www.langrenn.com

SKIPLUKKER'N SVARER| Resultater er under nyhet nr 4

Meråkerrennet 2009

Arrangert av IL Varden.

150 deltakere stilte til start. Gode forhold på kunstsnø.
Tips en venn  Skriv ut
12.12.2009 - Trond Harald Sand


G 12 år 1,9 km klas.
1 0005 Oskar Hynne Leirådal IL 06.48
2 0008 Geir Kristian Hoås Lånke IL 07.01 00.13
3 0007 Henrik Werkland IL Varden 07.17 00.29
4 0009 Ove Herstad Inderøy IL 07.18 00.30
5 0004 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink, IL 07.21 00.33
6 0006 Jackob Lund-Tangen IL Varden 07.29 00.41
6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.

G 11 år 1,9 km klas.
1 0015 Sigurd Bjørkli Hommelvik IL 07.01
2 0016 Peder Ringstad Skogn IL 07.31 00.30
3 0014 Sander Øwre Haugan Hommelvik IL 07.34 00.33
4 0017 Vegard Stjern Hommelvik IL 07.58 00.57
5 0019 Jørgen Kjøsn Valleraunet Hommelvik IL 08.01 01.00
6 0018 Jonas Farbu Stjørdals-Blink, IL 08.04 01.03
7 0013 Odd Wæhre IL Varden 09.45 02.44
7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.

J 11 år 1,9 km klas.
1 0032 Ragnhild Sivertsen Leirådal IL 08.03
2 0030 Astrid Stav IL Varden 08.14 00.11
3 0029 Helene Werkland IL Varden 08.57 00.54
4 0031 Rønnaug Stav IL Varden 09.31 01.28
4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.

G 14 år 3,7 km klas.
1 0052 Svein Berg Fines Mosvik IL 10.42
2 0044 Kristoffer By Vollset Klæbu IL 11.05 00.23
3 0040 Iver Anton Flatås Aune Steinkjer Skiklubb 11.17 00.35
4 0055 Øystein Ellefsen Sjøli Klæbu IL 11.29 00.47
5 0039 Jonas Austad Inderøy IL 11.37 00.55
6 0047 Jan Thomas Jenssen Hommelvik IL 11.46 01.04
7 0050 Gaute Iversen IL Varden 11.51 01.09
7 0054 Ludvik Bjørnstad Malvik IL 11.51 01.09
9 0048 Torstein Buan Røvik IL Varden 12.17 01.35
10 0053 Ola Brosveet Rannem Henning IL 12.23 01.41
11 0037 John Magnus Haugen Hommelvik IL 12.30 01.48
11 0042 Stian Sundsvik Frol IL 12.30 01.48
13 0051 Adam Andre Waagan Stjørdals-Blink, IL 12.41 01.59
14 0041 Ole Tobias Dullum Stjørdals-Blink, IL 13.00 02.18
15 0038 John Einar Føll Flytør Fjellørnen IL 13.10 02.28
16 0046 Morten Torvik IL Varden 13.59 03.17
17 0045 Jens Bellika Fjellørnen IL 14.14 03.32
20 påmeldte. 18 startet. 17 resultater.

G 13 år 3,7 km klas.
1 0062 Ole Morten Flataker Hommelvik IL 11.32
2 0063 Vegard Vårheim Fjellørnen IL 12.33 01.01
3 0058 Marius Landsem Melhus Steinkjer Skiklubb 12.34 01.02
4 0066 Fredrik Ø. Trondseth Selbu IL 12.53 01.21
5 0059 Sivert Størseth Malvik IL 12.54 01.22
6 0067 Ole Petter Volden Skauga IL 12.55 01.23
7 0065 Magnus Sivertsen Leirådal IL 13.02 01.30
8 0057 Martin Giskås Sætre Steinkjer Skiklubb 13.40 02.08
9 0061 Borgar Føll Flytør Fjellørnen IL 14.43 03.11
11 påmeldte. 9 startet. 9 resultater.

J 14 år 3,7 km klas.
1 0078 Mari Sørli Byåsen IL 12.26
2 0077 Trude Sand Hommelvik IL 12.55 00.29
3 0081 Embla Stol Øyan Skjelstadmark IL 13.19 00.53
4 0075 Eiril Fuglem Renå Hommelvik IL 13.23 00.57
5 0074 Marte Lysaker Heggem Byåsen IL 13.26 01.00
6 0079 Anne Strid Nessegutten, SPK 13.27 01.01
7 0072 Maren Grande Nessegutten, SPK 13.41 01.15
8 0076 Emma Sæther Schjetlein Byåsen IL 13.45 01.19
9 0073 Ingvild Engenes Hansen Tromsø Skiklubb Langrenn 13.51 01.25
10 påmeldte. 9 startet. 9 resultater.

J 13 år 3,7 km klas.
1 0090 Sigrid Hallem Solum Leksdal IL 13.32
2 0087 Sigrid Livik IL Varden 13.57 00.25
3 0089 Maria Kvelstad Hallem Leirådal IL 14.21 00.49
4 0088 Oda Trøen Ålen IL 14.42 01.10
5 0086 Anna Kristine S Størseth IL Varden 15.54 02.22
6 0084 Sanne Wiik Hommelvik IL 17.06 03.34
7 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.

K 18 år 5,5 km klas.
1 0094 Julie Arnesen Byåsen IL 18.00
2 0092 Hanna Elise Steinsli Leirådal IL 18.23 00.23
3 0093 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 19.35 01.35
3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

K 17 år 5,5 km klas.
1 0098 Berit Mogstad Surnadal IL 17.45
2 0097 Gunilla Hansen Tromsø Skiklubb Langrenn 19.18 01.33
3 0101 Elise Kristoffersen Skjelstadmark IL 20.04 02.19
4 0099 Johanna Skånøy Skauga IL 20.35 02.50
5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.

J 16 år 5,5 km klas.
1 0106 Hege Langmo Ålen IL 17.59
2 0113 Ingvild Aksnes Leksdal IL 18.20 00.21
3 0110 Charlotte Myhre IL Varden 18.24 00.25
4 0109 Liv Kaia Eriksson IL Varden 18.44 00.45
5 0114 Mia Govasmark Steinkjer Skiklubb 18.57 00.58
6 0111 Hanne Setsaas Hoven Selbu IL 19.08 01.09
7 0105 Helene A. Dahlen Ekne IL 19.18 01.19
8 0104 Christine Finsrud Tiller IL 19.46 01.47
9 0107 Guro Gresseth Skjelstadmark IL 20.09 02.10
10 0112 Line Sundsvik Frol IL 20.45 02.46
11 påmeldte. 10 startet. 10 resultater.

J 15 år 5,5 km klas.
1 0125 Ane Appelkvist Stenseth Grong IL 18.49
2 0124 Margrethe Lillevold IL Varden 19.41 00.52
3 0123 Marianne Mathisen Tiller IL 19.49 01.00
4 0119 Astrid Lægran Steinkjer Skiklubb 19.53 01.04
5 0118 Vilde Schei Bakkhaug Mosvik IL 20.10 01.21
6 0120 Greta Moen Selbu IL 20.11 01.22
7 0122 Tina Ringstad Skogn IL 20.31 01.42
8 0121 Ida Sonflå IL Varden 21.02 02.13
8 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.

G 16 år 5,5 km klas.
1 0141 Sindre Stiklestad Leksdal IL 16.01
2 0132 Espen Tronsmo Sonflå IL Varden 16.02 00.01
3 0142 Truls Torvik IL Varden 16.07 00.06
4 0143 Vegard Rønnin Valstadsve Stjørdals-Blink, IL 16.41 00.40
5 0128 Kristian Melhus Hovik Steinkjer Skiklubb 16.55 00.54
6 0135 Håkon Livik IL Varden 16.59 00.58
7 0131 Kåre Johan Eriksson IL Varden 17.12 01.11
7 0133 Krister Rotvold Selbu IL 17.12 01.11
9 0129 Sigve G. Denstad Stjørdals-Blink, IL 17.26 01.25
10 0139 Andreas Tjernvoll Hommelvik IL 17.28 01.27
11 0138 Audun Leistad Malvik IL 17.30 01.29
12 0140 Simon Asp Hommelvik IL 17.46 01.45
13 0134 Martin Vangen Fjellørnen IL 17.47 01.46
14 0130 Jan Petter Føll Fjellørnen IL 17.51 01.50
15 0137 Håkon Vikhagen Spillum IL 18.00 01.59
16 0127 Børge Wiik Hommelvik IL 19.01 03.00
17 påmeldte. 16 startet. 16 resultater.

G 15 år 5,5 km klas.
1 0152 Sivert Grøtan Eriksen Melhus IL 15.40
2 0160 Thomas Ekren Melhus IL 15.50 00.10
3 0162 Erling Engesvol Flataker Hommelvik IL 15.53 00.13
4 0157 Martin Aune Skogn IL 16.10 00.30
5 0149 Jon Kristian Trøen Ålen IL 16.26 00.46
6 0163 Fredrik Riseth Melhus IL 16.30 00.50
7 0153 Tomas Renå Hommelvik IL 16.36 00.56
8 0154 Thomas Asphaug Melhus IL 16.54 01.14
9 0161 Martin Hovin Melhus IL 16.59 01.19
10 0155 Ådne Lund Vinne Skilag 17.03 01.23
11 0165 Sondre Bjørkli Hommelvik IL 17.04 01.24
12 0150 Sindre Grønflaten Fjellørnen IL 17.36 01.56
13 0158 John Gunnar Hoås Lånke IL 17.37 01.57
14 0159 Even Northug Mosvik IL 17.50 02.10
15 0156 Aleksander Riseth Melhus IL 18.24 02.44
16 0151 Sindre Øwre Haugan Hommelvik IL 19.17 03.37
19 påmeldte. 16 startet. 16 resultater.

K 19/20 5,5 km klas.
1 0168 Elisabeth Jenssen Hommelvik IL 18.07
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

M 19/20 år 11 km klas.
1 0177 Per Anders Føll Fjellørnen IL 30.28
2 0178 Martin Aasen Ranheim Skiklubb 30.52 00.24
3 0175 Magnus Gjemse IL Varden 31.35 01.07
4 0173 Kristian Bjune Sveen Innstrandens IL 31.59 01.31
5 0172 William Helstad Njård/M.v.s./Team Kollen 33.53 03.25
6 0181 Torkel Moeng Sende IL Varden 34.12 03.44
10 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.

M senior 11 km klas.
1 0184 Erlend By Vollset Klæbu IL 31.09
2 0183 Stian Storborg IL Splint 31.39 00.30
3 0185 Kim Daniel Iversen IL Hållingen 37.38 06.29
4 0186 Erik Hofsrud Nes ski 38.39 07.30
Brutt 0182 Magnus Frodahl Hamar skiklubb
5 påmeldte. 5 startet. 4 resultater.

M 17 år 11 km klas.
1 0192 Johan Hundseth Kolvereid IL 30.02
2 0194 Gjermund Løfald Rindals-Troll, IK 30.50 00.48
3 0191 Martin Riseth Melhus IL 31.04 01.02
4 0197 Magnus Gustavsen Nessegutten, SPK 31.07 01.05
5 0189 Erik Simonsen Fjellørnen IL 31.19 01.17
5 0202 Anton Killi Ringen Selbu IL 31.19 01.17
7 0196 Sondre Reitan Stjørdals-Blink, IL 32.20 02.18
8 0204 Mats Iversen IL Varden 32.28 02.26
9 0198 Emil Vedvik Ranheim Skiklubb 32.33 02.31
10 0193 Olav Kregnes Lundamo IL 32.39 02.37
11 0203 Vegard Hoem Skogn IL 33.24 03.22
12 0190 Espen Sundsvik Frol IL 33.55 03.53
13 0199 Christoffer Vika Skjevik Stjørdals-Blink, IL 34.05 04.03
16 påmeldte. 13 startet. 13 resultater.

M 18 år 11 km klas.
1 0211 Hallvard Løfald Rindals-Troll, IK 29.20
2 0212 Martin Mikkelsen Medkila SL 29.37 00.17
3 0218 Ove Brynhildsvoll Tydal IL 31.14 01.54
4 0209 Emil Dragvik Bakken Fjell Skilag 31.15 01.55
5 0220 Per Harald Skogstad Lundamo IL 31.41 02.21
6 0215 Erlend Aune Viggja IL 31.47 02.27
7 0214 Tormod Vatten Surnadal IL 32.07 02.47
8 0217 Espen Kvålshagen Bøverdalen IL 32.29 03.09
9 0219 Stian Aune Byåsen IL 33.32 04.12
10 0210 Martin Lundemo Syvertsen Åsen IL 34.43 05.23
12 påmeldte. 10 startet. 10 resultater.
X-Sport Systemer MSSSK 14:37:02


* LANGRENN PLUSS (+): Elite-intervjuer, trening, teknikk, utstyr, smøring med mye mere
Tips en venn  Skriv ut


Nyttårsraketten 2009

Strindheimstafetten 2009

FIS-renn - Campra - 15 km klassisk herrer

FIS-renn - Campra - 10 km klassisk kvinner

FIS-renn - Krasnogorsk - 30 km klassisk herrer

FIS-renn - Moskva - Sprint fristil herrer

FIS-renn - Moskva - Sprint fristil kvinner

Svarstadrennet 2009

Røldalsrennet 2009

FIS-renn - Campra - Sprint klassisk kvinner

FIS-renn - Campra - Sprint klassisk herrer

Romjulsrennet i Hurdal 2009

Tour de ski China - XiWiQi - sprint fristil kvinner

Tour de ski China - XiWiQi - sprint fristil herrer

Ribberennet i Sogn og Fjordane 2009

Tyske mesterskapet i Oberwiesenthal - Sprint fristil herrer

Tyske mesterskapet i Oberwiesenthal - Sprint fristil kvinner

Tour de ski China - 3,8 km fristil fellesstart kvinner

Tour de ski China - 5,7 km fristil fellesstart herrer

Romjulsrennet i Drevja 2009