mäenpää 2:12:45.7+(9:41.9)
12 Terhi Pollari FIN Team Mäenpää 2:12:46.1+(9:42.3)
13 Berit Gjelten NOR Team Synnfjell 2:14:15.2+(11:11.4)
14 Zuzana Kocumová CZE Silvini Madshus team 2:14:16.2+(11:12.4)
15 Barbro Saetha NOR Lyn Ski Moseteråsen 2:16:45.0+(13:41.2)
16 Riikka-Liisa Räsänen FIN Team Yoko Optiwax 2:16:54.6+(13:50.8)
17 Niina Virtanen FIN FullFit Team 2:17:30.4+(14:26.6)
18 Anna Kožíšková CZE   2:18:35.1+(15:31.3)
19 Marthe Kristine Hafsahl Karset NOR Team Parkettpartner 2:19:39.5+(16:35.7)
20 Dygd KVISGAARD Anniken NOR   2:19:53.0+(16:49.2)
21 Karolína Bícová CZE Vltava Fund Craft Team 2:20:51.6+(17:47.8)
22 Chiara Caminada ITA   2:23:18.5+(20:14.7)
23 Mirva Rottensteiner FIN Skimarathon Team Austria 2:23:56.0+(20:52.2)
24 Maren Thomasgaard NOR   2:25:04.8+(22:01.0)
25 Elisabeth Berger NOR   2:27:58.8+(24:55.0)
26 Jessica Wirth GER Team Forever Nordic 2:29:12.7+(26:08.9)
27 Veronika BROLL ITA   2:31:33.4+(28:29.6)
28 Viviana DRUIDI ITA   2:31:58.7+(28:54.9)
29 Karin Weltert Stadelmann SUI   2:33:03.0+(29:59.2)
30 Karel Machacek CZE   2:33:16.4+(30:12.6)
31 Elena NIKIFOROVA RUS   2:34:44.1+(31:40.3)
32 Roberta Tarter ITA   2:34:57.0+(31:53.2)
33 Ann Sofi PITKANEN FIN   2:35:39.7+(32:35.9)
34 Lotta KIRVESMIES FIN   2:37:21.4+(34:17.6)
35 Angelica Dellasega ITA   2:38:58.5+(35:54.7)
36 Sara Karlsson SWE   2:39:26.7+(36:22.9)
37 Jenny Ramstedt SWE   2:39:39.3+(36:35.5)
38 Stefania ZANON ITA   2:39:46.1+(36:42.3)
39 Catharina Ramhult SWE   2:41:11.2+(38:07.4)
40 Elisa Gianola ITA   2:42:55.0+(39:51.2)
41 Marta Vinante ITA   2:44:23.7+(41:19.9)
42 Charlotte Andersson SWE   2:44:32.1+(41:28.3)
43 Gro Baeck NOR   2:44:36.8+(41:33.0)
44 Oda Sikkeland NOR   2:46:16.2+(43:12.4)
45 Guro Vadheim NOR   2:46:45.7+(43:41.9)
46 Alice Longo ITA   2:47:10.5+(44:06.7)
47 Marzia MONTELEONE ITA   2:48:06.9+(45:03.1)
48 Marta DALBON ITA   2:48:56.6+(45:52.8)
49 Astrid BRATHAUG SORSET NOR   2:49:00.1+(45:56.3)
50 Sirpa SALO SAARI FIN   2:50:11.9+(47:08.1)
51 Inger Gro Lien NOR   2:50:44.4+(47:40.6)
52 Ane Marie JOHNSEN NOR   2:51:15.3+(48:11.5)
53 Agata MARCHI ITA   2:51:24.3+(48:20.5)
54 Monica Confortola ITA   2:52:08.8+(49:05.0)
55 Venke HATLEBERG NOR   2:52:34.4+(49:30.6)
56 Aukland FJELD Marianne NOR   2:52:59.2+(49:55.4)
57 Carina Kristiansen NOR   2:52:59.6+(49:55.8)
58 June Vestavik NOR   2:52:59.9+(49:56.1)
59 Michela GABRIELLI ITA   2:53:02.3+(49:58.5)
60 Benedikte Liepelt NOR   2:53:31.3+(50:27.5)

Menn
NB! Se bort fra de 2 første tidene!

# first name last name country team time
1 Asgeir HARTVEIT NOR   1:20:38.8
2 Lars Eivind KVARSTEIN NOR   1:23:28.8+(2:50.0)
3 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 1:49:55.2+(29:16.4)
4 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 1:49:57.0+(29:18.2)
5 Andreas Nygaard NOR Team Santander 1:49:58.2+(29:19.4)
6 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 1:49:58.4+(29:19.6)
7 Jens Eriksson SWE Team Tynell 1:49:59.2+(29:20.4)
8 Rikard Tynell SWE Team Tynell 1:49:59.7+(29:20.9)
9 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 1:50:02.1+(29:23.3)
10 Simen Østensen NOR Team BN Bank 1:50:02.5+(29:23.7)
11 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:50:03.1+(29:24.3)
12 Anders Aukland NOR Team Santander 1:50:04.2+(29:25.4)
13 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 1:50:04.9+(29:26.1)
14 Klas Nilsson SWE Team Igne 1:50:05.6+(29:26.8)
15 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:50:06.0+(29:27.2)
16 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 1:50:07.3+(29:28.5)
17 Niko Koskela FIN Team Mäenpää 1:50:07.8+(29:29.0)
18 Runar Skaug Mathisen NOR Team Telemark 1:50:08.6+(29:29.8)
19 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 1:50:09.3+(29:30.5)
20 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 1:50:09.9+(29:31.1)
21 Chris Andre Jespersen NOR Team Koteng 1:50:10.3+(29:31.5)
22 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 1:50:10.7+(29:31.9)
23 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 1:50:11.3+(29:32.5)
24 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 1:50:11.6+(29:32.8)
25 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 1:50:12.6+(29:33.8)
26 Vegard Vinje NOR Lyn Ski Moseteråsen 1:50:13.0+(29:34.2)
27 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 1:50:13.5+(29:34.7)
28 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 1:50:14.3+(29:35.5)
29 Eugeniy Dementiev RUS   1:50:14.5+(29:35.7)
30 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 1:50:14.8+(29:36.0)
31 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 1:50:15.3+(29:36.5)
32 Nikita Stupak RUS Russian Marathon Team 1:50:15.6+(29:36.8)
33 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 1:50:15.7+(29:36.9)
34 Torgeir Skare Thygesen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:50:16.6+(29:37.8)
34 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 1:50:16.6+(29:37.8)
36 Stian Berg NOR Team Synnfjell 1:50:16.7+(29:37.9)
37 Pavel Ondrášek CZE Vltava Fund Craft Team 1:50:17.7+(29:38.9)
38 Jörgen Brink SWE JBrink Ski Team 1:50:18.0+(29:39.2)
38 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner 1:50:18.0+(29:39.2)
40 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 1:50:18.5+(29:39.7)
41 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:50:40.9+(30:02.1)
42 Francesco Ferrari ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:50:41.4+(30:02.6)
43 Thomas Gifstad NOR Skigo XC Team 1:50:41.7+(30:02.9)
44 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 1:50:46.5+(30:07.7)
45 Bob Impola SWE Team Serneke 1:50:47.0+(30:08.2)
46 Anders Høst NOR Team Serneke 1:50:47.5+(30:08.7)
47 Antti Lampinen FIN Team Peltonen 1:50:48.3+(30:09.5)
48 Václav Sedláček CZE Silvini Madshus team 1:50:50.0+(30:11.2)
49 Petter Soleng Skinstad NOR   1:50:53.2+(30:14.4)
50 Thomas EKREN NOR   1:51:00.3+(30:21.5)
51 Thomas Gjestrumbakken NOR Team Parkettpartner 1:52:24.0+(31:45.2)
52 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 1:52:25.8+(31:47.0)
53 Erling AALVIK NOR   1:52:26.5+(31:47.7)
54 Erlend Widerø Hennig NOR Skigo XC Team 1:52:27.0+(31:48.2)
55 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 1:52:27.1+(31:48.3)
56 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 1:52:27.6+(31:48.8)
57 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 1:52:30.0+(31:51.2)
58 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 1:53:38.9+(33:00.1)
59 Kjetil Tyrom NOR Team Parkettpartner 1:55:01.2+(34:22.4)
60 Joar Thele NOR Lyn Ski Moseteråsen 1:55:02.0+(34:23.2)

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut