RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| Mandag: 5/10 km: Kvinner- Menn| Søndag: 15/30 km: Kvinner- Menn| Øvrige mellom nyhet 4 og 5| Snarvei begivenheter mellom nyhet 2 og 3| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3
Masako Ishida i Beitosprinten. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Masako Ishida i Beitosprinten. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Masako Ishida først til Skramstadsetra i Birken

Masako Ishida fra Team United Bakeries har med seg Team Santanders Justyna Kowalczyk i tetduoen ved Skramstadsetra etter 9 av 54 kilometer. Her er alle tidene for damenes elitegruppe:

Tips en venn  Skriv ut

Passering for Kvinner Elite ved Skramstadsetra i Birkebeinerrennet - 19. mars 2016.

Uoffisielt
Kvinner Elite

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 304 Masako Ishida Team United Bakeries 34:26
2 313 Justyna Kowalczyk Team Santander 34:28
3 301 Britta Johansson Norgren Lager 157 Ski Team 34:51
4 303 Seraina Boner Team Exspirit 35:46
5 302 Katerina Smutna Team Santander 35:54
6 309 Astrid Øyre Slind Team United Bakeries 35:55
6 336 Kari Vikhagen Gjeitnes Henning Skilag - Ski 35:55
8 307 Sara Lindborg Team Skistart.com 36:34
9 333 Anouk  Faivre-Picon nordique crédit agricole franche comté 36:36
10 373 Tiril Udnes Weng Nes Ski 37:05
11 305 Lina Korsgren Team PIONEER Investments - Craft 37:26
12 315 Klara Moravcova Silvini Madshus Team 37:27
12 372 Lotta Udnes Weng Nes Ski 37:27
14 367 Helene Söderlund IFK Mora Sk 37:29
15 306 Annika Löfström Team Exspirit 38:09
16 371 Maren Wangensteen Øystre slide il 38:10
17 337 Berit Gjelten Oslo Sportslager/Vestbyen IL 38:34
17 345 Kathrine Kvernmo Bardu il 38:34
19 322 Kristin Antonsen NTNUI 38:35
20 343 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening/Team SKIGO 39:03
21 346 Barbro Kvåle Lillehammer Skiklub/Rekruttlandslaget 39:20
22 308 Kristina Roberto Team Skistart.com 39:36
23 357 Pia Helene Paulsen Rustad IL 39:41
24 311 Rahel Imoberdorf TEAM XCALIBUR LILL SPORT 39:42
25 354 Anne Kristine Nevin Byaasen Skiklubb 39:47
25 326 Trine Breen NTNUI 39:47
27 347 Roxane Lacroix Team Nordique Credit Agricole Franche Comté 39:50
28 344 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 39:59
29 361 Astrid-Kristin Ruud Hakadal/Hufserypene 40:07
30 329 Eli Anne Dvergsdal   40:10
31 338 Mari Støen Gussiås Lillehammer Skiklub / Team Veidekke Innlandet 40:12
32 331 Therese Engen Swix Sport AS 40:19
33 320 Marie-Caroline Godin TEAM NORDIQUE CREDIT AGRICOLE FRANCHE COMTE 40:20
34 380 Amalie Ous Nes Ski 40:22
35 362 Hege Skari Lillehammer Skiklub 40:23
36 312 Emilia Lindstedt TEAM SkiProAm 40:33
36 327 Evelina  Bångman TEAM SkiProAm 40:33
38 348 Hilde Losgård Landheim Lillehammer skiklub team coop talent 40:35
39 339 Anniken Hjellbakk Hole Sunnyven IL 40:45
40 369 Guro Jordheim Hemsedal IL/Team Hallingdal 40:48
41 364 Emily Stitt Mansfield Nordic Club/OSI Langrenn 41:02
42 356 Céline Chopard  Lallier Team Nordique Credit Agricole Franche Comté 41:05
43 359 Terhi Pollari Tampereen Pyrinto 41:12
44 328 Chantal Carlen SAS Fribourg 41:13
44 335 Marie Renée Sørum Gangsø Svea skilag 41:13
46 375 Stine Fallingen Ødegård Lyn Ski 41:14
47 332 Marit Engeseth Lyn Ski 41:17
48 321 Ragnhild Amlie Entra ASA/Try IL 41:34
49 370 Marit Vala Rustad IL 41:48
49 314 Tone Sundvor Dahl Team Synnfjell 41:48
51 374 Marte Sofie Buraas Team Synnfjell 41:50
52 363 Hilde Fenne Bjørgum IL 41:57
53 366 Lin Iren Sætre Team Sport 1 Sentrum Sport Trysil 42:04
54 378 Julie Synnøve Ensrud Trøsken/NTG Geilo 42:14
55 365 Barbro Sætha Lyn Ski 42:17
56 310 Solfrid Braathen TEAM SkiProAm 42:33
57 330 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL 42:37
58 352 Ine Løvlien Lillehammer Skiklub 42:38
59 318 Kari Øvsthus OPIL 42:52
60 340 Gunn Sande Holtan Surnadal il 42:59
61 341 Anne Hørsand Ilseng il 43:08
62 368 Maren Thomasgaard Team Skigo 43:10
63 351 Ingrid Lundanes Emblem il langrenn 43:15
64 334 Christin Flatum Brandbu IF 43:22
65 323 Anne Maren Utne Belsby Kjelsås IL 43:29
66 379 Ragnhild Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 43:45
66 376 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF 43:45
68 325 Ragnhild Bolstad Forsvaret/Åslia skilag 43:49
69 319 Ingeborg Dahl Ringkollen Skiklubb 45:02
70 350 Benedikte Liepelt Molde og Omegn IF - Ski 46:58
71 317 Svenja Hoelzle Team Synnfjell 47:30

* LANGRENN PLUSS (+): Elite-intervjuer, trening, teknikk, utstyr, smøring med mye mere
Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse